برگزیده های پرشین تولز

وبلاگ گروهي انگليسي

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اي لاست شيطون
دستم بهت نرسه بالاخره پيدات شد. آقا بگيريدش تا در نرفته. :p

من امروز با طاها . مشاهير . در اين مورد چت كردم نتيجهجمع بندي ها ررو شب ارائه ميدم اينجا

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بر و بچ
من ديروز با طاها در اين مورد چت كردم و به نتايجي رسيديم.قبل زا هر چيزي بايد بگم اين مجموعه يك كار تيمي خواهد بود و در خدمت شخص خاصي نيست و نظر يك تيم سردبيري كه هر كدوم دبير يك بخش خواهند بود ملاك تصيمات هست.
نظر ما بر اين هست مجموعه در حوزه يك نشريه با سبك و سياقيغير سياسي و شعاري بصورت يك كار اصيل و حرفه اي به پيش بره و در عين حال با داشتن يك وبلاگ گروهي كه روي آن هم يك سري سياست خاص كه مانع تندروي بشه اما دست بچه ها رو واسه دداشتن يك زنگ تفريح باشه قضيه به پيش بره.

در حال حاظر قبل از هر چيز ما نياز به اعلام همكاري رسمي و قوي داريم نه اينكه بگيم من هم مي تونم كمك بكنم.
اگر واقعه مي تونيم بار بخشي از اون رو به دوش بكشيم بيائيم وسط و هر كه در حد توان و وقت و انگيزه و .. و ... بخشي از كار رو به دوش بكشه.

اميد وارم اين موضوع و صحبت در موردش فعال تر بشه تا به يك سر انجام خوبي برسه و نشريه انگليسي در خور شانمون داشته باشيم و عرضه كنيم/

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك سوال اساسي :wacko:
چرا وقتي حالش يا وقتش يا هرچيش رو نداريم الكي ميائيم اينجا اعلام آمادگي مي كنيم.
يعني شما هائي كه گفتيد هستيم ديگه اينجا نيومديد هان.
بابا نميشه كه اومد و التماس كرد .

:evil2:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
مگ مگ (مرتضي) جان چه كاري بايد بكنيم شما كه ماشالله رفتي ديگه ازت خبري نشده كه ما بفهميم نتيجه نهايي درمورد وبلاگ چيه؟ مي خواد چطوري باشه؟ و ...

لایک‌ها
0
اينقدر كه اين تاپيك خواننده داشت كاشكي بهش توجه اساسي شده بود. گرچه به موقع خودش سرم خلوت بشه خودم راهش مي اندازم اساسي.

مرگ بر آمريكا :p

بالا