• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ويژگي title در لينكدوني!؟

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چطور ميتونم از ويرگي title در لينكدوني استفاده كنم!! يعني وقتي به فرض مثال موس روي يكي از پستاي لينكدوني نيگر داشته ميشه يه متني به نمايش در بياد!! كسي اگر ميدونه لطفا راهنمايي كنه ممنون ميشم![/left]

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
لينكدوني رو با چه ابزاري ساختي؟ اگر فرضا با ام تي ساختي راحت ميشه اگر با بلاگر و يا سيستم هاي مشابه ساختي فكر ميكنم بايد دستي لينك رو اديت كني و title رو بهش اضافه كني و راه ديگه اي نداره.. اگر با ام تي كار كردي كه خوب يه دونه body داري يه دونه بخش entrymore و يه دونه هم excerpt من متن رو توي بادي و لينكش توي more و title رو داخل excerpt ميذارم و بعد اين رو توي قالبم ميذارم:

[code:1]

<a href="<$MTEntryMore$>" title="<$MTEntryExcerpt$>"><$MTEntryBody$></a>

[/code:1]

فكر نكنم راه ديگه اي باشه.. اگر هست بقيه ميان مي گن ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اين همش دلخواهه كه شما تايتل رو توي چه فيلدي تعريف كني... يه جور توافقه كه اگه بتونه با سيستم بوكمارك مووبل تايپ هماهنگش كني خيلي خوب ميشه.

reza_mgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا حالا من یه سوال دیگه برام پیش اومد مگه میشه تو بلاگر هم لینکدونی داشت!؟ اگر میشه یکی توضیح بده چه جوری چون خیلی ها نمیدونن مثل من!!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
<a href='http://aaberspot.netfirms.com/aaber/archives/2003_08.html#006784' target='_blank'>http://aaberspot.netfirms.com/aaber/archiv..._08.html#006784</a>

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
عابر ؟! اين وبلاگت جديده ؟! يا من تازه ديدم !!!

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يا تو تازه ديدي فكر كنم!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
والا همونجور كه احسان گفت فكر كنم تازه ديده باشي.. ولي خوب ناراحت نباش توي اين مدت چيز با ارزشي رو از دست ندادي :D

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
يه نفر نيست درست حسابي بگه چه جوري ميشه اين لينكدوني رو آپديت كرد ؟؟؟
آثا بايد دستي اين كار رو توي ام تي كرد ؟؟؟
اصلا چه جوري ميتونيم يه كاري كنيم كه هر كسي خواست وقتي وبلاگش آپديت شد , لينكدوني ما رو پينگ كنه تا اسم مطلب جديدش با لينك مطلبش بياد توي لينكدوني ما ؟؟!!!

بالا