• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

واگذاری امتیاز وام رسالت! با قیمت خیلی مناسب!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Saeed12345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داداش. وقتت بخیر
می بینم که داری حسابی وام میدی به ملت !
آقا من یک وام 30 میلیون تومانی میخوام.اگه سه ساله باشه بهتره. میشه لطف بفرمایید بگید شما خودت چقدر میگیری ؟؟؟ در نهایت چند میلیون تومان باید به بانک پرداخت کنم ؟ سود بانک چقدره ؟ هر ماه چقدر باید قسط بدم ؟ هر چقدر وام بخوام باید 2 برابرش رو امتیاز بخرم ؟؟؟!!!!
به چند تا ضامن نیازه ؟ شرایط چیه ؟ من اصلا نه حساب دارم تو این بانک و نه سپرده !
بعد از عید هم اگه بدن خیلیییی مشکلی ندارم.
دمت گرم ...

Last edited:

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
سلام داداش. وقتت بخیر
می بینم که داری حسابی وام میدی به ملت !
آقا من یک وام 30 میلیون تومانی میخوام.اگه سه ساله باشه بهتره. میشه لطف بفرمایید بگید شما خودت چقدر میگیری ؟؟؟ در نهایت چند میلیون تومان باید به بانک پرداخت کنم ؟ سود بانک چقدره ؟ هر ماه چقدر باید قسط بدم ؟ هر چقدر وام بخوام باید 2 برابرش رو امتیاز بخرم ؟؟؟!!!!
به چند تا ضامن نیازه ؟ شرایط چیه ؟ من اصلا نه حساب دارم تو این بانک و نه سپرده !
بعد از عید هم اگه بدن خیلیییی مشکلی ندارم.
دمت گرم ...

سلام داداش گلم!!!!
به نظر من 3 ساله برای شما مقرون به صرفه نیست !!! به عبارتی شما باید 48% سود بدی که عادلانه نیست!!!(سالی 16 %)
شما امتیاز رو که از بنده بگبری به صورت فوری میتونی وام رو بگیری!!!! 30 ملیون 3ساله باید 90 ملیون امتیاز بگیری!!! که نصفشو باید سود بدب اگر 1 ساله بگیری خیلی به نفعت میشه!!!
بازم هر جور دوست داری!!!
بقه سوالات رو باید از بانک بپرسی!!!!

میشه بگین چیو پ.خ کنم؟؟؟

Saeed12345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خب شما فرض کن اگه 30 میلیون تومان وام بخوام و بازپرداختش هم یکساله باشه.
اونوقت چه مبلغی رو باید به شما تقدیم کنم ؟ نهایتا طی این یکسال چند میلیون تومان باید به بانک پرداخت کنم ؟ برای گرفتن این وام (30 میلیونی) چند میلیون باید از شما امتیاز بخرم ؟

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
سلام. من از بانک شهرمون پرسیدم، میگفت بازپرداختش با سود 4 درصد حداکثر 20 ماهه هست. میتونید دقیق بگید بازپرداختش چجوریه؟
چون من تا اونجا که میشه میخوام بازپرداختش طولانی تر باشه
مثلا 30 تومن میخوام 60 ماهه. اصلا همچین چیزی میشه؟
ممنون میشم توضیح بدید

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
dadash sharayte vameto migi manam mikham

زیر 20 ملیون برام مقدور نیست بدم بهتون!!
شما بگو چند ملیون میخوای من بهت بگم!!!
تماس بگیری بهتره!!!

خب شما فرض کن اگه 30 میلیون تومان وام بخوام و بازپرداختش هم یکساله باشه.
اونوقت چه مبلغی رو باید به شما تقدیم کنم ؟ نهایتا طی این یکسال چند میلیون تومان باید به بانک پرداخت کنم ؟ برای گرفتن این وام (30 میلیونی) چند میلیون باید از شما امتیاز بخرم ؟
پ.خ شد!!!
سلام. من از بانک شهرمون پرسیدم، میگفت بازپرداختش با سود 4 درصد حداکثر 20 ماهه هست. میتونید دقیق بگید بازپرداختش چجوریه؟
چون من تا اونجا که میشه میخوام بازپرداختش طولانی تر باشه
مثلا 30 تومن میخوام 60 ماهه. اصلا همچین چیزی میشه؟
ممنون میشم توضیح بدید
یقینا بانک رسالت نبوده!!! چون بانک رسالت 2٪ میده و مدت زمانش به امتیاز شما بستگی داره!!!
بله میشه!!!
باید 150 ملیون امتیاز داشته باشین!!!! که هزینه خیلی زیادی میشه!!! یه چیزی نزدیک 80٪ سود باید بدی!!!! که با عقل هم جور در نمیاد!!!!

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
برای اینکه هم نتیجه کار خودم رو اعلام کنم هم یه مقداری برای این دوستمون اعتمادسازی کنم خدمتتون عرض کنم که بنده اول این هفته وامم رو گرفتم البته رقمش بالا نبود...
در مورد ضامن هم باید بگم که حتما باید یه ضامن کسری از حقوق ببرید از جای معتبر البته تا سقف 10 میلیون، برای مبالغ بالاتر میشه 2 تا، در ضمن کسری از حقوق شرکت های خصوصی رو هم قبول میکنن ولی بجاش 2 تا میگیرن!
مدارک هم کپی شناسنامه + کارت ملی + اصل هاشون برای خود شخص وام گیرنده و همین مدارک + اصل کسری از حقوق + اصل چک تضمین + اصل فیش حقوقی ضامن ها

یا علی

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
برای اینکه هم نتیجه کار خودم رو اعلام کنم هم یه مقداری برای این دوستمون اعتمادسازی کنم خدمتتون عرض کنم که بنده اول این هفته وامم رو گرفتم البته رقمش بالا نبود...
در مورد ضامن هم باید بگم که حتما باید یه ضامن کسری از حقوق ببرید از جای معتبر البته تا سقف 10 میلیون، برای مبالغ بالاتر میشه 2 تا، در ضمن کسری از حقوق شرکت های خصوصی رو هم قبول میکنن ولی بجاش 2 تا میگیرن!
مدارک هم کپی شناسنامه + کارت ملی + اصل هاشون برای خود شخص وام گیرنده و همین مدارک + اصل کسری از حقوق + اصل چک تضمین + اصل فیش حقوقی ضامن ها

یا علی

اقا حامد فدایی داری!!!
امیدوارم که کارت راه افتاده باشه عزیزم!!! معلومه که خیلی دنبال کارش روگرفتی که تونستی اسفند وام بگیری!! :)

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
اقا حامد فدایی داری!!!
امیدوارم که کارت راه افتاده باشه عزیزم!!! معلومه که خیلی دنبال کارش روگرفتی که تونستی اسفند وام بگیری!! :)

نوکرم داداش لطف داری...
آره داداش وضعیت بهتر شد، آره یه هفته افتادم پشتش رئیس بانک هم آدم خوبی بود دیگه خدارو شکر OK شد!
دم شما هم گرم بهروز جان :)

ma)-(di

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من 30 میلیون تومن وام میخوام، چقدر از شما باید امتیاز بخرم؟
بازپرداخت چطوریه؟ یکساله اس؟ ماهی چقدر میخوان از آدم بابت بازپرداخت؟
این که میگی کارمزدش 2درصده، یعنی چی؟ یعنی در انتها از من 2% بیشتر از مقدار پولی که میخوام، پس میگیرن؟ 2درصد 30 میلیون تومن میکنه به عبارتی: 600 هزار تومن!
یعنی من باید ماهیانه مبلغ 2550000 قسط بدم؟
اونوقت اگه بخوام مبلغ اقساط کمتر بشه، قاعدتاً در طی بیشتر از یک سال باید پول رو پس بدم، شرایط این مورد چطوری میشه؟
جسارته ها، اما چه جوری اعتماد ما رو جلب میکنی؟ اصلاً شما این همه امتیاز از کجا آوردی؟! ببخشید، ولی واقعاً نمیدونم کسی نبوده که به این سوال برخورده باشه تاحالا؟؟؟!!!!
بعد جونم برات بگه: یه شرایط کلی رو برام پخ کن بی زحمت دیگه.

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
من 30 میلیون تومن وام میخوام، چقدر از شما باید امتیاز بخرم؟
بازپرداخت چطوریه؟ یکساله اس؟ ماهی چقدر میخوان از آدم بابت بازپرداخت؟
این که میگی کارمزدش 2درصده، یعنی چی؟ یعنی در انتها از من 2% بیشتر از مقدار پولی که میخوام، پس میگیرن؟ 2درصد 30 میلیون تومن میکنه به عبارتی: 600 هزار تومن!
یعنی من باید ماهیانه مبلغ 2550000 قسط بدم؟
اونوقت اگه بخوام مبلغ اقساط کمتر بشه، قاعدتاً در طی بیشتر از یک سال باید پول رو پس بدم، شرایط این مورد چطوری میشه؟
جسارته ها، اما چه جوری اعتماد ما رو جلب میکنی؟ اصلاً شما این همه امتیاز از کجا آوردی؟! ببخشید، ولی واقعاً نمیدونم کسی نبوده که به این سوال برخورده باشه تاحالا؟؟؟!!!!
بعد جونم برات بگه: یه شرایط کلی رو برام پخ کن بی زحمت دیگه.

داداش با امتیازی که من بهت میدم سود وام 2٪ هست سالیانه!! امتیاز هم برات 14٪ میفته!! به عبارتی 16٪ میشه سالیانه!!!!
شما اگه 30 تومن رو 1 ساله بخواین 30 ملیون امتیاز لازم دارین!!! اگه 2 ساله بخواین 60 ملیون و ....
امتیاز مال خودمون هست سرمایه گذاری کردیم که وام بگیریم که مشکلمون حل شد حالا میخوام امتیاز رو بفروشیم!!! به همین خاطر هم اینجا تایپیک زدم تا کار مر دم رو راه بندازم و الا دلال زیاده که همش رو با یه قیمت خوب بخره ازم!!!!
اون دیگه مشکل شماست که اعتماد نمیکنی!! شما که 30 تومن میخوای پاشو بیا کرمان حضوری کاراشو بکنیم بره!!! 60 تومن میشه رفت و امدت!!!

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
داداش جریان این وام واقعیه؟ کلا سود . کارمزد و ... سالیانه چقدر میشه؟ برا 50 میلیون وثیقه هم میخوان یا فقط ضامن؟ من دنبال وام فوری هستم اگه درصدش خوب باشه تا 200 میلیون هم میخوام . سند آپارتمان تو تهرانم وصیقه ضامن هم هست. خبر بدید .پوریا
داداش با قوانین بانک زیاد اشنا نیستم!! در حال حاضر 740 تومن موجوده!!!!
حاجی اس دادم ولی جواب ندادی
شرمنده داداش اس جواب نمیدم!!! تماس بگیر!!!

alimoghadam

Registered User
لایک‌ها
31
داداش 10 تا راه نداره؟ آخه یه دوستمون گفت بالای ده تا باید 2 تا ضامن جور کنی که من یه دونه بیشتر ندارم

و لطفا جواب سوالات دوستان رو همینجا بده
خیلی از سوالات بچه ها سوالات من هم هست و شما جواب هارو پ.خ زدید

thx

behrooz_arjomand

Registered User
لایک‌ها
2
داداش 10 تا راه نداره؟ آخه یه دوستمون گفت بالای ده تا باید 2 تا ضامن جور کنی که من یه دونه بیشتر ندارم

و لطفا جواب سوالات دوستان رو همینجا بده
خیلی از سوالات بچه ها سوالات من هم هست و شما جواب هارو پ.خ زدید

thx

شرمنده ام داداشم!!! مقدور نیست برام!!!
شما اگه 10 تومن 2 ساله بخوای میتونم 20 ملیون امتیاز بدم!!!
من در خدمتم!! :)

hamsah

Registered User
لایک‌ها
10
سلام.
ببخشید اگه بخوایم 200 م تومن وام بگیریم یک ساله چقد باید به شما پرداخت کنیم؟
بعد اونوقت سود بانک میشه 2% ؟
ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا