برگزیده های پرشین تولز

وام بانک رسالت ؛ بهترین ، ساده ترین و کم بهره ترین تسهیلاتی که تاکنون گرفته ام

sab20

Registered User
لایک‌ها
106
دوستان اگه 20 میلیون تومن داشته باشم باید چندماه تو بانک بزارم تا یه وام 20 میلیونی با بازپرداخت 60 ماهه بتونم بگیرم ؟
سلام و درود
دوستان اگه اطلاعی دارن بگن تا بقیه استفاده کنن. من هم دنبال چنین موردیم.

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
هر 10 میلیون سپرده ، ماهی 2.5 میلیون امتیاز وام میده
یعنی هر 20 میلیون ، ماهی 5 میلیون امتیاز

وقتی میگیم 5 میلیون امتیاز وام یعنی 5 میلیون ده ماهه با کارمزد 2%

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
این موسسه برای یه عده از افرادی هست که معلوم الحال!
به اسم رزمنده و ایثار گرو اینها حق بقیه ایثارگران و جانبازان رو میخورن
عشق و صفاشو یه عده دیگه میکنن فحششو رزمنده بدبختی میخوره که بی چشم داشت رفته جنگیده نه میدونه بنیاد شهید چیه نه درصد جانبازی چیه نه رانت چیه
چه خوش گفت علیرضا عصار......

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
این موسسه برای یه عده از افرادی هست که معلوم الحال!
به اسم رزمنده و ایثار گرو اینها حق بقیه ایثارگران و جانبازان رو میخورن
عشق و صفاشو یه عده دیگه میکنن فحششو رزمنده بدبختی میخوره که بی چشم داشت رفته جنگیده نه میدونه بنیاد شهید چیه نه درصد جانبازی چیه نه رانت چیه
چه خوش گفت علیرضا عصار......

ببنید بدون هیچ بی احترامی به هیچ گروهی و با کمال احترام همه داریم در یک جامعه زندگی میکنم اما من هم کسانی رو میشناسم که جانباز وخانواده شهید و... بوده اند اما تمام فرزندان و تمام اقوام و خودشونم بدون ازمون سر کار رفتند و وام گرفتند و........ گیرشون اومده و زندگیشون ازاینرو به اون رو شده کاری هم ندارم شاید واقعا هم حقشونه و چرا که باز هم احترام میذارم چون نمیتونم حرفی بزنم که خدایی نکرده قضاوت نادرست کرده باشم شاید واقعا حقشونه اما اینو خواستم بگم که خود من میشناسم ادمهایی که رفتن جنگیدن برای وطنشون و هم جانباز و شهید داشتیم که به قول شما هیچ نفعی نبردن ولی از اونطرفم داشتیم که نفع زیادی بردن و مسلما توی اجتماع هم هیچ وقت ادم خوبا دیده نمیشن چون جامعه ما تا اسم هر قشری میاد بطور اتوماتیک وار خود بنده بیاد فلانی میوفتم که بدون تست و ازمون رفت سر کار چون داداشش شهید بود و بیاد خودم و بقیه که با تست و ازمون و مدرک هم نتونستیم بریم حالا شما خودت قضاوت کن در هر حال باز هم بنده به همه احترام میذارم و امیدوارم همیشه قضاوت درستی بر روی هر فردی بشه.

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
دوستان باعرض سلام
من توموسسه مهر امام رضاقبلی که الان به کارافرینی امیدتغییرنام داده6میلیون حساب بازکردم وقرارشده که بعداز3ماه به همین مقدارباسود4درصدبدن بااقصاط12ماهه واگه پولم6ماه بمونه همون مقداروام میدن بااقصاط24ماهه
البته تواین بانک سقف تسهیلات15میلیون هستش وبایستی واسه دریافت وام یه مدرک ازفنی حرفه ای داشته باشی
فقط خواستم بگم که اگه دوستان خواستن ازاین بانک وام بگیرن

mashghol

Registered User
لایک‌ها
158
دوستان باعرض سلام
من توموسسه مهر امام رضاقبلی که الان به کارافرینی امیدتغییرنام داده6میلیون حساب بازکردم وقرارشده که بعداز3ماه به همین مقدارباسود4درصدبدن بااقصاط12ماهه واگه پولم6ماه بمونه همون مقداروام میدن بااقصاط24ماهه
البته تواین بانک سقف تسهیلات15میلیون هستش وبایستی واسه دریافت وام یه مدرک ازفنی حرفه ای داشته باشی
سلام
بنده هم از این صندوق ۱۰ میل وام ۴درصد ۴ساله گرفتم ارزششو داره

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
دوستان باعرض سلام
سلام والا تا اونجایی که میدونم اگه این وام اسمش وام کار افرینی و وام مشاغل باشه باید علاوه بر داشتن مدرک فنی حرفه ای بازرس میاد و کاری که شروع کردی و توی فرم نوشتی رو ببینه و تایید کنه ایا این همون وامه یا خیر؟ یعنی اگه مدرک فنی داشته باشم و مقداری هم بذارم اونجا بعد وام بگیرم ازشون هیچ بازرس یا تاییده کاری نیست در کار؟

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
ببنید بدون هیچ بی احترامی به هیچ گروهی و با کمال احترام همه داریم در یک جامعه زندگی میکنم اما من هم کسانی رو میشناسم که جانباز وخانواده شهید و... بوده اند اما تمام فرزندان و تمام اقوام و خودشونم بدون ازمون سر کار رفتند و وام گرفتند و........ گیرشون اومده و زندگیشون ازاینرو به اون رو شده کاری هم ندارم شاید واقعا هم حقشونه و چرا که باز هم احترام میذارم چون نمیتونم حرفی بزنم که خدایی نکرده قضاوت نادرست کرده باشم شاید واقعا حقشونه اما اینو خواستم بگم که خود من میشناسم ادمهایی که رفتن جنگیدن برای وطنشون و هم جانباز و شهید داشتیم که به قول شما هیچ نفعی نبردن ولی از اونطرفم داشتیم که نفع زیادی بردن و مسلما توی اجتماع هم هیچ وقت ادم خوبا دیده نمیشن چون جامعه ما تا اسم هر قشری میاد بطور اتوماتیک وار خود بنده بیاد فلانی میوفتم که بدون تست و ازمون رفت سر کار چون داداشش شهید بود و بیاد خودم و بقیه که با تست و ازمون و مدرک هم نتونستیم بریم حالا شما خودت قضاوت کن در هر حال باز هم بنده به همه احترام میذارم و امیدوارم همیشه قضاوت درستی بر روی هر فردی بشه.

تماما با کمال احترام.
احترام از سر و رومون داره میچکه

black-black

Registered User
لایک‌ها
227
سلام والا تا اونجایی که میدونم اگه این وام اسمش وام کار افرینی و وام مشاغل باشه باید علاوه بر داشتن مدرک فنی حرفه ای بازرس میاد و کاری که شروع کردی و توی فرم نوشتی رو ببینه و تایید کنه ایا این همون وامه یا خیر؟ یعنی اگه مدرک فنی داشته باشم و مقداری هم بذارم اونجا بعد وام بگیرم ازشون هیچ بازرس یا تاییده کاری نیست در کار؟

وام برای کار چند نوع هست یه مورد خود اشتغالیه یه مورد کارافرینی
خود اشتغالی فک کنم 5 تومن بود
بازرس مازرسشم نمیدونم

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
نه دوست عزیزاین وام روبابت سپرده که میزارین میدن بهتون,مدرک فنی هم چندوقت قبل نمیخواستن وفقط بایستی حساب بازمیکردی
اون وام خوداشتغالی روبدون سپرده میدن که واسش بازرس میادوبررسی میکنه واگه همه چی اکی بودوام میدن.

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
دوستان اگه 20 میلیون تومن داشته باشم باید چندماه تو بانک بزارم تا یه وام 20 میلیونی با بازپرداخت 60 ماهه بتونم بگیرم ؟
به ازا هر ۴ ماه سپرده گزاری ، ۱۰ ماه قسط .
۶۰ ماه قسط = ۴*۶ = ۲۴ ماه خواباندن پول

alirezakahki

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
192
ببخشید بنده یه 2 ماه یه مبلغ زیادی گزاشتم تو حسابم بعد 1 ماه حسابم زیر 10 هزار تومن بوده ! تازه یکم در حد 200 تومن گزاشتم یکی میگه اگه یه موقعی پولت کمتر از 50 هزار تومن باشه بهت وام تعلق نمیگیره راسته واقعا ؟ ینی اون همه پول رو 2 ماه گزاشتم تو حساب بخابه امتیازش پر میشه؟

ghm122

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
وام این بانک رو ما هم شکر خدا موفق شدیم گرفتیم.چند نکته:
1- 2 درصد نیست تقریبا 6 درصد باید روش برگدونید که در بین وامهای دیگه خوب خیلی خوبه اما به ما گفتن کلا 2 درصد که ....وقت دریافت وام اقساط رو محاسبه کردیم دیدیم بله....
2- باید معادل 5 ماه خوابیدن پول تو حسابشون امتیاز کسب کنید پس بذارید 5 ماه بمونه دستش نزنید
3- سر گرفتنش بیچاره میکنن ادمو واقعا کلافه میشه مدارک عجیب و غریب و... حالا اگه 1000 میلیارد وام بخواهی هست پس هم نمیخواد بدی سود هم که دیگه
4- مبلغش کمه یعنی 20 تومن برای اوضاع ما به نظرم مثلا 60 تومان بهتره یا این حدود
.....

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
سلام
وام این بانک رو ما هم شکر خدا موفق شدیم گرفتیم.چند نکته:
1- 2 درصد نیست تقریبا 6 درصد باید روش برگدونید که در بین وامهای دیگه خوب خیلی خوبه اما به ما گفتن کلا 2 درصد که ....وقت دریافت وام اقساط رو محاسبه کردیم دیدیم بله....
2- باید معادل 5 ماه خوابیدن پول تو حسابشون امتیاز کسب کنید پس بذارید 5 ماه بمونه دستش نزنید
3- سر گرفتنش بیچاره میکنن ادمو واقعا کلافه میشه مدارک عجیب و غریب و... حالا اگه 1000 میلیارد وام بخواهی هست پس هم نمیخواد بدی سود هم که دیگه
4- مبلغش کمه یعنی 20 تومن برای اوضاع ما به نظرم مثلا 60 تومان بهتره یا این حدود
.....

درود بر شما
چه مدارکی مثلا؟
ضامن کارمند حتما میخواد؟
و اینکه اگر امتیاز وام بخریم برای حسابی تازه افتتاح شده مشکلی پیش نمیاد؟
ببخشید زیاد شد

ghm122

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
کسر از حقوق که به خیلی ها نمیدن یا جواز کسب و ...حتما اول کار همه شرایط رو دقیق ازشون بپرسید ما اخرش داشتیم نا امید میشدیم از وام
خرید رو نمیدونم ولی ما دو نفری تو خانواده امتیازهای حسابمون رو به یکی انتقال دادیم و گرفتیم این رو هم از خودشون بپرسید بعید نیست بهونه جدید بیارن..
خواهش میکنم ببخشید اطلاعاتم کم بود.

shirazi87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
ببین داداش من نمیخوام بگم این وام خوب نیست اما چیزی که به ظاهر میگن هم نیست
اتفاقا یه جور وامه دیگه هر وامی برای شخصی که واقعا لازم داشته باشه میتونه خوب باشه
اما در مورد صندوقی (بانک قرض الحسنه) بنام رسالت
بهره (در بانکداری اسلامی میگن سود) ای که این بانک از شما میگیره به ظاهر 2% هست اما وقتی که محاسبه میکنیم سر از 16.5 درصد در میاره
چرا این اتفاق میوفته؟ خودتونم میدونید خیلی سادست
یه محاسبه کوچیک
فرض کنیم همین شما 6 تومن پول داری میخای 6 تومن دیگه هم از رسالت وام بگیری اونم 3 ساله (36 ماهه) که شما گرفتی
خب برای اینکه بتونی 6 تومن وام 10 ماهه بگیری باید همین پولو 4 ماه بخوابونی
و برای اینکه بتونی 6 تومن وام 36 ماهه بگیری باید همین پولو 14 ماه بخوابونی (یا به گفته شما مبلغ رو اضافه کنی که فرقی در محاسبات ما نمیکنه)
خب پرداختی های واقعی شما این سه مورد هست:
1. خب 6 تومن رو 14 ماه خوابوندن یعنی اینکه شما 1.400.000 سود بانکی 20 درصد رو از دست دادی (پس این میشه هزینه اول)
2. هزینه دوم همون اصل وامه که باید پس بدی 6.000.000 تومن
3. سوم 200.000 تومن همون بهره 2% که واسه 36 ماه تقریبا همین قدر میشه.
جمع : 7.600.000

خب شما 7.600.000 کلا پرداخت خواهی کرد
یعنی طبق آخرین فرمول محاسبه وام توسط بانک ها وام شما 16.5 درصد خواهد بود.

نتیجه:
در کل به نظر من بازم خوبه نسبت به بانکای دیگه مثل مهر اقتصاد پایین تر میوفته نرخ سودش
در واقع با این نرخ سود منم بدم نمیاد بگیرم از هیچی بهتره

دوست عزیز، به یه چیزی توجه نکردی!!!!
این که می فرمایید این پول چند ماهی می خوابه و سودش رو از دست می دیم، درسته.....اما این سود درواقع ربا یا همون نزول خودمونه و صد در صد حرام هست!!! می خواد تو جمهوری اسلامی باشه می خواد تو یه کشور لائیک و ضد خدا باشه.....حرام خدا ، همیشه و همه جا حرامه.

ربا خانمان براندازه !!!! این آیه رو تا حالا دیدید:

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّـهَ وَذَرُ‌وا مَا بَقِیَ مِنَ الرِّ‌بَا إِن کُنتُم مُّؤْمِنِینَ ... فَإِن لَّمْ تَفْعَلُوا فَأْذَنُوا بِحَرْ‌بٍ مِّنَ اللَّـهِ وَرَ‌سُولِهِ ۖ وَإِن تُبْتُمْ فَلَکُمْ رُ‌ءُوسُ أَمْوَالِکُمْ لَا تَظْلِمُونَ وَلَا تُظْلَمُونَ (بقره /278/279)
اى کسانى که ایمان آورده‌اید، از خدا پروا کنید؛ و اگر مؤمنید، آنچه از ربا باقى مانده است واگذارید و اگر [چنین‌] نکردید، بدانید به جنگ با خدا و فرستاده وى، برخاسته‌اید؛ و اگر توبه کنید، سرمایه‌هاى شما از خودتان است. نه ستم مى‌کنید و نه ستم مى‌بینید.
آیات و روایاتی تکان دهنده در مورد ربا و جنگ با خدا:
http://salehat.ir/index.php/component/content/article/87-news/akhlagh/152-1390-02-07-03-10-33

http://hossein1404.mihanblog.com/post/6

در بانک های ما دو نوع سود یا بهره وجود داره:
1- سود وام:
این سود صد در صد حرامه و جنگ با خداست و در اینجا کسی که داره وام می گیره در واقع داره نزول می گیره....اما اگه تحت عنوان کارمزد (هزینه های صندوق و احیانا حقوق کارمندان و دیگر هزینه ها) گرفته بشه، اونهم نهایتا 4 درصد، مشکلی نداره و حلاله........گرفتن دیرکرد هم حرام است!!!!
2- سود سپرده های بانکی: این سود تحت عنوان مضاربه یا قراردادهای شرعی دیگر به مشتری پرداخت می شه.....در اسلام مضاربه به این معنیه که شما و شریکتون با هم تجارت حلال انجام می دید و در سودی که به دست میاد یا ضرری که حاصل می شه، هردو تون شریک هستید......پس در مورد سود بانکی هم برای اینکه حلال باشه باید این قوانین شرعی رعایت بشه:
یعنی الف: واقعا پای یک تجارت یا کسب و کار در میان باشه....حالا می تونه پروژه های عمومی عمرانی یا شهری باشه یا هر نوع کسب و کار حلال
دیگه.....اونوقت کسب این سود اشکالی نداره و حلاله
-------> اما اون چیزی که عملا توی 99 درصد یا شاید 100 درصد بانک های ما
اتفاق می افته اینه که نه تنها هیچ پروژه عمرانی ای در کار نیست که کل فرآیند و سیستمشون یک کاغذ بازی بیش نیست....
....پس عملا دارن یه عده دیگه رو می چلونند (یا هر کار غیرشرعی دیگه) و پولشو به شما می دن......تازه تو اون مدتی که پول شما
تو بانکشون خوابیده کلی باهاش دوباره وام های با بهره کلان می دن و روز به روز پولدارتر می شن و این چرخه معیوب
همچنان ادامه داره و اقتصاد جامعه روز به روز بیمارتر و وضع ما بدتر می شه............در واقع بانک ها، بزرگترین مراکز فساد در ایران هستند.

ب: همونطور که گفتم هر دو تا شریک (مشتری و بانک) باید هم در سود و هم در ضرر تجارتشون شریک باشند....درحالی که بانک های ما فقط
سود می دن.....در واقع اصلا تجارتی وجود نداره که بخوان سود و ضررش رو حساب کنن.

در اینجا مشتری درواقع داره به بانک نزول می ده

حضرت محمد (ص):
إنّ اللّه َ عزّ و جلّ لَعَنَ آكِلَ الرِّبا و مُوكِلَهُ و كاتِبَهُ و شاهِدَيهِ .
خداوند عزّ و جلّ، ربا خوار و ربا دهنده و كاتب و شاهدان آن را لعنت كرده است .

یک انیمیشن زیبا در توضیح نقش بانک ها در خلق پول و ربا

http://www.aparat.com/v/RHEj4/انیمیشن_طنز_<یه_مشت_ریال>_+_آموزنده

ویدئو: ربا، جنگ با خدا......خیلی مهم و زیبا و جنجالی
http://www.aparat.com/v/45g0F

ویدئو:سخنان آیت الله جوادی آملی درباره ربا:
http://www.aparat.com/v/seLRS

ویدئو:آیت الله مکارم شیرازی: سودهای بانکی ربا و حرام (غیر انسانی) است

http://www.aparat.com/v/wav57

ویدئو:آیا ***** تا به حال در مقابل بانک ها و ربا اقدامی نکرده است؟
http://www.aparat.com/v/dM4Ha

ویدئو:بانک و مشکلات اقتصادی و فرهنگی ما چه ارتباطی با هم دارند؟

http://www.aparat.com/v/MZ2ix

سایت جنبش عمومی ممانعت از جنگ با خدا
reba.ir

فایل های ضمیمه

• reba.jpg
    reba.jpg
    76.8 KB · نمایش ها: 15
  • reba-jange-ba-khoda.jpg
    reba-jange-ba-khoda.jpg
    16.7 KB · نمایش ها: 15
Last edited:

parsmoney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم میخواستم وام بگیرم از رسالت اما نظرات دوستان رو اینجا و صفحه وام رده خوندم کلا بیخیال شدم :general106:

parsmoney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز، به یه چیزی توجه نکردی!!!!
reba.ir
چه جوریه شما کشورهاب بیخدا رو مثال میزنی بعد آیه از قرآن میاری؟!!
نه دوست من کسانی که خدا ندارند کتاب مقدسی هم ندارند که در اون ربا حرام و سگ نجس باشه!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بانکی معرفی کنید که وام کلان بده
مثلا یک بانکی باشه 500 میلیون یا 1 میلیارد بخوابونی چند ماه بعد با بهره پایین با اقساط 48 ماهه یا 60 ماهه نصفش رو حداقل بهت وام بده

7star

Registered User
لایک‌ها
280
سلام
به وام 20 میلونی نیاز دارم؛ کدوم بانک الان وام اینقدری میده؟

بالا