برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من منظورم با شکلات قهوه بود نه اینترلود ها!
قاطی کردم تو ظرف
کار ریسک داری کردی مستقیم ریختی تو ظرف برادر!
من همیشه اول پشت دستم رو خیس می کنم و چند تا عطر رو روش ترکیب می کنم بعد اگه مورد پسندم واقع شد تو یک ظرف خیلی کوچک تست می گیرم. در مرحله سوم تو ظرف بزرگ و پت این کار رو می کنم. هنوز دارم فکر می کنم ببینم چی مناسبه برای ترکیب با شکلات قهوه. شکلات قهوه هیچ بوی پیچیده ای نداره. خیلی ساده ست. شکلات تافی و قهوه! رایحه بسیار قدرتمندی هم داره با پخش و موندگاری خفن!
بلو آیس ترکیب پیچیده ایه به نسبت اون.

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
کار ریسک داری کردی مستقیم ریختی تو ظرف برادر!
من همیشه اول پشت دستم رو خیس می کنم و چند تا عطر رو روش ترکیب می کنم بعد اگه مورد پسندم واقع شد تو یک ظرف خیلی کوچک تست می گیرم. در مرحله سوم تو ظرف بزرگ و پت این کار رو می کنم. هنوز دارم فکر می کنم ببینم چی مناسبه برای ترکیب با شکلات قهوه. شکلات قهوه هیچ بوی پیچیده ای نداره. خیلی ساده ست. شکلات تافی و قهوه! رایحه بسیار قدرتمندی هم داره با پخش و موندگاری خفن!
بلو آیس ترکیب پیچیده ایه به نسبت اون.

نه مقداری بلو ایس ته ظرف خودش بود یک مقدار شکلات بهش اضافه کردم...
بله ماندگاریش فوق العاده هست

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بیش از 48 ساعت از ساخت "آرکان وایت" برای جناب @Yousof876 میگذره.کاغذ تستری که بهش آغشته کردم دستمه و وقتی بو می کنم یک رایحه ی بسیار لطیف خنک / غیر شیرین و خیلی شیک به مشامم میرسه که خیلی لذت میبرم. گاهی موقعها یک عطر ترکیبی شامه ی منو به جایی میرسونه که دیگه عطرهای داخل اون ترکیب رو نمی تونم و نمی پسندم جداگانه استفاده کنم. در مورد این ترکیب ؛ امکان نداره بلک افغان و واتر وایت رو به تنهایی استفاده کنم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه رفقای عطربازم!
جواد جان @dg1 در نت انتهایی اینترلود چی حس می کنی؟ به نظرت بوی چیه؟ نت اولیه اینترلود رو بیشتر دوست داشتین (خود و خانواده) یا نت انتهایی رو؟
من به متکام هم اینترلود میزنم تا در خواب هم بوی اینترلود رو نفس بکشم! بابا طاهر یه شعر داره میگه:"نسیمی کز بن آن کاکل آیو. مرا خوشتر ز بوی سنبل آیو. چو شب گیرم خیالت را در آغوش. سحر از بسترم بوی گل آیو"؛ من بسترم بوی اینترلود میده!

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
سلام به همه رفقای عطربازم!
جواد جان @dg1 در نت انتهایی اینترلود چی حس می کنی؟ به نظرت بوی چیه؟ نت اولیه اینترلود رو بیشتر دوست داشتین (خود و خانواده) یا نت انتهایی رو؟
من به متکام هم اینترلود میزنم تا در خواب هم بوی اینترلود رو نفس بکشم! بابا طاهر یه شعر داره میگه:"نسیمی کز بن آن کاکل آیو. مرا خوشتر ز بوی سنبل آیو. چو شب گیرم خیالت را در آغوش. سحر از بسترم بوی گل آیو"؛ من بسترم بوی اینترلود میده!
درود رضا خان
والا چیزای زیادی حس میکنم ولی ایده ای ندارم که چیه [emoji23] فقط میتونم بگم فوق العاده‌ هست
اگر بخوام نظری بدم یه چیزی تو مایه های بادوم تلخ و چرم :))

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود رضا خان
والا چیزای زیادی حس میکنم ولی ایده ای ندارم که چیه [emoji23] فقط میتونم بگم فوق العاده‌ هست
اگر بخوام نظری بدم یه چیزی تو مایه های بادوم تلخ و چرم :))
منم بوی چرم رو حس می کنم. برای شامه و به سلیقه ی من ؛ بوی چرم در نت انتهایی اینترلود با فاصله ی خیلی زیاد از بوی چرم در تام فورد توسکان لدر سره. حس من اینه که بوی چرم در توسکان لدر مثل یه اسب سرکشه.

• Like
Reactions: dg1

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ویرایش شد.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
به دوستان توصیه میشه که قبل خرید یک عطر در حجم بالا؛ حتما در حجم کمتر؛ در حد چند گرم؛ رایحه رو تست کنن و در صورتی که مورد پسندشون واقع شد حجم بیشتر ببرن.

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
عطر خنک و مردانه چی پیشنهاد میکنید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر خنک و مردانه چی پیشنهاد میکنید؟
درود بر شما؛
دوست من؛ بیشترین پخش و موندگاری رو در عطرهای خنک ( که معمولا موندگاری شون زیاد نیست) عطرهای تام فورد گری وتیور (خنک و تلخ)؛پشن (خنک و شیرین)؛بلو ایس (خنک و شیرین)؛دلارنتا (خنک و تند) ؛لاگوست این پلی (خنک و تند)؛واتر وایت دیویدوف (خنک و شیرین) دارن.
عطری مثل دلارنتا حدود نیم ساعت بعد اسپری وقتی بوش ملایم بشه و از تندی اولش کاسته شه بوش غوغا می کنه!
از ترکیبی های ساخت خودم؛ آرکان وایت و بلک بیتر.
برای اطلاعات بیشتر لطفا از بالای صفحه کادر سمت چپ استفاده کنید و اسم عطر مورد نظر را در همین موضوع (نه در کل انجمن) سرچ کنین.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
سلام به همگی دوستان عطربازم؛به ویژه جناب گلپور عزیز؛
برادر؛ چرا سورپرایز؟ من همیشه برای بازی کردن (از جمله بازی با عطرها) وقت دارم و خیلی هم لذت می برم.
همون طور که حدس میزدم اون همه عطر در کنار هم فاقد سنخیت هستن و یک عطر گیج و شلوغ شد ترکیبش. نت اولیه ش رو نپسندیدم. بوی غالب هوگو رد هوگو باس هست که جداگانه خیلی برام جذاب تره تا در ترکیبی این جوری. دمای عطر کاملا خنکه اما بهترین تعبیر براش همون لغت گیج و شلوغه.
برای نت نهایی باید چند ساعت دیگه گزارش بدم!
سلام و دورود برا اقا رضا عطر باز
آقا نت نهایی معجون به کجا رسید؟ :general406:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و دورود برا اقا رضا عطر باز
آقا نت نهایی معجون به کجا رسید؟ :general406:
سلام عزیزم!
آقا اون عطرا هیچ سنخیتی با هم نداشتن. نت نهاییش هم به درد نمی خورد. برای همین ننوشتم چیزی در موردش. از اولش هم تردید داشتم به هم بخورن. اگه یادت باشه اشاره کردم. حالا هر وقت دیدمت اون بیک 2009 رو بیار ببینم چه بویی میده!
مخلص.

Nevada.Smith

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
قربان این اونتوس که ازش تعریف میکنید کار کدوم شرکته ؟

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
از ترکیبی های ساخت خودم؛ آرکان وایت و بلک بیتر.
برای اطلاعات بیشتر لطفا از بالای صفحه کادر سمت چپ استفاده کنید و اسم عطر مورد نظر را در همین موضوع (نه در کل انجمن) سرچ کنین.
آرکان وایت قیمتش چنده؟
یخ آبی BLUE ICE چطوره؟
تستر کاغذی هم موجود دارید از همه مدلها؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آرکان وایت قیمتش چنده؟
یخ آبی BLUE ICE چطوره؟
تستر کاغذی هم موجود دارید از همه مدلها؟
آرکان وایت گرمی 1400 هستش
با تبلت نمیتونم کپی پیست کنم معرفی بلو آیس رو. لطفا پست شماره یک رو ببین اونجا توضیح کاملی در موردش نوشتم. کادر بالا سمت چپ هم هست برای سرچ
ظرف 5 میل هست میشه 2 گرم عطر برای تست تهیه کنین از هر رایحه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
متاسفانه امروز با از دست رفتن ویندوزم که هنوز موفق به نصب مجددش نشدم امکان چک کردن این که عطر کدوم یک از دوستان رسیده دستش نشدم. لطفا هر کدوم از رفقا که عطرشون رو تحویل گرفتن در پ خ خبر بدن. ممنون.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
احیانا بین دوستان کسی متخصص کامپیوتر هست؟ لپتاپم هیچ جوره اجازه نصب هیچ ویندوزی رو نمیده! هر فوت و فنی بلد بودم بکار بردم. حتی ویندوز لایو رو هم اجرا نمی کنه.
لطفا پ خ بدین.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
از دوستان گرامی‫؛‬ آقایان گلپور و سبحانی تشکر میکنم که کلی وقت گذاشتن تا متوجه شیم ایراد لپتاپ در کجاست! برمی گردیم به دنیای عطرها!

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
از دوستان گرامی‫؛‬ آقایان گلپور و سبحانی تشکر میکنم که کلی وقت گذاشتن تا متوجه شیم ایراد لپتاپ در کجاست! برمی گردیم به دنیای عطرها!
اقا رضا خواهش میکنم
آقا این عطر رو تست کردی؟ Fan di Fendi Pour Homme Acqua
http://www.atrafshan.ir/view/1741/Fan+di+Fendi+Pour+Homme+Acqua

این عطر رو چیه؟
He Wood Ocean Wet
http://www.atrafshan.ir/view/1130/He+Wood+Ocean+Wet

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اقا رضا خواهش میکنم
آقا این عطر رو تست کردی؟ Fan di Fendi Pour Homme Acqua
http://www.atrafshan.ir/view/1741/Fan+di+Fendi+Pour+Homme+Acqua

این عطر رو چیه؟
He Wood Ocean Wet
http://www.atrafshan.ir/view/1130/He+Wood+Ocean+Wet
از فن دی فندی این رایحه ش رو ندیدم تا حالا. فکر نمیکنم اسانسش باشه. هی وودی که تست کردم دیسکوآرد هستش که باز متفاوت از اون چیزیه که شما لینک دادی. یادمه فن دی فندی رو نپسندیدم.نت اولیه ش رو دوست نداشتم. اما هی وود که عطر ملایم و تلخ و خنکیه عشق منه!
همین الان نوشتن رو متوقف کردم رفتم بو کردم! حیف که نه پخش گری وتیور ( تلخ و خنک) رو داره نه موندگاریشو. البته رایحه گری وتیور رو بیشتر دوست دارم. کلا الان عشق خنک و تلخم! منتظرم اولین دوست مون که آرکان وایت رو خریده تست کنه بیاد نظرشو بگه!

بالا