برگزیده های پرشین تولز

يه نكته جالب در مورد حجم رسيو كاربران !

majid75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پيشنهاد ميكنم دوستان به جاي اينكه ناراحت بشن بيان صادقانه اين اطلاعات رو از Isp شون ارائه كنن:

1- تعداد خطوط
2-فروش ماهانه بر حسب ساعت
3-هزينه پهناي باند
4-ساير هزينه ها از قبيل اجاره دفتر و ....

بعد حساب ميكنيم اينترنت ساعتي چند در مياد. تا بعد....

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
من با اين سخن که کار شبکه سود نداره مخالفم! هميشه با خودم ميگم کسانی که ميگن سود نداره و همه اش ضرره ميخوان کس ديگری وارد اين بازی نشه!
ولی نبايد اين نکته رو فراموش کرد که تعداد اونهايی که وارد اين بازی شدند و شکست خوردند و بيرون رفتند، کم که نيست، خيلی هم زياد است!
پس مشکل چيه؟!
مشکل اينه که هرکس توی کاری ميتونه موفق بشه که توش تخصص داشته باشه. اگه من تخصصم توی شبکه است، بزنم برم تو کار بساز بفروشی يا خريد و فروش يا هر کار ديگه! احتمال شکست خوردنم به مراتب بيشتره تا اينکه تو کاری که علمش رو هم دارم، سرمايه گذاری کنم.

در مورد عشق هم که حسام نوشت، نميدونم خوشتون مياد يا نه ولی دقيقا همينه! يعنی فقط بايد عاشق شبکه و ور رفتن باهاش و کرم ريختن سرش باشی تا بتونی توش دوام بياری، يا اين هم که مثل صاحب Parsonline اينقدر پول داشته باشی که خرج افراد متخصص کنی تا اونا برات بگردوننش. (اونها هم عاشقن!)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
محمد جون من 100% با شما موافقم كار شبكه سود داره. من مي خوام اعتراف كنم. من 1 ميليون تومن تو 2 ماه از كار شبكه در آوردم. ولي بحث ما دادن سرويس Internet هستش كه سود نداره. حالا اگه شما مثل پارس آنلاين يا ندا سود مي كنين جداست ما كه داريم بد جوري ضرر مي ديم. اساسي.

hessamsh

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از aryagohar :
محمد جون من 100% با شما موافقم كار شبكه سود داره. من مي خوام اعتراف كنم. من 1 ميليون تومن تو 2 ماه از كار شبكه در آوردم. ولي بحث ما دادن سرويس Internet هستش كه سود نداره. حالا اگه شما مثل پارس آنلاين يا ندا سود مي كنين جداست ما كه داريم بد جوري ضرر مي ديم. اساسي.

من هم دقيقا OK
الان كه ديگه هر شركت دولتي يا دانشگاه يا حتي آموزش و پرورش اومدن و ISP زدن و به كارمنداشون و اقوام كارمنداشون و كلي از دورو بر سرويس ميدن و با بودن شركت هاي گردن كلفتي كه توي كار هستند واقعا كار سرويس دادن صرف نداره و سخته . مثل قبلا نيست كه هر طور سرويس بدي خرجت در بياد و چيزي هم در كنارش سود كني . الان بازار رقابت سنگينه وبايد سخت جون باشي كه بتوني دووم بياري .

rasanet2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا یک نفر دقیقا بنویسه جطوری می تونم توی روتر کمپرسینگ رو فعال کنم

khafan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين كه سوال نداره همون اولش گفته بودن.
تو اينترفيس group-async فقط مي نويسي
compress mppc

!!!!!!!!!!!!!!!

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از ilia :
بگوجون من براي ما چند در مياد
من مشتاقم نظر كاربرها رو در مورد خودمون بدونم .
همه فكر ميكنن ما بانك باز كرديم فقط پول پارو ميكنيم . نميدونن پول نداريم آخر ماه پول شارژ رو هم بديم !
:(
eyyyy khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
das ro delam nazar ke khone ko in clint hayi ke migan ma maye darim baba bi marefat ha
mane bad bakht mahi N toman vase sharj ye khate 512 midam har mah ham 60 roz ghati darim be nazare man isp be dard namikhore har kas khast ma mifroshim faghat cofinet khobe ke onam mese mosafer keshi mimone ;)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا BandWidth، بابا مايه، بابا ....
آخه مرد مومن. ادم همه تخم مرغ هاي رو ميده دست مخابرات، حال كردي سرعت 4/1 بكن بيا يه سرويس بهت بدم ماه، 2 برابر 512 سرعت نصفش قيمت. روحت شاد شه. ما رو هم دعا كني.
داداش با خط 128 بچه دارن سرعت 512 ميگيرن. بي كاري 2400 ميدي مخابرات تازه اگه 256 بهت بدن.

davar

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از aryagohar :
بابا BandWidth، بابا مايه، بابا ....
آخه مرد مومن. ادم همه تخم مرغ هاي رو ميده دست مخابرات، حال كردي سرعت 4/1 بكن بيا يه سرويس بهت بدم ماه، 2 برابر 512 سرعت نصفش قيمت. روحت شاد شه. ما رو هم دعا كني.
داداش با خط 128 بچه دارن سرعت 512 ميگيرن. بي كاري 2400 ميدي مخابرات تازه اگه 256 بهت بدن.

من هم با شما ها موافقم اينكه isp بزني تا پول پارو كني نه جانم نميشه ! شبكه هم يه بحث ديگه هستش كه بايستي متخصص باشي انوقت بايد پول در بياري كه نه نداريم و همه عاشق تخصص خودش هستش كه بايد باشد و بنده هم يه جورايي عاشقم اما چون خيلي وقته !حالا ميخام يه تونل عاشقي بزنم كه در اين مايه ها باشد:

" گيتمه تر سا بالاسي .....................دايه گليم ..................................مسيحايه گليم
شهريار "

پس آريا جون منم ميخوام دزدكي پشت بام قاشق و .....قاب بزارم و نظري به ماكن يعني سرويس ميخوام( تماممي)

shap2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام داوار جان
بالا سن كي اوزوموزدن سن ! نوكرم . خيدمتين دخ وارام اوزوم . امر اله فقط !
ياشاسين :)

يا هوووووووووو

به نقل از davar :
من هم با شما ها موافقم اينكه isp بزني تا پول پارو كني نه جانم نميشه ! شبكه هم يه بحث ديگه هستش كه بايستي متخصص باشي انوقت بايد پول در بياري كه نه نداريم و همه عاشق تخصص خودش هستش كه بايد باشد و بنده هم يه جورايي عاشقم اما چون خيلي وقته !حالا ميخام يه تونل عاشقي بزنم كه در اين مايه ها باشد:

" گيتمه تر سا بالاسي .....................دايه گليم ..................................مسيحايه گليم
شهريار "

پس آريا جون منم ميخوام دزدكي پشت بام قاشق و .....قاب بزارم و نظري به ماكن يعني سرويس ميخوام( تماممي)

davar

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از shap2001 :
سلام داوار جان
بالا سن كي اوزوموزدن سن ! نوكرم . خيدمتين دخ وارام اوزوم . امر اله فقط !
ياشاسين :)

يا هوووووووووو

افندي
داور دينه!(ها ورزش ميدانندا اولار)
من داوار ديلم :( (و گرنه الفت بي كلاه ميشه)

كم وكف سرويساتو ميخام (توضيح ور)

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا يه جوري بنويسين كه ما بي سواد ها هم بفهميم.

davar

Registered User
لایک‌ها
1
آريا اگه ممكنه از سرويساي ماهواره اي بگو(آلبته اگه داشتي)

راستي بچه ها من دنبال يك ras داراي حداقل پورت E1 با اين مشخصات هستم:

1- دست دوم
2- ارزون قيمت
3- با كارايي بهتر
(مثلا cisco5300)
بقيه رو هم كه ميدونن

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرويس 1 طرفه *** پهناي باند dedicated 64k Guarnteed با Burst up to 320Kbps پوشش از طريق ماهواره Telestar12 براي غرب كشور و ماهواره Eutelsat Sesat 34E براي شرق كشور.
1- 1Routable Ip for Tunneling
2- assaigned 1/2 Bandwidth valid IPs
3- Monthly Charge = 280 US$ for Bandwidth& 20 US$ for Tunneling
4- teleport=UK
5-UpstreamISP=SMS-Internet UK

بالا