برگزیده های پرشین تولز

يك چيز جالب!!!

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
واي من واقعا موندم كه اصلا حق من و خوردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
يادتونه ميگفتم كه اينجا ياهو باز نميشه و اينها؟
خب من از اونجايي كه نابغم صفحه ياهو مسنجر و تو خونه تو فلاپي سيو تارگت از كردم اينجا بازش كردم و ياهو مسنجر و دانلود كردم و الان هم دارم ميچتم! واي چقدر حال داره ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
يك دختر ايراني نابغه ميشود!
واي من و يه وقت ندزدند!!!!!!!!!!!
شونصد ساعت هيچ كدومتون نتونستين يه راه حل درست بدين تا آخر خودم دست به كار شدم!!
خوش باشين

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
تو حتما موفق مي شي
peace.gif

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
عجب شوتعلي بازي درمياري عزيز! من موفق شدم!!!!!!
تازه از اف بي آي زنگ زدند گفتند كه ميخوان برام محافظ بفرستند!!!!!!!!ناسا هم جداگانه برام محافظ فرستاده !!اين شركت مايكروسافت هم كه تك تك اعضاش اومدن منت كشي من گفتم وطن فروشي نميكنم!!!!راه حل و خودم كشف كردم به اسم وطنم ثبتش خواهم كرد!!! :D

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام خدا
می گم اگر یه چیزی ممنوعه و تو انجام دادی که اصلا افتخار نیست. مثل اینه که من به این که یه روش جدید دزدی اختراع کرده باشم به خودم افتخار کنم و تازه به دیگران هم بگم.
(البته اگر من موضوع را درست فهمیده باشم)
کسی نظری در این مورد داره؟
به امید ظهور و خدا نگهدار

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نمي دوني دزدي و كلا عدم رعايت قانون اشكالش چيه؟
ضمنا چرا اين را در ادامه ي مطلب قبل ننوشتي و يه مطلب ديگه باز كردي؟

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
ببخشيد ولي اصلا ربط كاري كه من انجام دادم و با دزدي متوجه نميشم؟ّ؟!؟!؟
من فقط ياهو مسنجر و دانلود كردم همين!!
ربط اين به دزدي چي بود؟
بعد هم درباره اينكه چرا يه مطلب جديد باز كردم
يك چون دلم ميخواست
دو چون عشقم كشيد
سه چون حال نداشتم بگردم مطلب قبلي و دوباره پيدا كنم
چهار به تو بايد جواب بدم؟ ;)
خوش بگذره

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام آمرزگار
سلام
دختر پارسی:
اول که جوابت را خواندم فکر کردم که ناراحت شده ای. خواستم بگویم که "من قصد ناراحت کردن شما را نداشتم"
ولی دفعه ی دوم که خواندم با دیدن ;) و "خوش بگذره" فهمیدم که جنین نیست.
ببین، اول یه مورد بگم: با "دوست دارم" و "دلم می خواد" و "عشقم می کشه" و ... هیچ وقت کار درست نمی شه. اگر هر کسی توی دنیا هر کار خواست بکنه و این حرف اه را بزنه، دنیا همین میشه که داری می بینی: هرج و مرج و بی قانونی. ممکنه یه چیزی دل تو بخواد ولی دل من نخواد. اون وقت ه که دعئامون می شه. باید دید قانون چی می گه، نه دل. این جا اینطوریه که هر کس باید مطلبش را در ادامه ی مطلب قبلی بنویسه. این باعث می شه که مطالب الکی اضافه نشه. و این که کسی که این را می خونه بفهمه قبلش چه خبر بوده. حالا باید آدم "حال داشته باشه" و بگرده دنبال مطلب قبلی. این را فقط من تذکر نداده ام. دیگران هم قبلا تذکر داده اند به کسانی که مطلب جدید باز کرده اند. البته تو که همه اش را شوخی کرده بودی.
دلیل این که من هم گفتم که این یه خلافه این ه که مطلب قبلی را یادم نبود به طور کامل.
تا اون جایی که من یادمه در جایی که اجازه ی استفاده از Y!msngr را نمی داده اند از آن استفاده می کنید. مثلا در جایی شبیه به دانشگاه. (درست می گم؟ اگر اشتباه می گم بگو) حالا به هر دلیلی مسئولین اونجا اجازه ی استفاده از chat را نداده اند، وقتی اون ها اجازه نمی دهند، شما هم حق استفاده نداری. اگر استفاده کنی یک کار غیر اخلاقی انجام داده ای(غیر قانونی نمی دونم هست یا نه). درست می گم؟
همین! فعلا تا این جا را جواب بده تا بعد!
خدا حافظ و به امید ظهور

semahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اين ديگه اخرشه!! 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O . توضيحاتي در رابطه با چگونگي استفاده از " عشقم كشيد " يا " دوست دارم " يا " دلم مي خواد" . جالب بود. :rolleyes: :rolleyes: ;)

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
8) :eek: :) :D :p :D 8)
حالا درست گفتم يا اشتباه؟

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
سلام من كاملا با نظر علي موافقم
17.GIF

در رابطه با قضيه عشقم مي كشه و اين هم كاملا به مرامنامه ربط داره يعني تو اونجا بايد يه توضيح درباره چگونگي كار اينجا و قوانين و مقررات باشه

متاسفانه اونجا بحث منحرف شد خياي دلم مي خواست كه در مورد مرامنامه ادامه داشته باشه ولي مگه اين علي
15.GIF

و هومن گذاشتند ما رو هم منحرف كردند

نظر احسان چيه؟
نظر شما چيه؟

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
واقعا اين علي سراج هميشه بحث ها را منحرف مي كنه!
علي: ولي من وقتي مي بينم يه چيزي نوشته اند كه با عقايدم نمي خونه نمي تونم چيزي نگم. حالا يا عقيده ي من درسته كه ديگران هم مي فهمند و به اشتباه گوينده ي حرف طرف مقابل پي مي برند و يا عقيده ام اشتباهه كه از حرفاي ديگران مي فهمم. بالاخره اين جا هم از اين بحثاي متفرقه بشه بد نيست. البته قبول دارم كه موضوعات را نبايد منحرف كرد.
كسي نظري داره؟

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
سلام
خب حالا من بايد جواب بدم؟
ميدوني لزومي نميبينم 8) آخه ديگه عزيزم نابغه بودنه و هزار تا دردسر!
حالا چون تويي جواب ميدم :D
در مورد دوست دارم و عشقم ميكشه! خب اگه قرار باشه كه همه اين كار و انجام بدهند بله! تو راست ميگي! ولي موضوع اينجاست كه اين مرامنامه گرامي فقط مال افراد خاصي مثل نابغه ها كه يكيشون هم يك دختر ايراني باشه هست و اين اصل عشقم ميكشه در مورد اونها به اجرا گذاشته ميشه!
بعد هم اگه به اينه كه كسي بفهمه كه قبلش چه خبر بوده من هم اول مطلبم تو همين جا توضيح دادم كه قبلش چه خبر بوده :D
بعد هم اينكه عزيزم تو اين دنياي منطقي اون دليلي رو ميشه پذيرفت كه منطقي باشه ;) اينكه اجازه چت نميدن وقتي كه هيچ كاري نيست انجام بديم يك دليل كاملا غير منطقيه كه من چون قبولش نميكنم پس نقضش ميكنم :D
امم
ديگه چي؟
آهان بازم خوش بگذره ;)

alieseraj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نام رحمتگر
تو اين دنياي منطقي اون دليلي رو ميشه پذيرفت كه منطقي باشه اينكه اجازه چت نميدن وقتي كه هيچ كاري نيست انجام بديم يك دليل كاملا غير منطقيه كه من چون قبولش نميكنم پس نقضش ميكنم
ببین، اگر شرایط را قبول نداری می تونی اصلا استفاده نکنی!
مبنا بر این است که وقتی چیزی را استفاده می کنی، به شرطیه که تو قوانین اون محل را رعایت کنی.
مثل این است که تو بیایی در جاده رانندگی کنی، ولی چون از این قانون وایسادن برای علامت Stop برای 3 ثانیه (در امریکا رو می گم) خوشت نیاد(مثلا فکر کنی منطقی نیست). آیا مجاز هستی که قانون را رعایت نکنی؟
اگر هر کس به نظر خودش عمل کنه، دنیا هرج و مرج می شه. درسته؟
دیگران هم نظر بدهند.
به امید ظهور

بالا