برگزیده های پرشین تولز

يك سوال مفهومي در مورد اكسس

ndk

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من چند تا سوال در مورد Query در اكسس دارم . ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد (اگر تكراري ببخشيد سر كار هستم فرصت جستجو در فروم رو ندارم )

1) وقتي ما يك Query ايجاد مي كنيم هنگام اجراي برنامه اصلي وقتي يك بار از Query استفاده كنيم ايا حاصل اجراي Query در رم نگه داشته ميشه و با هر تغيير در جدول٬ اكسس Query رو اپديت مي كنه يا اينكه Query رو از اول ميسازه

2) اگر در فرممون از يك فيلتر براي query استفاده كنيم اكسس با اين فيلتر چگونه رفتار مي كنه ايا اين فيلتر رو بروي query كه در رم هست اجرا مي كنه يا اينكهquery رو از اول ميسازه (در اصل مي خوام بدونم از نظر سرعت وكارايي بهتر اين فيلتر در فرم ايجاد بشه يا از ابتدا درخود Query پياده سازي بشه)

براي مرتب كردن با استفاده از order by هم شرايط همين طوره يا نه

rostamiani

Registered User
لایک‌ها
300
سلام

من چند تا سوال در مورد Query در اكسس دارم . ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد (اگر تكراري ببخشيد سر كار هستم فرصت جستجو در فروم رو ندارم )

1) وقتي ما يك Query ايجاد مي كنيم هنگام اجراي برنامه اصلي وقتي يك بار از Query استفاده كنيم ايا حاصل اجراي Query در رم نگه داشته ميشه و با هر تغيير در جدول٬ اكسس Query رو اپديت مي كنه يا اينكه Query رو از اول ميسازه

2) اگر در فرممون از يك فيلتر براي query استفاده كنيم اكسس با اين فيلتر چگونه رفتار مي كنه ايا اين فيلتر رو بروي query كه در رم هست اجرا مي كنه يا اينكهquery رو از اول ميسازه (در اصل مي خوام بدونم از نظر سرعت وكارايي بهتر اين فيلتر در فرم ايجاد بشه يا از ابتدا درخود Query پياده سازي بشه)

سلام دوست من

هر وقت Query صدا زده بشه ، چه تو Access چه SQL Server و ... همونجا توی رم اجرا میشه و نتیجه رو بر می گردونه و هیچ چیزی ذخیره نمیشه
یک Query فقط شامل دستورات SQL هست نه هیچ داده ای :D
فیلتر رو هم احتمالا بهتره تو Query بیارید

اگه سوال دیگه ای بود در خدمتن :D

Last edited:

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
سلام

در مورد سوال دومتون باید عرض کنم که بهتره که فیلتر در خود Query انجام بشه و نتیجه واکشی بشه توی فرم. هرچه شما دستورات رو نزدیکتر به پایگاه داده اجرا کنین سرعت بالاتره.

به عنوان مثال Stored Procedure ها دارای سرعت بالاتری نسبت Query ها هستند.

salsabil2xoops

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كد سوال: 1001
با سلام
Access 2010,2007
من يك گزارش براي دريافت اطلاعات از بانك اطلاعاتيم درست كردم . ولي وقتي از اون پرينت ميگيرم در يكي از فيلدها عنوانش نمايش داده ميشه ولي كادر مقابلش نمايش داده نميشه. ميشه من رو راهنمايي كنيد كه چيكار كنم كه اين مشكل حل بشه و اون كادر نمايش داده بشه؟
با تشكر

Last edited:

salsabil2xoops

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای بابا یعنی هیچکس نیست جواب منو بده؟

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
سلام
سوالتون نامفهومه.

"""ولي كادر مقابلش نمايش داده نميشه""" یعنی چی؟

بالا