برگزیده های پرشین تولز

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
سلام
بی زحمت سوال دوست گرامی در باب تضمین قبول استارتاپ رو هم برای بنده ارسال کنید.
سپاسگزارم

2046

Registered User
لایک‌ها
18
با سلام
لطفا توضیحات لازم رو در مورد تضمین پذیرفته شدن پروژه تون برای بنده هم ارسال کنید

سپاس

amirff

Registered User
لایک‌ها
34

septemer

Registered User
لایک‌ها
368
سلام
اطلاعات کامل واسه بنده ارسال کنید تشکر

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432

moji_2541

Registered User
لایک‌ها
23
سلام وقت بخیر
توضیحات کامل در پست اول تاپیک وجود دارد. اگر سوال دیگری دارید در خدمت شما هستم
عزیز من 1بار با یک وکیل صحبت کردم اگر اشتباه نکرده باشم گفتش که برای پروژه استارت اپی بین 3 تا 5 نفر باید باشند و مبلغ هم 120 هزار دلار کانادا هستش و اینکه تا پروژه ارائه بشه و دولت کانادا قبول کنه حداقل 1 سال وقت میگیره
البته نمیدونم حرف های بالا درست باشه یا نه
بیشتر سوال من این بود این پروژه آیا از طرف دولت کانادا قبول شده یا اگه قبول نشه مبلغ برمیگردونید
و اینکه 20 هزار دلار با 120 هزار خیلی اختلاف داره
شایدم من دارم اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید

ali9999

Registered User
لایک‌ها
42
سلام
سپاسگزارم

kingnothing1985

Registered User
لایک‌ها
125
عزیز من 1بار با یک وکیل صحبت کردم اگر اشتباه نکرده باشم گفتش که برای پروژه استارت اپی بین 3 تا 5 نفر باید باشند و مبلغ هم 120 هزار دلار کانادا هستش و اینکه تا پروژه ارائه بشه و دولت کانادا قبول کنه حداقل 1 سال وقت میگیره
البته نمیدونم حرف های بالا درست باشه یا نه
بیشتر سوال من این بود این پروژه آیا از طرف دولت کانادا قبول شده یا اگه قبول نشه مبلغ برمیگردونید
و اینکه 20 هزار دلار با 120 هزار خیلی اختلاف داره
شایدم من دارم اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
سپاسگزارم

سلام وقت بخیر
منظورتون رو در رابطه با مبلغ متوجه نشدم. فکر میکنم مبلغی که اون وکیل برای پروژه ی خودشون در نظر گرفته بودند این مقدار بوده. بله برای این پروژه ها وکلا مبالغ بسیار بالایی دریافت می کنند در حالی که همین پروژه ها رو از امثال ما با قیمتهای بسیار پایینتر خریداری می کنند. به همین دلیل من تصمیم گرفتم که این پیشنهاد رو با اونها مطرح نکنم.
دولت کانادا قرار نیست که پروژه رو تایید کنه. شما به شتابدهنده ها(که میتونن دولتی یا خصوصی باشند) پروژه رو ارائه می کنید و پس از تایید اونها میتونید برای پروسه ی ویزا اقدام کنید. این پروسه 3 و 6 ماه زمان میبره. برای افراد اصلی پروژه میتونید ویزای کار درخواست کنید که زمانش 3 ماه هست و برای مابقی اعضای تیم تا 6 ماه.
بله شما میتونید تا 5 نفر رو عضو پروژه تون کنید و البته این 5 نفر می تونن آشنا یا غریبه و با پرداخت هزینه به شما انتخاب بشند. لینک توضیحات کامل
چیزی که من به شما ارائه میکنم یک پروژه ی کامل به همراه تمامی موارد مورد نیازی هست که برای پذیرفته شدن نیاز دارید. هرگز هیچ شخصی نمی تونه به شما تضمینی برای پذیرفته شدن بده. اما نکته اینجاست که تمامی موارد مورد نیاز برای ارائه و پذیرفته شدن در دست شماست. من بیشتر از 5 سال در زمینه ی استارت آپ ها فعال بودم و با تمامی چیزهایی که اونها نیاز دارند آشنایی کامل دارم. در صورت لزوم میتونیم در این رابطه بیشتر با هم صحبت کنیم.
بیش از 50 شتابدهنده در سایت وزارت امور خارجه ی کانادا معرفی شده. تمام اونها موارد مورد نیازشون رو در سایتهاشون ذکر کردند و وقتی تمام ملزومت رعایت شده باشه دلیلی برای مردودی وجود نداره. لینک لیست کامل شتابدهنده ها
این رو هم در نظر داشته باشید که :
- از همین طریق برای تمامی کشور های پیشرفته می تونید اقدام کنید، اما تنها کشوری که بدون دردسر اقامت دائم می ده کاناداست. یعنی شما آپشن های زیادی خواهید داشت.
- حتی اگر هدف شما مهاجرت نباشه، یک کسب و کار آنلاین خواهید داشت که درآمد اون بسیار بالاست.موارد مورد نیاز شتابدهنده ها، دقیقا همون مواردی هست که شما برای پیاده سازی درست یک ایده نیاز دارید.در واقع با انجام مراحل سنجش بازار ، تشخیص بازار هدف ، تشخیص مشکل ، پیاده سازی اولیه و ... شما کسب و کارتون رو به صورت اصولی و درست پایه ریزی میکنید و میتونید انتظار سودآوری داشته باشید. پس کسب و کار شما نمیتونه سودآوری مورد نظر رو نداشته باشه.
- پروزه رو میتونید به زبان فارسی و با شتابدهنده های داخلی هم کار کنید.

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
609
سلام
لطف می کنید اطلاعات ارسال کنید؟
ممنون

radair

Registered User
لایک‌ها
82
چقدر بودجه لازم است ؟