منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

وجود صفحه دوم در ال‌جی جی ۵ !!

Ittl.ir

Registered User
تاریخ عضویت
8 اکتبر 2015
نوشته‌ها
232
لایک‌ها
38
سن
29
قط چند روز دیگر به رویداد MWC 2016 در بارسلون اسپانیا باقیمانده است. مکانی که ال‌جی می‌خواهد از جدیدترین محصولات خود رونمایی کند. یکی از این محصولات، پیشگام جدید کمپانی به نام ال‌جی جی ۵ خواهد بود که گفته شده از نظر ظاهری و همچنین قابلیت‌ها تفاوت‌های زیادی با مدل‌های سری G گذشته خواهد داشت. یکی از این تفاوت‌ها استفاده از صفحه‌ی ثانویه در این گوشی‌ است. در ادامه با ittl همراه شوید.
افشاگر معروف ایوان بلس در حساب توییتری خود ([email protected]) شایعه‌ای که مدت‌ها قبل به آن اشاره شده بود را تایید کرد:بالاخره گوشی ال‌جی جی ۵ را دیدم؛ صفحه‌ی ثانویه وجود دارد.
ایوان بلس [email protected]
ابتدا ال‌جی از صفحه‌ی ثانویه در گوشی ال‌جی وی ۱۰ ( LG V10 ) استفاده کرد. سپس تایید شد که گوشی X Screen نیز دارای چنین قابلیتی است و گویا از امکاناتی همانند گوشی ال‌جی V10 بهره خواهد برد. بنابراین اگر در ال‌جی جی ۵ ( LG G5 ) نیز از صفحه‌ی ثانویه استفاده شود باید چیزی شبیه به آنچه که قبلا در V10 دیده بودیم باشد.
البته با وجود این خبر نیز امکان دارد ال‌جی ما را در کنفرانس خبری خود سورپرایز کند. بنابراین باید تا دوم اسفند ماه صبر کرد تا کمپانی کره‌ای از پرچم‌دار جدید خود رونمایی نماید.
منبع:
وجود صفحه دوم در ال‌جی جی ۵ !!
 
بالا