برگزیده های پرشین تولز

يه مشكل در header.php

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
من اولين باري هست كه دارم Phpnuke نصب مي كنم همه كارها رو هم بر اساس اين راهنما انجام دادم اما در آخر ايراد مي گيره اين آدرس هست : http://www.sarfasl.com/nuke
كسي ميدونه ايراد از كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
این فایل سر جاش نیست:
themes/IranPortals/theme.php

یا theme رو عوض کن یا اینکه اون فایل رو برسون سر جاش

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
اصلا تو اون فايلي كه از مشهد تيم دانلو كردم همچين شاخه اي نيست ..... چه جوري theme رو عوض كنم ؟؟؟؟؟

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
شیفت شب جون
این که الان درسته
فقط برای ایجاد ادمین میره به یه آدرس توی لوکال هاست یعنی به
127.0.0.1
ببین اونو یه کاری بکنش

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
اونو حل كردم . حالا يه error جديد ميده بالاي همه صفحات اينو مياره : Warning: main(ipban.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sarfasl/public_html/forums/includes/my_header.php on line 14

Warning: main(ipban.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sarfasl/public_html/forums/includes/my_header.php on line 14

Warning: main(): Failed opening 'ipban.php' for inclusion (include_path='') in /home/sarfasl/public_html/forums/includes/my_header.php on line 14

فايل درخواستي رو يه بار ديگه هم آپلود كردم بازم درست نشد.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
خب این یکی فایل ipban.php رو پیدا نمیکنه!
من خودم خیلی وقته با Nuke کار نکردم واسه همین به روند نصب و ایناش زیاد وارد نیست. حدس میزنم یه جایی داری بی دقتی میکنی که این همه ایراد میگیره. مگرنه تا جایی که میدونم نصب nuke خیلی پیچیده نیست.

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
چند بار تا حالا همه فايلها و بانك اطلاعاتي رو پاك كردم و دوبار نصبش كردم . لعني همه گيرش همين سه خط error هست
Warning: main(ipban.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sarfasl/public_html/includes/my_header.php on line 14

Warning: main(ipban.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sarfasl/public_html/includes/my_header.php on line 14

Warning: main(): Failed opening 'ipban.php' for inclusion (include_path='') in /home/sarfasl/public_html/includes/my_header.php on line 14

ديگه داره اعصابمو ميريزه به هم. تازه Forum خودش هم كار نمي كنه با اينكه از قسمت ماجولها فعالش كردم!!!1

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
ممنوون درست شد. حالا جواب سوال دومم رو بديد چرا فروم خود phpnuke كار نميكنه؟؟؟؟؟ فعالش هم كردم

بالا