برگزیده های پرشین تولز

وقتی چین و تایوان گوشی همه کاره میزنند !!!

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من میگم موبایل ها بصورت استاندارد قطعه ای واسه عدم دریافت امواج مضر به مغز ندارن ؟!
من میگم شاید به بهانه ی نداشتن همچین محافظی آدم به روی خودش نیاره همچین چیزایی رو ...

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
کم پیدایی حضرت ؟
به خونه خودتون کم سر می زنی؟
کاملا موافقم با نظر شما و نظر علی رضا ، باید هرکس پرسید ، بگیم که پاکت پی سی ها ، یک دستگاه هند هلد هستند که کنارش موبایل هم هستن

مانویل خان هم فعلا مثل یک هفته پیش من ، ویارش گرفته بفهمه این دستگاه ها چه جور دستگاه هایی هستند:happy:

worship.gif
من اوچیکتم..:blush:

ولی خدایش من تو کتم نمیره اینا این همه کارو درست و اصولی انجام بدن..:D

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
خوب من 1 ساعت واسه چی روضه میخونم اینا مخاطبشون رو میشناسن..:D

:p:p:p:pیکی از دوستام گفت یه گوشی دیده از همینا روش نوشته بود یانگوم :blink::lol::lol::lol::lol: (حتما جعبه هم منقوش به عکس یانگوم بوده:D ) باور کن اوازه محبوبیت این هاج خانوم توی ایران اسلامی به چین هم رسیده :p:p:p
بسی خندیدم ... کسی از بچه ها این مورد رو مشاهده نکرده؟ اگه اره یه عکس یگیرید ملت تفریح کنن:D

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
معععععععع !!! فردا لابد resident evil رو هم با عکس حامد کمیلی ( الیاس توی اغما ) میفرستند ایران ...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به همه دوستان فقط یک پیشنهاد میدم:)حتما امتحان کنید:rolleyes:

برای 1 هفته از این گوشیها استفاده کنید بعد بیاین نظر بدید:)

من جای شما بودم حتما و حتما یه دونشو میخریدم میزاشتم کنج خونه:rolleyes:

باز میگم قبل از اینکه از این و اون چیزی بشنوید حتما به مدت 1 هفته دستتون بگیرید:happy:

موفق باشید:)

ranj9119

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Somewhere I Belong PocketPC: HTC Advantage X7
والا هرکی میاد جلو از این گوشی ها تعریف میکنه من یضرب بی مقدمه میرم سراغ SpaceTime 3.0 بعد واسش یه نمودار (sin(x-y)cos(x=y)tan(T رو میکشم!!! بدبخت کفش میبره :D بعد سه ساعت واسش توضیح میدم که دستگاه من یه PDA تمام عیار هست و قابل قیاس نیست! حتی چند وقت پیش یکی از دوستام گفت که من از نمایندگی آی میت تو پاساژ قائم یه دیوایس آی میت 2007 گرفتم با وین 7!!!!!!!! من گفتم شاید آشپز های آی میت کرنل های وین 6 رو تغییر دادن و UIاش رو خوشگل تر کردن و به اسم وین 7 دادن بیرون ولی اطمینین کامل داشتم که آی میت گوشیی با مدل 2007 عرضه نکرده اونم به قیمت 600 تومن! با عجله رفتم پیش دوستم دیدم یکی از این دیوایس های چینی رو بهش غالب کردن به اسم آی میت 2007!! سیستم عاملشم که اصلاً معملوم نبود چی هست! چه برسه وین7 :D ولی جالب بود که همراه این دیوایس یه دوربین شکاری بهش داده بودن که به USB دستگاه وصل میشد و هم میتونستی با خود دوربین ببینی هم اینکه ال سی دی تصویر دوربین رو نمایش میداد!

یه سری هم به این دستگاه ها میگن NEC! چون پست باطریش نوشته NEC .... به این عزیزان بگم که این دستگاه ها NEC نیست حتی NEC خبری ازینا نداره در حالی که فقط باطریشون و سوکت باطریشون ماله شرکت NEC هست(اونم فقط در بعضی مدل ها)

_Hamed_

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
به همه دوستان فقط یک پیشنهاد میدم:)حتما امتحان کنید:rolleyes:

برای 1 هفته از این گوشیها استفاده کنید بعد بیاین نظر بدید:)

من جای شما بودم حتما و حتما یه دونشو میخریدم میزاشتم کنج خونه:rolleyes:

باز میگم قبل از اینکه از این و اون چیزی بشنوید حتما به مدت 1 هفته دستتون بگیرید:happy:

موفق باشید:)
مثل اينكه خيلي نظرتون جلب كرده آ... ;)

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
از شما ملت تحصیکرده و پاکت پی سی دار! به خدا بعیده که بخایین حتی در موردش فکر هم بکنین

همین یکی دو ماه پیش بنده بخاطر خرید سفارش دوستام تو علاالدین بودم
و از پشت ویترین داشتم این گوشی هایه همه فن حریف و نگاه میکردم
دیدم یه نفر کت و شلواری یه دونه از همین گوشی هایه کذایی دستشه و با زنش حاج و واج از این مغازه به اون مغازه سر میزنه
به خاطر کنکجاوی زیادی که اون لحظه داشتم و میخاستم نظر یه فرد عادی رو در مورد این گوشی بدونم
رفتم پیششون و یه سلام کردم و پرسیدم اسم گوشیتون چیه؟
گوشی رو اورد بالا دیدم همینیه که مهرداد تو عکس اولش گذاشته (خیلی جالبه اینقدر دیمی گوشی ها رو بیرون میدن که وقت اسم گذاشتن رو گوشی هاشون رو ندارن)
گفت خودمم نمیدونم فکر کنم ان ای سیه!
پرسیدم ازش راضی هستی؟
مثله اینکه نفت رو آتیش بریزی گل گرفت: نه آقا آشغاله آشغال، اگه تو هم میخایی بخری اصلا سراغش نرو
گفت ببین این قلمشو دیدم زوار قلمه غم سوز شده
قلم و تو دستم گرفتم دیدم از حلب درستش کردن:blink: یکم با ناخن (طوری که اون بابا نفهمه) به بدنش فشار اوردم، دیدم خیلی راحت رفت تو
گفت بخاطر عوض کردن این قلمه کل علاالدین رو زیر پا گذاشتم
میگفت یه بلوتوث هم نمیتونه بگیره (حافاظه اینترنالش 128 کیه! قابل تغیر هم به استوریج کارت نبود! حتی جاوا رو هم ساپورت نمیکرد!:blink:)
گوشی رو از دستش گرفتم دیدم این چینی ها علنا به مصرف کننده ها دارن توهین میکنن
پشت گوشی رو طوری طراحی کردن انگاری 4 تا پیچ بدنش رو نگه داشته
یکم دقت کردم دیدم پیچ نداره ، پیچها با بدنه پلاستیکی یکی هستن
چهار پنج تا شکل آمپر! رو هم پشت دربش نقاشی کرده بودن
جنس بدنش مثله مبایل های اسباب بازی بود
تنها چیزی که قابل تامل بود فقط جنس ال سی دیش بود (در حد تیم ملی)
=-=-=-=-=-=
راستی برای پیدا کردن اطلاعات در مورد این گوشی های CECT رو گوگل کنید
=-=-=-=-=-=
اتفاقا بار ها شده از بنده هم بپرسن گوشیت از همین چینیهاست؟
بنده در جوابشون میگفتم: آره از همین چینی هاست:happy:

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
خوب آقا گوش کنید چرا از این و اون مثال میزنید من خودم اینجا آماده من که تا اونموقع گوشی با فینگر تاچ و اینجور چیزا نداشتم از گوشی معمولی رفته بودم 6600 بعد هم ازاین چینیها خریدم
بزارید براتون بگم تا وقتی دادم رفت نمیدونستم چه خبره البته یواش یواش داشتم میدیدم به درد من نمیخوره
تمام اون امکاناتی که دید عزیز همش توهمه توهم
من وقتی این پاکت پیسی رو گرفتم تازه فهمیدم زندگی یعنی چی تازه فهمیدم فینگرتاچ اون نمایشی بود صفحش نمایشی بود کیبوردش نمایشی بود دوربینش گند بود برنامش مدود بود سیستم عامل بی سیستم عامل خلاصه تا میخوای برات بگم
توروخدا مورد تاثیر این جو خراب ایران قرار نگیرید تو این کشور اینجور چیزا فهم نمیشه یه مثال بزن
تو کشورهای پیشرفته میخوان چیزهایی رو با هم مقایشه کنن چیشو میبینن ؟ خوب مثلا کارایی و دوام و اعتبار و خلاصه اینجور چیزها بعد وقتی مقایسه میکنن چی رو با هم مقایسه میکنن اتومبیل رو که با دوچرخه نمیشه مقایسه کرد
خوب حالا تو ایران چکار میکنن هیچچی فقط به دهن مردم نگاه میکنن یعنی به دستگاه پاکت پیسی میگن گوشی تو همین فروم هم همینطوره خدایی کدومتون نمیگید گوشی
مثلا کدومتون تا حالا کسی بهتون نگفته اون گوشتکوب چیه دستت ؟
به من که میگن
ایرانی جماعت فرق کار با کامپیوتر یا بازی با کامپیوتر رو نمیفهمه وقتی نشستی پشت کامپیوتر یعنی داری بازی میکنی اونوقت میخواید اینجور چیزها رو بفهمه
اینجا گوشی موبایل با پاکت پیسی یکیه و گوشیی خوبه که کوچیک باشه و باکلاس اگه هم زیاد شد خز میشه !
مثلا میگن چند باندس ؟ یعنی چی آقا باند چیه ؟
اتم هم بگیری دستت گوشتکوبه
فقط و فقط حواستون باشه نزارین کسی سوارتون بشه این مردم رو باید بدتر از خودشون رفتار کرد تا بفهمن
به من گفتن گوشیت از این چینیهاست ؟ گفتم نه گفت ببینم گفتم این دستگاه شخصیه موبایل نیست نمیتونم بدم ببینی
یکی دیگه گفت ااا تو هم گوشتکوب گرفتی دستت . گفتم تو هم اگه میتونی از این گوشتکوبها بگیر دستت
.... یه چند تا مثال ساده هم از کارایی بزنم که برید حال کنید
مثلا از نظر تشخیص ترنسکریبر توی این گوشیهای چینی شما فقط میتونید با قلم حرف به حرف یادداشت کنید یعنی قدرت تشخیص کلمه رو نداره در حالی که تو ویندوز ما حتی میتونیم جمله بنویسیم و به راحتی تبدیل میشه
از نظر کارایی قلم اقا پدرتوندرمیاد اگه بخرید مگه کارمیده ادم دق میکنه میگه همون با کیبورد کار کنم بهتره
این نرمافزار هم که گذاشتن روش منظورم سیستم عاملشه که نداره یه چیزی تو مایه های سیستم عامل این دستگاههای mp4 و اینجور چیزهاست یعنی یه سری امکانات محدود داره جاوا هم حتی قبول نمیکنه
..
من که مدت زیادی نگه نداشتم همونطور نو رد کردم رفت چون دنبال کارایی که لازم داشتم بودم به دوستی هم که خرید گفتم که چرا تعیض میکنی کدوم ادمی میاد این گوشی رو با پاکت پیسی عوض کنه گفت که من برا صداش میخوام انشالله که به دردش بخوره ولی برای من که کاراریی نداشت یعنی اصلا قابل مقایسه نبود
حالا من هر چی بگم
مونده پای خودتون میتونید برید تجربه کنید
موفق باشید
یا حق

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
خب لازم شد بعد از بحث هایی که اینجا صورت گرفت توضیحاتی بدم ...
لا اقل تا همین الان هیچ کدوم از این گوشی ها وین موبایل که ندارن هیچی ، سیمبین هم ندارن و کلا os براشون واژه ای بیگانه س ! همونطور که در تاپیک هم نوشتم این یک گوشی هست نه به قول دوستان دستگاه شخصی .
بدین ترتیب تمام این مسائل حاکی از کنجکاوی بود و هیچ کس هیچوقت نمی تونه یک پی پی سی رو با یک گوشی مقایسه کنه چه برسه که این گوشی از نوع همین یانگوم اینا باشه ...
خلاصه بگم ، تجربه ی آشنایی با این گوشی ها تنها محرک یک انسان منطقیست ... وگرنه همه ی ما مطلعیم که چقدر فرق بین 3 تا خط کفش های آدیداس با 3 تا خطی که روی کفش ملی هست وجود داره ...

می دونید بذارید با این مثال قضیه رو هم بیارم ... Gamer ها بعضی وقت ها 2-3 هزار دلار برای سیستم هاشون میدن تا بتونن بازی مورد علاقشون رو با بهترین کیفیت و سرعت بازی کنن ... اما چیپ ست های مشابه با بورد های تلقی میاد و با شبیه ساز های سخت افزاری - نرم افزاری کاری میکنن که پی سی وادار بشه اون بازی رو مثلا با همون حالت پخش کنه ... این دلیل نمیشه که گیمر ها بیان با 100 دلار کارشونو راه بندازن، چون اونا میدونن همه جای کار میلنگه . اونا فقط از این وضعیت تعجب میکنن . و فردا صبحش دوباره چندین هزار دلار پیاده میشن
ما هم یه نوع گیمریم اما از نوع پی پی سی بازش

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خب لازم شد بعد از بحث هایی که اینجا صورت گرفت توضیحاتی بدم ...
لا اقل تا همین الان هیچ کدوم از این گوشی ها وین موبایل که ندارن هیچی ، سیمبین هم ندارن و کلا os براشون واژه ای بیگانه س ! همونطور که در تاپیک هم نوشتم این یک گوشی هست نه به قول دوستان دستگاه شخصی .
بدین ترتیب تمام این مسائل حاکی از کنجکاوی بود و هیچ کس هیچوقت نمی تونه یک پی پی سی رو با یک گوشی مقایسه کنه چه برسه که این گوشی از نوع همین یانگوم اینا باشه ...
خلاصه بگم ، تجربه ی آشنایی با این گوشی ها تنها محرک یک انسان منطقیست ... وگرنه همه ی ما مطلعیم که چقدر فرق بین 3 تا خط کفش های آدیداس با 3 تا خطی که روی کفش ملی هست وجود داره ...

می دونید بذارید با این مثال قضیه رو هم بیارم ... Gamer ها بعضی وقت ها 2-3 هزار دلار برای سیستم هاشون میدن تا بتونن بازی مورد علاقشون رو با بهترین کیفیت و سرعت بازی کنن ... اما چیپ ست های مشابه با بورد های تلقی میاد و با شبیه ساز های سخت افزاری - نرم افزاری کاری میکنن که پی سی وادار بشه اون بازی رو مثلا با همون حالت پخش کنه ... این دلیل نمیشه که گیمر ها بیان با 100 دلار کارشونو راه بندازن، چون اونا میدونن همه جای کار میلنگه . اونا فقط از این وضعیت تعجب میکنن . و فردا صبحش دوباره چندین هزار دلار پیاده میشن
ما هم یه نوع گیمریم اما از نوع پی پی سی بازش

شونصد در صد قسمت اخرش تایید می شه ، می خواین اصلا اسم فروم رو عوض کنیم بذاریم انجمن معتادین وین موبایل:lol:

manuelcalavera

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اینارو بچه درس خوناشون فکر کنم سر زنگ ورزششون میسازن ................................ !!!!

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
اين گوشي ها كه عكسش رو گذاشتم :

براي تلويزيون گرفتن توي خونه كه واقعا بي خوده اگر چند سانت بالا پايين بشي خش خشي ميشه
اما توي خيابون يه جا بشيني تلويزيون رو خيلي صاف ميگيره

آنتينش همون قلمش هست كه باز ميشه و از داخل با يه تيكه اتصال به بورد وصل شده

تلويزيون رو هم رنگي ميگيره و جهرم 7 تا كانال رو ميگيره ...

در مورد صداش بگم كه :

از اين اسپيكر ها هست كه با تبديل يا بدون اون به گوشي ها وصل ميكنن ... قيمتش 10 تومن هست با usb شارژ ميشه و صداش تقريبا توي كل خونه ما ميپيچه واقعا شديد هست اما قيمتش 10 تومنه فكر كن يكي از اينا توش باشه اما ميدوني كه جنسش ...

:)
سيستمش هم سيستمي هست كه بايد باهاش وقف بشي كمي با همه سيستم ها متفاوت هست اما فقط همون جمله اول رو كه گفتم : يكي از اين گوشي ها كنار يك ppc خوبه. مثل پاسيوجي كه ميخواي بندازي واسه كليد بنز :lol:
سوال ديگه اي بود بگيد تست كنم و بنويسم

موفق باشيد

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوستان به استحضار میرسانمکه این آیفون تقلبس به تعداد بسیار زیاد در فروشگاه های آبادان موجود هست. :cool: ولی چون کلاس خودم رو بالاتر از این حرفا میدنم! حتی قیمتش رو هم ن÷رسیدم. ضمنا با کمال وقاحت ÷شت گوشی(روی درب باتری) نوشته آیفون. با حروف در اندازه درشت!

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دوستان به استحضار میرسانمکه این آیفون تقلبس به تعداد بسیار زیاد در فروشگاه های آبادان موجود هست. :cool: ولی چون کلاس خودم رو بالاتر از این حرفا میدنم! حتی قیمتش رو هم ن÷رسیدم. ضمنا با کمال وقاحت ÷شت گوشی(روی درب باتری) نوشته آیفون. با حروف در اندازه درشت!

خب مگه توی ابادان همش تو تریپ کلاس گذاشتن هستن بخرن :D باهاش کلاس بزارن :D
شوخی :cool:

اینارو ببینید

این شارژر آفتابی داشت :blink:

http://www.************/files/wkbxfjgma686cczm0hgk_thumb.jpg

و اینم که تلسکوپ روشه :D
با 7تا اسپیکر :wacko:
http://www.************/files/7a4xbg2lyw5dyb2ltktq_thumb.jpg

احتمالا سری بعدی پشه کش یا پلو پز داره :lol:

بالا