برگزیده های پرشین تولز

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
فروش پروژه‌ی استارت آپی، پیاده سازی شده به همراه پلن تجاری تخصصی جهت مهاجرت از طریق ویزای استارت آپ کانادا.

پروژه :
- این پروژه در رابطه با تحلیل معاملات معامله گران در کلیه ی بازارهای مالی ست
- تحقیقات بازار و بررسی ها به صورت تخصصی در بیزینس پلن انجام شده و در سطح بین المللی رقیب مستقیم ندارد.رقبای غیر مستقیم در طرح تجاری بررسی شده اند.
- نسخه ی اولِ پروژه پیاده سازی شده است.

ویزای استارت آپ کانادا :
- اقامت دائم در کمتر از 3 ماه( ویرایش و توضیح: اجازه اقامت و کار کانادا تا 3 ماه و 3 ماه بعد دریافت اقامت دائم. که پس از دریافت اقامت دائم، اجباری برای کار کردن بر روی پروژه هم وجود نداره.)
-امکان اقامت به همراه خانواده بطور همزمان و اجازه ی کار و تحصیل برای درخواست کننده و خانواده
-بدون نیاز الزامی به آیلس بالای 5 در هر 3 زمینه
-بدون محدودیت سنی
-امکان دریافت اقامت دائم برای تا 5 نفر اعضای تیم به همراه خانواده+ اجازه ی کار و تحصیل
-دریافت راهنمایی های حقوقی و قانونی از شتابدهنده ی تاییدکننده در رابطه با بیزینس

مزایای مالی :
-دریافت کمک مالی از شتابدهنده تا 200 هزار دلار کانادا
-کسب درآمد از پروژه پس از ارائه .
-امکان دریافت وجه برای دریافت اقامت دائم تا 5 نفر به عنوان اعضای تیم اجرایی.(معمولا برای هر نفر بین 20 الی 50 هزار دلار)

شرایط:
- دریافت پروژه به همراه تمامی راهنمایی های لازم و انتقال های قانونی در دفترخانه با مبلغ 20هزار دلار
-ارائه ی طرح تجاری ترجمه شده طبق استاندارد های مورد نیاز برای شتابدهنده های مربوطه

توضیحات لازم :
-بهتر است رشته تحصیلی یا زمینه کاری شما در راستای علوم کامپیوتر، بازارهای مالی یا ریاضی باشد.
-بهتر است آیلس 5 داشته باشید.
- امکان ارائه در ایران نیز جود دارد اما توصیه نمیشود.

در صورت داشتن هرگونه سوال با من در تماس باشید

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
همچین چیزی مطلقا غیر ممکنه
پروسه ی دریافت اقامت از طریق استارت آپ ، نهایتا تا 6 ماه طول میکشه.همزمان با ارسال درخواست میتونید درخواست اقامت کاری رو هم ارسال بفرمایید که طبق نامه ی شتابدهنده، افرادی که برای پروژه افراد اصلی معرفی شدن میتونن این ویزا رو دریافت کنند .(معمولا تا 3 نفر از 5 نفر هست اما بستگی به پروژه داره)
در واقع شما تا 3 ماه بعد میتونید به خاک کانادا وارد بشید و اجازه کار روی پروژه در شتابدهنده رو دارید و 3 ماه بعد هم اقامت دائم شما به دستتون میرسه.
از نظر غلط در جمله، حق با شماست. اینطور اصلاح میکنم :
اجازه اقامت و کار کانادا تا 3 ماه و 3 ماه بعد دریافت اقامت دائم. که پس از دریافت اقامت دائم، اجباری برای کار کردن بر روی پروژه هم وجود نداره.

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام خسته نباشید

میشه جزئیات رو ارسال کنید؟ الان این پروژه هست یا کل استارتاپ؟ 20 هزار دلار یکم کم نیست برای اقامت؟

با این پروژه چطور میشه کسب درامد کرد و یک توضیحات تکمیلی برای بنده ارسال کنید + واتساپ

و اینکه شما ایران هستید یا کانادا؟

خانواده 4 نفره هستیم

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
سلام خسته نباشید

میشه جزئیات رو ارسال کنید؟ الان این پروژه هست یا کل استارتاپ؟ 20 هزار دلار یکم کم نیست برای اقامت؟

با این پروژه چطور میشه کسب درامد کرد و یک توضیحات تکمیلی برای بنده ارسال کنید + واتساپ

و اینکه شما ایران هستید یا کانادا؟

خانواده 4 نفره هستیم
سلام وقت بخیر. پاسخ از طریق پیام حضورتون ارسال شد.

اگر پروژه جواب نده چی میشه یعنی شکست بخوره و بلا استفاده بمونه تکلیف اقامت چی میشه؟
این مسئله ارتباطی به اقامت دریافتی شما یا افراد خانواده ندارد . ویزای شما دائم هست و نیازی به تمدید نیز وجود ندارد:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,112
سلام دوست عزیز
چه تضمینی وجود داره که این پروژه به عنوان استارت آپ پذیرفته بشه و اقامت بهش تعلق بگیره؟ چون فکر میکنم پروژه با شرایط خاصی رو به عنوان استارت آپ میپذیرن.

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
سلام دوست عزیز
چه تضمینی وجود داره که این پروژه به عنوان استارت آپ پذیرفته بشه و اقامت بهش تعلق بگیره؟ چون فکر میکنم پروژه با شرایط خاصی رو به عنوان استارت آپ میپذیرن.
با سلام و احترام
پاسخ از طریق پیام ارسال شد خدمتتون

job seeker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میشه جواب سوال این دوستمون رو برای من هم بفرستید خیلی متشکرم

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
سلام

لطفا اگر اطلاعات خاصی هست برای من هم ارسال کنید

ممنون

رفیق

Registered User
لایک‌ها
24
سلام
لطفا برای من هم ارسال کنید به همراه هزینه ها

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
سلام.
چه تضمینی هست که پروژه از سوی انکیباتورها پذیرفته بشه ؟

imodak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
چه تضمینی وجود داره که این پروژه به عنوان استارت آپ پذیرفته
سلام
پاسخ این سوال دوستمون رو برای بندم بفرستید

بالا