• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

وبلاگ کسب درآمد از اینترنت 100% تضمینی

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
لینک برداشته شد به دلیل تبلیغ نکردن با عرض پوزش از تمامی دوستان

Last edited:

khaltajan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
پولی چیزی میدن؟ ماهی چقدر هست؟ چی هست .داداش تفهیم کن

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
پولی چیزی میدن؟ ماهی چقدر هست؟ چی هست .داداش تفهیم کن
سلام دوست عزیز بله پول میدن ولی اینا که من گفتم بیت کوین هست،بیت کوین یک مقدار سخت هست درآمد زایش چون باید زیر مجموعه بگیرید یا دستگاه شو بخرین که من روش اولو خودم کار میکنم با 5 زیر مجموعه فعال که روزی 8 ساعت کار کنن خودت هم همینطور میتونی ماهی 1 میلیون درآمد کسب کنی و برای تبدیلش به ریال از سایت : http://exchanging.ir/فروش-پولهای-الکترونیک-2/
استفاده کن من در حال حاظر 1 میلیون در ماه درآمد دارم البته اولش سخت بود و لی حالا بهتر شده، ضمنا شما میتونید از این پست من استفاده کنید که یک سایت ایرانی هست:
http://forum.persiantools.com/threads/کسب-درآمد-باکس.602866/

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
سلام دوست عزیز بله پول میدن ولی اینا که من گفتم بیت کوین هست،بیت کوین یک مقدار سخت هست درآمد زایش چون باید زیر مجموعه بگیرید یا دستگاه شو بخرین که من روش اولو خودم کار میکنم با 5 زیر مجموعه فعال که روزی 8 ساعت کار کنن خودت هم همینطور میتونی ماهی 1 میلیون درآمد کسب کنی و برای تبدیلش به ریال از سایت : http://exchanging.ir/فروش-پولهای-الکترونیک-2/
استفاده کن من در حال حاظر 1 میلیون در ماه درآمد دارم البته اولش سخت بود و لی حالا بهتر شده، ضمنا شما میتونید از این پست من استفاده کنید که یک سایت ایرانی هست:
تبریک میگم ماهی یک میلیون درامد داری خب یک سایت میزدی تبلیغش میکردی آخه وبلاگ کلاس نداره مطلب آموزشی داری توی همین تاپیکت بزار که اینجا مشتری بیشتر داره

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
تبریک میگم ماهی یک میلیون درامد داری خب یک سایت میزدی تبلیغش میکردی آخه وبلاگ کلاس نداره مطلب آموزشی داری توی همین تاپیکت بزار که اینجا مشتری بیشتر داره
سلام دوست عزیز من کارخودمو از وبلاگ شروع کردم و در حال حاظر در حال طراحی سایتم به آدرس: http://bitchest.ir هستم ممنون که یادآوری کردید

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
این سایتی که شما برا فروش معرفی کردی که مفت میخره سایت دلار سنتر هستش که قیمتاش معقوله و البته دوستان بازارچه نکنه سایت خودته یا بازاریابشی؟ در ضمن شک دارم ماهی یک میلیون بتونی با بیت کوین دربیاری اونم با جمع کردن ساتوشی لطفا پاسخگو باشید

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
با سلام خیر من بازاریاب هیچ جایی نیستم و با زیر مجموعه هام دارم کار میکنم که 1 میلیون میشه ماهی که بین 6 نفر تقسیم میشه از اینکه سایتی بهتر ارائه دادید سپاسگذارم
لطفاً قیمت یک هزارم بیت را در هردو سایت مقایسه بفرمایید

فایل های ضمیمه

• Dollarcenter.png
    Dollarcenter.png
    101.3 KB · نمایش ها: 11
  • Exchange.png
    Exchange.png
    13.9 KB · نمایش ها: 10
Last edited:

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
با سلام خیر من بازاریاب هیچ جایی نیستم و با زیر مجموعه هام دارم کار میکنم که 1 میلیون میشه ماهی که بین 6 نفر تقسیم میشه از اینکه سایتی بهتر ارائه دادید سپاسگذارم
لطفاً قیمت یک هزارم بیت را در هردو سایت مقایسه بفرمایید
البته بنده منظورم بیشتر ارزای دیگش بود با ساتوشی جم کردن که نمیشه به این مقدار رسید همون زیر مجموعه رو هم با ترفندی میتونستی خودت بسازی که دیگه تقسیم بر 6 نشه خودت زیرمجموعه خودت میشدی

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
البته بنده منظورم بیشتر ارزای دیگش بود با ساتوشی جم کردن که نمیشه به این مقدار رسید همون زیر مجموعه رو هم با ترفندی میتونستی خودت بسازی که دیگه تقسیم بر 6 نشه خودت زیرمجموعه خودت میشدی
من اینترنتم جوابگو نیست ضمناً من یک سایت میشناسم که بصورت خودکار بیت کوین تولید میکنه (از طریق سرورش) که اونو در حال حاظر بدیل مطمئن نبودن از اینکه پرداخت داشته باشه معرفی نمیکنم چون ترافیک من محدوده و با رادیو به isp کانکت میشم و مرتب قطعی داره نمیشه 100% گفت که من خودم تنهایی میتونم واسه خودم زیر مجموعه بسازم در ضمن میدونید که سایتهای بیت کوین آیپی شما رو ثبت می کنند و اگر بخواین تقلب کنید اکانتتون مسدود میشه یکی از اکانتهای دوستانم به همین مشکل برخورد کرد به همین دلیل ریسک نمیکنم.

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
با سلام و کمال احترام رفیق یه کم مبهمه اول از همه این عکس کیف پول شماست که ماهی یک میلیون درامد داری که به نظر میاد همه دریافتی ها 6 الی 7 هزار ساتوشی هست ما تاریخ دریافت رو هم توجه کنند دوستان.فرض میگیریم شما روزی صد هزار ساتوشی در میارید در ماه میشه چند در سال میشه چند؟دوستان حساب کنند البته هر 100 میلیون ساتوشی میشه یک بیت کوین فکر کنم اگر مبانا رو بر 100 هزار در روز بزارید سه سال میشه یک بیت کوین

123.JPG ب

Last edited:

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
بازدید وبلاگتون که زیادی زیاده شما برا کی پست میزنید تو وبلاگتون نکنه از این وبلاگ زیر مجموعه کسب میکنید؟ بازم ببخشید سوال شد برام چگونه 1 میلیون کاسبید شایدم یک میلیون ساتوشی منظورت بوده رفیق یا یک میلیون تومان

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
بازدید وبلاگتون که زیادی زیاده شما برا کی پست میزنید تو وبلاگتون نکنه از این وبلاگ زیر مجموعه کسب میکنید؟ بازم ببخشید سوال شد برام چگونه 1 میلیون کاسبید شایدم یک میلیون ساتوشی منظورت بوده رفیق یا یک میلیون تومان
سلام دوست عزیز من توضیح دادم واسه دوسته قبلیمون که گفتم من 5 زیرمجموعه دارم و ماهی 1 میلیون درآمد درمیاریم بیت 6 نفر تقسیم میشه همه زیر مجموعه هام از اقوامم هستن و به این صورت که 1- من بیت کوین بدست اومده رو به دلار تبدیل میکنم و میفروشم چون خود بیت کوین سود زیادی نداره در پاسخ به سوال دوم من در این وبلاگ زیر مجموعه کسب میکنم و بهشون میگم که بیت کوینشون رو برام بفرستن یا معرفی می کنم تا تبدیل کنن و اما عکس کیف پول من این مربوط به کیف پولی هست که قبلا داشته ام و کیف پول جدیدم رو نذاشتم اگه تاریخ پست رو نگاه کنید می بینید مال 6 مرداد هست که من کیف پول قبلیمو عکس ازش گذاشتم تا دوستان بتونن بفهمن که سایتهایی که من ازش بیت کوین کسب کردم پرداخت داشتن به من

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
سلام دوست عزیز من توضیح دادم واسه دوسته قبلیمون که گفتم من 5 زیرمجموعه دارم و ماهی 1 میلیون درآمد درمیاریم بیت 6 نفر تقسیم میشه همه زیر مجموعه هام از اقوامم هستن و به این صورت که 1- من بیت کوین بدست اومده رو به دلار تبدیل میکنم و میفروشم چون خود بیت کوین سود زیادی نداره در پاسخ به سوال دوم من در این وبلاگ زیر مجموعه کسب میکنم و بهشون میگم که بیت کوینشون رو برام بفرستن یا معرفی می کنم تا تبدیل کنن و اما عکس کیف پول من این مربوط به کیف پولی هست که قبلا داشته ام و کیف پول جدیدم رو نذاشتم اگه تاریخ پست رو نگاه کنید می بینید مال 6 مرداد هست که من کیف پول قبلیمو عکس ازش گذاشتم تا دوستان بتونن بفهمن که سایتهایی که من ازش بیت کوین کسب کردم پرداخت داشتن به من
6 مرداد همچین قبل هم حساب نمیشه دو هفته پیشه یعنی شما بعد از این دو هفته به درامد 1 میلیون تو ماه رسیدید دوم میشه عکس کیف پول جدیدتون که از این سایتها مبالغ بالا دریافتی داشتید بزارید عذر میخوام

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
بدلیل اسپم نشدن

فایل های ضمیمه

• Walet.png
    Walet.png
    37.3 KB · نمایش ها: 8

rezajaf

Registered User
لایک‌ها
23
ادمین محترم این تاپیک تا حذف نمایید چون زیادی داره اسپم میشه

mojtaba19

Registered User
لایک‌ها
261
10 بیت کوین:general112::eek::general402::general509:ولله اگر فتوشاپ نباشه عالیه تو نابغه ای من حرفی ندارم:general601:تایپیکتو حذف نکن من رفتم البته باید مینوشتی 1 بیت کوین بهتر بود من حرفی ندارم

بالا