برگزیده های پرشین تولز

پست پاک شده

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از magmag :
سلام احسان جان ممنون از راهنمائيت حدس مي زدم يك چيزي تو همين مايه ها بايد توي باكسه بزارم اما دقيقش رو نمي دونستم.
ايني كه الان شما گفتيد رو گذاشتم اما در بازسازي يك ارور ميده گفتم شايد خط بالا- رو بايد _ بگذارم اما باز ارور داد تو بازسازي لطفا چكش كنيد شايد بايد تنظيم ديگه اي هم بگنم ... ممنون هميشه شرمنده مي كنيد شما و تيمتون :blush:
به نظرم اگه از كد زير استفاده كني بهتر هستش:
کد:
<$MTEntryID pad="1"$>-<$MTEntryDate format="%x"$>.html
Example: 00085-February 21,2,2004
كه خروجي اين كد به صورت شماره پست + تاريخ (تاريخ عنوان مثلا: February 21,2,2004) و اگر بخواهيد نحوه نمايش تاريخ رو هم مي توانيد تغيير دهيد.
اگر اطلاعات بيشتر درباره تاريخها خواستي خبر بده تا توضيح بدم

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا طاها دستت درد نكنه.
اينرو استفاده كردم و كار هم كرد اگرچه نمي دونم اون يكيمال احسان چرا ارور مي داد.
حالا يك سوال دارم كه هم اينجا مطرح مي كنم هم توي قسمت ديگه.
من حجم فايل ها زياد شده بود چون يك بار از اونا با پسوند پي اچ پي هم ساخته بودم حالا كه از اين كد شما استفاده كردم علاوه بر تكي بي تاريخ با تاريخ ها هم هست پاك كردن قبلي ها جز اينكه دونه دونه بخوام پاك كنم از ديتا بيس راه ديگه اي نداره. ممنون

babak_b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از داس با ftp لاگين كن ( با دستور ftp ftp.mydomain.com مثلا) . بعد به اون دایرکتوری خاص برو و بزن del *.php .
یا اگر از برنامه ای مثل ws_ftp استفاده می کنی یه جا فایلها رو انتخاب کن و delete رو بزن .

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستت درد نكنه بابك جان من اين برنامه رو مي تونم از جائي دانلود كنم سراغ داري ؟ توي اين مجموعه سي دي مثل آچار فرانسه يا مدل ديگش چي ؟ خيلي لطف كردي

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
اشكال كد من اين بود كه حواسم نبود و به جاي MTEntryDate از MTArchiveDateEnd استفاده كرده بودم. به هر حال خوشحالم كه مشكل حل شده الان! :)

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از ehsan :
اشكال كد من اين بود كه حواسم نبود و به جاي MTEntryDate از MTArchiveDateEnd استفاده كرده بودم. به هر حال خوشحالم كه مشكل حل شده الان! :)
اره اگر بخواهيد مي توانيد نحوه نمايش آنها رو هم تغيير دهيد

magmag

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسي احسان جان
طاها خان در مورد اف تي پي و لاگين شدن به مدريت فايل ها از طريق برنامه هاي اف تي پي مرجع خوبي واسه مطالعه توي فروم ها باز شده ؟

بالا