برگزیده های پرشین تولز

پخش زنده فوتبال

با پخش مسابقات بوندسلیگا و تیم بایرن مونیخ از شبکه سه موافقید؟

• Total voters
    174

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
دوستانی که فوتبال های شبکه 3 رو می بینند مشکل افت فریم دارند یا نه ؟ مخصوصا بازی های لیگ قهرمانان ... یه کم تو بعضی از صحنه ها تصویر افت فریم داره البته نه اون قدر که نشه ندید ... کسی دیگه این مشکل رو داشته یا این که مشکل از آنتن دیجیتاله؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بعضی از فوتبالها رو کیفیتشو کم میکنن ، من هم دیدم ، ولی بعضیهاش کیفیتاش خوبه ، علتش هم خدا میدونه ...

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
فکر کنم بعضی وقت ها با کشیدن تصویر از اطراف ( به خاطر پاک شدن آرم شبکه ) کیفیت تصویر پایین می یاد و بعضی شبکه ها هم که خودشون فول اچ دی هستند با کشیدن تصویر به مشکل آنچنانی نمی خورند .

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
فکر کنم بعضی وقت ها با کشیدن تصویر از اطراف ( به خاطر پاک شدن آرم شبکه ) کیفیت تصویر پایین می یاد و بعضی شبکه ها هم که خودشون فول اچ دی هستند با کشیدن تصویر به مشکل آنچنانی نمی خورند .
فکر کنم علتش همین بود که دیشب برطرف شد. ولی فکر کنم بازی های لیگ قهرمانان رو می خرن چون هیچ وصله پینه ای دیده نمی شه و صدای تماشاگران هم بوضوح شنیده می شه ولی این مشکل یه کم اذیت کرد که فعلا برطرف شد. هر وقت این خط کشی های دور زمین و محوطه کج و کوله می شه این شکلی می شه!!! از اون طرف شبکه ورزش با این که آرم شبکه رو حذف می کنن ولی از لحاظ کیفیت مشکلی نداره.

Fouad-PES

Registered User
لایک‌ها
252
فکر کنم علتش همین بود که دیشب برطرف شد. ولی فکر کنم بازی های لیگ قهرمانان رو می خرن چون هیچ وصله پینه ای دیده نمی شه و صدای تماشاگران هم بوضوح شنیده می شه ولی این مشکل یه کم اذیت کرد که فعلا برطرف شد. هر وقت این خط کشی های دور زمین و محوطه کج و کوله می شه این شکلی می شه!!! از اون طرف شبکه ورزش با این که آرم شبکه رو حذف می کنن ولی از لحاظ کیفیت مشکلی نداره.

اسکای اسپورت چندتا کانال صدا داره که یکیش بدون گزارشگره و فقط صدای استادیوم پخش میشه.

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
دوستان این سایت livescore.ru از کار افتاده؟
سایت مشابهی براش وجود نداره؟

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
یه خبری منتشر شده که هنوز معلوم نیست خوبه یا بد.
الجزیره حق پخش بازی های لیگ برتر رو تو خاورمیانه و شمال آفریقا برای 3 سال آینده خریده. از همین امسال هم شروع میشه. با این حساب الجزیره کل لیگ های مهم رو داره پوشش میده.

حالا الجزیره یا مثل ابوظبی اسپرت ها و یه سری پکیج دیگه غیر قابل شیر کردن میشه(CCکم). یا اینکه مثل قبل به کارش ادامه میده.

پ.ن : برای ما فقیر فقرا که فرقی نمی کنه. ما با ایدمان و راه فردا و ... میبینیم :دی

chukar

Registered User
لایک‌ها
51
والا من نه دروغ دارم نه از خودم در ميارم.
مشاهده پیوست 90491

در هر صورت من يه برنامه ديگه پيدا كردم كه سرعت جستجوش خيلي بالاتر هست ولي خودم نميتونم ازش استفاده كنم بايد كارت گرافيك nVidia سري 4xx يا 5xx باشه تا با استفاده از CUDA و پردازنده كارت گرافيك دنبال كد بگرده.
سرعت جستجوش در بعضي موارد به 250 ميليون كد در ثانيه رسيده يعني به راحتي در عرض يك روز ميشه كد را پيدا كرد ولي متاسفانه من كارت ATI دارم.

قیمت کارت
رافیک مذکور الان چقدره؟ تو ایران میفروشن؟ گجا گی میاد
منظوذ

كارت گرافيك nVidia سري 4xx يا 5xx است.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
در مورد پخش لیگ انگلیس از الجزیره خبرهای جدیدی منتشر شده.
این پکیج 4 شبکه HD دیگه اضافه کرده. با این حساب 6 تا شبکه HD داره.
ضمن اینکه لیگ انگلیس فقط روی نای/لست(7درجه) پخش میشه. چون حق پخش الجزیره منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا رو شامل میشه.
این هم قیمت های جدید این پکیج : - الأسعار - الجزيرة الرياضية

به نظر میاد رسیور مخصوص نداره و همون کارت هست. در مورد اینکه شیر میشه یا نه چیزی تو نت ندیدم.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

پ.ن : برای ما فقیر فقرا که فرقی نمی کنه. ما با ایدمان و راه فردا و ... میبینیم :دی

امیر جان این شبکه های آذربایجانی که از تر ک رفتند شما اطلاعی در موردشون ندارید ؟!

هنوز قابل دریافتند؟

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
سلام دوستان

امیر جان این شبکه های آذربایجانی که از تر ک رفتند شما اطلاعی در موردشون ندارید ؟!

هنوز قابل دریافتند؟

مثل اینکه رفتن رو یه جهت دیگه. رو 46 درجه هستن. ظاهرا سیگنال اون قوی تر هم هست.

اگه اطلاعات بیشتر بدست آوردم همین جا میذارم.

god0511

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دادا اینجا پخش زنده میشه:wacko:

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
سایت شبکه 3 قسمت آنلاینش مشکل پیدا کرده
امشب چه تیم هایی بازی دارند

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
من هنوز وقت نکردم اون جهت 46 درجه رو بگیرم ولی ظاهرا مشکلی نداره. کدش هم هست و باز میشه. فردا هم قراره بازی های لیگ انگلیس رو پخش کنن.
لیگ آلمان هم از دوبی اسپرت و trt haber رایگان پخش میشه.
اسپانیا هم از idman و ntv spor مثل پارسال پخش میشه.

-----

در مورد کارتی ها. الجزیره میخواد کل 380 بازی رو پخش کنه. فردا معلوم میشه با شیرینگ باز میشه یا نه.
شبکه fox sport و fox sport plus هم به اسکای ایتالیا اضافه شده و بازی ها قراره با گزارش انگلیسی پخش می کنه. لیگ انگلیس، اسپانیا و فرانسه.

بالا