برگزیده های پرشین تولز

پرشين گيگ چش شده...؟!

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مشكل حل شد . دوباره راه افتاد . حالا خوبه به اين فروم هاي خارجي لينك نداده بودم ، وگرنه آبرو حيثيتمون مي رفت . نوشته We care about you, your data, and your trust to PG . ;)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Pda :
مشكل حل شد . دوباره راه افتاد . حالا خوبه به اين فروم هاي خارجي لينك نداده بودم ، وگرنه آبرو حيثيتمون مي رفت . نوشته We care about you, your data, and your trust to PG . ;)
به سلامتي...
27.gif

Danial-Dabiri

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Pda :
برگشته :D ايول :D

ولي 4 تا از اينوايت هاي منو خورده

راستي ماله من 200 مگ بود از اول، ماله شما ها چند مگه؟؟ :D

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Danial-Dabiri :
برگشته :D ايول :D

ولي 4 تا از اينوايت هاي منو خورده

راستي ماله من 200 مگ بود از اول، ماله شما ها چند مگه؟؟ :D
مال من از اول 100 مگ بود . ايني هم كه ميگي از اينوايتهاتونن رو خورده ، براي من هم اتفاق افتاده . امروز 7 تا دارم ، فردا ميشه 4 تا ، پس فردا 6 تا . نمي دونم به چي ربط داره .

Pda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ! دوباره اين پرشين گيگ چه مرگش شده ؟ با دو تا اكانت پرشين گيگ امروز امتحان كردم . هيچي آپلود نمي كنه . يعني Send دارم ، ولي هيچي توي اين پرشين گيگ لامصب نشون نمي ده . الان يه فايل رو n دفعه است دارم آپلود مي كنم . دستگاه رو ريبوت كردم . n بار ديسكانكت كردم و دوباره وصل شدم . با 4 تا بروزر امتحان كردم . IE - FireFox - Opera - Avant . با دوتا اكانت پرشين گيگ امتحان كردم . انگار نه انگار . واسه شما هم همينطوريه ؟ :blink: :blink:

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Pda :
آقا ! دوباره اين پرشين گيگ چه مرگش شده ؟ با دو تا اكانت پرشين گيگ امروز امتحان كردم . هيچي آپلود نمي كنه . يعني Send دارم ، ولي هيچي توي اين پرشين گيگ لامصب نشون نمي ده . الان يه فايل رو n دفعه است دارم آپلود مي كنم . دستگاه رو ريبوت كردم . n بار ديسكانكت كردم و دوباره وصل شدم . با 4 تا بروزر امتحان كردم . IE - FireFox - Opera - Avant . با دوتا اكانت پرشين گيگ امتحان كردم . انگار نه انگار . واسه شما هم همينطوريه ؟ :blink: :blink:

من هم همين مشكل رو دارم . نميدونم براي چي !

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از N e M e S i S :
من هم همين مشكل رو دارم . نميدونم براي چي !
بابا خودشون كه تو صفحه اول گفتن كه فعلا تا يه مدتي مشكل داره.

Dear PersianGig Users,

Because of some technical issues the "PersianGig Web Space Service" was not available for a while, we are sorry about that and we appreciate your patience.

We care about you, your data, and your trust to PG.

#PersianGig Administration.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
خب از اون موقع (ساعت 9:35) نشستم براي امتحان يه فايل 4 مگابايتي رو آپلود كردم بدون هيچ مشكلي! ايناهاش :

http://www.mahdi206.persiangig.com/Chris%20Sphreeis%20-%20Enchantment%20-%20128%20Kbps.mp3

همون آهنگه هست كه امروز صبح PDA جان گذاشته بودن ما دانلودش كرده بوديم حالا هم كه بدون هيچ مشكلي آپلودش كرديم!

احتمالا بعضي وقتها مشكل پيش مياد براش البته شايد هم سرعت اينترنت اثر داشته باشه!

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mahdi206 :
خب از اون موقع (ساعت 9:35) نشستم براي امتحان يه فايل 4 مگابايتي رو آپلود كردم بدون هيچ مشكلي! ايناهاش :

http://www.mahdi206.persiangig.com/Chris%20Sphreeis%20-%20Enchantment%20-%20128%20Kbps.mp3

همون آهنگه هست كه امروز صبح PDA جان گذاشته بودن ما دانلودش كرده بوديم حالا هم كه بدون هيچ مشكلي آپلودش كرديم!

احتمالا بعضي وقتها مشكل پيش مياد براش البته شايد هم سرعت اينترنت اثر داشته باشه!

پس چرا من نميتونم فايل زيپ ( ZIP ) شده بزارم ؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
PHP رو ساپورت نميكنه ؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
نه عزيزم .... مگه از شما اسم بردم ؟! با هر كس كه بلد باشه بودم ;)

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
شایان جان دعوت نامه تو دست و بالت نیست؟

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
دستت درد نكنه

ویرایش: آدرس ایمیل رو برداشتم. ;)

Last edited:

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
فرستادم ...

اقا كسي نميدونه ؟! اين PHP ساپورت ميكنه يا نه ! من يه فايل ميذارم مشكلي نداره ... يه فايل ديگه ميذارم ... مشكل داره ...

sefid

Registered User
لایک‌ها
0
خیر ساپورت نمیکنه !

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
اين بنده خدا كه داره كار ميكنه....هيچ مشكلي هم نداره.....

بالا