برگزیده های پرشین تولز

پيش بيني قهرمان ليگ هفتم - جام خليج فارس

قهرمان ليگ برتر (ليگ هفتم) كدام تيم است؟

• Total voters
    58

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
سلام فرزاد جان.

ببخشید یه دو ماهی نبودم . سرم خیلی خیلی شلوغه . چی شد این پراید نوک مدادی قرمزی ما ؟ کجا بیام بگیرمش ؟ دی :

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام امیرخان
مشتاق دیدار برادر....... خیلی مخلصیم

والا پرایده آمادس !! فقط مونده رنگش کنیم !! اونم که فعلا در هاله ای از ابهامه !!

یه روز زرد میشه ... فعلا هم که قلم هایه قرمزو آماده کردیم .....:happy:

ولی صحبت کردم پراید شما رو حتما آبی بدیم ! :D

خلاصه از دیدنت خیلی خوشحال شدم :)
پاینده باشی رفیق ..;)

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
قهرمان لیگ : سپاهان
قهرمان جام حذفی : سپاهان
آقای گل: روح ا... بیگدلی
دو تیم سقوط کننده : شیرین فراز و پگاه
دو تیم صعود کننده : فولاد - سپاهان نوین

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام

با وجود اینکه کمتر از چهار هفته به پایان بازیهای لیگ مونده ، هنوز هیچی معلوم نیست !! جز اینکه اس اس قهرمان نمیشه ! :( و 50 امتیاز مسلم از کف اس اسی ها پریده

من فکرمیکنم همه چیز به روز آخر کشیده میشه ...

در ضمن دوستان عزیز : tooraj 01 و smohammadhendi بعد از تاریخ خاتمه مسابقه پست دادن

با تشکر و سپاس از دوستان و :

به امید فهرمانی شایسته ترین تیمها در لیگ و جام حذفی :)

vahidm1360

Registered User
لایک‌ها
0
از روز اول هم همه می خواستند پرسپولیس قهرمان بشه و حالا هم داره میشه.
امیدوارم که سپاهان هم به هیچ جا نره. نه توی لیگ نه جام حذفی و نه آسیا. فقط به خاطر مدیر عاملش

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
خوب فرزاد جون از اين مسابقه چه خبر ؟

چرا اين تاپيك رفته بود صفحه دوم پس ؟

چيكار كنم ؟ سهممو كي برات بفرستم ؟ من خيلي سخت ميام تو پي تي . آيدي م رو ادد كن اينجوري راحت تر خبر ميدي ... نوكرم :happy:

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
با عرض سلام خدمت امیر خان گل و دوستان گرامی :)

میخواستم جمع بندی اولیه رو بذارم بعد از قهرمانی اس اس تو جام حذفی ! :p پست امیر خان رو که دیدم جو زده ! شدم و تا اینجا امتیازات رو حساب کردم :rolleyes:

کلا 19 نفر شرکت کننده داشتیم که 2 نفر خارج مسابقه هستن ( بعلت پست بعد از خاتمه تاریخ مسابقه )

فعلا نفر اول : reza_badkonaki عزیز با کسب 200 امتیازه ، از حدس :
قهرمانی پرسپولیس ، آقای گلی خلیلی ، سقوط شیرین فراز و نفت ( البته تو تیمهای صعود کننده داماش رو هم گفته که صعود نکرده .. )

نفرات بعدی : amin _lili - tomas_anders- mahiar -hamed_pt -last_monarch- ronan - simpson با 150 امتیاز ، از حدس :
قهرمانی پرسپولیس ، آقای گلی خلیلی ، سقوط شیرین فراز و پگاه

payam_2002us - f@rzad - amir_khan - soheil_star -sasan s - illusion - selerco با 100 امتیاز
که یا آقای گل رو خلیلی نگفته بودن یا قهرمان رو پرسپولیس نگفته بودن

sepahan - ashimoto هم با 50 امتیاز
که فقط سقوط شیرین فراز رو درست گفتن

ضمنا tooraj ( با 100 امتیاز )و smohammadhendi ( با 50 امتیاز ) هم بعلت پست بعد از زمان ، خارج از مسابقه امتیازاتشون محاسبه میشه :)

مخلص همه دوستان ...

تو لیگ که شایسته ترین تیم قهرمان شد ... :)

به امید قهرمانی شایسته ترین تیم تو جام حذفی :happy:

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلام

خوب ایشالله تا روز دوشنبه تکلیف این مسابقه هم معلوم میشه ولی معلوم شده که فقط 2 نقر این شانس رو دارند

نفر اول reza_badkonaki عزیز هست که 200 امتیاز کسب کرده بود و اگر هم دوشنبه استقلال قهرمان بشه ( ایشالله ;) ) با 250 امتیاز قهرمان میشه

و نفر بعدی simpson عزیز هست که با توجه با حدس صعود سپاهان نوین 200 امتیازی شده و اگر دوشنبه پگاه قهرمان بشه اونوقت ما 2 نفر 200 امتیازی بعنوان برنده خواهیم داشت :)

با وجود انکه اغلب دوستان فولاد و استیل آذین رو صعود کنده میدونستن با تحقق پیدا نکردن این پیش بینی همه از گردونه رقابت خارج شدن ...

و 2 نفر موندن ، reza_badkonaki که سقوط نفت رو پیش بینی کرد و simpson که صعود استیل آذین رو

از حالا به این دو دوست عزیز تبریک میگم :blush:

تا دوشنبه خدانگهدار

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
سلامی دوباره ! و پوزش بخاطر تاخیر :)

بلاخره بعد از فراز ونشیبهای فراوان لیگ و جام حذفی امسال هم قهرمان های خودشو شناخت

و شکر خدا که تو هر دو هم حق به حق دار رسید و شایسته ها قهرمان شدن :)

قهرمان ما هم مشخص شد ، reza_badkonaki عزیز با مجموع 250 امتیاز گوی سبقت رو از بقیه دوستان ربود و به تنهائی اول شد

پس جایزه این مسابقه که یک جاسویچی پراید بود بهشون تعلق میگیره ! :p شوخی

جایزشون هم 3000000 ریال ناقابل از طرف اینجانبه که ازشون شماره حساب میگیرم و ارسال میکنم :)

البته چند اسپانسر بزرگوار هم داشتیم که صمیمصانه ازشون تشکر میکنم که تاپیک این حقیر رو حمایت کردن و ایشالله واسه دور بعد هم این مسابقه رو بهترش میکنیم هم کاملتر ( با یاری و همفکری همه شما خوبان :) )

بازم از حضور همه دوستان گرامی ممنونم

امید که همواره شاد و در پناه حق باشید :)

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
سلامی دوباره ! و پوزش بخاطر تاخیر :)

بلاخره بعد از فراز ونشیبهای فراوان لیگ و جام حذفی امسال هم قهرمان های خودشو شناخت

و شکر خدا که تو هر دو هم حق به حق دار رسید و شایسته ها قهرمان شدن :)

قهرمان ما هم مشخص شد ، reza_badkonaki عزیز با مجموع 250 امتیاز گوی سبقت رو از بقیه دوستان ربود و به تنهائی اول شد

پس جایزه این مسابقه که یک جاسویچی پراید بود بهشون تعلق میگیره ! :p شوخی

جایزشون هم 3000000 ریال ناقابل از طرف اینجانبه که ازشون شماره حساب میگیرم و ارسال میکنم :)

البته چند اسپانسر بزرگوار هم داشتیم که صمیمصانه ازشون تشکر میکنم که تاپیک این حقیر رو حمایت کردن و ایشالله واسه دور بعد هم این مسابقه رو بهترش میکنیم هم کاملتر ( با یاری و همفکری همه شما خوبان :) )

بازم از حضور همه دوستان گرامی ممنونم

امید که همواره شاد و در پناه حق باشید :)

تبریک به رضا بادکنکی عزیز . مثل اینکه اکثر حدس ها رو زده به هدف !

فرزاد چکار کردی ؟ پول رو براش حساب باز کردی یا بریزیم به حساب خودش . جون سه تاییمون ( من و تو رضا برنده ) تو پی ام بهم خبر بده که اقلا متنشو تو ایمیلم بیاد و بخونم .

مرسی

بالا