منتخب بازارچه

سفر هالیدی

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
23 مارس 2020
نوشته‌ها
4
لایک‌ها
2
سن
50
محل سکونت
خیابان بهشتی بعد از سرافراز پلاک 382 ط اول
کشور عمان بر خلاف تصور اکثریت ایرانیان که این کشور را گرم و خشک و صحرائی همانند عربستان میدانند در حقیقت دارای کوههای زیادیست که در بیشتر مناطق هوائی معتدل و مطبوع بوجود آورده است.
این کشور با توجه به روابط خوب سیاسی و اقتصادی با کشورمان ایران پذیرای بسیاری از ایرانیان میباشد.
ویزای عمان را همچون ویزای قطر به دو نوع میتوانید اقدام کنید که باختصار توضیح خواهیم داد.
بر طبق توافقاتی که بین دو کشور ایران و عمان انجام گردیده مسافران دو کشور میتوانند بدون ویزا و با خرید بلیت به کشور مقصد سفر نمایند که جهت مسافران ایرانی با شرایطی امکان پذیر میباشد.
در وهله اول قطعا بلیت بصورت رفت و برگشت باید تهیه گردد و حداقل بهتر است مبلغی را نیز همراه خود داشته باشید جهت پرداخت مبلغ ویزای عمان و همچنین هزینه های خورد و خوراک و محل اسکانی که در نظر گرفته اید.
در صورتیکه در اینحالت بهر دلیلی از ورود شما ممانعت بعمل آید و ویزا صادر نگردد بالاجبار ناگزیر خواهید بود که با اولین پرواز به ایران برگردید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در حالت دوم میتوانید ویزای خود را بستگی به نوع و مدت زمان ویزای عمان انتخاب کنید که شامل ویزای 10 روزه و 30 روزه و یا یکساله میباشد. البته ویزای دو ساله اقامت هم امکان پذیر هست
در ویزای فرودگاهی امکان دریافت یکنوع ویزا را دارید و ضمنا پروسه زمانی صدور ویزا در اینحالت نیز بسیار سریع و معمولا یکروزه میباشد.
اطمینان این نوع ویزا بیشتر است چون قبل از تهیه بلیت میتوانید از گرفتن ویزا قبل از خرید بلیت آگاه شوید و هزینه های احتمالی نوع اول را که امکان ندادن ویزا و خسارت بلیت رفت و برگشت و هدر رفتن زمان نیز میباشد را نمیدهید.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سفر هالیدی تنها کارگزار و مجری مستقیم ویزای عمان میباشد که کمترین نرخ ویزای عمان را با بهترین خدمات ارائه مینماید.
کافیست فقط یکبار اعتماد و اطمینان کنید قطعا ما را به دیگران نیز معرفی خواهید کرد.
برای درخواست آنلاین و بیواسطه روی سفر هالیدی کلیک کنید.


ویزای الکترونیک.png
 
بالا