• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پرسش و پاسخ هاي سوالات و مشكلهاي سخت افزار

m_vista2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی دوست عزیز قیمتش چند میشه ؟ میخوام لپ تاپمو بفروشم یه سیستم 1.5 میلیون بگیرم یه کیس خوب ممنون بیشتر تئ اینترنتم دانلود همین مرسی

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
مرسی دوست عزیز قیمتش چند میشه ؟ میخوام لپ تاپمو بفروشم یه سیستم 1.5 میلیون بگیرم یه کیس خوب ممنون بیشتر تئ اینترنتم دانلود همین مرسی
قطعات رو جلوش قیمت زدم . اگر سیستم کامل میخواهید بگید لیست کنم .

m_vista2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره لیست کنید دوست عزیز ممنون میشم

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

shinji mikami

Registered User
لایک‌ها
56
درود بر اساتید عزیز دوستان بنده یک عدد cpi amd 1090 t دارم که 2 تا از پایه هاش شکسته ایا قابل تعمیر میباشد با تشکر.

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
درود بر اساتید عزیز دوستان بنده یک عدد cpi amd 1090 t دارم که 2 تا از پایه هاش شکسته ایا قابل تعمیر میباشد با تشکر.

بعید میدونم . ولی بعضی از سازندگان جواهر و طلا میتونند درست کنند . باید سوال کنید .

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
سلام
مانیتور را مستقیم به پورت vga وصل کردم، میخوام بدونم اگه از تبدیل DVI TO VGA استفاده کنم کیفیت خروجی بهتر نمبشه؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
سلام
ایا میشه هارد3ترا را به فرمتfat32تبدیل کرد؟؟؟؟

در ضمن یک هارد2ترا اینترنال هست که به سیستم میزنم اولش کمی صدا میده وبالا نمیاد و وقتی هم بالا میاد حجم را میزنه(-5mb)به نظرتون مشکلش چیه ؟و درست میشه؟

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام
ایا میشه هارد3ترا را به فرمتfat32تبدیل کرد؟؟؟؟

در ضمن یک هارد2ترا اینترنال هست که به سیستم میزنم اولش کمی صدا میده وبالا نمیاد و وقتی هم بالا میاد حجم را میزنه(-5mb)به نظرتون مشکلش چیه ؟و درست میشه؟
هارد 2 ترا که میفرمایید مشکل حجم به خاطر بردش هست .
منظور از فت 32 متوجه نشدم ؟
http://macrorit.com/download.html

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
هارد 2 ترا که میفرمایید مشکل حجم به خاطر بردش هست .
منظور از فت 32 متوجه نشدم ؟
http://macrorit.com/download.html
منظورم اینه که اگر من هارد3ترا بگیرم میتونم به فرمتfat 32تبدیلش کنم

هارد را بفرستم درست میشه؟؟؟؟چون صدا میده وبوت نمیشه یا اگرم بوت بشه(-5mb)نشون میده

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
منظورم اینه که اگر من هارد3ترا بگیرم میتونم به فرمتfat 32تبدیلش کنم

هارد را بفرستم درست میشه؟؟؟؟چون صدا میده وبوت نمیشه یا اگرم بوت بشه(-5mb)نشون میده
خیر این هارد هم ایراد مکانیکال دارد و هم بردش خراب شده .
اون لینک هم به خاطر همون هست .

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام يه سيستم نسبتا قديمي هست كه رم و گرافيكشو تازه عوض كردن اما وقتي روشنش ميكنم بالا نمياد و اصلا بوق سلامت مادربورد زده نميشه.از كجا ميشه فهميد مادربورد سالم هست يا نه؟شرايط تست رو يه سيستم ديگرم ندارم.ممنون ميشم كمك كنيد.

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
سلام يه سيستم نسبتا قديمي هست كه رم و گرافيكشو تازه عوض كردن اما وقتي روشنش ميكنم بالا نمياد و اصلا بوق سلامت مادربورد زده نميشه.از كجا ميشه فهميد مادربورد سالم هست يا نه؟شرايط تست رو يه سيستم ديگرم ندارم.ممنون ميشم كمك كنيد.
یکبار clear cmos کنید . باطری رو دربیارید و بعد از 10 دقیق دوباره بزنید . فقط سیستم برقش کشیده باشه . چک کنید buzzer همان بوق وصل باشه به مادربرد

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
یکبار clear cmos کنید . باطری رو دربیارید و بعد از 10 دقیق دوباره بزنید . فقط سیستم برقش کشیده باشه . چک کنید buzzer همان بوق وصل باشه به مادربرد
از كجا چك كنم كن buzzer وصله؟يه كابل رو مين بود كه روش نوشته اسپيكر وقتي اين رو ميم وصل بودبا روشن كردن سيستم شروع ميكرد به بوق ممتد زدن يه بوق كر كننده من اين كابل جدا كردم ديگه اين بوق نزد.حالا بايد اين كابل وصل باشه يا نه؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
از كجا چك كنم كن buzzer وصله؟يه كابل رو مين بود كه روش نوشته اسپيكر وقتي اين رو ميم وصل بودبا روشن كردن سيستم شروع ميكرد به بوق ممتد زدن يه بوق كر كننده من اين كابل جدا كردم ديگه اين بوق نزد.حالا بايد اين كابل وصل باشه يا نه؟
بله باید وصل باشه . مشکل رم هست یا گرافیک .احتمالا رم هست .

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
بله باید وصل باشه . مشکل رم هست یا گرافیک .احتمالا رم هست .
گرافيكش رو روي يه سيستم ديگه امتحان كردم مشكلي نداشت.رمهاش هم يكيش نو هست.يكيشون اتصالي داشته ممكنه مين خراب كرده باشه؟اگه رومهارو از سيستم جدا كنم نبايد بوق سلامت مين صداش در بياد؟اينكارو كردم اما فايده نداشته

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
گرافيكش رو روي يه سيستم ديگه امتحان كردم مشكلي نداشت.رمهاش هم يكيش نو هست.يكيشون اتصالي داشته ممكنه مين خراب كرده باشه؟اگه رومهارو از سيستم جدا كنم نبايد بوق سلامت مين صداش در بياد؟اينكارو كردم اما فايده نداشته
وقتی رم ها رو جدا میکنید باید همون بوق ممتد بزنه . بله اگر رم خراب باشه میتونه به برد صدمه بزنه .

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام.دوستان از كجا بفهمم رم يه سيستم ddr چنده؟

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
از روی مادربردش میشه فهمید . با برنامه cpu-z هم میشه فهمید

بالا