برگزیده های پرشین تولز

پرسشهای اداری (گواهینامه، بیمه، جریمه، تصادفات و ...)

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,710
سلام
کسی اطلاع داره که برای موتورسیکلت 50 سی سی باید گواهینامه گرفت یا 50 سی سی نیازی نداره ؟
هرچی سرچ کردم چیز معتبری پیدا نکردم , هرکسی هم یه چیز میگه , یکی میگه میخواد یکی میگه نمیخواد

Farzin.K

Registered User
لایک‌ها
678
سلام
کسی اطلاع داره که برای موتورسیکلت 50 سی سی باید گواهینامه گرفت یا 50 سی سی نیازی نداره ؟
هرچی سرچ کردم چیز معتبری پیدا نکردم , هرکسی هم یه چیز میگه , یکی میگه میخواد یکی میگه نمیخواد
از پدر گرامی پرسیدم گفتند خیر نیاز نیست

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
سلام
کلیه وسائل موتوری اعم از 2 چرخ ، 3 چرخ ، .... نیاز به گواهینامه مخصوص به خودشون رو داره
حالا ممکنه راهنمایی و رانندگی زیاد به 50سی سی تک دنده یا 2دنده حساس نباشه
ولی به این دقت کن که خدای نکرده بزنی به کسی و اتفاقی بیفته یا حتی کسی بهت بزنه
اون وقت متوجه میشی که گواهینامه بدجور لازمه !!!!!!

4li2afm

Registered User
لایک‌ها
164
سلام دوستان من الان جرایم رانندگیم نزدیک750هستش میخواستم ببینم ایاراهی هست که جرایمی که دوبرابرشدن رونصف کنم؟؟
ممنون

nasserjafari1365

Registered User
لایک‌ها
12
من خودم دارم، ولی من از پست نگرفتم، دفاتر مخصوص بود.
شرایط هم هیچی، یه پاسپورت، چند قطعه عکس، و گواهینامه خودت، کارت ملی، شناسنامه، و کپی هاشون.

بله فرق داره، تو همون دفاتر قسمت ترانزیت هم داره.

من که دارم تو مالزی رانندگی می کنم و کسی بهم گیر نداده تا حالا، ولی گواهینامه بین اللملی فقط یک سال اعتبار داره، واسه همین آخرش باید گواهی اینجا رو بگیری که یکم کتاب آیئن نامش سخته( هم کلفته هم انگلیسیه دیگه ;))

رانندگی با فرمون راست هم خیلی آسونه، یه ساعته دستت میاد، فقط مشکلش اینه که هی اشتباهی می ری تو لاین طرف مقابل :D
:D:D:D

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
امروز جو گرفتم توی بلواری که سرعت مجاز70 تا هست،90 تا رفتم،همه هم داشتند تند میرفتند،دیدم جلوتر پلیس دوربین گذاشته سرعتم را کم کردم، حتی از ماشین جلوییم هم سرعتم کمتر شد،ولی پلیس جلوی هیچکس را نگرفت،بنظرتون جریمه شدم یا نه؟ترافیک خیلی سنگین بود و اگه میخواست جلوی کسی را بگیره تصادف میشد

بالا