برگزیده های پرشین تولز

و ایرانسل کولاک می کند

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر وقت بهتر شد میاییم تعریف میکنیم ازش!
فعلا چند تا مشکل بد داره:

1.نقاط کور
2. ریپورت اس ام اس نا مطمئن
3.تعرفه بالای ثابت به ایرانسل = 90 تومن
4.کندی شبکه- تقریبا 3 برابر سیم کارت مخابرات زمان میبره که گوشی شما اولین زنگ رو بخوره

اما من هنوز ازشون نا امید نشدم

مثل اینکه از ثابت به ایرانسل 70 تومان هست من امروز دوباره تست کردم ولی آخه این مشکل ایرانسل نیست و مشکل مخابرات ثابت هست که این قیمت حساب می کنه .

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
بنظرم خیلی خوب شد که به ترکیه ندادند اپراتور دوم رو-یک کار مثبت صورت گرفت بالاخره
ترک سل در آسیای میانه برای خودش امپراطوری راه انداخته!
و ترکیه به اندازه کافی با پول ایرانی ها پیشرفت کرد دیگه زیادیش میشد! و همچنین از لحاظ امنیتی هم ممکن بود مشکل ساز بشه

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
جايزه هاش باحاله ها صحبت شبانه مجاني
105.gif
16.gif
16.gif
فكر كن..........

master.

Registered User
لایک‌ها
15
تازه چون خصوصی هست ...تو قرردادش قید شده که اگه یدفعه دیدی قبضتون زیاد اومده ...شاکی نشید ..یعنی شما با بستن قار داد و خرید این سیم کارت عملا اعلام کنید که در برابر افزایش نرخ مکالمات ایرانسل هیچ گونه مشکلی ندارید ... و این مسئله ایه که اصلا هیچ جا مطرحش نکردند ...
اینه عزیز که ییهو قیمتش کمه ..

علاوه بر اون مرگ اول به از شیون اخر
من یه 700 تومنمیدم یه سیم کارت میگیرم تااخر عمرم هم نگران پدر سوخته بازیشون نیستم
اما ایرانسل 120 تومن پول یه پفک نمکی همون اول میدم اما در طول استفاده باید هزاران برابر این مقدارپیاده بشم ...

من که سیم کارتهای معمولیو ترجیح میدم ... تا حالشم که مثل ساعت کارکرده مشکلی نداشته ...

sascovach

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این راسته که اگه 1 دقیقه حرف بزنیم یا کلا بیشتر از 3 ثانیه بشه ، 3 دقیقه حساب میکنه؟

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مثل اینکه از ثابت به ایرانسل 70 تومان هست من امروز دوباره تست کردم ولی آخه این مشکل ایرانسل نیست و مشکل مخابرات ثابت هست که این قیمت حساب می کنه .

دقیقا مشکل ایرانسله چون قانونا مخابرات باید همون 449 ریال بگیره ولی نمیگیره و ایرانسل هم هیچ اقدامی نمیکنه چون در این مورد ضعف داره و قدرت شکایت هم نداره

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این راسته که اگه 1 دقیقه حرف بزنیم یا کلا بیشتر از 3 ثانیه بشه ، 3 دقیقه حساب میکنه؟

نه این صورت نیست . مثلا اگر شما 20 ثانیه صحبت کنید یک دقیقه حساب می کنه و اگر یک دقیقه و 20 ثانیه صحبت کنید دو دقیقه حساب می کنه . البته ایرانسل گفته از بهمن ماه دیگه به صورت ثانیه ای حساب کرده .

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من چند ساعتیه نمیتونم اس ام اس بفرستم بقیه هم همینطورند؟!!؟ فقط ایرانسلم اینطوریه

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه برای من مشکلی نداره sms .
ولی یک پیشنهاد دارم برای آنها که ایرانسل دارند این مسیج سنتر را انتخاب کنند خیلی خوبه و اکثر sms ها می رسه .
00989350001420

chia

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

بچه ها ميگم راسته كه ميگن ايرانسل با موبايلهاي قبلي مخابرات ارتباط برقرار نميكنه
من شنيدم كه فقط با تلفن ثابت و ايرانسل ارتباط برقرار ميكنه

اينجوري باشه كه بد ميشه

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
نه برای من مشکلی نداره sms .
ولی یک پیشنهاد دارم برای آنها که ایرانسل دارند این مسیج سنتر را انتخاب کنند خیلی خوبه و اکثر sms ها می رسه .
00989350001420

این خیلی بهتره. از کجا گیر آوردی؟

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این خیلی بهتره. از کجا گیر آوردی؟

یکی از آشناها که در ایرانسل هست بهم داد و گفت به زودی چند تا مسیج سنتر جدید دیگه هم اضافه میشه . در ضمن اگر سیم مخابرات را مسیج سنترش را روی 510 یا 502 یا 503 بگزارید هم تمام مسیج های ایرانسل را می گیره و هم راحت به ایرانسل می فرسته .

ATos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بچه ها ميگم راسته كه ميگن ايرانسل با موبايلهاي قبلي مخابرات ارتباط برقرار نميكنه
من شنيدم كه فقط با تلفن ثابت و ايرانسل ارتباط برقرار ميكنه

اينجوري باشه كه بد ميشه

با تمام اپراتورها چه موبایل های مخابرات و تالیا و تلفن ثابت و... کشور ارتباط برقرار می کنه و میتونید تماس بگیرید و حتی ارتباط بین الملل هم می تونید برقرار کنید و به تمام کشور ها به جز آمریکای شمالی sms بزنید .

bnc

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
43
این روزا تبلیغ میکنه کهGPRS هم میاد........؟!!
قراره دیگه کجاها بیاد ایرانسل؟
آخرین جایی که اومد شیراز بود؟!

بالا