برگزیده های پرشین تولز

پرداخت خریدهای شما و شارژها با PAYPAL و CreditCard

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
والا من که چیزی نگفتم ..فقط گفتم سوال آقای ادنان سوال من هم هست . حالا نمیدونم شما چرا ییهو اینجوری آشفته شدید ..! ( مگه فوتباله که جنگ روانی راه بندازم !! من اصلا اندازه این حرفها نیستم ! )
به هر حال من متقاعد نشدم ...اماحرف شما درسته .
هرکسی اختیار مال خودش رو داره بنده اینجوری کار می کنم.

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
والا من که چیزی نگفتم ..فقط گفتم سوال آقای ادنان سوال من هم هست . حالا نمیدونم شما چرا ییهو اینجوری آشفته شدید ..! ( مگه فوتباله که جنگ روانی راه بندازم !! من اصلا اندازه این حرفها نیستم ! )
به هر حال من متقاعد نشدم ...اماحرف شما درسته .

شما که می دونی منظورم چیه! پست دیگه ای در فروم هست که شما داری با من اونجا کل کل می کنی حالا هم اومدی به پستای دیگه من گیر میدی!! نمیدونم من بچه ام یا شما؟ فکر می کنید مثلا با اینکار دارید من رو خراب می کنید؟

مگه اینجا چه خبر هست که دارید انقدر تلاش می کنید که اعتیار من رو خراب کنید؟؟

کسی که حسابش پاک است او را از معامله چه باک است!

من وظیفه دارم جواب شما رو بدم نه بخاطر شما بلکه بخاطر پستی که گذاشتم شما هم هی سو استفاده از موقعیت کن.

xAdult

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به پول های این Sky2y گیر دادید یادم اومد این رو بگم بعضی ها پول هاشون مفت بدست میاد مثل من.

نه اینکه دزدی باشه نه. از سایتها میاد یا HYIP یا بازی...

من خودم PAYPAL هام مال HYIP هست. این دلیل نمیشه که چون من ارزون میفروشم یا اینکه دوست دارم فلان جور خرجش کنم یعنی پولم مشکل داره دیگه بخیال شما ها دسته کارگاه گجت رو از پشت بستید . خود من واسه اینکه پولم از 10$ بشه 14$ 9 روز با ترس و لرز پایه کامپیوتر کشیک می کشم . معلومه اگر من هم بودم دوست نداشتم به هر دلیلی حالا چه پول دادن چه گرفتن PAYPAL هام پرپر شه...

در آخر اینکه تو معاملات الکترونیکی اعتماد اجباریست چه بخوایم چه نخوایم. شما هم یروز اولین پستت رو تو فروم دادی ! اولین پولت رو از PAYPAL کشیدی . فکر می کنی اگر اینجوری روت قضاوت میشد چه حالی بهت دست میداد ؟

آقا صلوات بفرستید ماه رمضونی دعوا چیه زشته

mohammad140

Registered User
لایک‌ها
7
من13 دلار می خوام.یعنی ویزا یا مستر یه کارت اعتباری باشه اخه می خوام از PlayStation 3 خرید کنم.چی کار کنم.

smartchain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به پول های این Sky2y گیر دادید یادم اومد این رو بگم بعضی ها پول هاشون مفت بدست میاد مثل من.

نه اینکه دزدی باشه نه. از سایتها میاد یا HYIP یا بازی...

من خودم PAYPAL هام مال HYIP هست. این دلیل نمیشه که چون من ارزون میفروشم یا اینکه دوست دارم فلان جور خرجش کنم یعنی پولم مشکل داره دیگه بخیال شما ها دسته کارگاه گجت رو از پشت بستید . خود من واسه اینکه پولم از 10$ بشه 14$ 9 روز با ترس و لرز پایه کامپیوتر کشیک می کشم . معلومه اگر من هم بودم دوست نداشتم به هر دلیلی حالا چه پول دادن چه گرفتن PAYPAL هام پرپر شه...

در آخر اینکه تو معاملات الکترونیکی اعتماد اجباریست چه بخوایم چه نخوایم. شما هم یروز اولین پستت رو تو فروم دادی ! اولین پولت رو از PAYPAL کشیدی . فکر می کنی اگر اینجوری روت قضاوت میشد چه حالی بهت دست میداد ؟

آقا صلوات بفرستید ماه رمضونی دعوا چیه زشته

paypal حسابای hyip رو 3 سوت میبنده! شما ظاهرا ازین چیزا اطلاع ندارین!واسه همینه همشون زدن توخط ایگلد
کلا اگر پولی برای hyip...exchange...online gamming یا هرروش مشابه دیگه به جز خرید سرویس یا کالا باشه پیپل حسابو لیمیت میکنه!

A-P

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
paypal حسابای hyip رو 3 سوت میبنده! شما ظاهرا ازین چیزا اطلاع ندارین!واسه همینه همشون زدن توخط ایگلد
کلا اگر پولی برای hyip...exchange...online gamming یا هرروش مشابه دیگه به جز خرید سرویس یا کالا باشه پیپل حسابو لیمیت میکنه!

در مورد هایپ و اکسچنج قبول دارم ولی دور مورد online gaming و شرط بندی و غیره قبلا اینجوری بوده. مدتیه که این سایتها رسما با پی پل کار میکنند.
جهت اطلاع عرض شد.

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0

New to this? Beginner's Guide to HYIP's, Autosurfs, and e-gold ...
Some HYIP sites will last 3-10 months even when they are paying 2-3% daily. ... I have yet to find any online HYIP's that accept paypal. ...
www.drunkonlife.com/new-to-this-beginner-s-guide.html - 33k - Cached - Similar pages

-----------------------------

"Seller doesn't accept PayPal; genuine?" - thread profile ...
*I ACCEPT PAYPAL PAYMENT*VMI/ VCC for PAYPAL/ VCC Paypal & EBAY · Talkgold HYIP, Investment & Money Forum - site profile · Debit Cards - forum profile ...
boardreader.com/t/International_Trading_197596/Seller_doesnt_accept_PayPal_genuine_600038635.html - 55k - Cached - Similar pages

----------------------------

Make Money In Forex: Alientrust accept paypal upgrades
We are now accepting PayPal for Share Upgrades over $100.00 USD ONLY. .... Digital E-Currencies directory; listpays hyip and autosurf monitor ...
revenues.blogspot.com/2006/01/alientrust-accept-paypal-upgrades.html - 100k -

-------------------------------

have any forex website accept paypal and moneybooker?
I know Marketiva and Oanda accept paypal. Don't know about Moneybooker. .... The #1 HYIP Rating site online! Find all the latest programs here! ...
www.talkgold.com/forum/r51894-.html - 85k - Cached - Similar pages

-----------------------------
سایتهایی که با E-Gold کار می کردن بعدش با PAYPAL کار کردن بر عکس حرف شما مثل 12DAILY و 12DAILYPRO

دو سایت معروف

-------

exchange...online gamming فکر کنم این رو هم قبول می کنه در صورت قید نشدن موضوع EXCHANGE و ONLINE GAMING چون من توی سایت رسمی E-GOLD دقیقا قسمت EXCHANGE دیدم که سایتهایی رو خودش معرفی کرده جهت EXCHANGE از PAYPAL به E-GOLD و برعکس. سایت های معروفی هم هستند مثل King.com که تو YAHOO می تونید ببینید PARTNER اش هست. اوو هم با PAYPAL کار می کنه......

حالا کاری به این چیز ها ندارم نه اومدم بگم سواد ندارید نه اومدم که بگم خیلی فهمم بشتر از شماست

فقط این رو گفتم که شفاف سازی شه در مورد پول های بنده آقای A-P شما که پولهای من رو دید تو اکانت PAYPAL ام از کدوم سایت اومده بود؟؟؟ آیا از شخص بود؟؟؟؟؟ خود شما ها پول رو 48 ساعت بعد شاید هم یک ماه بعد میدید در ازای دریافت PAYPAL درسته؟ خوب من دارم فکر می کنم شما از من PAYPAL می خرید میرید خرید انجام بدین خوب من خودم مگه چیم کمتر از بقیه است خودم انجام می دم دیگه هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باز هم آقایون قانع نشدند؟؟؟ اگه نه بگید ما جمع کنیم بریم دیگه جماعتی که حرف مارو نپذیره دیگه جایی برا موندن توش نیست.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
من دیگر بحثی با شما نمی کنم . پرسش و پاسخ دوستان برای بدست آوردن اعتماد کاملا طبیعی است و باید دراین مورد اگر کارتان مشکل نداره و واقعا قصدتان خدمت رسانی است ، صبور باشید .

من هم که هنوز برای بچه ها شناخته شده نبودم و گاها هنوز از کسانی که منو خوب نمی شناسند ، بسیار رک و بشکلی بخواین اتهام کنند ، از من سوال می کردند و تهمت دزدی یا احتمال دزدی را به من می دادند که من با خونسردی جواب می دادم و سعی می کردم این شک را در آنها از بین ببرم . و شما هم نباید به این شکل آشفته شوید و فقط صداقت کاریتان را ثابت کنید .
quan ao nu quan lot khe binh sua cho be vay cong so nu chan vay cong so nu album anh
در مورد محسن شهبازی اشتباه فکر می کنید ! ایشان یکی از بچه های خوب این فروم هست و مطمئن باشید اگر به صداقت کارتان ایمان بیاورد ، خرید از شما را به دیگران هم توصیه خواهد کرد ! و اصلا صحبت سنگ اندازی نیست !

Last edited:

sky2y

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
بله متوجه هستم بخاطر دعوا های دیروز کمی آشفته ام . ببخشید شما

جواب هام اگر شما رو راضی نکرده بگید تا SCREEN SHOT بگذارم از HOSTORY اگر قانع شدید که هیچ

انشاالله بتونم با همتون کار کنم

از آقای راستی هم عذر خواهی کردم والا من خیلی ترسم در ضمینه LIMIT شدن زیاده تا حالا خیلی پول هام FREEZ شده جای من بودید (شاید هم برای شما اتفاق افتاده) اینطور قضاوت می کردید.

در هر صورت من دارم برای افرادی در فروم خرید انجام میدم اگر خواستید اسامی رو میگم البته با اجازه اون افراد.
شاید کمی شک و ابهام شما کاسته شود

بالا