برگزیده های پرشین تولز

پرسش و پاسخ در ارتباط با مشكلات ناشي از لپتاپ

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
جوابها:
1-بهترين گفتن از نظر حرفه اي صحيح نيست,بهتر است بگوييم كه بر طبق آمار جهاني نسبت فروش اكنون:
http://forum.persiantools.com/showp...6&postcount=205
http://forum.persiantools.com/showp...2&postcount=125

2-با توجه به افت قيمت ها حدود 1.5 مناسب و به بالا,البته اگر صرفا براي امور ساده نظير وب گردي و چك ميل و...بوده باشد,از يك به بالا محاسبه شود.
3-حداكثر 2.5 كيلو,البته اين نظر شخصي من است.شخصا لپتاپ 2.8 كيلويي دارم كه كمتر جابجا مي كنم.نمي دانيد لپتاپ هر صد گرم در دستان آدم بعد از يك ساعت و اندي معادل چند كيلو اثر مي كند!!!با انداختن بر شانه هم مشكل شانه درد خواهيد داشت.باور نمي كنيد!خوب امتحان كنيد!!
4-الكترونيك عزيز زحمت مرا در پاسخ گويي كم كردند!!
آقا حتما با شما تماس خواهم گرفت.مرسي از پي ام عزيز!!
بازم ممنون از جواب ها:)
والا خیلی تعجب کردم از اون دو لینک چون Toshiba و Sony اون ته کار بودن و سونی هم که نبود!

پس 1.5 به بالا خوب اش هست :)

اسفندیار جان عزیز 2.5 کیلو زیاد نیست!؟
من رو 800 یا 1 فکر میکردم؟!
من هم شنیده بودام سنگینی لپ تاپ بیتشر بخاطر باطری هست که شما فرمودید الان دیگه اینجوری نیست. :)
برای باطری هم به بخش مشاوره یه سر میزنم حتما" ممنون :)

ما در خدمیتم عزیز:)
موفق باشی

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از tsotodeh :
بازم ممنون از جواب ها:)
والا خیلی تعجب کردم از اون دو لینک چون Toshiba و Sony اون ته کار بودن و سونی هم که نبود!

پس 1.5 به بالا خوب اش هست :)

اسفندیار جان عزیز 2.5 کیلو زیاد نیست!؟
من رو 800 یا 1 فکر میکردم؟!
من هم شنیده بودام سنگینی لپ تاپ بیتشر بخاطر باطری هست که شما فرمودید الان دیگه اینجوری نیست. :)
برای باطری هم به بخش مشاوره یه سر میزنم حتما" ممنون :)

ما در خدمیتم عزیز:)
موفق باشی

پس شما فكر مي كرديد من دارم خودم مي بافم؟! :lol:
اگر به وزن كمتر فكر كنيد بايد به دسته اولترا پرتاپل و يا لايت فكر كنيد كه البته برخي اجزا مثل درايو اپتيكال بصورت جداگانه بوده و برروي نوت بوك مستقر نيست و بصورت جانبي وصل مي شود.
من نگفتم الان اينجوري نيست... :lol: من گفتم وزن باطري الان در سري هاي جديد تر كه احتمالا شونصد سال ديگه بدست ما خواهد رسيد,سبك تر است... :happy:

ashraf2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک سیستم gericom pentium3 دارم کسی میدونه باتری اون رو از کجا مشه تهیه کرد
حتی به دسته دوم هم راضی ام....

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از ashraf2000 :
دوست گرامي ضمن خوش آمد گويي,باطري اين دستگاه تقريبا در ايران پيدا نمي شود.مگر اينكه شخصي اوراق اين نوت بوك را در جايي بفروش برساند تا باطري آن نصيب شما شود.من فكر مي كنم بهتر است اگر برايتان مقدور است به وب سايت شركت مزبور مراجعه نماييد و ببنين در بخش فروش و يا پشتيباني آن مي توانيد سفارش آن را بدهيد يا اينكه شركت مادر خود اصلا آن را توليد نمي نمايد؟!موفق باشيد.اگر بازهم مشكلي در اين ارتباط بود,بفرماييد.

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
به نقل از ashraf2000 :

آمپراژ و ولتاژ باطری را برایم بفرست.
قیمتش در حدود 90 تومان برایتان تمام می شود.
حدودا دو ماه پیش به یکی از مشتریان باطری همین دستگاه را فروختم.

فاضلی
8923890
8923889

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از ipc110 :
آمپراژ و ولتاژ باطری را برایم بفرست.
قیمتش در حدود 90 تومان برایتان تمام می شود.
حدودا دو ماه پیش به یکی از مشتریان باطری همین دستگاه را فروختم.

فاضلی
8923890
8923889

فاضلي جان ببخشيد,اصلا پاك شما را فراموش كرده بودم.خوشحالم كه كار دوستان را راه مي اندازيد.. :)

yavar59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطف كنيد سريع جواب بدين وضعيت اضطراري است.
يك note bookرو وصل pc كردن با كابل شبكه بعد يك مدت نوت بوك داغ كرده وهنگ كرده ديگه ام بالا نمي ياد.
دليلش چيه
چه كار مي شه كرد ؟
قابل تعمير هست؟
مي شه هاردش رو برداشت روي يك نوت بوك ديگه گذاشت يا بهتر از نمايندگيش كمك گرفت اخه ما تهرون نيستيم و تا بفرستن تهران براي نمايندگيش زمان مي بره وبه شدت بهش احتياج دارند. اطلاعات روي هاردم خيلي خيلي مهم
كمك كمك ............. :(

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از yavar59 :
لطف كنيد سريع جواب بدين وضعيت اضطراري است.
يك note bookرو وصل pc كردن با كابل شبكه بعد يك مدت نوت بوك داغ كرده وهنگ كرده ديگه ام بالا نمي ياد.
دليلش چيه
چه كار مي شه كرد ؟
قابل تعمير هست؟
مي شه هاردش رو برداشت روي يك نوت بوك ديگه گذاشت يا بهتر از نمايندگيش كمك گرفت اخه ما تهرون نيستيم و تا بفرستن تهران براي نمايندگيش زمان مي بره وبه شدت بهش احتياج دارند. اطلاعات روي هاردم خيلي خيلي مهم
كمك كمك ............. :(
با اين دوستم در تماس باشيد .
http://forum.persiantools.com/t22316.html
در ضمن اگرچه بايد از نزديك به اين موضوع پرداخت,ولي بگويم كه كاش بيشتر توضيح مي داديد.
آيا اصلا در حالت safe mood هم چيزي مشاهده نمي شود؟!
امكان دارد كه master boot record مشكل پيدا كرده,البته اگر مشكل سخت افزاري نباشد,آيا باطري آن سالم است و با آن لپتاپ كار مي كند؟آيا اگر نه,از برق مستقيم مي توانيد آن را راه اندازي نماييد؟!
در ضمن يه سه ساعت آن را خاموش بگذاريد و ببينيد دوباره مي توانيد آن را راه اندازي نماييد؟!
ديسكت بوت هم كه داريد؟!
فكر كنم به همين موارد ساده بسنده نماييم,كافي است,اگر نشد,به من اطلاع دهيد تا كمي سخت افزاري عمل نماييم.
مي توانيد هارد آن را به حز نيز منتقل نماييد كه نمي دانم در اين كار وارد هستيد يا نه و بدين وسيله اطلاعات هارد نوت بوك به دسكتاپ منتقل مي شود.در اصل نوعي هار به هارد كردن است كه شركتهاي خدماتي نيز قادر به انجام آن هستند.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
آقا من یه لپ تاپ توشیبا گرفتم ، حالا این دستگاه setup اول کار که نداره....
ولی خوب یه برنامه toshiba console روش نصبه که میشه یه مشت تنظیمات رو باهاش انجام داد...
ولی خوب مقدار فضای کارت گرافیک رو نمیشه تنظیم کرد...
البته این برنامه آلمانیه و من سر در نمی آرم.
میشه یه راهنمایی بکنید...

amp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام!
من یکی‌دو هفته پیش بالاخره یه دونه Dell Inspiron 510m خریدم. جدا از پرس‌وجوهایی که تو دانشگاهمون انجام دادم، فکر می‌کنم پرشین‌تولز در روشن شدن انتخابم خیلی خیلی مؤثر بود. موقعیت خوبیه که همین جا از همه‌ی دوستان این فروم به خاطر جمع آوری و بیان این همه اطلاعات کاربردی سپاسگزاری کنم. امیدوارم این سایت خوب همیشه پررونق باشه. :)
چند تا سؤال درباره‌ی دل ام دارم. الیبته امیدوارم این سؤال‌ها به خاطر وسواس من باشه و نه مشکل دستگاه:
1. هر وقت که لپتاپ رو روشن می‌کنم، خیلی زود قسمت زیر صفحه نمایش (همان جایی که نوشته DELL) به شدت داغ می‌شود. این داغی به حدی است که فکر می‌کنم به دستگاه صدمه بزند. آیا این مسئله عادی است یا مشکلی وجود دارد؟
2. همیشه روی نوار وظیفه‌ی ویندوز، آیکون Safely Remove Hardware ظاهر می‌شود و می‌خواهد وسیله‌ی مقابل را Remove کند: SONY CDRW/DVD CRX830E – Drive D. چرا درایو سی‌دی باید مثل حافظه‌ی جانبی Remove شود؟ وقتی هم که آن را Remove می‌کنم، دیگر هیچ جوری نمی‌شود آن را برگرداند مگر با Restart کردن.
3. در Device Manager ویندوز نوشته که هارد دیسک این لپتاپ توشیبا است. پردازنده‌اش هم که مال اینتل است. درایو سی‌دی را هم که سونی ساخته. پس دل این وسط چه کاره است؟!! :wacko:
4. چندبار پیش آمده که دستگاه بعد از چند بار رفتن و برگشتن از حالت Stand By کاملاً خوابش برده. در این حالت چراغ Power روشن است، ولی هر کاری که می‌کنم مانیتور روشن نمی‌شود. تنها کاری که می‌توانم بکنم این است که باتری و سیم برق را جدا کنم تا چراغ Power خاموش شود و بعد از نو لپتاپ را روشن کنم. مشکل از کجاست؟
5. یک بار وقتی که دستگاه را روشن کردم، دیدم که یک خط زرد در سمت راست مانیتور از بالا تا پایین کشیده شده. روشنی این خط هر چند ثانیه کم‌وزیاد می‌شد. یک بار لپتاپ را روشن و خاموش کردم، ولی تغییری نکرد. ولی بعداً این خط خودبه‌خود محو شد. الان هم گاهی این خط پیدایش می‌شود و دوباره می‌رود. مشکل از کجاست؟

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از daneshmand :
آقا من یه لپ تاپ توشیبا گرفتم ، حالا این دستگاه setup اول کار که نداره....
ولی خوب یه برنامه toshiba console روش نصبه که میشه یه مشت تنظیمات رو باهاش انجام داد...
ولی خوب مقدار فضای کارت گرافیک رو نمیشه تنظیم کرد...
البته این برنامه آلمانیه و من سر در نمی آرم.
میشه یه راهنمایی بکنید...
دوست گرامي باسلام,
ابتدا بفرماييد كه نوع مدل لپتاپ شما چيست تا بتوان از اينترنت اطلاعات نسبت كاملي از وب سايت و يا فوروم هاي مرتبط استخراج نمود.
دوم اينكه به سايت مادر توشيبا سر زده و ببينيد كه آيا مي توانيد از آنجا اطلاعات ارزشمندي استخراج نماييد؟
در هر صورت منتظرم تا يا خودتان به نتيجه برسيد و بنده را از روند آن اگاه نماييد,ويا اينكه توضيحات بيشتري بدهيد.

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از amp :
سلام!
چند تا سؤال درباره‌ی دل ام دارم.
1. هر وقت که لپتاپ رو روشن می‌کنم، خیلی زود قسمت زیر صفحه نمایش (همان جایی که نوشته DELL) به شدت داغ می‌شود. این داغی به حدی است که فکر می‌کنم به دستگاه صدمه بزند. آیا این مسئله عادی است یا مشکلی وجود دارد؟
2. همیشه روی نوار وظیفه‌ی ویندوز، آیکون Safely Remove Hardware ظاهر می‌شود و می‌خواهد وسیله‌ی مقابل را Remove کند: SONY CDRW/DVD CRX830E – Drive D. چرا درایو سی‌دی باید مثل حافظه‌ی جانبی Remove شود؟ وقتی هم که آن را Remove می‌کنم، دیگر هیچ جوری نمی‌شود آن را برگرداند مگر با Restart کردن.
3. در Device Manager ویندوز نوشته که هارد دیسک این لپتاپ توشیبا است. پردازنده‌اش هم که مال اینتل است. درایو سی‌دی را هم که سونی ساخته. پس دل این وسط چه کاره است؟!! :wacko:
4. چندبار پیش آمده که دستگاه بعد از چند بار رفتن و برگشتن از حالت Stand By کاملاً خوابش برده. در این حالت چراغ Power روشن است، ولی هر کاری که می‌کنم مانیتور روشن نمی‌شود. تنها کاری که می‌توانم بکنم این است که باتری و سیم برق را جدا کنم تا چراغ Power خاموش شود و بعد از نو لپتاپ را روشن کنم. مشکل از کجاست؟
5. یک بار وقتی که دستگاه را روشن کردم، دیدم که یک خط زرد در سمت راست مانیتور از بالا تا پایین کشیده شده. روشنی این خط هر چند ثانیه کم‌وزیاد می‌شد. یک بار لپتاپ را روشن و خاموش کردم، ولی تغییری نکرد. ولی بعداً این خط خودبه‌خود محو شد. الان هم گاهی این خط پیدایش می‌شود و دوباره می‌رود. مشکل از کجاست؟

با سلام و تبريك به شما دوست خوبمان:
ابتدا اينكه دوست ديگرمان دفتر خاطرات كه يد طولايي در استفاده از اين دستگاه دارند,مي توانند بهتر از من شما را راهنمايي كنند و ايشان را مي توانيد در بخش گفتگوي آزاد براحتي بيابيد.
1- مشكل داغي در حد نرمال مشكلي نيست ولي اگر مي گوييد بسيار داغ,بايد اين امر را با فروشنده آن در ميان بگذاريد و يا در مدل ديگري مقايسه نماييد.تا جايي كه من مي دانم در آن قسمت بخشي نظير پاور وجود ندارد و يا باطري كه باعث داغ شدن آن قسمت شود.
2-ببينيد آيا تمامي درايور هاي دستگاه بدرستي نصب شده اند؟گاه نصب پيش فرض كه توسط ويندوز ايكس پي عمل مي كند,كارساز نيست و نياز به نصب درايور آن يا درايور جديدتر است.
در ضمن ببينيد كه آيا بايوس دستگاه آپگريد مي خواهد يا خير؟با مراجعه به سايت دل و در قسمت ساپورت آن مي توانيد آخرين ورژن آن را تهيه نماييد.
3-همان طور كه احتمالا مي دانيد و من در يكي از مقالاتم در رابطه با تعمير نوت بوك در بخش مفاهيم لپتاپ مطرح نموده ام,چند شركت بزرگ تايواني سازنده قطعات داخلي و سخت افزاري وجود دارند كه سفارش قطعه از مثلا شركت دل مي گيرند و سپس آن را تحويل داده و بدين ترتيب شركت دل آن را مونتاژ نموده و وارد بازار فروش مي كند.اين امر سياستي است كه قيمت تمام شده محصول را كمتر مي كند و بدين دليل است كه شركت دل مي تواند كارايي نسبتا مطلوبي را دركنار قيمت كمتر عرضه دارد,راز فروش خوب و بالاي جهاني آن نيز همين امر است.
4-اين مشكل را من نيز داشته ام.بايد قسمت ستينگ و تنظيمات ويندوز را در قسمت مرتبط با پاور,خودتان تنظيم نماييد.چراكه بصورت پيش فرض خود تنظيم نيست .
5-از گارانتي دستگاهتان استفاده نموده و اين مشكل ناشي از كارت گرافيكي نوت بوكتان را حل نماييد.
البته با پيش فرض سالم بودن صفحه نمايش.
در ضمن حال كه مشمول استفاده از گارانتي هستيد,اين مشكل را سريع تر حل نماييد و يا دستگاهتان را اگر مشكل حل نشد,تعويض نماييد و اينكه نوت بوك را بايد قبل از خريد امتحان نماييد.معمولا فروشندگان بنام,حداقل يك 15 روز تا يك ماه و در بهترين حالت سه ماه را براي تعويض در نظر مي گيرند.موفق باشيد.

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت همه دوستاني كه تو انجمن لپتاپ زحمت ميكشن خصوصا اسفنديار جان

اقا ما يه Toshiba تکرا ، با cpu1.6 گرفتیم

چند تا سوال داشتم

- سرعت اتصال به اینترنت نسبت به سیستم خانگی که دارم خیلی پایینه، یعنی برای باز شدن صفحات ادم رو خفه میکنه

- بعضی اوقات پس از روشن کردن هیچ صفحه ای خونده نمیشه، خاموش هم نمیشه، که مجبور میشیم باطری رو در بیاریم و دوباره جابزنیم

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از Danial-Dabiri :
سلام خدمت همه دوستاني كه تو انجمن لپتاپ زحمت ميكشن خصوصا اسفنديار جان

اقا ما يه Toshiba تکرا ، با cpu1.6 گرفتیم

چند تا سوال داشتم

- سرعت اتصال به اینترنت نسبت به سیستم خانگی که دارم خیلی پایینه، یعنی برای باز شدن صفحات ادم رو خفه میکنه

- بعضی اوقات پس از روشن کردن هیچ صفحه ای خونده نمیشه، خاموش هم نمیشه، که مجبور میشیم باطری رو در بیاریم و دوباره جابزنیم

دوست گرامي ضمن تشكر و خوش آمد گويي:
1-بايوس نوت بوك را چك كنيد.آيا بروز رساني لازم دارد؟!
2-ويندوز سيستم عامل ايكس پي است؟!
3-اكسپلورر شما آخرين ورژن است؟
4-جستجوي خودكار شبكه را با توجه به تنظيمات ستينگ نوت بوك در دفترچه راهنما خاموش كنيد.بصورت پيش فرض,ابتدا شبكه ها مورد جستجو قرار مي گيرند و سپس به ديال آپ پرداخته مي شود.
5-وضعيت باطري نوت بوك مناسب است؟!
منظورتان از بخش دوم اين است كه اصلا بوت نمي شود؟!يا اينكه وقتي در برق است مشكلي نداريد و در هنگام استفاده از باطري چنين مي شود؟!

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
سلام...
من يك dell inspiron 510m ....دارم...چند تا مشكل برخوردم...
1- زير لپتاپ يعني زير رم زياد گرم مي شه ...و اگر هر جند وقت يكبار دست به درب رم بگيري تا گرماش به دستت منتقل شه و خنك مي شه.... آيا خراب شده... ايا با افزايش رم از 256 به 512 مشكل حل مي شه؟
2-وقتي برنامه اي را از سي دي نصب مي كنم...خيل خيلي طول مي كشه.... يا وقتي مي خواهم اطلاعاتي رو از سي دي به هارد كپي كنم... به نظرم جديدا كلا كند شده...
در ضمن اين سيستم رو بهمن سال قبل گرفتم كه يك دفعه خاموش شد و ديگه روشن نشد و يك مدتي (3-4 روز) بهش دست نزدم ديدم روشن مي شه ولي وقتي به usb چيزي وصل ميكردم قفل ميكرد...همچنين يك دفعه ميديدي داخل task manager , سي پي يو 100 در صد كار مي كنه..... و زير رم زود گرم مي شد... از اول ويندوز نصب كردم ولي وسط نصب ويندوز در قسمت installing devie قفل مي كرد تا به نما يندگي دادم ...بعد از 1 ماه آوردنش گفتن فرستادن دوبي و مادر برد را عوض كردن.... :blink: خلاصه بد بختم كردن توي 5 ماه ,2 ماه نوت بوكم تعميرگاه بود.....حالا هم داره اذيت مي كنه...چه كنم...دوباره پستش كنم تهران به zigorat..... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از عادل :
سلام...
من يك dell inspiron 510m ....دارم...چند تا مشكل برخوردم...
1- زير لپتاپ يعني زير رم زياد گرم مي شه ...و اگر هر جند وقت يكبار دست به درب رم بگيري تا گرماش به دستت منتقل شه و خنك مي شه.... آيا خراب شده... ايا با افزايش رم از 256 به 512 مشكل حل مي شه؟
2-وقتي برنامه اي را از سي دي نصب مي كنم...خيل خيلي طول مي كشه.... يا وقتي مي خواهم اطلاعاتي رو از سي دي به هارد كپي كنم... به نظرم جديدا كلا كند شده...
در ضمن اين سيستم رو بهمن سال قبل گرفتم كه يك دفعه خاموش شد و ديگه روشن نشد و يك مدتي (3-4 روز) بهش دست نزدم ديدم روشن مي شه ولي وقتي به usb چيزي وصل ميكردم قفل ميكرد...همچنين يك دفعه ميديدي داخل task manager , سي پي يو 100 در صد كار مي كنه..... و زير رم زود گرم مي شد... از اول ويندوز نصب كردم ولي وسط نصب ويندوز در قسمت installing devie قفل مي كرد تا به نما يندگي دادم ...بعد از 1 ماه آوردنش گفتن فرستادن دوبي و مادر برد را عوض كردن.... :blink: خلاصه بد بختم كردن توي 5 ماه ,2 ماه نوت بوكم تعميرگاه بود.....حالا هم داره اذيت مي كنه...چه كنم...دوباره پستش كنم تهران به zigorat..... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:
دوست گرامي با سلام,
1-متاسفانه طراحي فضاي داخلي نوت بوك هاي دل در برخي مدلها از جمله مدل ياد شده بنحوي است كه گرماي توليدي را بخوبي توسط فن به خارج منتقل نمي نمايند و بدين وسيله بخشي از انرژي باطري صرف تشديد انجام وظيفه فن مي گردد و در اين حالت علاوه بر اينكه از طول مفيد عمر باطري كاسته مي شود,بر مصرف انرژي شما مي افزايد و بدين ترتيب شما مجبور مي شويد بيشتر و بيشتر باطري تخليه شده خود را شارژ مجدد نماييد و اين يعني ضرر دوجانبه....افزايش رم هيچ كمكي به شما نخواهد كرد,مگر اينكه رم موجود دستگاه داراي اشكال خاصي بوده باشد.
2-بازهم اين علت كند شدگي به دليل تضعيف عملكرد باطري و تاثير گرمايي بر روي آن مي باشد.اگر در حالت اتصال به برق معمولي شهري نيز چنين مشكلي داشتيد,پس بايد علت را در هارد دستگاه جستجو نمود.
3-سيستم شما با توصيفاتي كه از آن داديد,نياز به آپگريد بايوس نيز دارد.اميدوارم آخرين ورژن آن توسط دل منتشر شده باشد.
4-نوت بوك شما داراي گارانتي يك ساله است.در چنين مواقعي اگر از نمايندگي اصلي آن مثلا از دوبي خريداري نموده باشيد و البته اگر زيگورات نگويد كه بنده بر چه اساس-به زعم ايشان-اين حرف را زده ام,بايد بگويم در وضعيتي كه يك نوت بوك در طي كمتر از يك سال دچار دو بار خرابي عمده مي گردد كه ممكن است بار سومي هم در پي داشته باشد و بدليل احتمال شكايت مشتري از نحوه خدمات رساني شركت مادر در ارائه مشاوره و تعمير نوت بوك,با يك نوت بوك سالم تعويض مي گردد تا رضايت مشتري جلب گردد.چون فقط كافي است شما اين مطلب را در يك بخش معرفي محصولات جديدتر يك نوت بوك كه شما داراي مدلي ديگر از آن برند هستيد درج نماييد تا ارزش سهام آن در بازار هاي جهاني تحت تاثير قرار گيرد....
به هرحال اي كاش اين نمايندگي زيگورات قابليت و امكان خدمات پس از فروش را مي داشت.
به اينجا تلفن نماييد و از ايشان نيز مشاوره بگيريد.
مركز خدمات نوت بوك
تلفن:
تهران,8500045-6 و 8731193
2-

عادل

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
0
ببخشيد من به زيگورات زنگ زدم گفتن نوت بوك را ببرم تا اونها ويندوز براش دوباره نصب كنند...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink:
گفتن كه ويندوز اونها اوريجيناله....و سي دي ويندوزي كه روي خود نوت بوك داده شده مثل سي دي هاي تقلبي تو بازاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink:و دوباره اين اتفق (كندي) مي افته.....
آيا راست ميگن!!!!!!!! واقعا فرق ميكنه..... يا يك حرفي زده..... :lol:

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از عادل :
ببخشيد من به زيگورات زنگ زدم گفتن نوت بوك را ببرم تا اونها ويندوز براش دوباره نصب كنند...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink:
گفتن كه ويندوز اونها اوريجيناله....و سي دي ويندوزي كه روي خود نوت بوك داده شده مثل سي دي هاي تقلبي تو بازاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink:و دوباره اين اتفق (كندي) مي افته.....
آيا راست ميگن!!!!!!!! واقعا فرق ميكنه..... يا يك حرفي زده..... :lol:
جل الخالق!!!!! :blink: :blink: خودتون اين مطلبو چك كنيد...
من كه از هردو ويندوز تقلبي و اصلي تابحال استفاده كرده ام,همچين مشكلي نداشتم!!!! :blink:
تنها مزيت ويندوز اصلي در اين است كه كمتر مشكل ايجاد مي كند و روان تر كار مي كند و ديرتر از حد معمول نياز به فرمت مجدد احساس مي شود,و صد البته معجزه نمي كند.

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
سلام خدمت اسفنديار خان

من همون صاحب توشيبا تكرا هستم

ميخواستم بپرسم چطوري ميشه بلوتوس دستگاه رو فعال كرد، هر کاری میکنم یه اروری میده، ممنون میشم راهنمایی کنید

esfandiyar2002

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
7
به نقل از Danial-Dabiri :
سلام خدمت اسفنديار خان

من همون صاحب توشيبا تكرا هستم

ميخواستم بپرسم چطوري ميشه بلوتوس دستگاه رو فعال كرد، هر کاری میکنم یه اروری میده، ممنون میشم راهنمایی کنید
دوست گرامي با سلام,بايد بگم در سايت رسمي توشيبا كه در جستجوي ساده در گوگل ,سايت مادر در آمريكا بدست مي آيد,مي توانيد براحتي در بخش ساپورت آن براي هر مدلي,رفع اشكال نماييد و منابع بسيار خوبي در آن قسمت وجود دارد.اگر نيافتيد,بفرماييد تا من برايتان لينك آن را پس از جستجو ارسال كنم.

بالا