برگزیده های پرشین تولز

پرینت در asp

صنم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdi25 :
یا از رول کاغذ استفاده کن .
اینی که نوشتید یعنی چه ؟:blink: در ضمن میشه یه فایل word درست کرد که مثلا حاشیه خاصی داشته باشه و هر وقت خواست به word بفرسته این فایل word رو باز کنه و توی اون export کنه یعنی فایل word ما تمپلیت خاصی داشته باشه ؟

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اینی که نوشتید یعنی چه ؟
پرینت ها چند نوع کاغذ استفاده می کنند .
1- A4
2- رول در اندازه های و مشخصات مختلف مثلا 40*40
کاغذ رول پیوسته است و به صورت چند متری هم میشه پرینت گرفت
wink.gif

در ضمن میشه یه فایل word درست کرد که مثلا حاشیه خاصی داشته باشه و هر وقت خواست به word بفرسته این فایل word رو باز کنه و توی اون export کنه یعنی فایل word ما تمپلیت خاصی داشته باشه ؟

منظورتو نگرفتم .
ولی شما هر چیزی که در صفحه HTML میبینید را می توانید تبدیل به یک فایل Word کنید .( یه هو رسمی صحبت کردم
nahaha.gif
) اگر چیزی که مد نظر داری رو میتونی به صورت یه فایل Web در بیاری ، که باید بگم آره میشه

صنم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdi25 :
منظورتو نگرفتم .
بیبنید تو اداره در برنامه مکاتبات اداری برای نوشتن نامه ها تحت وب از word استفاده کرده اند هر وقت که خواستی نامه ای را بنویسی اول یک template برای نامه انتخاب می کنی که توی این template که word هست مثلا آرم اداره هست بعد شروع به نوشتن نامه در آن صفحه می کنی این temp ها را مدیر تحت word درست می کند و در برنامه قرار می دهد من می خوام بدونم چه طوری این فایل word رو این جوری باز می کنه .

صنم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید این برنامه چشه من تو چاپ ،جدول شماره و تاریخ و کد رو تنظیم کردم که از چپ نشون بده توی صفحه وب درست نشون میده ولی وقتی که میره تو word نمی دونم چرا درست نشون نمیده تاریخ و شماره و کد پایین می افته
کد رو attach کردم
صفحه http://localhost/gavahi/print_search_gostaresh.asp رو باز کنید در قسمت شماره دوره عدد 2 رو وارد کنید دگمه تایید رو کلیک کنید بعد بر روی رکورد نشان داده شده کلیک کنید در پایین صفحه کلمه print رو کلیک کنید حالا توی فایل word اصلا شماره و تاریخ و کد اصلا سرجایشان نیستند

فایل های ضمیمه

• Gavahi.zip
    210.8 KB · نمایش ها: 8

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از صنم :
ببینید این برنامه چشه من تو چاپ ،جدول شماره و تاریخ و کد رو تنظیم کردم که از چپ نشون بده توی صفحه وب درست نشون میده ولی وقتی که میره تو word نمی دونم چرا درست نشون نمیده تاریخ و شماره و کد پایین می افته
کد رو attach کردم
صفحه http://localhost/gavahi/print_search_gostaresh.asp رو باز کنید در قسمت شماره دوره عدد 2 رو وارد کنید دگمه تایید رو کلیک کنید بعد بر روی رکورد نشان داده شده کلیک کنید در پایین صفحه کلمه print رو کلیک کنید حالا توی فایل word اصلا شماره و تاریخ و کد اصلا سرجایشان نیستند
این قسمت صفحه Gavahi.asp رو نگاه کن خط 74

HTML:
<% If sExport = "" Then %><div align="left">
   <table border=0 align=left style="border-collapse: collapse" bordercolor="#111111" cellpadding="0" cellspacing="0" dir="ltr" width="105"><% end if %>
 <tr>
 <td align="left" width="56">
     <p dir="rtl" align="left">
     <font face="B Titr" size="2"><%=temp_shomareh_sabt_doreh%></font></p>
     <p dir="rtl" align="left">&nbsp;<font face="B Titr" size="2"><%=temp_Date_sabt_doreh%> </font></p>
     <p dir="rtl" align="left">
     <font size="2" face="B Titr"><%=temp_Code_doreh%></font>
     </td>
 <td align="left" width="49">
     <p dir="rtl" align=right>
     <font face="B Titr" size="2">شماره:</font></p>
     <p dir="rtl"  align=right><font face="B Titr" size="2">تاریخ:</font></p>
     <p dir="rtl"  align=right><span lang="fa"><font face="B Titr" size="2">کد:</font></span></td>
     </tr>
     </table>

اینو زیادی گزاشتی بردار درست میشه
کد:
<% If sExport = "" Then %>
کد:
<% end if %>

یه چیز دیگه . align جدولی که درست کردی رو خیلی پیچوندی . تو یه خط هم از DIR=RTL استفاده کردی هم از این align=right . تو صفحه HTML زیاد مشکلی نداره یه جوری خودش با خودش کنار میاد .ولی در Word ... چه عرض کنم .

صنم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اطلاعاتم رو در access ذخیره می کنم ولی وقتی که ذخیره میشه توی access بصورت فارسی ذخیره نمی شه یه سری حروف عجیب غریب می افته ولی درست از بانک میتونه بخونه من می خوام که این اطلاعات در access بصورت فارسی ذخیره شه utf-8 رو هم بالای صفحاتم گذاشتم .

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
این رو هم در اولین خط بزار . مشکل حل میشه

HTML:
<%@LANGUAGE="VBSCRIPT" CODEPAGE="65001"%>

صنم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdi25 :
این رو هم در اولین خط بزار . مشکل حل میشه

HTML:
<%@LANGUAGE="VBSCRIPT" CODEPAGE="65001"%>
ولی همه فونتهای مربوط به input هاو متن روی صفحه تغییر می کنه دیگه فارسی نشون نمی ده ؟

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از صنم :
ولی همه فونتهای مربوط به input هاو متن روی صفحه تغییر می کنه دیگه فارسی نشون نمی ده ؟
این خط رو که گزاشتی اطلاعات در دیتابیس درست شده یا نه ؟

اگه درست شد قسمتهای استاتیک رو باید دستی درست کنی .
در غیر این صورت مکافات داری اگه بخوای از فارسی نویس های مستقل برای ورود اطلاعات در دیتابیس استفاده کنی .

kohyar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا مهدي
من يك صفحه به نام view.asp دارم كه اطلاعاتي را از بانك اطلاعاتي مي خونه و توي يك جدول نشون ميده
كدهاي شما رو هم توي همين صفحه نوشتم
منظورم لينك پرينت با مقصد word و در بالاي همين صفحه هم كد بعدي رو كه گذاشته بودي نوشتم
زمانيكه بعد از مشاهده نتايج جستجو بر روي print كليك مي كنم word باز ميشه ولي اين error رو ميده
missing file ..\temporary internet file\conent.IE5\699h82yc\defsult.css​
بعد از ok كردن خطاي فوق صفحه مود نظر توي word نمايش داده ميشه ولي فقط جداول و محتويات Html رو نشون ميده و نتايج رو نشون نميده

بالا