برگزیده های پرشین تولز

پاتایا تایلند چه چیزهایی برای گردشگران دارد؟

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
کالینگراد هم خوبه .;)

فعلا که پول نداریم:دی 5 سال دیگه اگه بودیم بیا یه سر بریم جام جهانی
اون موقع هم که قیمت ها تو روسیه چند برابر میشه
با خودمون چادر ببریم تو پارک چادر بزنیم بخوابیم
دافای روسی و کشورای دیگه هم اونجا میان:D

Shayan_Shomal

Registered User
لایک‌ها
371
فعلا که پول نداریم:دی 5 سال دیگه اگه بودیم بیا یه سر بریم جام جهانی
اون موقع هم که قیمت ها تو روسیه چند برابر میشه
با خودمون چادر ببریم تو پارک چادر بزنیم بخوابیم
دافای روسی و کشورای دیگه هم اونجا میان:D

ایده خوبی هستش. ولی تا اون موقع دیره . باید زودتر رفت.....:lol:

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
اسم چتروم خاطرم نیست چنسال پیش میرفتم که ایدی یاهوم به فاک رفت دیگه نرفتم ولی چتروم باحالی بود همش دخترای 19-21 میومدن انگلیس که فول بودن ناکسا ،البته بیشتر شبیه سایت بود چون البوم عکساشون هم میذاشتن و مشخصاتشون هم کامل بود اگه اشتباه نکنم باید این باشه بزن تو گوگل سرچ کنukraine girls marriage.com

Shayan_Shomal

Registered User
لایک‌ها
371
اسم چتروم خاطرم نیست چنسال پیش میرفتم که ایدی یاهوم به فاک رفت دیگه نرفتم ولی چتروم باحالی بود همش دخترای 19-21 میومدن انگلیس که فول بودن ناکسا ،البته بیشتر شبیه سایت بود چون البوم عکساشون هم میذاشتن و مشخصاتشون هم کامل بود اگه اشتباه نکنم باید این باشه بزن تو گوگل سرچ کنukraine girls marriage.com

تونستی کاری هم بکنی ؟

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
crazy.gif

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
تونستم کاری بکنم فقط مخ میزدیم گفتم که حیف یاهوم پپرید روزی با 10 تاشون همزمان چت میکردم باهاشون گرم شی وبم میدن بهت در حد المپیک تیکه هایی بودن بدبختیش این بود که 60درصدشون اسمشون ورونیکا بود واقعا خوشکلن البته بعد گرل های استرالیا استیلشون هم که....

Zhepeto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خدمت دوستان

در رابطه با تایلند باید بگم که تا جوونید حتما حتما ، تاکید می کنم حتما حتما یکبار برید چون وقتی یکبار برید تازه معنی خیلی چیزهارو متوجه میشید والبته همون یکبار ممکنه راهی باشه برای رفتن دوباره به سرزمین آزادی
من دوبار به تایلند سفر کردم و امسال هم دوباره می رم ، دوستان اگه سوالی چیزی دارن در خدمتم

radical2boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
125
سلام خدمت دوستان

در رابطه با تایلند باید بگم که تا جوونید حتما حتما ، تاکید می کنم حتما حتما یکبار برید چون وقتی یکبار برید تازه معنی خیلی چیزهارو متوجه میشید والبته همون یکبار ممکنه راهی باشه برای رفتن دوباره به سرزمین آزادی
من دوبار به تایلند سفر کردم و امسال هم دوباره می رم ، دوستان اگه سوالی چیزی دارن در خدمتم
مثلا معنی چه چیزهایی رو؟
میشه بیشتر توضیح بدید؟

Zhepeto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
خدمت شما عرض کنم که وقتی شما برای اولین سفر خودتون تایلند رو انتخاب میکنید مثل یه زندانی میمونید که از بچه گی تو زندان بوده و یهو آزاد میشه
زمانی که هواپیمای شما میخواد بشینه تا چشم کار می کنه رنگ سبز زمینها منظره خیلی قشنگی داره و وقتی که هواپیما میشینه و شما میخواین وارد فرودگاه بشید حسی بسیار خوب پیدا می کنید وقتی وارد خود فرودگاه میشید یهو میبینید که همه چی عوض میشه
رنگها نوشته ها صحبت کردن ها طرز لباس پوشیدن ها برخوردها و ....
ولــــــــی این تازه شـــــروعه حرکت به اوج لذت و آزادیه
هر سوالی دارید بپرسید در خدمتم

suzukii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
دوست عزیز از در و داف های تایلندی برامون بگو
آیا دافهای سفید پوست و شرق اروپایی هم توش پیدا میشه؟
هزینه هر بوم بوم چقدره؟
داف اسمی و رسمی هم توشون پیدا میشه یا همشون پوکیده و پتیارن؟
جریان این شرت تایم لانگ تایم چیه؟
بعد تمیزن بیماری ندارن؟
ماندوم و ویاگرا اونجا پیدا میشه؟
با زبان انگلیسی دست و پا شکسته کارمون راه میفته؟

suzukii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
فیلم گرفتن که مشکلی نداره

یه سرچ تو یوتیوب بزنید walking street pattaya کلی فیلم میاد که خود مسافرا گرفتن

فقط یه چیزی این همه دختر توریست اروپایی و آمریکایی اونم مجردی اونجا چکار میکنه؟

نکنه به خانوما هم سرویس میدن؟ :D
اگه بشه برم مخ یکی از این مسافرا رو بزنم خیلی خوب میشه :D

من از اینا خانوما که تو این عکسه میخوام :(

Zhepeto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من از اینا خانوما که تو این عکسه میخوام :(

ببین دوست من در بانکوک همه جور می تونی پیدا کنی از فیلیپینی گرفته تا روس و سیاه پوست و ....
در بانکوک پاتوق اینا سمت هتل گریس هستش که وقتی شب میشه دقیقا جلوی هتل تو خیابون تا چشم کار میکنه وایستادن ، مثل نمایشگاه می مونه که شما با راه رفتن کالا رو انتخاب میکنی نکته دیگه اینجاست که بعضی نقطه ها پاتوقه اکیپیه مثلا یه نقطه پر سیاه پوسته یه نقطه لیدی بوی و ... که شما همینطور که میرید خودتون اونا رو مشاهده می کنید
در پاتایا هم در واکینگ همه جور پیدا میشه ولی من سیاه پوست ندیدم!! ممکنه تو کوچه پس کوچه هاش و یا کنار های خاصی از سواحل باشن
در کل در تایلند اصلا نگران این مساله نباشید
در رابطه با بهداشت هم باید بگم که همشون یه آی دی کارت دارن که هر سه ماه باید تمدیدش کنن ، تو واکینگ یه دکه هایی هستش که این کارت ها رو که سلامت افراد هم هست براتون چک میکنن.
منظور از شرت تایم زمانیه که اون فرد با شماست همون یک مرتبه هستش و لانگ تایم یعنی از اون لحظه تا صبح هر چقدر دوست داشی ;) که همیشه لانگ تایم ور دارید
خیلی هاشون اگه باهات حال کنن حتی ممکنه پول هم نگیرن;)
من خودم کلی فیلم گرفتم و هیچ مشکلی نداره حتی تو دیسکو

Zhepeto

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در رابطه با زبان هم باید بگم اونا هم دست و پا شکسته صحبت میکنن و کار راه میوفته نگران این موضوع نباشید
می تونید یه کتاب انگلیسی در سفر کوچیک داشته باشید که بعضی جمله های کاربردیش به دردتون می خوره

بالا