برگزیده های پرشین تولز

وبلاگم ديده نميشه!

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بعضي وقتها كه ميخوام تو وبلاگم برم اين صفحه blog * spot مياد بالا و بقيه شم كه خودتون مي دونين ، حالا سوال من اينه كه اصلاچرا بايد اين صفحه بياد ؟ معني اين كار چيه ؟ چيكار كنم كه ديگه اين صفحه نياد ؟ و ...

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
من سه تا چيز به ذهنم مي رسه:
مدل احمقانه: آدرس رو اشتباه زده باشي
مدل اشكال از سرورانه: سرورشون كله پا شده، به همين خاطر پيغام مي ده:
<سلام عزيزم! چطوري؟ قربونت برم... فدات، اگه كاري داري پيغوم بذار>
مدل اشكال از تو و بلاگرانه: براي اطمينان يه سري پابليش كن، اگه هم دكمه پابليش ديده نمي شه يكي از مطالبت رو اديت كن و دوباره پابليش كن، سعي كن يه جوري از شر CACHE سرور ISP هم خلاص شي، مثلا يه www قبل از آدرس بزن و اين جور كارها، يا يه علامت سوال بعد از آدرس. براي اينكه مطمئن شي اصولا وبلاگت وجود داره آدرس يكي از آرشيوهاش رو وارد كن و از اين جور كارها
دست آخر اينكه يه بار Refresh، يه بار پابليش و دست آخر سر زدن به يكي از وبلاگهاي همسايه به شدت توصيه مي شه. اگه باز هم نشد :?: :oops:
شايد وبلاگ تو (فقط شما دوست عزيز!) كلا نابود شده، :D زمين و زمان و مهمتر از همه، خودت راحت شدن 8)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
نيكنام باحال نوشته بودي :D
ولي معمولا اشكال از اوناست و تو مشكلي نداري... راه حلش هم يه پابليش مجدده... ;)

foadamini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
از راهنماييهاي احمقانه و سرورانه و وبلاگرانه و ... تون ممنون ولي يه همچين مشكلي رو وقتي باهاش مواجه شدم كه فقط آدرس رو تو آدرس بار نوشتم ( بدون ورود به بلاگر ) راستشو بخواين من وبلاگمو تبديل كردم به يه سايت ... و از سايت www.dot.tk استفاده كردم و آدرس سايتمو با tk. نمايش مي دم وبه مشتريام آدرس اين آدرسو ميدم . حالا ميترسم مشتريام نتونن صفحه رو ببينن بالام جان

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
اين دات تي كي (بنازم به اين گشادي ;) ) مشكل زياد داره. منم توش ثبت نام كرده بودم، ولي يكي از دوستام هر كار كرده بود، نتونسته بود صفحه رو ببينه.
مشكل زياده، همون آدرس ساده وبلاگ رو بدي از همه بهتر و مطمئن تره

بالا