برگزیده های پرشین تولز

پرایدَک 40 تومن

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
اسهال طلبان مثل خرس پوست شون کلفته
خرس حاضره برای لیسیدن عسل نیش زنبور تحمل کنه تا به عسل برسه
حالا اسهال طلبان حاضرن هر نیش و کنایه مردم و ج.ا را تحمل کنن تا بقدرت برسن

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
هعی!

چی میشد ما هم آقازاده بودیم...

هزار میلیارد وام میگرفتم باهاش سکه میخریدم دوبرابر میشد. آخرشم پس نمیدادم! بعد میرفتم کانادا تا ژن خوبم با آب و هوای اونجا بسازه....

کسی هم میپرسید چرا اینکارو کردی میگفتم ما اشراف زاده ایم و شما رایت هستید (مث سریال جومونگ) باید یه فرقی داشته باشیم دیگهههه

از شانس بدمون یه بابای جانباز هم نداریم حداقل تو کنکور سهمیه ایثارگری میگرفتیم پزشک میشدیم...

ای کاش ما رو از فلاکت نجات نمیدادن و خودمون رو با شاه بی عرضه مون تنها میزاشتن

ای کاش برای نجات اسلام برای خدمتگزاران بی ریای اسلام کاخ ساخته نمیشد

ای کاش زیر سلطه آمریکای جنایتکار بودیم....

ای کاش

پ.ن: راستی میخوان قیمت پراید رو 20 درصد دوباره افزایش بدن. نگی نگفتی

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
دیشب خواب انتخابات پارسال رو دیدم! :general602: خواب عجیبی بود. رأی نداده بودیم و رئیسی با 16 میلیون رأی انتخاب شده بود. فرداش **** اومد توی تلویزیون، با چهره‌ای غمناک و گرفته گفت:
از شما مردم چنین انتظاری نداشتم. شما دشمن را شاد کردید و آبروی **** را به باد دادید. دشمن از امروز می‌تواند ادعا کند که مردم این **** را نمی‌خواهند و بنابراین من هم تا دو هفته دیگر از این کشور خارج می‌شوم. ببینیم با رفتن ما و آمدن صهونیست‌ها و آمریکایی‌های جنایتکار به کجا می‌رسید.
یه عده اون پایین جمع شده بودن و شعار میدادن *****‌ای! *****‌ای! ما رو رها نمی‌کنی!
ولی **** در حالی که اشک می‌ریخت گفت:
عزیزان من، مردم ما را در انتخابات تنها گذاشتند و با رأی ندادن خود پایه‌های **** را سست کردند. :general602: بنابراین ما دیگر در اینجا جایی نداریم. خدانگهدار...

خواب عجیبی بود و لامصب تموم هم نمیشد! :D در ادامه ترامپ یه سخنرانی داشت و گفت:
مردم عزیز ایران با رأی ندادن خودشون نشون دادن که آدم‌های شریف و اهل دلی هستن. برای همین نه تنها برجام رو پاره نمی‌کنم، که در کنار بویینگ‌هایی که باید می‌فرستادیم 25تا هم اشانتیون و هدیه می‌فرستیم که صفا کنین! برجام سر جای خودش می‌مونه و دیگه تحریم جدیدی هم اضافه نمیشه. آفرین بر این مردم که انتخابات رو تحریم کردن و پایه‌های **** سست شد. از این به بعد ما هم با شما هستیم!

همین صحبت‌ها کافی بود تا دیگه کسی نگرانی‌ای بابت تحریم‌های بعدی و بدبختی‌های بیشتر نداشته باشه و ملت هجوم نبرن سمت خرید دلار که قیمتش روزانه بره بالا. به هر حال به خاطر لطف ترامپ و رفتن **** از کشور، کسی استرسی برای آینده نداشت دیگه. دلار هم سر جاش موند و همه داشتیم صفا می‌کردیم و اصلاً اوضاعی بود! :( چون **** عوض شده بود، دیگه خبری از موشک هم نبود و پوشک هم توی بازار به میزان کافی با قیمت 3تا 100 تومن وجود داشت. کلاً بهشتی شده بود بعد از تحریم انتخابات.
همین جا بود که از خواب پریدم و تازه فهمیدم چه غلطی کردیم! چه اشتباهی کردیم که رأی دادیم و باعث شدیم کار به اینجا برسه. به هر حال اگه رأی نداده بودیم اوضاع خیلی عوض شده بود و مقصر اوضاع فعلی هم فقط اون‌هایی هستن که رأی دادن. به خاطر همین از طرف خودم و همه رأی‌دهنده‌ها از مردم شریف ایران معذرت میخوام که با رأی دادن خودمون کار رو به اینجا رسوندیم. تا امروز صبح حتی فکرش رو هم نمی‌کردم که باعث و بانی این مشکلات ما هستیم چون **** رو تأیید کردیم و توی دنیای موازی که ملت رأی ندادن و رئیسی اومده، از 96 تا 97 ایران تبدیل به بهشت شده. باز هم شرمنده! :general602:

کاش رای نمیدادیم الان ایران سوئیس شده بود :general505:
اگر رای نمیدادیم نیزام فرداش عوض میشد :general505:
کمبود پوشک همش تقصیر ماست اوووف بر ما :(:general503:
شهدا شرمنده ایم :rolleyes:

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
داستان - الاغ نمک نشناس
می گویند در زمانهای قدیم ، ملانصرالدین صاحب الاغی بود، هر روز صبح حیوان زبان بسته را سوار می شد و به بازار می رفت و با ر مردم بر پشت خر می نهاد و بارکشی می کرد،و مزد می گرفت.
ملا بعد ار حساب کتاب روزانه و کسر خوراک و جو ی خرش ونان و خوراک خودش ،روزی بخور نمیری داشت و زندگی می گذراند.
روزی از روزها ، کلافه در حال حساب کتاب و درآمد روزانه اش بود و از کمی روزی اش گلایه مند ، به خرش نگاهی انداخت و موفق به کشف رازی بزرگ شد .
"اگر این خر کمتر جو بخورد و کلاف زند و به آن شکم وامانده اش فرو برد ،من هم هزینه کمتری صرف خرید جویِ گران قیمت خواهم داد ،پس درآمدم افزایش می یابد ،و می توانم پس از چند ماه پس انداز خوبی داشته باشم" ،
ملا که از پیدا کردن این فکر بسیار هیجان زده بود با خودش زمزمه کرد: " اما این خر بسیار باهوش است ، اگر از جوش بسیار کم کنم می فهمد و لج می کند و بار نمی کشد، اما من از او زرنگترم ،من می دانم که چه کنم، به من می گویند ملانصرالدین."
ملا از فردا صبح شروع کرد به کم کردن جوی سهمیه روزانه الاغش ، اما آنقدر کم که عقل جن هم به آن نمی رسید .روزی یک عدد جو...
هفته ها گذشت و ملا مثل قبل با الاغش به بار کشی مشغول بود ، الاغ ملا روز به روز لاغرتر می شد ،ولی همچنان نجیبانه به بار بری مشغول بود و ملا خوشحال که " هان دیدی که چه فکر بکری کردم و چه کلاهی بر سر این خر گذاشتم"
سهمیه جو الاغ آنقدر کم شد که به مشتی در روز رسید و کم کم به چند دانه در روز و ملا که هر روز حریص تر می شد ،همچنان به کم کردن دانه به دانه غذای الاغ ادامه می داد و افسوس دست و دلبازی و ابلهی گذشته خودش را می خورد که" یک عمر چه پول بیخودی خرج شکم این خرِ مفت خور کرده بود ..."
روزی از همان روزها ،صبح زود که شال و کلاه کرده بود تا به همراه الاغش به بازار رود ، به طویله رفت و خرِ خود را مرده یافت ،
به سرو روی خود کوفت و آواز بدبختی و بد اقبالی و نمک نشناسی روزگار را سرداد ، مردم به دورش جمع شدند و پرسیدند: "شیخ چه شده است که الاغ خود را مرده یافتی؟"
ملا گفت: " از بد اقبالی و بی نمکی دست من ، عمری به این الاغ رسیدم، نگاه کنید در همین نردیکی خودم می خوابید ،شبانگاهان غشو اش میکردم ، هر روز به او جویِ روزانه می دادم ، تنها دیروز یک عددجو ،یک عدد کمتر از سهم روزانه اش به او دادم ،و آن وقت این خرِ بی چشم رو مرده است...."
.
.
.
به گمانم این روزهاست ، که شاهد مردن الاغهای نمک نشناس زیادی باشیم....

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
کاش رای نمیدادیم الان ایران سوئیس شده بود :general505:
اگر رای نمیدادیم نیزام فرداش عوض میشد :general505:
کمبود پوشک همش تقصیر ماست اوووف بر ما :(:general503:
شهدا شرمنده ایم :rolleyes:
این حرفا رو باید وقتی بزنید که وضع بهتر شده باشه نه بدتر:general710:

حالا که رای دادین ایران سوئد شده
کمبود پوشک نداریم. پوشک چیه. کمبود مواد اولیه نداریم
دلار 4000 تومنِ
پراید 20 میلیون تومنِ
گوشت و لبنیات و ... گرون نشده
پاسپورت ایرانی اعتبار داره

وزیر بهداشت خوب جواب تون رو داده. شما رای دادین رئیس جمهور و مجلس انتخاب کردید پس بیخود خوتون رو آزار ندین
اینقدر ناله نکنید
*****************************************************************************************************************

زمان احمدی نژاد دلار 1200 بود شد 3600 ، 3 برابر. به روحانی رای دادن تا کسی مثل احمدی نژاد نیاد و بد نشه. دلار 4000 بود شد 14500 بیشتر 3.5 برابر از این بدتر؟

Last edited:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
این حرفا رو باید وقتی بزنید که وضع بهتر شده باشه نه بدتر:general710:

حالا که رای دادین ایران سوئد شده
کمبود پوشک نداریم. پوشک چیه. کمبود مواد اولیه نداریم
دلار 4000 تومنِ
پراید 20 میلیون تومنِ
گوشت و لبنیات و ... گرون نشده
پاسپورت ایرانی اعتبار داره

وزیر بهداشت خوب جواب تون رو داده. شما رای دادین رئیس جمهور و مجلس انتخاب کردید پس بیخود خوتون رو آزار ندین
اینقدر ناله نکنید
*****************************************************************************************************************

زمان احمدی نژاد دلار 1200 بود شد 3600 ، 3 برابر. به روحانی رای دادن تا کسی مثل احمدی نژاد نیاد و بد نشه. دلار 4000 بود شد 14500 بیشتر 3.5 برابر از این بدتر؟
اخه کدوم احمق انتظار داره با رای دادن یا رای ندادن ایران سوئیس یا سوئد بشه؟ o_O با کدوم زیرساخت با کدوم سیاست با کدوم اقتصاد و با کدوم مردم همچین انتظاری دارید؟
مگر پیشرفت یک کشور به اسونی و راحتیه یه انگشت جوهری کردن یا نکردنه؟
نمیدونم چرا همش خیال میکنید انگشت جوهری کردن یا نکردن ایران رو دگرگون میکنه

اون وزیر هم یک اسکوله مثل بقیه بجایی که بیاد جوابگو باشه میگه رای دادید پس تحمل کنید یعنی راحت ترین راه شونه خالی کردن رو انتخاب کرده
مثل اینکه یارو با ماشین تصادف کنه یکی بیاد بهش بگه خب رفتی بیرون تصادف کردی پس تحمل کن میخواستی نری بیرون :D

بعد میگی وضع بدتر شده خب یعنی تقصیر رای دهنده هاست که وضع بدتر شده ؟ o_Oبا کدوم منطق و دلیل میگید تقصیر رای دهنده هاست؟

والا منطق هم خوب چیزیه
یکی دیگه ایران رو تحریم اقتصادی کرده اینا میگن تقصیر شماست که رای دادی :general509: واقعا اغتشاشیدم در منطق تون

40 ساله دلار داره میره بالا چه رای بدید چه رای ندید
اگر کسی به این امید رای داده که دلار بیاد پایین واقعا خله
نهایته انتظار از دولت این بود که وضع ثبات پیدا کنه یا حداقل با شیب کمی رو به بدتر شدن بزاره که عواملی دست در دست هم گذاشتن که اینطور نشد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
حالا قیمت ارابه‌ی مرگ چند بوده که ملت همیشه در صحنه:general502: هجوم برن و سایت سایپا رو ترکوندن؟
----------
کسی که این نیزام رو قبول نداره. طبیعتا نباید رای بده خب:)

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
در مورد اینکه دوستان خیلی وقت ها میگن رأی به **** یعنی قبول داشتن ****:
با این قضیه به شدت مخالفم و به نظرم اصلاً ربطی نداره که کسی که رأی میده حتماً **** رو قبول داره. من دارم اینجا زندگی میکنم و طبیعیه که دنبال زندگی بهتری باشم. دوره احمدی نژاد رو دیدم که اوضاع چطوری شد و برای اینکه اون قضایا ادامه پیدا نکنه رأی دادم، ولی همون مشکلات تکرار شد. ارتباطش به قبول **** چیه؟
ولی اگه حرف شما هم درست باشه و هر کی رأی میده **** رو قبول داره، پس دیگه چرا ضد **** و اپوزیسیون و برانداز و... به کارهاشون ادامه میدن؟ خب خداحافظی کنن برن دیگه! مگه اینا ادعا ندارن که حرف دل مردم رو میزنن؟ توی تک تک دوره های انتخابات ریاست جمهوری مشارکت بالای 50% بوده و توی همین دوره اخیر هم مشارکت 73% بوده. طبق صحبت شما، 73% از واجدین شرایط **** رو قبول دارن دیگه؟ یعنی با این **** عشق و حال میکنن و دوست دارن سر جاش بمونه؟ خب پس تموم شد. دیگه مخالفین **** باید سکوت کنن و چیزی نگن، چون خواسته‌ی اکثر مردم چیز دیگه ای هست و حق ندارن به خاطر اقلیت، خواسته اکثریت رو زیر پا بذارن.
ولی به نظر من این طور نیست و کسی که رأی میده ممکنه از عمق وجودش حالش از این **** بهم بخوره ولی چون نمیتونه از کشور خارج بشه و مجبوره اینجا باشه، دوست داره همین جا زندگی بهتری داشته باشه. ملت هم با توجه به شرایط مختلف سراغ کسی رفتن که فکر میکردن موفق تر از اون یکی عمل میکنه و حالا این یکی هم مثل قبلی گند زده، ولی دلیل بر عشق به **** نمیشه. همون طور که قبلاً گفتم من دیگه رأی نمیدم، نه اینکه فکر کنم اگه رأی ندم اساتید گریه میکنن و میرن و **** عوض میشه. رأی نمیدم چون دیگه دلیلی برای این کار نمی‌بینم. ولی تا وقتی هم راه حلی برای زندگی بهتر توی این **** پیدا نکنم، به کسی که رأی میده توهین نمیکنم. چون به نظرم خنده دار هست که خودم روی مبل لم بدم و نسکافه و بیسکوییت بخورم و هیچ کاری نکنم و به بقیه توهین کنم که چرا رأی میدین. اگه جرئتش رو دارم میرم سراغ یه راه حل دیگه.
یه کم طولانی شد! :D مختصر و مفید اینه که اگه واقعاً کسی فکر میکنه رأی دادن به **** یعنی قبول داشتن ****، پس دیگه نباید بگه «مردم از این **** بدشون میاد و فلان و چنان!» و اگه **** اومد گفت یه عده اندک و اقلیت ناچیزی هستن که از **** خوششون نمیاد هم باید با جان و دل این حرف رو بپذیرین به خاطر اینکه میگین رأی دادن یعنی قبول **** و از نظر شما هم اکثریت کشور **** رو قبول دارن چون رأی دادن. دیگه خودتون می‌دونین! :D

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
حالا قیمت ارابه‌ی مرگ چند بوده که ملت همیشه در صحنه:general502: هجوم برن و سایت سایپا رو ترکوندن؟
----------
قیمتش مشخص نیست. سایپا 131 پیش پرداخت 11 میلیون بوده بقیه اش هم زمان تحویل مشخص میشه شاید اون موقع بگن 40 میلیون تومن:general711:
گفتن 1 میلییون نفر به طور همزمان قصد ثبت نام تو سایت رو داشتن. آخه سایت ایرانی می تونه این همه بازدید رو سرویس بده؟ دیجی کالا موقع بلک فرایدی سایتش پکید

امارهای که دادن

. امروز تعداد ۷۵ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۱۶۳بازدید از سایت فروش این شرکت ثبت شده است.

Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
تلویزیون داشت نشون میداد. گوگل آنالیتیکس بود.
گوگل آنالیتیکس میشه تقلب کرد.
به عنوان مثال توی وردپرس میتونی کدشو قرار بدی در قالب و افزونه ی مخصوصش هم بذاری:D
اینجوری پیج ویو رو دوبل میندازه

Bijan ...

Registered User
لایک‌ها
1,121
در مورد اینکه دوستان خیلی وقت ها میگن رأی به **** یعنی قبول داشتن ****:
با این قضیه به شدت مخالفم و به نظرم اصلاً ربطی نداره که کسی که رأی میده حتماً **** رو قبول داره. من دارم اینجا زندگی میکنم و طبیعیه که دنبال زندگی بهتری باشم. دوره احمدی نژاد رو دیدم که اوضاع چطوری شد و برای اینکه اون قضایا ادامه پیدا نکنه رأی دادم، ولی همون مشکلات تکرار شد. ارتباطش به قبول **** چیه؟
ولی اگه حرف شما هم درست باشه و هر کی رأی میده **** رو قبول داره، پس دیگه چرا ضد **** و اپوزیسیون و برانداز و... به کارهاشون ادامه میدن؟ خب خداحافظی کنن برن دیگه! مگه اینا ادعا ندارن که حرف دل مردم رو میزنن؟ توی تک تک دوره های انتخابات ریاست جمهوری مشارکت بالای 50% بوده و توی همین دوره اخیر هم مشارکت 73% بوده. طبق صحبت شما، 73% از واجدین شرایط **** رو قبول دارن دیگه؟ یعنی با این **** عشق و حال میکنن و دوست دارن سر جاش بمونه؟ خب پس تموم شد. دیگه مخالفین **** باید سکوت کنن و چیزی نگن، چون خواسته‌ی اکثر مردم چیز دیگه ای هست و حق ندارن به خاطر اقلیت، خواسته اکثریت رو زیر پا بذارن.
ولی به نظر من این طور نیست و کسی که رأی میده ممکنه از عمق وجودش حالش از این **** بهم بخوره ولی چون نمیتونه از کشور خارج بشه و مجبوره اینجا باشه، دوست داره همین جا زندگی بهتری داشته باشه. ملت هم با توجه به شرایط مختلف سراغ کسی رفتن که فکر میکردن موفق تر از اون یکی عمل میکنه و حالا این یکی هم مثل قبلی گند زده، ولی دلیل بر عشق به **** نمیشه. همون طور که قبلاً گفتم من دیگه رأی نمیدم، نه اینکه فکر کنم اگه رأی ندم اساتید گریه میکنن و میرن و **** عوض میشه. رأی نمیدم چون دیگه دلیلی برای این کار نمی‌بینم. ولی تا وقتی هم راه حلی برای زندگی بهتر توی این **** پیدا نکنم، به کسی که رأی میده توهین نمیکنم. چون به نظرم خنده دار هست که خودم روی مبل لم بدم و نسکافه و بیسکوییت بخورم و هیچ کاری نکنم و به بقیه توهین کنم که چرا رأی میدین. اگه جرئتش رو دارم میرم سراغ یه راه حل دیگه.
یه کم طولانی شد! :D مختصر و مفید اینه که اگه واقعاً کسی فکر میکنه رأی دادن به **** یعنی قبول داشتن ****، پس دیگه نباید بگه «مردم از این **** بدشون میاد و فلان و چنان!» و اگه **** اومد گفت یه عده اندک و اقلیت ناچیزی هستن که از **** خوششون نمیاد هم باید با جان و دل این حرف رو بپذیرین به خاطر اینکه میگین رأی دادن یعنی قبول **** و از نظر شما هم اکثریت کشور **** رو قبول دارن چون رأی دادن. دیگه خودتون می‌دونین! :D

دلم می خواست چیزی نگم که ونوم عزیز و عمو بنچی مهربون دلخور نشن ... اما من که نمی خوام چیز بدی بگم :D
یادش بخیر سالها پیش فضای اینجا خیلی خاص بود عمو بنچی که من پسوند مهربون را بهش اضافه می کردم همیشه سعی میکرد کمک باشه بچه هارو راهنمایی میکرد انگار بزرگتر اونا بود اما الان بیشتر می خواد اغتشاش کنه :D حتما" هنوزم مهربونه خوب روزگار چرخیده ... یادمه حتی مصطفی هم همیشه رو بازی می کرد یعنی اگه مخالف بود می اومد و یه زدوخوردی می کردیم و تمام :) و همینطور بقیه بچه ها ... یادمه پستهای منو فله ای پاک می کردن ... :D مهم نبود .. اونا مدیر بودن و من کاربر پس مهم نبود کی بیشتر درس خونده ..کی بیشتر درس داده .. کی بیشتر زندگی کرده و عاشق بوده ... :D
اولین برخوردم با افتک سر قضیه انتقادم به پزشکا بود و اون مدافع سرسخت :D بعد چند روز متوجه شدم مثل دو انسان متمدن با هم مواجه شدیم و من ازش یاد گرفتم و او هم نظر منو قبول کرد ، خیلی برام تازگی داشت ... همواره در خاطرم خواهد بود . :(

رای دادن حق طبیعی شما بوده و تو تصمیم گرفتی که رای بدی برای بهبود شرایط خودت و جامعه :general601: حالا هر اتفاقی افتاده کاملا" طبیعیه که شما درش تقصیر نداشتی ، این نظر منه ، هرگز اهانتی به کسی که رای داده نکردم و نخواهم کرد ;) گرچه اشاره به نسکافه و بیسکوئیت و مبل همچین خیلی توهین امیز بود و غیر محترمانه :general208: اما الان همه عصبی هستند و تو هم تحت فشار اسرای کشته شده:D:D
ونوم عزیز مهندسی انتخابات در کشور ما تازگی نداره ، مانند برخی از کشورهای دیگر دنیا ... دراین باره رفرنس هم متعدده ... پس از من نخواه که 50 درصد یا 70 درصد را باور کنم ، حالا شایدم حق با شما باشه ... اصلا" 99 درصد :D مشکلی نیست .
اقلیت و اکثریت مربوط به یک سیستم لیبرال دومکراسیه که تازه اونجام اگر مشخص بشه اکثریت دارن جامعه را به سمت ویرانی می برند احزاب چپ و میانه دخالت می کنند و الی اخر :general510: اینجا که این داستان نبوده عزیز من ... حالا بی خیال :D

وقتی اقای ظریف یا اقای روحانی در یک تریبون بین المللی با اقتدار اعلام می کنند انتخاب مردم ما همین سبک زندگی است و مردم حس بدی ندارند و مشکلات گذرا هستند... این حرف را به پشتوانه 50 میلیون رای تک تک افرادی که در انتخابات شرکت کردند ، اعلام می کنند و البته حق با ایشان است ، 50 میلیون رای در جامعه جهانی پشتوانه بسیار معتبری است برای هر سیاستمداری که در هر نهادی سخنرانی می کند .
من به شخصه نمی خوام هرگز یکی از این پنجاه میلیون یا بیشتر باشم ، اما به دیگران هم توهین نمی کنم ... در هر زندان زندانیهای راضی و ناراضی و نامشخصی وجود دارند اما رفتار زندانبان یکی است .

امیدوارم پراید ارزان شود و ایمن و پوزش از تو و همه بچه ها اگر باعث دلخوری شدم .. برای رای و اقدام همه شما احترام قائلم ما هم وطنیم .:)

Bijan ...

Registered User
لایک‌ها
1,121
داداش زیادی منو خودتو تحویل گرفتی
شما و من هیچ تاثیری نداریم تو این سیستم که الان فک کنی که رای ندادی چه شاهکاری کردی ، یعنی کسی کلا ادم حساب نمی کنه چه کسی که رای داده چه کسی که رای نداده. اون 50 میلیون هم مهم نیست اگه لازم باشه میگن 85 میلیون اگه لازم نباشه میگن 5 میلیون مهم اینه که چقدر لازم باشه. داداش تو این مملکت سابقه شرکت 13 درصدی هم هست. یکی مثه احمدی ... حاصل رای ندادن تو اون انتخاباته. پس دورانه احمدی با اون همه مسایلش رو بندازیم گردنه شما که رای ندادی؟
به طور یقین میتونم بگم 100 درصده کسانی که تنها افتخارشون تو زندگیشون رای ندادنه کاره دیگه ای نکردن. یعنی اونی که رای داه حداقل به امیده اصلاحه امور از خونش پاشده رفته تو صف وایستاده یه رایی داده شاید فرجی بشه یعنی حداقل حداقل یه کاری کرده ولی اونی که رای نداده زحمته همونم به خودش نداده ،
اونایی که رای ندادن بیان بگن چیکار کردن برنامشون چی بوده به جز اینکه بیان اینجا کسایی که رای ندادنو مسخره کنن، اگه شما یه درصد کار مفید کرده بودین اگه یه درصد مهم بودین اگه یه درصد سیستم شما رو جز ادم حساب میکرد که الان گوشه کهر یز ... یا زندان او... بودین نه اینکه پای سیستم بشینین فک کنید 50 سال از بقیه جلوترین. شیش تا **** دیگه هم عوض بشه امثال شما به جایی نمیرسن چون خیلی از قضایا عقب هستن.

چی شد که به تو برخورد .. یعنی تا این حد ؟؟

بابا قسم حضرت عباستو یا دم خروس ؟؟ اگه تو امید به اصلاح داشتی ، تهمت زدن و توهین کردنت چیه ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
اینها سخنان مقامات هست
"انتخابات همان رفراندم بود"
"حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مهر تاییدی بر مشروعیت و مقبولیت **** اسلامی است."
وقتی رای میدین یا تو راهپیمایی شرکت می کنید یعنی **** رو قبول دارین. وزیر خارجه هم میگه خودمان انتخاب کردیم که جور دیگری زندگی کنیم . وزیر بهداشت میگه مدیریت همینه شما رای دادین انتخاب کردین، روح و روان همدیگه رو آزار ندیم
دیگه این نق زدن پراید 40 ملیون پوشک 100 هزار برای چیه؟

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
شرط میبندم نصف پاتوق اگه یه آخ اوند از نزدیک ببینن تا کمر واسش خم میشن:general707:
آقا جواب سوال منو نداده بودید.
من در 18 سالگی با خواست خودم و بدون هیچگونه اجباری از طرف دانشگاه بردن رای اولی بشیم:D:p
شناسنامه های جدید رو بری بگیری جای مهر رو میزنن یا نه؟:general704::general308:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
ربطی نداره
مگر من قبول دارم این نیزامو؟ عمده دلیل من برا رای دادن به اون روباه این بود که انتقاد اغتشاش انقلاب تو دولت روحانی اسونتر از دولت رئیسی بود
بعضی موقعها ادم مجبوره برای صلاح کشور پا روی چیزهای بزاره

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
عمو بنچی که من پسوند مهربون را بهش اضافه می کردم همیشه سعی میکرد کمک باشه بچه هارو راهنمایی میکرد انگار بزرگتر اونا بود اما الان بیشتر می خواد اغتشاش کنه :D حتما" هنوزم مهربونه خوب روزگار چرخیده
خودمم بعضی موقعها پستهای چند سال پیشمو میبینم قشنگ حس میکنم یه مقدار عوض شدم
قبلا چقدر خوشحال بودیم تو پستامون چقدر طنز و شوخی بود بیشتر مسئولیت پذیر بودم مهربونتر هم بودم
اما مشکلات باعث میشه ادم اخلاقش کمی عوض بشه :general505:
حرفتو قبول دارم اول بهتر بودم الان عصبی تر و بی تفاوت تر شدم :general405:
اما هنوزم مهربونم :D از @Dodge Super Bee بپرس

Bijan ...

Registered User
لایک‌ها
1,121
خودمم بعضی موقعها پستهای چند سال پیشمو میبینم قشنگ حس میکنم یه مقدار عوض شدم
قبلا چقدر خوشحال بودیم تو پستامون چقدر طنز و شوخی بود بیشتر مسئولیت پذیر بودم مهربونتر هم بودم
اما مشکلات باعث میشه ادم اخلاقش کمی عوض بشه :general505:
حرفتو قبول دارم اول بهتر بودم الان عصبی تر و بی تفاوت تر شدم :general405:
اما هنوزم مهربونم :D از @Dodge Super Bee بپرس

نوکرتم ... برای من همون عموبنچی مهربونی .
دقیقا" همینه ... یه جور خوشحالی ، درک همدیگه مدارا رفاقت خلاصه خیلی باصفا بود و همه بچه ها خیلی خوب بودن ... حتما" هنوزم هستن . :D

بر منکرش صلوات :D:D خوش باشی رفیق :general601:

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
قرآن کریم در خصوص این جماعت می فرماید:
وَلَقَدْ ذَرَأْنَا لِجَهَنَّمَ كَثِيرًا مِنَ الْجِنِّ وَالْإِنْسِ ۖ لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ
و محققا بسیاری از جن و انس را برای جهنم آفریدیم، چه آنکه آنها را دلهایی است بی‌ادراک و معرفت، و دیده‌هایی بی‌نور و بصیرت، و گوشهایی ناشنوای حقیقت، آنها مانند چهارپایانند بلکه بسی گمراه‌ترند، آنها همان مردمی هستند که غافل‌اند.

حاژی شوما ک اونور آبی اونجا
که 24 ساعت روزه 24 شب چطوری باس نماز خوند؟

بالا