برگزیده های پرشین تولز

وضعیت اینترنت پرسرعت و ADSL در کرج

cure

Registered User
لایک‌ها
619
پارس آنلاین قبلا داشتم ولی وقتی شبانه رایگان رو برداشت کوچ کردم به های وب
الان هم با های وب مشکلی ندارم فقط مخابراتم یکم ضعیفه . خطم به خاطر نویز 2 مگ بیشتر نمیکشه
حالا های وب هم وایرلس داره . فردا اونم ببینم چطوری اگر خوب باشه واقعا عالیه . چون پورت رو برات باز میذاره و اصلا سرعت لیمیت نمیشه

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
الان هم با های وب مشکلی ندارم فقط مخابراتم یکم ضعیفه . خطم به خاطر نویز 2 مگ بیشتر نمیکشه
حالا های وب هم وایرلس داره . فردا اونم ببینم چطوری اگر خوب باشه واقعا عالیه . چون پورت رو برات باز میذاره و اصلا سرعت لیمیت نمیشه
مشکل adsl همینه که سرعتو براتون جیره بندی میکنن

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
برای تهیه دیش وایرلس این مدل رو پیشنهاد میکنم
http://shirazonline.com/product/power-beam-m5-400
دیدم دنبال دیش بودید

cure

Registered User
لایک‌ها
619
مشکل adsl همینه که سرعتو براتون جیره بندی میکنن
نه داداش مشکل adsl اینه که همه چیز به مخابرات مشتری بستگی داره . مثلان مخابرات من ازم دوره و خطم در طول مسیر نویز داره و بیشتر از 2 مگ همش دی سی میشه ولی تهران برای اقوام گرفتم با سرعت همین 256 خطش رو روی 8 مگ بسته بودن :general208:
ولی وایرلس خوبیش اینه مخابرات دخیل نیست توش

cure

Registered User
لایک‌ها
619
برای تهیه دیش وایرلس این مدل رو پیشنهاد میکنم
http://shirazonline.com/product/power-beam-m5-400
دیدم دنبال دیش بودید
دمت گرم داداش . مال شما هم از همینه ؟
بعد داداش یه سوال . این خورشید نت زده :
در بین ساعات 1تا 7 صبح ترافیک کلیه سرویس ها بجز پکیج و آزاد رایگان است. در سرویس های پکیج در بین ساعات 1 تا 7 صبح ترافیک نیم بها و در سرویس آزاد تخفیف ترافیک اعمال نمی شود.
الان من مثلا سرعت 1 مگ با حجم 30 گیگ 48 هزارتومان رو انتخاب کنم 1-7 دانلودم رایگانه ؟

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
نه داداش مشکل adsl اینه که همه چیز به مخابرات مشتری بستگی داره . مثلان مخابرات من ازم دوره و خطم در طول مسیر نویز داره و بیشتر از 2 مگ همش دی سی میشه ولی تهران برای اقوام گرفتم با سرعت همین 256 خطش رو روی 8 مگ بسته بودن :general208:
ولی وایرلس خوبیش اینه مخابرات دخیل نیست توش
درسته ولی برای مثال پارس انلاین سرویس های حجمیشو تا 16مگ باز میزاره تا فلان حجم مصرف بشه اینقدر میاره پایین که ادم مجبور میشه بیخیالش بشه البته میگن16 مگ(دیگه کاری به مخابرات ندارن ) . ولی برروی چه زیرساختی؟ فسیل! 80درصد استان ها البته به غیر از تهران زیرساخت یا خط مسی فسیل دارن تا بیشتر از 4مگ بیشتر نمیکشه. مشکل مخابرات هم فکر کردن مردم خر تشریف دارن کلا تلفن و هرچیزی که برپایه خط یا کابل باشه انحصاری دستشه مثل امریکا نمیکنن بیان comcast یا بقیه شرکت های خصوصی وارد عمل و رقابت . کلا تا اینا انحصاری باشه براشون مملکت اینترنتش همه جا میلنگه

cure

Registered User
لایک‌ها
619
کاملا موافق رفیق . واژه فسیل هم کمه برا زیرساخت اینترنت ما

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
دمت گرم داداش . مال شما هم از همینه ؟
بعد داداش یه سوال . این خورشید نت زده :
در بین ساعات 1تا 7 صبح ترافیک کلیه سرویس ها بجز پکیج و آزاد رایگان است. در سرویس های پکیج در بین ساعات 1 تا 7 صبح ترافیک نیم بها و در سرویس آزاد تخفیف ترافیک اعمال نمی شود.
الان من مثلا سرعت 1 مگ با حجم 30 گیگ 48 هزارتومان رو انتخاب کنم 1-7 دانلودم رایگانه ؟
بله چون پکیج نیست و ازاد هم نیست ازاد سرعت30مگ هرگیگ 10تومنه یه بار به اشتباه سرویسم رفت رو 30مگ اصلا یه وضعی خیلی فاز داد تا جا داشت از نت دانلود کشیدم بعد درستش کردن حیف شد:(
بله رایگان میشه
کاملا موافق رفیق . واژه فسیل هم کمه برا زیرساخت اینترنت ما
من:general509: مالیات :| گربه همسایه :|

cure

Registered User
لایک‌ها
619
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
خدایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ 30 مگ رو میداد برات ؟
آقا پس بهشت رو تجربه کردی . خوش به سعادتت . بیا یه دستی هم به سر ما بکش :general304::general304::general304::general304::general304:

cure

Registered User
لایک‌ها
619
بعد داداش خورشید نت برای وصل کردن چقدر هزینه میگیره ؟ اگر خودم دیش رو داشته باشم ؟

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
خدایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ 30 مگ رو میداد برات ؟
آقا پس بهشت رو تجربه کردی . خوش به سعادتت . بیا یه دستی هم به سر ما بکش :general304::general304::general304::general304::general304:
من روز اول فکرشو نمیکردم که همچین اتفاقی افتاده باشه ولی تست کردم 28 خورده ای مگ سرعت داشت تو اون روز بالای5تا فیلم bluray دانلود کردم
بعد داداش خورشید نت برای وصل کردن چقدر هزینه میگیره ؟ اگر خودم دیش رو داشته باشم ؟
شما نیازه خیلی کارهارو خودت بکنی تا پول ازت نگیرن
یک خریدن یه لوله یا میله و رنگ زدن اون و سوراخ کردن دیوار و با بست گذاشتن میله کابل کشی سوکت زدن دوطرف البته تا قبل مودم poe خوده دیش و نصب مودم حالا زنگ بزنید طرف بیاد اوکیش کنه
میاد یه جهتشو روبه دکل میگیره بعد پیچ سفت میکنه بعد مودم رو ایپیشو عوض میکنه تا نتونیم وارد poe دیش بشیم چون برای امنیت اونا خطر داره و اول اخر اینو باید خوده طرف تنظیم کنه چون نمیشه خودمون همچین کاری کنیم بعد یه یوزر و پسورد هم که کاری نداره خودمون تو مودم وایرلس ست میکنیم
یا حال نداشتید طرف اوکی میکنه
کلا از من 15 تومن گرفت +هزینه یه ماه اینترنت و رفت :)

cure

Registered User
لایک‌ها
619
داداش خلی گلی که اینقدر خوب جوابم رو دادی یه زحمت آخر هم داشتم برات :
یه پینگ از 8.8.8.8 میگیری شات بذاری اینجا ؟
این یه کار رو بکنی برات جبران میکنم رفیق

gamekey

Registered User
لایک‌ها
58
داداش خلی گلی که اینقدر خوب جوابم رو دادی یه زحمت آخر هم داشتم برات :
یه پینگ از 8.8.8.8 میگیری شات بذاری اینجا ؟
این یه کار رو بکنی برات جبران میکنم رفیق
چشم بفرمایید:
yrmo_2016-05-02_0-15-58.jpg

بالا