برگزیده های پرشین تولز

وصل شدن به وایرلس ولی نبودن اینترنت

amirf2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
روی کارتن مودم هم همین رو نوشته؟

اگه همینه اول فایروال ویندوز و انتی ویروس رو غیرفعال کن بعد هم مطمئن شو که تو ipv4 ویندوز ای پی ست نشده باشه
اره همونو نوشته و هردو هم غیر فعاله چجوری باید مطمئن بشم که ای پی ست نشده

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
از کنترل پنل (یا علامت شبکه کنار ساعت) برو به network & sharing center بعد روی لوکال اریا کنکشن کلیک کن بعد propertis برو و روی ipv4 کلیک کن

باید ip رو اتوماتیک باشه و هیچ ای پی اونجا نوشته نشده باشه

amirf2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از کنترل پنل (یا علامت شبکه کنار ساعت) برو به network & sharing center بعد روی لوکال اریا کنکشن کلیک کن بعد propertis برو و روی ipv4 کلیک کن

باید ip رو اتوماتیک باشه و هیچ ای پی اونجا نوشته نشده باشه
ای پی نوشته شده

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
سلام دوستان منم با گوشی از طریق وایفای میگه متصل شد ولی سایتا رو باز نمیکه مودم تی پی 8968 و اینترنت مخابرات

این مودم یه یو اس بی داره پشتش میشه ( با کابل شارژ کردن که یه سرش میکروه و یه سرش یو اس بی یه گوشی رو به مودم مستقیم وصل کرد یا کابل جدا میخواد ؟) روش استفاده شو بگید مستقیم گوشیرو به مودم وصل کنم

ممنون

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اگه گوشی تون مودم رو پیدا می کنه مشکل تون مثل همی دوستمون هست همین کار ها رو انجام بدید

USB هم برای اینه که یا هارد تون رو به مودم وصل کنید تا بتونید بصورت وای فای با هارد در ارتباط باشید (کاربرد خودش رو داره) یا مثلا یه مودم 3G رو بهش وصل کنید و اینترنت 3G رو شیر کنید

amirf2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشکل من اینجوری حل شد:
اول کنکشن pc رو که خودم ساخته بودم پاک کردم بعد رفتم network and sharing center سمت چپ change adaptor setting بعد روش راست کلیک کردم بعد properties بعد تو صفحه که چند تا چیز نوشته و کنارش تیک داره روی ipv4/internet protocol دوبار کلیک کردم و روی گزینه ی obtain گذاشتم.(البته اگه روی اون باشه گزینه ی پایینیش رو انتخاب کنید) بعد ip مودم رو زدم و تو صفحه ی کانفیگ مودم اونو رو ppoe گذاشتم و بعد بدون ایجاد کانکشن خود مودم به اینترنت وصل میشه بعد می تونیم از وای فای استفاده کنیم.

poyyesh

Registered User
لایک‌ها
649
من همین کا را رو انجام دادم نمیشه تو اون قسمت هم ای پی مودم نی و رو اتو ماتیکه وقی ای بی مودمو میزنم دیگه با کانکشن بی سی هم اینترنت وصل نی

بالا