برگزیده های پرشین تولز

ویرووس

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
من بعد از کلی وقت از یک دوست عزیز Mial دریافت کردم و با هزاران امید و آرزو این mali را باز کردم، ولی زهی خیال باطل.
mail مورد نظر دراری Attachment با یک عدد ویروس خانه خراب کن بود.
جاتون خالی از آن روز بنده بیچاره شدم. ویرووس بی پدر و مادر به هر کسی که دلتان بخواد با آدرس من خودش رو پست کرده. تازه روی desktop هم یه فایل متنی برای خودش باز کرده. homepage ام را هم عوض کرده . در کمال پررویی هم اجازه نصب هیچ AntiVirus رو هم به من نمیدهد.
در ضمن ویندوز من windows XP است.

<span style='color:red'><span style='font-size:25pt;line-height:100%'> تو رو خدا هر کی در این مورد چیزی میدونه که چه جوری این مهمون ناخونده رو بیرون بکنم تو رو خدا به من بگه</span></span> :oops: :oops: :oops: :oops:
ELMO
MY MAIL: [email protected]

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
عجب وضعيه!!! :(
من اگه جاي تو بودم واسه اينكه بعدا هيچ جاي شكي نمونه يه فرمت به اون پارتيشن ميزدم و خيالمو راحت ميكردم!

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آخه وقتی آدم پروژه نهایی دانشگاهش در این کامپیوتر باشد ، نمی تواند هر موقع که دلش خواست فرمتش کند.
ممنون :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اي بابا اين كه يعني افتضاح!!! :( :x
دلم ميخواد كمكت كنم... ببين راه زياد داره ولي بايد هي امتحان كني ببيني چي جواب ميده.. حتي اگه شده هارد رو باز كني وصل كني يه كامپيوتر ديگه و ويروسش رو پاك كني يا اينكه اون فايلهاتو برداري بعدش فرمت كني... البته اين راه يه كم سخته ولي فكر كنم ديگه حتما جواب بده! شرمنده كمك فني نكردم!

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
ٍ سلام خیلی ممنون احسان
یه فکری به حالش می کنم.
احسان این همه معلومات در مورد کامپیوتر را از کجا کسب کردی؟ :?:

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
<span style='color:green'>;)
بابا آدم به این فروتنی.
این همه تواضع.

اینکه اینجور بلدی با کامپیوتر کار کنی.

من که دانشجو کامپیوترم یک دهم تو هم بلد نیستم.</span>

ELMO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این ویروسه خیلی پررو است. برای خودشHOME PAGE عوض می کند. روی دسک تاپ آیکون می سازد .
فلدرهای MY DOCUMENT را مخفی میکند. از اونجایی که من از این ویرووسه پررو تر هستم اصلأ عین خیالم هم نیست.

asa2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ELMO :
این ویروسه خیلی پررو است. برای خودشHOME PAGE عوض می کند. روی دسک تاپ آیکون می سازد .
فلدرهای MY DOCUMENT را مخفی میکند. از اونجایی که من از این ویرووسه پررو تر هستم اصلأ عین خیالم هم نیست.
دوست من اصلا ناراحت نباش !
1 - تمامي فولدرهاي حاوي پروژه ها رو ( كلا اطلاعات مهمتان ) تو يك پارتيشن ديگر كپي كن .
2 - با يك سي دي قابل بوت سيستم رو بالا بيار و درايو سي رو كوئيك فرمت كن .
3 - به پارتيشنهاي ديگر برو و دايركتوريهاي مربوط به سطل آشغال و سيستم ريستور را پاك كن .
4 - ويندوز جديد نصب كن و سريعا يك آنتي ويروس با حال مثل نورتون يا مك آفي نصب كن و برو اينترنت و آپ تو ديتش كن و كل سيستمو اسكن كن .
5 - تمام.

البته نورتون آنتي ويروس 2004 قبل از نصبش برنامه كوچكي داره به نام PRESCAN.EXE كه كل سيستمو اسكن ميكنه و ميتوني اونو تو دايركتوريهاي نورتون پيدا كني . بعد از مرحله يك اونو هم امتحان كن .

موفق باشي ولي اينم بگم كه هميشه به آنتي ويروس اهميت بده و هميشه اونو آپ تو ديت كن .
;)

بالا