برگزیده های پرشین تولز

يه مشكل با MOXA <===> NTTACPLUS

boshehry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشيد دوستان
من در حال خريد External MOXA 16 Ports هستم
براي يوزرها از NTTACPLUS استفاده ميكنم
مي خواستم بدونم آيا ممكنه مشكلي بين اين دو بوجود بياد
مثلا توي DC كردن يوزرهاي Expire شده مشكل نداره
متشكرم

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نياز به نرم افزار كمكي داري يه چيزي مثل Tacbox

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
همونطور كه رضا گفت يه خرج كوچولوي 100 توماني هم داري
چون در اين حالت شما از RRAS ويندوز استفاده ميكني و NTTAC نميتونه پس از اتمام تايم يوزر اون رو Kill كنه . يه نرم افزار كوچولو نياز هست براي اينكار . كه به همراه Discount Chargin حدود 100 تومان هست !
اگه مولتي پورت نخريدي هنوز يكي از دوستاي من داره و ميتونم خيلي خوب برات بگيرمش . خواستي باهام تماس بگير 1

boshehry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اليا
دستت درد نكنه
ببين من 16 پورت موكسا خريدم ولي دنبال 16 پورت ديگه هستم كه بهش اضاف ميشه .
يعني 16 پورتي كه ديگه سي پي يو نداره
اگه دوستت اينو داره به من ايميل بزن شماره بده تماس بگيرم

ولي سوالي كه من دارم اينه كه من از 8 پورت اينترنال موكسا استفاده ميكنم وخيلي هم خوبه و درست سر موقع هم قطع ميكنه چون تيك دسكانكت رو زدم ولي نميدونم با مئكسا اكسترنال هم ميتونه كار كنه يا نه ؟؟؟؟

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از boshehry :
سلام اليا
دستت درد نكنه

ولي سوالي كه من دارم اينه كه من از 8 پورت اينترنال موكسا استفاده ميكنم وخيلي هم خوبه و درست سر موقع هم قطع ميكنه چون تيك دسكانكت رو زدم ولي نميدونم با مئكسا اكسترنال هم ميتونه كار كنه يا نه ؟؟؟؟

يعني چي !
ببين مولتي پورت هيچ ربطي به DC كردن يا نكردن نداره و مولتي پورت فقط بهت اجازه ميده چند تا مودم رو وصل كني به يه سيستم .
اين مشكل قطع نكردن مربوط به NTTAC و RRAS ويندوز هست . شما با هيچ مولتي پورتي نميتوني اين كارو بكني . مگر اينكه همون نرم افزار جانبي رو بگيري !

در مورد 16 تا پورت
دوست من اتفاقا بيس و كارتشو با 16 تا پورتش داد رفت . مونده 2 تا اكستند 8 تايي مادگي با كابلهاش . فكر كنم خوب بگه . هر دو تاشو ميگه 150
از DPI قيمت هر 8 تا پورت رو گرفتم 200 تومان .
بايد خيلي هم تميز باشه . چون دوستم وسايلشو خوب نگه ميداره !
من ازش 17 تا مودم خريدم . 15 تا ديگه هم داره . اگه كسي خواست .
به هر حال الان 2 تا 8 تايي پورت داره با هم ميده 150
مودمهاش هم Acorp V.92 Chip intel with DSP hardware هست كه 3-4 ماه پيش خودم براش خريدم .
مودمهاي خوبيه و اصلا نياز به restart نداره !
اما با مودمهاي اينترنال v.92 قلابي مشكل داره !
به هر حال من مودمها رو با جعبه و تشكيلات و گارانتي ازش دونه اي 20 خريدم . ميدونم كه اصلا هم كار نكرده .
ميشه گفت بعد از 560E بهترين مودمه . اما اگه 560E گيرت اومد امون نده زود بخر !
يه DVB هم داره كه خودم ميخرمش .
UPS و آتو آشغال هم داره كه به درد ما نمبخوره

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
يه چيزي هم يادم رفت بگم !

اصلا اون 8 پورت اينترنالتو با اين اكسترنالها مقايسه نكن . اونا CPU ندارن و از سيستم پروسس ميگيرن ! من كه داشتم خيلي وحشتناك بود .

فكر كنم مال شما هم C218 باشه . كه روي 8 تا پورت خوبه اما 4 تا از اونا رو كه نصب كنب رو سيستمت با انواع مشكلات ناشناخته مواجه ميشي .
مولتي پورت فقط و فقط C320 Turbo اون هم فقط Desktop شنيدم كه Rackmount خوب از آب در نيومده !

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره علي جون C320 Turbo/PCI شركت MOXA معركست. من تا حالا 2 تا ISP با اين سري راه انداختم. مثل ساعت كار ميكنه به شرطي كه مودم ها تقلبي نباشن.
ولي هر چي فكر مي كنم مي بينم درسته كه E1 گرونه و خرج زيادي ميتراشه ولي ارزشش رو داره. از من مي شنوي برو E1 بگير.
حالا گله.
چرا تلفن ما رو جواب ندادي سه شنبه 3-4 بار با موبايلت تماس گرفتم جواب ندادي . بعدشم كه باتريش رو در آوردي كه در دسترس نباشي.
به هر صورت دوست دارم. با حالي

I.H.Maleki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek:
به نقل از boshehry :
سلام
ببخشيد دوستان
من در حال خريد External MOXA 16 Ports هستم
براي يوزرها از NTTACPLUS استفاده ميكنم
مي خواستم بدونم آيا ممكنه مشكلي بين اين دو بوجود بياد
مثلا توي DC كردن يوزرهاي Expire شده مشكل نداره
متشكرم

سلام اساتيد ارجمند.

اول اينكه من به اين جمع خوش امدم و بعد اينكه نه اصلا مشكلي پيش نمي ايد و هيچ چيذ اضافي هم لاذم نيست

I.H.Maleki

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از boshehry :
سلام اليا
دستت درد نكنه

سلام اقاي بوشهری.

مشکلی نیست کار میکنه مطمین باش.

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دادش كار نمي كنه من 100 بار امتحان كردم. بعدم چرا مي خاين كار و كاسبي مردم رو تخته كنين.
اگه كار كرد يا علي به ما هم بگين. ولي بايد روي RAS ويندوز يه دونه اسكريپت اجرا كنين كه مودم DC كنه. وگر نه كاربر عزيز آنلاين مي مونه تا خودش خسته بشه.
اينجا 2 تا از ISP ها دارن از multiport استفاده مي كنن به همين خاطر كارت هاي 2 ساعته شون طرفدار داره. 2 ساعت مي خرن 5 ساعت استفاده مي كنن.
حالا شما بگين چطور ميشه.

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از aryagohar :
آره علي جون C320 Turbo/PCI شركت MOXA معركست. من تا حالا 2 تا ISP با اين سري راه انداختم. مثل ساعت كار ميكنه به شرطي كه مودم ها تقلبي نباشن.
ولي هر چي فكر مي كنم مي بينم درسته كه E1 گرونه و خرج زيادي ميتراشه ولي ارزشش رو داره. از من مي شنوي برو E1 بگير.
حالا گله.
چرا تلفن ما رو جواب ندادي سه شنبه 3-4 بار با موبايلت تماس گرفتم جواب ندادي . بعدشم كه باتريش رو در آوردي كه در دسترس نباشي.
به هر صورت دوست دارم. با حالي

بابا اين نتيجه گيريها رو از كجا كردي ؟
مگه مرض دارم جواب ندم !
بابا اونا كه باطري در ميارن كلاه برداري كردن ! ;)
ما فعلا به اين مرحله نرسيديم .
به شركت زنگ بزن هك مطمئن بگيره

در مورد E1 بگم كه بد نيست . گرون هم نيست . اما خودتون ميدونيد خيلي stable نيست و قطعي زياد داره . بدون وجود analog نميشه شبكه راه انداخت . بهتره آدم يه تعداد آنالوگ داشته باشه . من الان 64 تا دارم . اينا كه پر شن يه E1 هم ميگيرم .

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من شرط ميبندم كه RRAS ويندوز و NTTAC بدون script جانبي نميتونه كاربر رو قطع كنه !
بابا اين موضوع كه خيلي معروفه . چطور ميگين مشكلي نداره و كاربرها رو قطع ميكنه!

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
نيازی به شرط بندی و قسم و آيه نيست! برای Disconnect کردن کاربر روی RAS بايد از API: RasAdminPortDisconnect که در mprapi.dll قرار داره استفاده کرد. خود ويندوز اين کار رو انجام نميده.
ولی ايليا جان با نظرت در مورد E1 مخالفم.
از نظر کيفيت و قطعی، برام جالبه که در مقايسه E1 و Analog، خطوط Analog رو ترجيح ميدی!!!

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد عدم Stable بودن با شما مخالفم. من از 2 ماه قبل تا حالا يه قطعي نداشتم. ائايل يه كمي قطع و وصل مي شد اونم بخاطر نصب ماجول هاي جديد تو مركز بود . ولي انصافا e1 مخابرات از بقيه چيز هاش تا حالا بهتر بوده.

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
ok

تا اونجا كه ما با E1 مركز خودمون كار كرديم . و با توجه به گزارشي كه 2-3 تا از برو بچه هاي E1 كار تو مناطق 2-8-7 بهم گفتن . ما قطعي داريم . كم و زيادش متناوبه اما قطعي هر ماه هست .
در مورد كيفيت من نگفتم آنالوگ بهتره !
كجا گفتم ؟
ميشه برام بفرستيشون؟
من در مورد استيبل بودن گفتم . كه البته اين تو هر منطقه مخابراتي كاملا متفاوته . من خودم E1 ميگيرم بعد از عيد . اما بدون آنالوگ و با پشتيباني E1 به تنهايي نميشه شبكه اي 100% استيبل داشت . حداقل نظر من اينه و در مورد خودم و مشتريهام توصيه ميكنم . حداقل 10-15 تا آنالوگ هميشه تو شبكه باشه .

ssa1357

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا كسي تا حالا با NTTacPatch كار كرده؟
من پيداش كردم ولي نميدونم چطور استفاده كنم ازش. ( واسه همين DC رو RRAS استفاده ميشه )

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره . متوجه شدم . مثل يكي از دوستان من كه نتونست پول شارژ ماهانه e1 رو بده قطعش كردن حالا داره رو آنالوگ سرويس ميده.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
NTTacPatch حدود 4 - 5 سال پيش توسط بچه های شبکه مرکزی نوشته شد. اين ربطی به DC نداره. کارش چيز ديگری است.

ssa1357

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا پس دست كسي كه NTTacPatch رو به اون اسم داده به من درد نكنه. پس اين به چه درد ميخوره؟

بالا