برگزیده های پرشین تولز

يه چيزي تو مايه هاي photolog

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
اگه به وبلاگ من سر زده باشيد حتما ديديد كه عكسها به صورت خيلي ابتدايي در اون قرار داده شدن.
من خودم از اين موضوع ناراحتم و خوشم نمياد.
حالا فكري كه دارم اينه كه يه چيزي شبيه photolog در ست كنم . كي ميتونه راهنمايي كنه

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ببينم منظورت دقيقا از يه فوتوبلاگ چيه؟ چون بقيه فوتوبلاگ ها هم روزي يه دونه عكس نشون ميدن... تو كافيه كه صفحه اولت رو به آخرين نوشته پست شده تبديل كني...

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
منظورم اينه كه پرويويي از عكسهاي قديمي هم اون گوشه كنار ها باشه و يا اينكه صفحه اي باشه كه همه عكسها بصورت كوچيك توش باشن و با كليك كردن نمايش داده بشن و در ضمن مشكلي كه هست اينه كه هر عكسي يه نوشته اي هم معمولا با هاش هست .

و اينكه نيازي نباشه از يك عكس دو سايز كوچك و بزرگ تهيه بشه

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
اينو امشب پيدا كردم .
<a href='http://www.amivitale.com/main.html#' target='_blank'>http://www.amivitale.com/main.html#</a>
بنظر شما ميشه همچين سايتي داشت با امكان اپديت روزانه ؟؟؟؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
منظورم اينه كه پرويويي از عكسهاي قديمي هم اون گوشه كنار ها باشه و يا اينكه صفحه اي باشه كه همه عكسها بصورت كوچيك توش باشن و با كليك كردن نمايش داده بشن و در ضمن مشكلي كه هست اينه كه هر عكسي يه نوشته اي هم معمولا &nbsp;با هاش هست .
و اينكه نيازي نباشه از يك عكس دو سايز كوچك و بزرگ تهيه بشه

با MT ميشه اينجا رو ببين:

<a href='http://blog.zoheir.net/archives/2003/06/index.php#001718' target='_blank'>http://blog.zoheir.net/archives/2003/06/in...ndex.php#001718</a>

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
با مووبل تايپ خيلي راحت ميشه يه همچين چيزي در آورد. من فكر كردم منظورت بلاگر بود... ;)

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
من كه تو همين موبايل 3310 خودم موندم . چه برسه به موبايل تايپكن ;)

از كجا بايد شروع كنم . اول اول اولشو بگين لطفا

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يه هاست و دامين ميگيري... يه مووبل تايپ روش نصب ميكني... بعد هم يه تمپليت مناسب براي فوتولاگ روش ميذاري و والسلام! ;)

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
حداقل هاست مورد نياز چقدره . با توجه به اينكه هر عكس حدود 25 كي ميشه . من الان يه 5 مگي دارم

البته بجز اون 5 مگي كه قراره شيرني بدي ;) ;)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا يه جمع و ضرب ساده است ها!
هر عكس 25 كيلو... روزي 10 تا عكس هم بذاري ميشه 250 كيلو... با بند و بساط اضافه ميشه روزي 300 كيلوبايت... اين يه مثال بود. خودت ضرب كن. ولي مساله ترافيك رو فراموش نكن!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
در مورد فضا پهناي باند خيلي مهمه! اگه مي خواهي يه سري به سايت www.shahkelid.com بزن كه پهناي باند نامحدود ميده و خودش گالري عكسي با تمام مشخصاتي كه شما مي خواهيد نصب مي كنه!
فقط زود بجنب كه تخفيف 50% تابستاني شروع شد!

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
در مورد فضا پهناي باند خيلي مهمه! اگه مي خواهي يه سري به سايت www.shahkelid.com بزن كه پهناي باند نامحدود ميده و خودش گالري عكسي با تمام مشخصاتي كه شما مي خواهيد نصب مي كنه!

اينجا كه معرفي كردي چرا همهچيش شبيه پريشين هاسته . در واقعه بنظر ميرسه همشو از اينجا كپ زدن. نه احسان (صاحاب سايت)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
آقا به نظر من خيلی با اين دوست شاه کليد، بد برخورد میشه، خوب مسئله پهنای باند مهم هست و همه می دونیم و هرکسی هم تعرفه ای داره برای خودش و این آدم اونجا رو به عنوان جایی که محدودیت پهنای باند نبسته معرفی کرده .. و بحث هم مربوط به هاستینگ و این مسائل هست و توی موضوع نامربوطی این حرف رو نزده اگه منظورمو میخواین دقیق تر درک کنین کافیه فرض کنید یکی راجع به پرشین بلاگ چیزی می گه و می گه فلان مشکل رو داره چهار نفر میان روش های حل مشکل در پرشین بلاگ رو مطرح می کنن و یکی هم میاد میگه باباجان اصلا برو روی بلاگر تا این مسایل نباشه، خوب نمیشه اعتراض کرد و گفت که تو داری برای بلاگر تبلیغ می کنی اون هم داره آلترناتیو خودش رو معرفی می کنه .. نمی دونم روشن توضیح دادم یا نه؟ منتها اینکه این فرد درامضاش نوشته شاه کلید و میگه اینجا مال دوست من هست برای ما پیش داوری منفی ایجاد کرده که تا چیزی بگه میگیم داری تبلیغ می کنی.

پ.ن: علاوه بر شاه کلید زهیر هم پهنای باند رو محدود نکرده (اینم تبلیغ مجانی برای زهیر :D ) ! ضمنا اصولا پهنای باند کاملا باز که نداریم فردا اگر ترافیک شما بالا بره مسئول سایت يواشکی عذر شما رو می خواد! :D در واقع شاید بشه گفت صادقانه تر اینه که پهنای باند رو محدود کنیم و تعرفه رو اعلام کنیم.. شاید در واقع نبستن پهنای باند دلیلش اینه که مسئول سایت می تونه حدس بزنه در نود درصد موارد پهنای باند واقعی کمتر از چیزی است که افراد تصور می کنن (کم بیننده بودن و ...)

پ.ن: آقای دوست سایت شاه کلید یه موقع سر پهنای باند برنخوره به شما من اول حرفم رو کاملا به دفاع از شما اختصاص دادم ;)

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
اولآ آقا اين سايت مال من نيست كه شما اين حرف ها رو مي زنيد مال يكي از آشنا هاست!
دوم من فقط خواستم راهنمايي كنم!
سوم من در مورد پهناي باند با مسئول سايت صحبت كردم و پهناهاي باند رو ديدم حدود 6 تا 7 برابر پهناي باند پرشين تولز بود در ضمن اون گفت كه ما تضمين كامل داريم كه در صورت نياز به پهناي باند بيشتر آن را تهيه كنيم! و هيچ مشكلي از لحاظ پهناي باند نيست!
چهارم فضاي شاه كليد از لحاظ تعداد ساب دومين ء تعداد ايميل ء پهناي باند و .... نامحدود است كه نسبت به پرشين تولز برتري به شمار مي آيد در ضمن قيمت دومين با فضا فقط 5000 تومن هست ديگه چي از اين بهتر مي خواهيد؟

mjme

Registered User
لایک‌ها
11

اينجا كه معرفي كردي چرا همهچيش شبيه پريشين هاسته . در واقعه بنظر ميرسه همشو از اينجا كپ زدن. نه احسان (صاحاب سايت)

من منظورم بيشتر كار گرافيكي كه شده بود نه نوع تعرفه ها . والا من چكاره بديدم كه بگم او بده يا اين خوبه .

بالا