برگزیده های پرشین تولز

پاور - كيس - كولينگ

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
پيشنهاد من 550 وات GX از كولر مستره اگر ميخواي 100 درصد خيالت راحت باشه 650 اين مدل رو بگير . گارانتيش هم بايد 5 سال باشه
بهادر جان میگم این دریا چقدر به شما میده واسه این تبلیغات ؟ پورسانتیه؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ميخواستم بدونم اين فن به درد amd X4 640 ميخوره يا نه؟
اگر پيشنهادي داريد ممنون ميشم
اور هم ميكنم تا فركانس 3.4 يا 3.6 اينا
http://gear.ocztechnology.com/products/description/OCZ_Vanquisher_CPU_Cooler-Recertified_/index.html
توش اثری از Am3 نیستها

For Sockets AMD 754/939/AM2, Intel LGA775*

من جای شما باشم فعلا از فن استوک استفاده میکنم . بعد اگر مشکل حرارتی پیدا کردی بگرد براش فن هم بگیر.

roohroba

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
پردازنده ی من amd phenom x4 955 هستش و مادربورد asus 87TD-USB3 . من هر وقت سیستم روشن میکنم چند دقیقه بعدش صدای فن پردازنده میره بالا. حالا باید براش فن بخرم یا کار دیگه ای میشه کرد؟(سیستم نو هست)
یه فن که فقط همین صدا زیاد نده برام کافیه،در حد 20 تومن چیزی هست؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام
پردازنده ی من amd phenom x4 955 هستش و مادربورد asus 87TD-USB3 . من هر وقت سیستم روشن میکنم چند دقیقه بعدش صدای فن پردازنده میره بالا. حالا باید براش فن بخرم یا کار دیگه ای میشه کرد؟(سیستم نو هست)
یه فن که فقط همین صدا زیاد نده برام کافیه،در حد 20 تومن چیزی هست؟
تو خوب دی وی دی مادربرد یک نرم افزار به اسم Qfan اگر اشتبان نکنم هست . اون مشکل شما رو حل میکنه.

roohroba

Registered User
لایک‌ها
0
تو خوب دی وی دی مادربرد یک نرم افزار به اسم Qfan اگر اشتبان نکنم هست . اون مشکل شما رو حل میکنه.
بله برنامه Q-Fan را نصب کردم روی سیستم،که چندتا حالت برای تنظیم کار فن داره،من گذاشتمش روی silent ولی بازم صداش زیاد بود!به صورت دستی هم تنظیم کردم و حالا در کمترین حالت قرارش دادم با 2300 RPM و دیگه کمتر از این نمیشه ولی بازهم به نظرم صداش بالاست.ممکنه خطرناک باشه واسه سیستم با این دور فن؟
یعنی بقیه فن ها هم همین طوری صداشون زیاده که رو حالت اسناندارد صدا تراکتور بده؟!

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
بله برنامه Q-Fan را نصب کردم روی سیستم،که چندتا حالت برای تنظیم کار فن داره،من گذاشتمش روی silent ولی بازم صداش زیاد بود!به صورت دستی هم تنظیم کردم و حالا در کمترین حالت قرارش دادم با 2300 RPM و دیگه کمتر از این نمیشه ولی بازهم به نظرم صداش بالاست.ممکنه خطرناک باشه واسه سیستم با این دور فن؟
یعنی بقیه فن ها هم همین طوری صداشون زیاده که رو حالت اسناندارد صدا تراکتور بده؟!
نه کلا فنهای سری Phenom , Athlon II ها یه هوا نویزش زیادی زیاده.

roohroba

Registered User
لایک‌ها
0
نه کلا فنهای سری Phenom , Athlon II ها یه هوا نویزش زیادی زیاده.

سلام مجدد.با دور فن 2500 rpm دمای سی پی یو حدود 55 هست در حالت معمول کار،اما وقتی یه کار سنگین میکنم مثلآ تبدیل فرمت فیلم یک بار تا 70 هم رسید در حالی که دمای مجاز 955 روی 61 درجه هست! ناچارم که تو این مواقع دور فن حدود 5000 بذارم،که صداش واقعآ آزار دهنده س.به نظر شما چی کار باید بکنم؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام مجدد.با دور فن 2500 rpm دمای سی پی یو حدود 55 هست در حالت معمول کار،اما وقتی یه کار سنگین میکنم مثلآ تبدیل فرمت فیلم یک بار تا 70 هم رسید در حالی که دمای مجاز 955 روی 61 درجه هست! ناچارم که تو این مواقع دور فن حدود 5000 بذارم،که صداش واقعآ آزار دهنده س.به نظر شما چی کار باید بکنم؟
تنها راه برای نجات از دست سر و صدا رو آوردن به فنهای با دور پایین اما خنک هست .

roohroba

Registered User
لایک‌ها
0
ممنون.فن 100 buffalo میتونه مشکلو حل کنه؟نویزش رو 20-30 db هست،نمی دونین نویز فن اصلی 955 چنده؟ گمون کنم تا 100 و اینا بالا بره!!

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ممنون.فن 100 buffalo میتونه مشکلو حل کنه؟نویزش رو 20-30 db هست،نمی دونین نویز فن اصلی 955 چنده؟ گمون کنم تا 100 و اینا بالا بره!!
راستش من در مورد کولرها تجربه ی چندانی ندارم . فکر میکنم سایر دوستان بهتر میتونند کمک کنند.

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
يك فن بهتر تهيه كنيد .

amin1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام من میخوام یه کیس بخرم ولی نمیدونم چی بخرم آخه کیس گرین مگنوم 2 پاورش پایین کیسه و توی کولنگ cpu من مشکل بوجود نمیاره و فن خور بودنش هم خیلی برام مهمه ولی قیافه خوشگلی نداره و قیمت بیشتر از 55 تومن نمیخوام لطفا توی کیس های مشکی رنگ منو راهنمایی کنید:):happy:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
يك خبر بد يكي از مشتريان پاور 585 گرين بسته بود من و چند نفر ديگه گفتيم نگير اين پاور رو دوستمون بست ميدونيد چي شد هارد 1 ترابايتش كه پر از اسناد حسابداري بود با يك جرقه از پاور به رحمت ايزدي پيوست از دوستان خواهش ميكنم قطعات مشكل دار توصيه نكنند اين دوسستمون يه شدت ناراحت هسست و در صدد اينكه از گرين شكايت كنه

Loveless64

Registered User
لایک‌ها
80
دوستان من یدونه Core i7 930 دارم که باهاش کارهای 3d سنگین میکنم و صدای فنش اعصابم رو حسابی ریخته به هم ...
چون تا شروع میکنه به رندر داغ میشه و سرعت فن میره بالا و سر و صدای زیادو....:(

میخواستم ببینم آیا یه تاور خوب میتونید بهم معرفی کنید که فن نخواد و بیصدا باشه و این سیپیو رو بتونه بدون مشکل خنک نگه داره؟
ممنون.

jomong777

Registered User
لایک‌ها
129
پاور gp635b_us green پاور خوبیه ؟
دنبال یه پاور کم صدا میگردم .

رئیس سایت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نظرتون رو درباره ی کیس green x 9 بگید خوبه یا نه ؟؟؟

lion.milk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نظرتون راجع به کیس Green Infinity چیه ؟کسی قیمت جدیدشو داره؟ با مشخصات همین کیس , کیس ارزون تری سراغ دارید؟

shams03

Registered User
لایک‌ها
512
کسی می دونه من کیس های خیلی کوچیک رو از کجا می تونم پیدا کنم
می خوام یه سیستم معمولی برای فیلم فول اچدی و وب گردی برای تلویزیون ببندم فقط می خوام یه کیس باشه که خیلی کوچیک باشه می زارم رو میز تلویزیون تو ذوق نزنه

بالا