برگزیده های پرشین تولز

پیج رنک ها آپدیت شد | 14 اردیبهشت 91

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
دوستان توجه کنن افزایش و کاهش رنک به یک معیار یا حتی چند معیار مربوط نیست بلکه ارتباط مستقیمی با کل سایت شما داره نمیشه همینطوری با ذکر چند مورد در موردش نظر داد باید درون ریز و برون ریز سایت شما بررسی بشه تا بشه نتیجه گیری کرد به خاطر تعغییر الگوریتم الان واقعا مشکله بشه گفت چرا و مشکل از کجاست چوت اطلاعات کمی در مورد عملکرد جدید این الگوریتم وجود داره باید چند ماهی منتظر بود تا به اصطلاح جا بیفته اما چیزی که تا الان می شه گفت اینه کل سایت شما بررسی و امتیاز دهی میشه کل یعنی از قالب بگیرید تا ارتباطات و پیوند ها و مطالب و... این مطلب بسیار مهمه که رنک سایت شما کاملا به جهت گیری سایت شما ربط پیدا می کنه گوگل همه پارامتر ها رو می گیره انالیز میکنه و بعد نتیجه گیری شما ممکنه همه موارد رو رعایت کردی اما جهت گیری سایت شما بر پایه "همه گیر سازی" هست و این یعنی با وجود تمامی موارد مثبت جهت سایت شما منفی است پس رتبتتون کاهش پیدا می کنه همه گیر سازی یعنی هموم که می گیم همرنگ جماعت شدن این بده مثلا شما سایت تفریحی میزنی عین دیگران سایت تبلیغی میزنی عین دیگران حتی اگه مطالبت اختصاصی باشن باید نوع اوری بکار ببرید هم تو ساختار هم در محتوا اینده یعنی خلاقیت نوع اوری و منحصر بفرد بودن

3fazin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داش علی گل درست میگه. پیج رنک هیچ تاثیری توی افزایش بازدید و بالا اومدن تو موتورای جستجو نداره. تنها عامل افزایش بازدید مدیریت کلمات کلیدی و سئو و بهینه سازی اصولی و درست سایت هست که باید یه فرد متخصص انجام بده. مث سایت من که واقعا راضیم :cool:

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
سلام چه عچب یکی جواب داد ؟ ممنون یه سوال بستگی به دامنه سرویس دهنده وبلاگ نداره sc که مال یه کشور دور افتاده س؟ آخه اگه من این همه فعالیت تو گوگل می کردم مطمئنا 3 تا 4 می گرفتم یه وبلاگ تو گوگل زدم با چندتا پست انگشت شمار به فکر تبادل لینک هم نبودم یه هو شد 3 دیگه بهش دس نزدم شد 2 و بعد هم 1 وبلاگ مذهبی هم که 3 شد اون اوایل تو بلاگفا من تو این وبلاگ فقط با وبلاگ های رنک 3 و چهار تبادل لینک می کردم منظورم اینه که تو بلاگفا به راحتی رنک می گرفتم ولی با این سرویس وبلاگدهی نمیشه البته بازدید و فروشم خوبه ولی گیرم این گوگله! به وبلاگ های که رنک 3 و 4 داشتنن که نگا می کردم اکثرا تو میهن بلاگ بود و با همه وبلاگ ها تبادل لینک می کردن یه وبلاگ رنک 4 بود به هیچ وبلاگی نه نمی گفت با وبلاگ رنک 0 هم تبادل لینک می کرد جریان چیه؟
ببین عزیز ربطی نداره شما دامین .tk داری یا .com یا هرچیز دیگه گوگل واسه همه به یک مقدار ارزش قائل میشه ولی از اونجایی که چه سایت هایی به شما لینک میدن و محتوای شما چی هست روی پیج رنک تاثیر داره ولی پیج رنک ملاک مهمی در ورودی شما از موتور های جستجو نیست میزان بهینه بودن سایت شما بسیار مهم هستش زیاد خودتون رو درگیره پیج رنک نکنید فایده ای به اون صورت نداره فقط قدرت یک وبمستر رو نشون میده که چطور سایتش رو مدیریت میکنه

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
دوستان توجه کنن افزایش و کاهش رنک به یک معیار یا حتی چند معیار مربوط نیست بلکه ارتباط مستقیمی با کل سایت شما داره نمیشه همینطوری با ذکر چند مورد در موردش نظر داد باید درون ریز و برون ریز سایت شما بررسی بشه تا بشه نتیجه گیری کرد به خاطر تعغییر الگوریتم الان واقعا مشکله بشه گفت چرا و مشکل از کجاست چوت اطلاعات کمی در مورد عملکرد جدید این الگوریتم وجود داره باید چند ماهی منتظر بود تا به اصطلاح جا بیفته اما چیزی که تا الان می شه گفت اینه کل سایت شما بررسی و امتیاز دهی میشه کل یعنی از قالب بگیرید تا ارتباطات و پیوند ها و مطالب و... این مطلب بسیار مهمه که رنک سایت شما کاملا به جهت گیری سایت شما ربط پیدا می کنه گوگل همه پارامتر ها رو می گیره انالیز میکنه و بعد نتیجه گیری شما ممکنه همه موارد رو رعایت کردی اما جهت گیری سایت شما بر پایه "همه گیر سازی" هست و این یعنی با وجود تمامی موارد مثبت جهت سایت شما منفی است پس رتبتتون کاهش پیدا می کنه همه گیر سازی یعنی هموم که می گیم همرنگ جماعت شدن این بده مثلا شما سایت تفریحی میزنی عین دیگران سایت تبلیغی میزنی عین دیگران حتی اگه مطالبت اختصاصی باشن باید نوع اوری بکار ببرید هم تو ساختار هم در محتوا اینده یعنی خلاقیت نوع اوری و منحصر بفرد بودن
مازیار جان موافقم ولی پیج رنک تاثیر زیادی نداره

fcbarcairan

Registered User
لایک‌ها
227
جالبه که رنک توییتر 10 شد ولی فیس بوک و گوگل همون 9 موندن

SEOmoz

Registered User
لایک‌ها
503
ببین عزیز ربطی نداره شما دامین .tk داری یا .com یا هرچیز دیگه گوگل واسه همه به یک مقدار ارزش قائل میشه ولی از اونجایی که چه سایت هایی به شما لینک میدن و محتوای شما چی هست روی پیج رنک تاثیر داره ولی پیج رنک ملاک مهمی در ورودی شما از موتور های جستجو نیست میزان بهینه بودن سایت شما بسیار مهم هستش زیاد خودتون رو درگیره پیج رنک نکنید فایده ای به اون صورت نداره فقط قدرت یک وبمستر رو نشون میده که چطور سایتش رو مدیریت میکنه
این که بگیم همه ی دامین ها یکی هستند کاملا اشتباه هست
2 مورد مثال میزنم:
1. دامین های بین المللی Domain Age دارند که Ir نداره و در پیج رنک Domain Age موثره
2. دامین های بین المللی Domain Authority بهتر و سریع تری نسبت به Ir میگیرن
پس فرق داره

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
دامنه ها با پسوند com ارزش بیشتری دارند و نمیشه گفت ارزش پسوندها برابرند،

shaar

Registered User
لایک‌ها
57

Arash_Dm

Registered User
لایک‌ها
94
دامنه ها با پسوند com ارزش بیشتری دارند و نمیشه گفت ارزش پسوندها برابرند،

دامین net هم تا جایی که میدونم از نظر ست شدن سریع DNS خیلی خوبه درسته؟
البته همه دامین های بین المللی از این نظر خوب هستند، اما فکر کنم net از جهت ست شدن DNS خیلی عالیه.

من دامین سایتم که تازه راه انداختم رو از IR به net تغییر دادم، و امروز متوجه شدم که کمتر از یک ماه رنک گوگل 1 شده !

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
این که بگیم همه ی دامین ها یکی هستند کاملا اشتباه هست
2 مورد مثال میزنم:
1. دامین های بین المللی Domain Age دارند که Ir نداره و در پیج رنک Domain Age موثره
2. دامین های بین المللی Domain Authority بهتر و سریع تری نسبت به Ir میگیرن
پس فرق داره

حرف شما صحیحه من نمیگم هیچ تاثیری نداره
ولی باید خیلی ریز بین بود
یعنی جوریه که زیاد به چشم نمیاد
ولی هم جا افتاده تره هم واسه ی کاربران مبتدی بهتر

1ghadami

Registered User
لایک‌ها
211
دامین net هم تا جایی که میدونم از نظر ست شدن سریع DNS خیلی خوبه درسته؟
البته همه دامین های بین المللی از این نظر خوب هستند، اما فکر کنم net از جهت ست شدن DNS خیلی عالیه.

من دامین سایتم که تازه راه انداختم رو از IR به net تغییر دادم، و امروز متوجه شدم که کمتر از یک ماه رنک گوگل 1 شده !

دامین ir که اصن در موردش حرفی زده نشه بهتره !
ولی دامین های com و net از لحاظ ست شدن نسبتا میشد گفت عالین

esyoo

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام
اگر من لینک مطالب سایت رو در شبکه های اجتماعی و وبلاگ (یک وبلاگ در بلاگفا) قرار بدم.در سئوی سایت تاثیر خوب داره یا بد؟
من فقط لینک و عنوان رو قرار میدم.
با تشکر

بالا