• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پاتوق به اشتراک گذاری کلیپ

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,504
بعد از سرچ يه سرى علايم، ياد اين كليپ افتادم! واقعا بيمارى آدم رو نكشه تشخيص گوگل حتما ميكشه
boghZ.gif

behnam501

Registered User
لایک‌ها
788
میخوام یه سیستم دست دوم بگیرم در حد 1 تا 1/500 , گرافیک 1 گیگ و رم 4 ( سی پی یو سر در نمیارم )

کسی میدونه با این سیستم میشه gta iv رو راحت اجرا کرد یا نه ؟ سیستم در این حد خیلی قدیمیه یا متوسط و کار راه اندازه ؟

در حال حاضر دارم با ویندوز xp و سیستمی کار میکنم که بازی igi 1 رو نمیتونه بدون لگ اجرا کنه .

گ و ه تو این زندگی , سال 91 لپ تاپ i7 زیر دستم بود و امروز در سال 99 باید چنین سیستمی زیر دستم باشه به خاطر رفیق سسکش نابابی که ورشکستم کرد .

behnam501

Registered User
لایک‌ها
788
میخوام یه سیستم دست دوم بگیرم در حد 1 تا 1/500 , گرافیک 1 گیگ و رم 4 ( سی پی یو سر در نمیارم )

کسی میدونه با این سیستم میشه gta iv رو راحت اجرا کرد یا نه ؟ سیستم در این حد خیلی قدیمیه یا متوسط و کار راه اندازه ؟

در حال حاضر دارم با ویندوز xp و سیستمی کار میکنم که بازی igi 1 رو نمیتونه بدون لگ اجرا کنه .

گ و ه تو این زندگی , سال 91 لپ تاپ i7 زیر دستم بود و امروز در سال 99 باید چنین سیستمی زیر دستم باشه به خاطر رفیق سسکش نابابی که ورشکستم کرد .

من این پست رو توی سوالات متفرقه دادم چرا اومده اینجا o_O

بگذریم , یه کلیپ دیدم از دعوا و کتک کاری نژاد پرستی , گیر دادن یک عمریکایی نونی به یک آسیایی همانا , نقش زمین شدن آن عنریکایی همانا
s001.gif

s095.gif

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,094
این جاروبرقی‌های هوشمند، چیزای جالبی هستن. برام جالبه بدونم سنسورهاشون چجوری کار می‌کنن و چطور برنامه‌ریزی شدن.
وجب به وجب خونه رو می‌چرخن.

http://instagr.am/p/CBux2pBqU-j/

Lucky Guy

Registered User
لایک‌ها
5,094
این‌جوری که این خرسه افتاده دنبال این یارو، معلومه مزه‌ی بستنی که خورده بود، خیلی بهش چسبیده. بازم می‌خواست.

هر خرسی شانس خوردن بستنی رو پیدا نمی‌کنه. خرس خوش‌شانسی بود.

http://instagr.am/p/CBxZbElqYPt/

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,504
ورژن ايرانى سوسماز رو نديده بودم تا حالا::cool:

بالا