برگزیده های پرشین تولز

پخش زنده جام جهانی 2010

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
zdf و lider که قطع شدن!!!!
از jsc دیدم
کاش بازی ها رو از این شبکه بشه دید:(:(:(
به خودا نمی خوام از ایران نگاه کنم:(:(:(:(:(

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

خوب مراسم رو گویا سر ساعت یا با کمی تاخیر lider پخش کرد بعدشم نوبت Rai 2 بود که با یک ساعت مراسم رو پخش کرد ولی گویا Zdf از همه دیرتر پخش کرد و مثل این که کامل هم پخش نکرده من مراسم رو از رای میدیدم و آخرش که تموم شد زدم Zdf دیدم داره اخبار می گه:eek:

اخبار ورزشی که اعلام کرد امشبه :| شبکه 3 زنده نشون میده ؟
/
بابا افتتاحیه انگار 2:30 ساعت دیگست
http://www.fifa.com/flash/worldcup/hublot.v5.swf

فکر نکنم دوستان
من هرجا رفتم دیدم زده فردا 17:30 اگه دقت کرده باشید فقط فردا 2 تا بازی برگزار می شه تا قبل از بازی ها مراسم رو بگیرن;)

من دارم می بینیم
مراسم کاملا: مزخفیه http://www.zdf.de/

بد نبود البته قبوا دارم که بعضی جاهاش خوابم گرفته بود:D

zdf و lider که قطع شدن!!!!
از jsc دیدم
کاش بازی ها رو از این شبکه بشه دید:(:(:(
به خودا نمی خوام از ایران نگاه کنم:(:(:(:(:(

مرجان من lider ها تب رد رو چک کردم مراسم رو با همون کد بیس نشون داد:)
Zdf هم گفتم که نصفه نیمه آخر شبی یه کمی نشون داد:D

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
اگه دوستان دارن در مورد کنسرت صحبت می کنن. تنها شبکه که دیدم کامل نشون داد 1tv georgian روی ترک/ست بود.
مراسم با صحبت های سپ بلاتر ساعت 22:30 شروع شد. تا حدود ساعت 1 هم دیدم ادامه داره ولی دیگه نفهمیدم کی تموم شد .

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
برنامه گويا قرار بود ساعت 22:30 دقيقه شروع بشه.زدوم ARD ديدم كه قفله ZDF هم كه كلا شوت بود!ليدر هم نامردي كرده بود قفل كرد و اين الجزيره اسژورت 2 بود كه به طور كامل مراسم رو نشون داد.البته فكر كنم از راس ساعت 23:00 كه بزن و بكوب شروع شد:دي
خيلي از خواننده هاي افريقايي كه اومدن مزخرف خوندن و تقريبا با يه ريتم كلي داشتن كار مي كردن و حوصلمون رو سر برد مخصوصا اون يارو خوانس كه فكر كنم از اسژانيا اومده،چرت محض بود كارش!قبل از اليشيا كيز هم يه مرد مسن اومده بود اهنگش گريه و زاري بود.به شدت كارش فاجعه بود اصلا چرابراي اينچنين مراسمي بايد مولودي گذاشت:دي
اوج مراسم بدون شك براي بانوي دوست داشتني من اليشيا كيز و همچنين شكيرا بود.دمشون گرم.
از مراسم امروز چه خبر؟باز هم بزن و برقص هست؟:ديكي شروع ميشه؟
@ mohsen14
من كد ليدر رو دارم اما ايدنتش رو ندارم ميشه برام بذاري؟

dashmojtaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برنامه گويا قرار بود ساعت 22:30 دقيقه شروع بشه.زدوم ARD ديدم كه قفله ZDF هم كه كلا شوت بود!ليدر هم نامردي كرده بود قفل كرد و اين الجزيره اسژورت 2 بود كه به طور كامل مراسم رو نشون داد.البته فكر كنم از راس ساعت 23:00 كه بزن و بكوب شروع شد:دي
خيلي از خواننده هاي افريقايي كه اومدن مزخرف خوندن و تقريبا با يه ريتم كلي داشتن كار مي كردن و حوصلمون رو سر برد مخصوصا اون يارو خوانس كه فكر كنم از اسژانيا اومده،چرت محض بود كارش!قبل از اليشيا كيز هم يه مرد مسن اومده بود اهنگش گريه و زاري بود.به شدت كارش فاجعه بود اصلا چرابراي اينچنين مراسمي بايد مولودي گذاشت:دي
اوج مراسم بدون شك براي بانوي دوست داشتني من اليشيا كيز و همچنين شكيرا بود.دمشون گرم.
از مراسم امروز چه خبر؟باز هم بزن و برقص هست؟:ديكي شروع ميشه؟
@ mohsen14
zdf آقا نشون داد کی میگه تعطیل بود؟!!!
منم یه چیزایی دیدم ساعت ندیدم!! ولی همون حدودای 1 نصف شب وسطاش بود رسیدم که شکیرا خوندو کنعان که میشناختمشون ولی فکر کردم زندس حالا اینجا بچه ها میگن اصلاً zdfنشون نداده بگم نه اتفاقاً حدود دوساعتی بود با اینکه از وسطاش رسیدم فکر کنم فقط صحبتای سپ کچله رو ندیدم که چه بهتر گور باباش ! :D

Edited**

Registered User
لایک‌ها
0
شبکه HD-SUISSE بطور کامل با کیفیت بالا نشون داد و من هم تکثیر نمودم.

15 GIG

Last edited:

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ما که به برکت پ ا ر ا ز ی ت چیزی ندیدیم!
مراسم دیشب فرقش با مراسم امروز چیه ؟؟
راستی یه راه حل 100 درصدی در مقابل پ ا ر ا ز ی ت پیدا کردم هر کی خواست بگه بهش لینک بدم
البته خودم هنوز تست نکردم اما خب گفتم بگم که بدونید

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
امروز كانال Az TV Azerbaijan قفل شد و رفتم تو نت كدش رو پيدا كردم ريختن تو رسيور اما كار نكرد.براي ليدر هم كار نكرد.يكي به ما بگه چه جوري كد رو وارد كنيم؟كدي كه براي az tv زدم اين بوده:
AZ TV Azerbaijan ..... TURKSAT 3A (42.0°E)
10968 H 11200 5/6
Ident: 1FFF
Index HEX : 12 34 56 00 65 43 21 00 (only football)
تو رو به خدا يه راه حل بديد رسانه ملي خيلي ضايعس!

dashmojtaba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما که به برکت پ ا ر ا ز ی ت چیزی ندیدیم!
مراسم دیشب فرقش با مراسم امروز چیه ؟؟
راستی یه راه حل 100 درصدی در مقابل پ ا ر ا ز ی ت پیدا کردم هر کی خواست بگه بهش لینک بدم
البته خودم هنوز تست نکردم اما خب گفتم بگم که بدونید
دیشب یه کنسرت بزرگ بود به مناسبت شروع مسابقات جام 19 در قاره سیاه و مسلماً حالو هوای آفریقایی داشت و معماری محل برگزاری و صحنه و لباس رقاصها و آلات موسیقیشون همه بر اساس آدابو رسوم آفریقاییها بود و تماشاچیها هم پرچمهای تیمهای جام که بیشتر آفریقای جنوبی بودو از اول تا آخر مراسم میچرخوندن و از بالا که میدیدیش شده بود یه پرچم سرای بزرگ (راستی قبلش زده بودیم شبکه میلی خودمون که یه عالمه آخوند نشسته بودن و عمامه هاشون مجلسو از بالا که نشون میداد شده بود عمامه سرا این شباهتش خیلی باحاله) :D ...
درکل مراسمش به نظرم خیلی باشکوه طراحی شده بود خواننده های معروفی اومدن که من همشونو ندیدم ولی اکثراً آفریقایی بودن و معروف ترینشون شکیرا بود که اصالتاً یه آفریقایی کلمبیایی دورگس و مفصل برنامه اجرا کرد با چندتا خواننده بزرگ دیگه درکل جشنو رقصو آواز دسته جمعیو اینا بود خوب بود خوش گذشت دستشونم درد نکنه ! دلت آب :D (شوخی)

Last edited:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325

جون بچه هاتون یکی جواب این سوال رو بده !

قبل کد 16 رقمی یه کد 4 رقمی میخواد که اینطور که از پست های دوستان فهمیدم میگن ایدنت ! حالا این رو از کجا باید اورد ! ؟
رسیور استارست 150DPLUS

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوستان به نظرتون د ی و ــــــــــی بـــــــــــ ی بگیریم میشه ک ا ن ا ل ها رو مشاهده کرد ؟

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
با سلام به دوستان...
دوستان عزیز من مراسم کنسرت جام جهانی 2010 رو از شبکه LIDER در ماهواره هاتبرد بصورت زنده با کد بیس مشاهده کردم...
من برای کمک به شما کد کامل این شبکه رو میزارم با آموزش تا بقیه هم مثل من این کد رو صحیح وارد کنید که دیگه فکر نکنم به شبکه دیگری هم نیاز باشه چون LIDER تمام بازی هارو + افتتاحیه پخش زنده میکنه...نه نیازی به ماشین حسابه نه چیز دیگه ای

1- ابتدا رسیور خود را با آخرین پچ مربوط به تاریخ 07-06-2010 ( همان ورژن 11.23.0 در 17 خرداد) آپگریت کنید که در همین سایت هست...

2- وارد منوی کد دهی BISS آیکلاس بشید به این شکل
MENU > CAS > F1 or RED button (remote control) > BISS

3- حال برای ایجاد کد جدید دکمه F1 یا همان دکمه قرمز روی کنترل را بزنید و مشاهده میکنید که یک کد جدید ایجاد میشه که شامل دو ستون میباشد...

4- در ستون اول مشخصات کانال مورد نظر باید داده بشه که برای شبکه LIDER که واقع در ماهواره Hotbird با فرکانس 12149 و با آیدنت Service-ID=7222 Dec یا Service-ID=1c36 HEX به این ترتیب میباشد:
Satellite 13.0 E Hotbird
Frequency 12149
Service-ID 7222
بعد از وارد کردن این اعداد دکمه ok رو زده تا تنظیمات ثبت بشه و بهمین راحتی ستون اول کامل شد...

5- در ستون دوم هم کد بیس شبکه رو وارد میکنید که برای LIDER فعلا این کد جواب میده

A3 31 30 04 61 67 82 4A

پس از اینکه این مراحل کامل شده اولین کد بیس جدید شما ثبت شد.

6-حال برای ذخیره کد ابتدا دکمه Exit و سپس ok را میزنید و از منوی کد دهی خارج شوید و به همین راحتی شبکه LIDER قابل بازگشاییست.

توجه: اگر قبل از خروج از منوی بیس روی اولین ستون از چپ که خیلی کوچک هست و مربوط به ردیف کد هاست ( همان 1 و 2 و 3 و ... به تعداد هر کد برای یک شبکه) قرار بگیریم و دکمه F4 یا همان دکمه آبی روی کنترل رو مکرر بزنیم باید ببینیم که کد آیدنت 7222 به 1c36 و باز به هم تبدیل میشوند( در واقع همان ماشین حساب ما خواهد بود که دسیمال را به هگز و بعکس تبدیل میکنه) که در اینصورت کد را درست وارد کرده اید...

به همین راحتی برای هر شبکه فقط کافیست مثل مراحل بالا را طی کنید.

فقط يه توضيح بدم كه اونايي كه به جز كد 16 رقمي و كد 4 رقمي ايدنت يه مد دو رقمي ديگه هم مي خواد بايد 06 رو وارد كنن
منبع:
بقيه سوالات و... هم تو منبع هستش.
http://javan.asrejavan.info/showthread.php?t=434373

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دوست عزیز به نظرت به کمک د ی و ی بـــــــــــــــــی میشه کانالهای دیگه مثل ال ج ز ی ر ه رو باز کرد ؟!

چون من اصلا توی منطقم لا ی در ندارم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

با سلام به دوستان...
دوستان عزیز من مراسم کنسرت جام جهانی 2010 رو از شبکه LIDER در ماهواره هاتبرد بصورت زنده با کد بیس مشاهده کردم...
من برای کمک به شما کد کامل این شبکه رو میزارم با آموزش تا بقیه هم مثل من این کد رو صحیح وارد کنید که دیگه فکر نکنم به شبکه دیگری هم نیاز باشه چون LIDER تمام بازی هارو + افتتاحیه پخش زنده میکنه...نه نیازی به ماشین حسابه نه چیز دیگه ای

1- ابتدا رسیور خود را با آخرین پچ مربوط به تاریخ 07-06-2010 ( همان ورژن 11.23.0 در 17 خرداد) آپگریت کنید که در همین سایت هست...

2- وارد منوی کد دهی BISS آیکلاس بشید به این شکل
MENU > CAS > F1 or RED button (remote control) > BISS

3- حال برای ایجاد کد جدید دکمه F1 یا همان دکمه قرمز روی کنترل را بزنید و مشاهده میکنید که یک کد جدید ایجاد میشه که شامل دو ستون میباشد...

4- در ستون اول مشخصات کانال مورد نظر باید داده بشه که برای شبکه LIDER که واقع در ماهواره Hotbird با فرکانس 12149 و با آیدنت Service-ID=7222 Dec یا Service-ID=1c36 HEX به این ترتیب میباشد:
Satellite 13.0 E Hotbird
Frequency 12149
Service-ID 7222
بعد از وارد کردن این اعداد دکمه ok رو زده تا تنظیمات ثبت بشه و بهمین راحتی ستون اول کامل شد...

5- در ستون دوم هم کد بیس شبکه رو وارد میکنید که برای LIDER فعلا این کد جواب میده

A3 31 30 04 61 67 82 4A

پس از اینکه این مراحل کامل شده اولین کد بیس جدید شما ثبت شد.

6-حال برای ذخیره کد ابتدا دکمه Exit و سپس ok را میزنید و از منوی کد دهی خارج شوید و به همین راحتی شبکه LIDER قابل بازگشاییست.

توجه: اگر قبل از خروج از منوی بیس روی اولین ستون از چپ که خیلی کوچک هست و مربوط به ردیف کد هاست ( همان 1 و 2 و 3 و ... به تعداد هر کد برای یک شبکه) قرار بگیریم و دکمه F4 یا همان دکمه آبی روی کنترل رو مکرر بزنیم باید ببینیم که کد آیدنت 7222 به 1c36 و باز به هم تبدیل میشوند( در واقع همان ماشین حساب ما خواهد بود که دسیمال را به هگز و بعکس تبدیل میکنه) که در اینصورت کد را درست وارد کرده اید...

به همین راحتی برای هر شبکه فقط کافیست مثل مراحل بالا را طی کنید.

فقط يه توضيح بدم كه اونايي كه به جز كد 16 رقمي و كد 4 رقمي ايدنت يه مد دو رقمي ديگه هم مي خواد بايد 06 رو وارد كنن
منبع:
بقيه سوالات و... هم تو منبع هستش.
http://javan.asrejavan.info/showthread.php?t=434373

ممنون امیر جان برای گذاشتن آموزش کامل

دوستان به نظرتون د ی و ــــــــــی بـــــــــــ ی بگیریم میشه ک ا ن ا ل ها رو مشاهده کرد ؟

من خودم کارت دارم اگه از اکانت CCAM یا شرینگ های اینترنتی استفاده کنی تقریبا هیچ مشکلی دیگه پیش نمی یاد .

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

اینم لیست پخش شنبه
--------------------------

کـره جنوبی - یـونان
ساعت 16:00

ترک
1TV (Georgian TV)