برگزیده های پرشین تولز

يك ايده جديد (همه بخوانند)

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
سلام طاها جان من براي دوستاني كه مايل به همكاري بودند ايميل فرستادم و براي شما هم به زودي ايميل مي فرستم فقط يك چيز و اون هم اين كه شما خودت هم مي خواهي آموزشي رو بگيري؟ من خودم كه تا جايي كه بتونم سعي مي كنم آموزشي رو نگيرم تا بيشتر به ساماندهي سايت بپردازم. حالا تا نظر شما چه باشد...
در ضمن امير عظمتي عزيز در اين سايت ما فقط نمي خواهيم به ام تي بپردازيم بلكه يكي از موضوعاتمون ام تي هست...

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من در اگر آموزش در جنبه هاي HTML, CSS, JavaScript, & .... كه بيشتر در وبلاگ كاربرد داره خيلي خوب ميشه. البته اين فقط يه نظر هستش.

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
البته حرف شما كاملا درسته اگه دوست داريد خودتون , Java Script CSS
رو بگيريد و آموزش بديد راستي من يك قالب آزمايشي ساختم هر وقت آماده شد بهتون خبر مي دم در ضمن براتون يك پرايوت مسيج فرستادم چك كنيد.

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه عالی! لطفاٌ حتماٌ این ایده را پیاده کنید. من هم در زمینه های غیرکامپیوتری و عشق و حالی می توانم خوراک برسانم.
http://oshoinfarsi.tk بزنید و راهنمایی کنید که چگونه آن را به موبل تایپ مجهز کنم.
اگر ممکن است برای شروع سری به
موفق و شاد باشی. دوستدارت محسن

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
متاسفانه من با محمد آر و همچنين شما (محسن خاتمي)نتوانستم براي همكاري تماس بگيرم لطفا ايميل خودتون رو برام بنويسيد.

mohsen khatami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بابک جان:
الان پیامت را دیدم (ساعت 2:36 صبح شنبه است!) آدرس ایمیل من
[email protected]
لطفاٌ با هم در تماس باشیم و فعلاٌ از طریق همین پرشین تولز بهتر می توانیم مرتبط باشیم.
مرسی از همه چیز و موفق باشی ( که هستی!)
دوستدارت :محسن

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
يک توضيحي هم درباره نحوه کار بلغان تولز بدهم. طاهاي عزيز از من خواستند که اين توضيحات را در اينجا بنويسم تا شما هم نظرات خود را بيان کنيد تا سرانجام با استفاده از نظرات شما بتوانيم شيوه و جهت کلي کار سايت را مشخص کنيم.
۱. سايت به صورت يک مجله مي باشد يعني داراي چند بخش است : وبلاگ ، زبان هاي طراحي صفحات وب ، کامپيوتر و موضوعات متفرقه مربوط به کامپيوتر.
که هر کدام از اين بخش ها باز خود به چند بخش تقسيم مي شوند مثلا به اين شکل :
وبلاگ : مووبل تايپ ، b2, necleus, word press ، پرژن بلاگ ، بلاگر و بلاگ اسکاي و همچنين طراحي قالب و لوگو.
زبان هاي طراحي صفحات وب : HTML, Java Script , CSS
کامپيوتر و اينترنت : سيستم هاي رايگان ، نرم افزار هاي مرتبط با طراحي صفحات وب و وبلاگ ، داونلود و ...
موضوعات متفرقه مربوط به کامپيوتر : لينکدوني ، لينکستان ، نظرخواهي ، مسابقه و ...
۲. هر يک از نويسندگان فقط در زمينه يا زمينه هاي مخصوص به خود فعاليت مي کند.
۳. يک سري طرح و ايده هم براي پياده کردن در حين فعاليت سايت داريم که فعلا بيانشان نمي کنيم ولي آنها را براي خسته کننده نشدن سايت در نظر گرفته ايم.
خواهشمند است نظرات و طرح هاي خود را درباره نحوه فعاليت سايت بيان کنيد.

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
فعلا من با چند تا از دوستان براي همکاري در سايت هماهنگ کرده ام ولي متاسفانه تعداد زيادي از دوستان هنوز جواب ايميل هايي که برايشان فرستاده ام را نداده اند بنابراين تصميم گرفتم شرايط و مزاياي همکاري با بلغان تولز را در اينجا هم بنويسم تا دوستان اگر مايل هستند با بلغان تولز همکاري کنند يا براي من به [[email protected]]اين آدرس ايميل بفرستند يا با يک private messege اطلاعات را در اختيار من قرار دهند.
بلغان تولز براي تكميل كادر نويسندگان خود در زمينه هاي زير همكاري مي پذيرد :
1. تسلط به سيستم هاي :Movable Type – Pmachine – Necleus – b2
2. تسلط به سيستم هاي : پرژن بلاگ ، بلاگ اسكاي و بلاگر
3. تسلط به زبان هاي :HTML – Java Script
4. مترجم براي ترجمه پلاگين هاي مووبل تايپ.
5. طراحي لوگو.
6. طراحي قالب براي هريك از سيستم هاي مذكور.
همچنين در زمينه هاي :
مديريت لينکدوني. (قرار دادن لينک هاي جديد مربوط به وبلاگ در لينکدوني به صورت روزانه)
مديريت لينکستان. (معرفي ، نقد و بررسي وبلاگ)
مزاياي همكاري :
1. يك وبلاگ اختصاصي با سيستم مووبل تايپ. به اين شكل :http://yourname.bolghantools.com
2. فضاي رايگان براي آپلود فايلها.
شرايط همكاري :
1. امكان آپ ديت كردن حداقل هر هفته يك بار. (در صورت قطع همكاري براي 15 روز و بدون علّت بلغان تولز حق دارد عضويت و مزاياي همكار را لغو كند.)
2. استفاده از نثر محاوره اي و كلمات ناپسند در مطالب سايت ممنوع مي باشد.
3. استفاده از مزاياي بلغان تولز براي تخريب افراد يا سيستم ها ، آموزش هاي هك و كرك و مطالب و تصاوير غير اخلاقي ممنوع مي باشد و در صورت مشاهده بلغان تولز حق دارد بلافاصله نسبت به لغو عضويت و مزاياي همكار اقدام كند.
4. نويسنده حق دارد تنها در زمينه مخصوص به خود مطلب بنويسد. دخالت در كار ديگر نويسندگان ممنوع مي باشد. (بعضي از زمينه ها ممكن است بيش از يك نويسنده داشته باشند ، در اين صورت قبلا به نويسندگان مشترك در آن زمينه اطلاع داده مي شود.)
5. لينك دادن زياد به يك سايت يا وبلاگ به جز در موارد مربوط به حيطه مطالب ، تبليغ براي آن سايت يا وبلاگ محسوب شده و ممنوع مي باشد.
چنانچه مايل به همکاري با بلغان تولز هستيد توسط يک ايميل به اين آدرس [[email protected]] يا يک private messege اطلاعات زير را براي من بفرستيد : (موارد * دار اطلاعات ضروري هستند.)
۱. نام و نام خانوادگي.*
۲. آدرس وبلاگ يا سايت.
۳. آي دي در ياهو.*
۴. آدرس ايميل. (به غير از سايت ياهو)
۵. زمينه همکاري.*
۶. نام کاربري و رمز عبور دلخواه خود براي همکاري در بلغان تولز.*
۷. آدرس و عنوان دلخواه خود براي وبلاگ اختصاصي در بلغان تولز در صورت تمايل.
۸. ميزان آشنايي با سيستم مووبل تايپ.*

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
خوبه.
موفق باشين.
اميدوارم چيز تر و تميزي در بياد. :)

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
از كامي و asl عزيز متشكرم حتما با شما همكاري خواهيم كرد انشاالله به زودي با ايميلتان تماس خواهم گرفت. در ضمن طاهاي عزيز اگه ميشه خبرهاي قالب و دامين و هاست رو برام بنويس تا من هم در جريان باشم.
فعلا ما با 5 نفر از دوستان براي همكاري در بلغان تولز هماهنگ كرده ايم فكر كنم ديگه زمان خوبي براي شروع به كار سايت باشه طاها جان نظر شما چيه؟

root

Registered User
لایک‌ها
2
ميبينم كه دوباره يه همكاري جديد !
موفق باشيد .
در مورد اسم دامين با اجازتون به نظر من يكي زياد جالب نيست اخه من نميدونم بلغان يعني چي !
در مورد اموزش HTML كه نوشته بوديد ! يا ساخت وبلاگ و بعضي مطالب تكراري بهتر نيست تو گوگل يه سرچي كنيد و يكي از سايتهايي كه كامل اموزش داده ازش اجازه بگيريد توي سايت بزاريد ؟ يا اگه ناقص هستش ادامش رو انجام بديد . در ضمن عناوين رو زياد نكنيد بهتر نيست //.؟ چون يه دفعه ميبينيد نميتونيد جمعش كنيد ؟

اميدوارم كارتون تكراري نشه !
در ضمن مزاياي نويسنده ها چي هست ؟ اگه خوب باشه ما هم در خدمتيم ///

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز ممنونم از نظرتون
نظر خيلي خوبي داديد.
بلغان اسم روستاي من (يكي از روستاي بخش لارستان، فارس) هستش. علت اينكه اين اسم رو انتخاب كرديم من قبل اين وبلاگ (بلغان تولز) رو درست كرده بودم و گفتيم براي اينكه دوباره نخواهيم وبلاگ جديدي رو بسازيم اين وبلاگ (بلغان تولز) را توسعه ميديم.
در مورد مزايا نويسندگان هم اگر توجه كنيد در پستهاي قبلي نوشته شده.
خوشحال ميشيم كه شما هم به جمع نويسندگان اضافه بشيد.
لطفا اگر نظر خاصي در مورد نحوه كاركرد وبلاگ، موضوعات و غيره رو داريد اينجا بنويسيد.
موفق باشيد.

دلریش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
چند روز ما رفتيم مسافرت انگاري اينجا كلي پست زدين ! چه خبره بابا ؟ نميشه از كافي نت كه همشو خوند . بعدا ميام ترتيب تاپيك رو ميدم .
خوش و خرم

Donnell

Registered User
لایک‌ها
1
از طرح خبري نشد؟ پيشرفتي داشتين تا الان؟ خبرشو به ما هم بدين! :)

root

Registered User
لایک‌ها
2
افتاد الان !
منتهي فكر ميكنم كه دومين همون بلغان بمونه بهتر باشه چون معروف شده و لينك بهش دادن و غيره و بالاخره توي گوگل صاحب امتياز شده . اما اگه دومين رو دوباره عوض كني توي گوگل بايد از اول شروع كنيد . به هر حال ما كه زياد حاليمون نيست اين چيزها شايد هم ربطي به rank نداشته باشه .

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
دونل عزيز خدا رو شكر خيلي پيشرفت كرده ايم و نويسندگان هم مشخص شده اند فقط درگير كار ثبت دامين و هوست هستيم. هر وقت همه چيز اوكي شد خودم بهتون خبر مي دم.

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
روت عزيز از اين كه نظرات سازنده خود را ارائه مي كنيد متشكريم. همه مطالب به سايت جديد منتقل مي شوند.

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
فعلا دومين بلغان تولز (www.bolghantools.com) توسط شخص ديگري به نام امير قاسمي ثبت شده.
خوشحال ميشم اگر كسي از اين شخص اطلاعي داره به من خبر بده و قضيه دومين رو هم مشخص كينم تا كارهاي ديگه هم رو دست كنيم.
لطفا اگر نظري در رابطه با نحوه كاركرد وبلاگ و غيره داشتيد در اينجا بيان كنيد.
موفق باشيد.

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
طاها جان با امير قاسمي صحبت كنم قضيه حل شد!

babakweb

Registered User
لایک‌ها
36
اين آقا حاضر شده دامينش رو مجاني به ما بده با توجه به اين كه خودش هم در اين كار حضور داره و آموزش جاوااسكريپت و بلاگ اسكاي رو بر عهده داره طاها جان خيالت از بابت دامين راحت...!

بالا