• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ویژه - با 500 هزار تومان درآمد بالای یک میلیون تومن داشته باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

radio

Registered User
لایک‌ها
23
سلام.سوالاتی داشتم !
من ابتدا به شما 500 هزار تومان می دهم و اندازه 500 هزار تومان ازتون جنس میگیرم. آیا اینطوریه ؟
آیا من میتونم جنس ها با هرقیمتی که خواستم بفروشم ؟ آیا از فروش جنس ها من باید به شما سود بدهم؟
وقتی که اندازه ی 500 هزار تومان ازتون جنس خریدم ، شما کل جنس ها را به من می دهید تا من خودم اونو بفروشم یا اینکه جنس ها دست شما میمونه و من وظیفم پیدا کردم مشتری هست و شما جنس ها رو توسط پست به خریدار ها ارسال می کنید؟؟

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
سلام.سوالاتی داشتم !
من ابتدا به شما 500 هزار تومان می دهم و اندازه 500 هزار تومان ازتون جنس میگیرم. آیا اینطوریه ؟
آیا من میتونم جنس ها با هرقیمتی که خواستم بفروشم ؟ آیا از فروش جنس ها من باید به شما سود بدهم؟
وقتی که اندازه ی 500 هزار تومان ازتون جنس خریدم ، شما کل جنس ها را به من می دهید تا من خودم اونو بفروشم یا اینکه جنس ها دست شما میمونه و من وظیفم پیدا کردم مشتری هست و شما جنس ها رو توسط پست به خریدار ها ارسال می کنید؟؟

سلام

بله همینطوره

آیا من میتونم جنس ها با هرقیمتی که خواستم بفروشم ؟
بله میتونید به هر قیمتی بفروشید
آیا از فروش جنس ها من باید به شما سود بدهم؟
خیر،تمام سود متعلق به خودتون هست
وقتی که اندازه ی 500 هزار تومان ازتون جنس خریدم ، شما کل جنس ها را به من می دهید تا من خودم اونو بفروشم یا
اینکه جنس ها دست شما میمونه و من وظیفم پیدا کردم مشتری هست و شما جنس ها رو توسط پست به خریدار ها ارسال می کنید؟؟

جفت حالت امکان پذیره ،خواستید ارسال میکنیم خودتون پخش کنید،نخواستید ما از دفترمون براتون به مقصد هایی که شما میگین ارسال میکنیم

نکته مهم بعد از این داستان وقتی شما 500 تومن خرید کردید ما به شما اعتماد میکنیم
بعد از اون نیاز نیست دوباره خرید کنید
مثلا شما 500 تومن ادکلن و عینک میخرید همرو میفروشید نیازی نیست دوباره 500 تومن بدید خرید کنید شما سفارش رو میگیرین ما میفرستیم سود جنس رو نصفش برای شما میمونه نصفش هم ما برمیداریم
یعنی بعد از اون 500 تومن میتونید بدون سرمایه با ما کار کنید چون به شما اعتماد کردیم

radio

Registered User
لایک‌ها
23
سلام

بله همینطوره

آیا من میتونم جنس ها با هرقیمتی که خواستم بفروشم ؟
بله میتونید به هر قیمتی بفروشید
آیا از فروش جنس ها من باید به شما سود بدهم؟
خیر،تمام سود متعلق به خودتون هست
وقتی که اندازه ی 500 هزار تومان ازتون جنس خریدم ، شما کل جنس ها را به من می دهید تا من خودم اونو بفروشم یا
اینکه جنس ها دست شما میمونه و من وظیفم پیدا کردم مشتری هست و شما جنس ها رو توسط پست به خریدار ها ارسال می کنید؟؟

جفت حالت امکان پذیره ،خواستید ارسال میکنیم خودتون پخش کنید،نخواستید ما از دفترمون براتون به مقصد هایی که شما میگین ارسال میکنیم

نکته مهم بعد از این داستان وقتی شما 500 تومن خرید کردید ما به شما اعتماد میکنیم
بعد از اون نیاز نیست دوباره خرید کنید
مثلا شما 500 تومن ادکلن و عینک میخرید همرو میفروشید نیازی نیست دوباره 500 تومن بدید خرید کنید شما سفارش رو میگیرین ما میفرستیم سود جنس رو نصفش برای شما میمونه نصفش هم ما برمیداریم
یعنی بعد از اون 500 تومن میتونید بدون سرمایه با ما کار کنید چون به شما اعتماد کردیم
ممنون.من چند تا سوال دیگه هم دارم

1- اگر بخواهم جنس ها توسط شما ارسال بشه ، شما چقدر هزینه بابت هر محصول می گیرید؟(منظور هزینه پست و .... )

2-آیا میتونم یه فروشگاه اینترنتی بسازم و محصولات رو در آن به فروش بگذارم ؟ اگر بله ، رابط بین پست و شما چطوری ایجاد میشه ؟ یعنی من مشتری جذب می کنم ، مشتری میاد از وب سایت خرید میکنه و سفارش به دست من می رسه ، من سفارش رو به شما اعلام میکنم و پست میاد سفارش رو از شما بگیره ! آیا اینطوری هست؟

3- اگر فروشگاه اینترنتی نسازم ، چه تضمینی هست که من کل محصولات رو بفروشم ؟ چون من تجربه ی این کار رو تاحالا نداشتم م میترسم جنس رو بخرم اما نتونم آن ها را بفروشم

ممنون

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
ممنون.من چند تا سوال دیگه هم دارم

1- اگر بخواهم جنس ها توسط شما ارسال بشه ، شما چقدر هزینه بابت هر محصول می گیرید؟(منظور هزینه پست و .... )

2-آیا میتونم یه فروشگاه اینترنتی بسازم و محصولات رو در آن به فروش بگذارم ؟ اگر بله ، رابط بین پست و شما چطوری ایجاد میشه ؟ یعنی من مشتری جذب می کنم ، مشتری میاد از وب سایت خرید میکنه و سفارش به دست من می رسه ، من سفارش رو به شما اعلام میکنم و پست میاد سفارش رو از شما بگیره ! آیا اینطوری هست؟

3- اگر فروشگاه اینترنتی نسازم ، چه تضمینی هست که من کل محصولات رو بفروشم ؟ چون من تجربه ی این کار رو تاحالا نداشتم م میترسم جنس رو بخرم اما نتونم آن ها را بفروشم

ممنون

هزینه پست معمولی تعلق میگیره البته کمتر از هزینه که خودتون ببرید پست کنید چون ما قرار داد داریم با پیشحوان دولت مثلا برای هر بسته 20 -25 درصد ارزون تر از این میوفته که ببرید اداره پست
در ضمن دردسر رفت و آمد به اداره پست هم ندارین
خودمون فروشگاه در اختیارتون میزاریم
استارت کار از اونجا میخوره که شما 500 تومن خرید اولیه رو انجام بدید
بعد ما فروشگاه کامل در اختیارتون میازریم که خریدار میتونه به 2 روش پرداخت در محل به این شکل که سفارش میده ما جنس رو با پست ارسال میکنیم و مامور پست پول رو میگیره به ما میده (با پست قرار داد داریم) و همینطور میتونن به صورت آنلاین پرداخت کنن

تضمینی نیست ولی تو پرشین تولز میتونید بگردید ببینید اینجا همه چیز میفروشن
4 نفر هم به این شکل دارن کار میکنن
کار سختی هم نیست یه تاپیک میزنید و محصول رو میفروشید
تمام کسایی که اینجاست بلاخره بار اولی داشتن
تو این مسیر ما کاملاً پشتیبانی و راهنماییتون میکنیم و قلق خهای کار رو یادتون میدیم ،نگران نباشید
محصولاتتون رو میتونید تو پرشین تولز و چند تا سایت دیگه که معرفی میکنیم بهتون بزارید و فقط جواب مشتری هارو بدید سختی نداره اگه پشتکار داشته باشید

s-a-l-i-m

Registered User
لایک‌ها
54
داداش صحبت هات رو کلا خوندم و کمی سنجیدم !
میشه قیمت عطر و ادکلن هات رو + اینکه فروم هایی که پیشنهاد میکنید رو ببینم ! چون میخوام بازار رو ببینم چطوریه که میخوام توش تاپیکی بزنم یا هر چیزی !
مرسی عزیز .

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
داداش صحبت هات رو کلا خوندم و کمی سنجیدم !
میشه قیمت عطر و ادکلن هات رو + اینکه فروم هایی که پیشنهاد میکنید رو ببینم ! چون میخوام بازار رو ببینم چطوریه که میخوام توش تاپیکی بزنم یا هر چیزی !
مرسی عزیز .

قیمت 2 مدل ادکلن رو برات میفرستم :)

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
جناب سود فروشگاه هم دقیقا مثل سود فروش تو فرومه ؟؟ واسه راه اندازی فروشگاه هم پولی دریافت می کنید؟؟؟

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
لیست پ خ کنید :)

سلام
لیست محصولات تو تاپیک های امضام هست
کارمندهامون متاسفانه به خاطر امتحانات مرخصی گرفتن دست تنهام باس یه روز بشینیم کامل لیست کنیم همرو

azada

Registered User
لایک‌ها
279
منم مایل به همکاری هستم
منتها 500 تومن رو اگه بشه ندم!

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
بیابالا.........

mhy1989

Registered User
لایک‌ها
8
سلام . اگر واقعا قیمت هاتون انقدر خوب باشه که بتونم سود خوبی روش بکنم من برای شروع 500 رو ازتون میخرم . ولی فقط محصولات زیر رو . پس لطفا قیمت آخرشون رو برام بفرستید :
من 500 رو ازتون خرید میکنم ولی هر مورد زیر را برام بفرستید که قیمت یه دونش چقدر میدید؟
1-عینک های برند کررا+کیف چرم و دستمال
2-قیمت ادکلن های پرفروشتون . مثل : 212vip - versace - capitain black - super vodka و...
3-لیست کامل اسپری هاتون
و دیگر محصولاتتون که فکر میکنید خوب فروش میره و پرسوده

bocelli

Registered User
لایک‌ها
56
سلام عرفان جان من اخر این ماه 500 هزارم جور میشه 2 مورد میخواهم خرید داشته باشم

1- عینک ری بن خلبانی + کیف

2 - ادکلن تام فورد ارکید - اسپری کاپتان بلک - ادکلن دیزل و لالیک

چند برام میزنید پ.خ بزنید ممنون;)

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
سلام . اگر واقعا قیمت هاتون انقدر خوب باشه که بتونم سود خوبی روش بکنم من برای شروع 500 رو ازتون میخرم . ولی فقط محصولات زیر رو . پس لطفا قیمت آخرشون رو برام بفرستید :
من 500 رو ازتون خرید میکنم ولی هر مورد زیر را برام بفرستید که قیمت یه دونش چقدر میدید؟
1-عینک های برند کررا+کیف چرم و دستمال
2-قیمت ادکلن های پرفروشتون . مثل : 212vip - versace - capitain black - super vodka و...
3-لیست کامل اسپری هاتون
و دیگر محصولاتتون که فکر میکنید خوب فروش میره و پرسوده
پ خ میکنم براتون
سلام عرفان جان من اخر این ماه 500 هزارم جور میشه 2 مورد میخواهم خرید داشته باشم

1- عینک ری بن خلبانی + کیف

2 - ادکلن تام فورد ارکید - اسپری کاپتان بلک - ادکلن دیزل و لالیک

چند برام میزنید پ.خ بزنید ممنون;)
ریبن خلبانی نمیاریم دیگه چون یکی از دوستانی که به همین شیوه باهامون کار میکنه روش فعالیت داره
مورد 2 رو پ خ میکنم
دوتسانی که لیست خواسته بودن به زودی میزارم
داریم لیست میکنیم

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
سلام دوست عزیز
لیست کردین برای منم ارسال کنید.
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.