برگزیده های پرشین تولز

پیشناهد شما برای همکاری در فروش ؟

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
من کار کردم
یه سری مزیت ها داره که اینجا نمیتونم بگم
یه سری معایب داره که اصلا مهم نیست
پشتیبانیش چند بار با من تماس گرفته
دمشون گرم :D
امیدوارم با همین فرمون پیش بره، با همین ثبات رویه. نه مثل دیجی کالا فقط اولش خوب باشه روز بعدش صد بار قانون عوض کنه.
مهمترین مزیتش برای من امنیت بود، دیگه هیچ مشتری نمیتونه تهدید کنه. عملا دست و پای مشتری بسته هست دیگه نمیتونه یقه من رو بگیره مجبوره بره همون فروشنده ایسام و... رو پیدا کنه التماسش کنه جنسش اگه معیوب بود پسش بگیره. بخاطر همین مزیتش من با همه قطع همکاری کردم فقط با چاوش کار میکنم

چاوش یکتانت رقیب افیلیت خیالی دیجیکالا هست. وقتی انحصار نباشه همیشه پیشرفت هست. ولی اگه انحصار بمونه دیجیکالا میگه پورسانت صفر !!! ولی رقابت باشه همشون سعی میکنن با چنگ و دندون کاربر جذب کنن نه اینکه بگه همینه که هست.

سلام و درود
چون واقعا دوستتون دارم و خیلی وقته میشناسمتون اینجا هم میگم که یه راهنمایی بشه بهتون.

باز هم میگم شما که فروشنده نیستید که شماره خودتون رو بخواید بزارید تو پشتیبانی برای پاسخگویی. اگه میخواید با همکاری در فروشها کار کنید یه لینک بزارید و تمام. اگه محصول دی جی کالا رو هم تبلیغ میکردید شما باید پاسخگو باشید به جای اون؟
اینجوری که شما کار میکنید شبیه اینه که این همه خبرگزاری ها یا سیستم های تبلیغات کلیکی که تبلیغات میزنن باید جوابگوی مشتری اون سایت هایی که براشون تبلیغ زدن هم باشن.
اگه مشکلی هم پیش بیاد فتا و... فروشنده رو میشناسه نه تبلیغ کننده. شما فقط کافیه لینک به توضیحات خود محصول بدید نه به فرم خرید که این کار رو انجام داده بودید.

اگه باز هم میترسید، کافیه بالای همون دکمه خرید بنویسید ورود به وبسایت فروشنده اصلی و مشاهده توضیحات.

اگه با همین روش قبلتون میخواید داخل نت کار کنید پیشنهاد میکنم برید سمت سایت های موزیک و... که بتونید با آمار و تبلیغاتش درآمد داشته باشید چون بقیه زمینه ها با مردم سروکار دارید و آدم (ببخشید خر ) هم کم نیستن و بالاخره یه جوری میخوان سر شما رو شیره بمالن.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
سایت های موزیک و...
اونا هم فیلتر میشن خخخ
آدم (ببخشید خر )

نظرتون چیه یه لیست از اسم و مشخصات مشتریان بد حساب تهیه بشه؟
مثلا مشتری 1 از فروشگاه a یه جنس خریده که سالم پسش آورده یا تهدید کرده یا هر مشکل بیخود دیگه ای داشته.
یه لیست خصوصی بین فروشگاه های خرد
که اگر مشتری 1 با فروشگاه a بد حساب بود
فروشگاه a, b, c و... سفارش این شخص رو ثبت نکنن. و فروشدگان این سایت ها هم سفارش این طرف رو ثبت نکنن.
چون اگر این سفارش ارسال بشه به احتمال زیاد جنس سالم مرجوع میشه یا اگه پس نگیرید مشتری تهدید میکنه...
آدمی که بد حساب هست و مشکل داره همه جا همین رفتار رو داره پس بهتره یه لیست خصوصی داشته باشید.
هر فروشگاه مشخصات رو برای خودش داره و دوباره نمیفرسته برای اون طرف. ولی الان منظورم یه لیست مشترک هست بین شما و بقیه...
شما که فروشنده نیستید که شماره خودتون رو بخواید بزارید تو پشتیبانی برای پاسخگویی
هنوز هم پیام میدن!!! بهشون میگم شما از ایسام خرید کردید هیچ ربطی به من نداره، یعنی هنوز تهدید میکنن ولی عملا هیچ کاری نمیتونن انجام بدن
یه کم سایت رو آپدیت کنم شماره رو برمیدارم

برید سمت سایت های...
کلا میخوام از وب فارسی بیارم بیرون اگه بتونم یه مقدار از گوگل ادسنس دربیارم
مگرنه همین فروم که اینجا هستیم هم بار ها پیام تهدید برای ادمینش میاد! این یه نمونش!! بخون ببین دست از سر این فروم هم برنمیدارن. این یکیش بود از اینا زیاد هست
اگه مشکلی هم پیش بیاد فتا و... فروشنده رو میشناسه نه تبلیغ کننده.
نمیخوام کار به اونجا برسه، اسمش رو هم نمیخوام بشنوم. مگرنه من هیچ جنسی ندارم که بتونن یقه من رو بگیرن

majids5

Registered User
لایک‌ها
498
نظرتون چیه یه لیست از اسم و مشخصات مشتریان بد حساب تهیه بشه؟
مثلا مشتری 1 از فروشگاه a یه جنس خریده که سالم پسش آورده یا تهدید کرده یا هر مشکل بیخود دیگه ای داشته.
یه لیست خصوصی بین فروشگاه های خرد
که اگر مشتری 1 با فروشگاه a بد حساب بود
ایده خوبیه ولی هزینش زیاده. چون احتیاج به برنامه نویسی و اتصال وبسرویس همه سیستم ها داره.
مگه اینکه یه استارتاپی اجرا بشه و با فروشگاه ها همکاری کنه. میتونه بعد از اینکه قوی شد به فروشگاه ها اشتراک ماهیانه بفروشه.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
چاوش یکتانت رقیب افیلیت خیالی دیجیکالا هست. وقتی انحصار نباشه همیشه پیشرفت هست. ولی اگه انحصار بمونه دیجیکالا میگه پورسانت صفر !!! ولی رقابت باشه همشون سعی میکنن با چنگ و دندون کاربر جذب کنن نه اینکه بگه همینه که هست.
افیلیتش چی جوریه؟ فقط بنر میده، مثل تبلیغات یکتانت؟
یا مثلا محصولات رو معرفی میکنه و خودتون تولید محتوا و معرفی می کنید؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
افیلیتش چی جوریه؟ فقط بنر میده، مثل تبلیغات یکتانت؟
یا مثلا محصولات رو معرفی میکنه و خودتون تولید محتوا و معرفی می کنید؟
مثل همون دیجی کالا لینک میسازی. مثلا لینک ایسام و باسلام و... بهش میدی یه لینک کوتاه شده بهت میده حالا دیگه باقی کار با خودت.

من درآمدم کمتر شد نسبت به کار با بقیه یک دلیلش هم پرداخت درب منزل هست که بقیه دارن این نداره ولی عوضش هیچ مشتری نمیتونه تهدید کنه چرا این جنس خرابه بیا مرجوعش کن
توی قوانین سایت خودم هم نوشتم توی مشتری نفهمیدی از کی خریدی مهم نیست قانون گذار خودش روی لینک کلیک کنه میفهمه چی به چیه
یه تعداد آدم دغل باز هستن همونطور که دوستمون گفت میخوان شیره بمالن سر من و فروشنده. یه تعداد هم واقعا جنس خراب تحویل گرفتن میخوان مرجوع کنن. در هر صورت هیچ مسئولیتی به جانب من نیست.
الان هم با بقیه همکاری در فروش ها کار میکنم ولی نه توی سایت خودم، همون ساب دامنه ای که دارم سئو میکنم میارم بالا... که دیگه ردی از سایت و مشخصات من نباشه مشتری همونجا شماره فروشنده رو میبینه اگه مشکلی داشته باشه.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
@Business plan احتمالاً سایت شما، سایت معرفی محصولات باشه. اگه سایت شما سایت معرفی محصولات باشه، بله ممکنه مشتری اشتباه برداشت کنه که شاید شما فروشنده اصلی باشید، چون اکثر افراد به آدرس URL و تغییر قالب سایت و... توجه نمی کنند، فکر می کنند شما فروشنده اصلی هستید. پس اینجور نیست که مشتری و بازدیدکننده هیچی متوجه نباشه! مثلاً خیلی سایت ها هستند اومدن دقیقاً عین محصولات دیجی کالا یا باسلام یا فروشگاه های همکاری در فروش رو کپی کردند. بازدیدکننده تو گوگل سرچ می کنه و میاد داخل این سایت ها، اونجا زده دکمه خرید. دکمه رو میزنه و به سایت هدف منتقل میشه و خرید می کنه. خب این بازدیدکنننده عادی، شاید متوجه تغییر URL نباشه. پس اینجا یه جورایی حق با بازدیدکننده هم هست و اصولاً اون سایت های همکاری در فروش، نباید چنین سایت هایی رو تایید کنند.

همکاری در فروش در حقیقت برای سایت هایی است که بیشتر محتوا محور هستند و در کنار مطالبشون یکی ~ دوتا محصول همکاری در فروش هم قرار میدن وگرنه اینکه یه سایت بیاد محصولات یه سایت دیگه رو کپی کنه و با استفاده از ضعف گوگل، تو سرچ بالا بیاد؛ این کار منطقی نیست و تنها دلیل موفقیتش میتونه ضعف گوگل و ضعف سایت اصلی فروشنده باشه که چنین سایتی رو تایید کرده.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
@Business plan احتمالاً سایت شما، سایت معرفی محصولات باشه. اگه سایت شما سایت معرفی محصولات باشه، بله ممکنه مشتری اشتباه برداشت کنه که شاید شما فروشنده اصلی باشید، چون اکثر افراد به آدرس URL و تغییر قالب سایت و... توجه نمی کنند، فکر می کنند شما فروشنده اصلی هستید. پس اینجور نیست که مشتری و بازدیدکننده هیچی متوجه نباشه! مثلاً خیلی سایت ها هستند اومدن دقیقاً عین محصولات دیجی کالا یا باسلام یا فروشگاه های همکاری در فروش رو کپی کردند. بازدیدکننده تو گوگل سرچ می کنه و میاد داخل این سایت ها، اونجا زده دکمه خرید. دکمه رو میزنه و به سایت هدف منتقل میشه و خرید می کنه. خب این بازدیدکنننده عادی، شاید متوجه تغییر URL نباشه. پس اینجا یه جورایی حق با بازدیدکننده هم هست و اصولاً اون سایت های همکاری در فروش، نباید چنین سایت هایی رو تایید کنند.

همکاری در فروش در حقیقت برای سایت هایی است که بیشتر محتوا محور هستند و در کنار مطالبشون یکی ~ دوتا محصول همکاری در فروش هم قرار میدن وگرنه اینکه یه سایت بیاد محصولات یه سایت دیگه رو کپی کنه و با استفاده از ضعف گوگل، تو سرچ بالا بیاد؛ این کار منطقی نیست و تنها دلیل موفقیتش میتونه ضعف گوگل و ضعف سایت اصلی فروشنده باشه که چنین سایتی رو تایید کرده.
ضعف گوگل؟؟؟؟
ضعف تایید فروشنده؟!!!!
پس همکاری در فروش آمازون و... هم تعطیل کنن بخاطر این حرف شما خخخخخ
این هم چند نمونه همکار آمازون
اینم سایت من
نمیشه که همه تعطیل کنن چون مشتری نمیفهمه از کجا خریده! اگه سواد خرید اینترنتی نداره بره توی همون بازار و دکون های شهرشون خرید کنه توی اینترنت نیاد.
دوباره میگم مشتری سواد خرید اینترنتی نداره پس خرید هم نکنه.
به هر حال وب ایران هر جاش رو درست کنی یه جای دیگش سوراخ میشه...
محتوای تکراری چیه؟؟!!!! محتوا رو من میسازم سئو هم خودم انجام میدم فروشنده فقط به ثبت سفارش رسیدگی میکنه.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
@Business plan
چون روی آمازون این کار رو انجام دادن، دلیلی نمیشه که درست و بدون اشکال باشه!
یه وقت یه سایت میاد، چندتا محصول رو بررسی می کنه و یا راجع به محصول تجربه ای رو اضافه می کنه. این درست... خوبه ولی اینکه با جابجا کردن کلمات و تغییر جمله بندی و با استفاده از ضعف گوگل، در سرچ دیده بشه، این مورد زیاد جالب نیست. مطمئناً در آپدیت های آینده گوگل تمام این سایت ها از نتایج حذف میشن و یا رتبه خیلی پایین تری میگیرن (دقیقاً مثل سایت های اسپمی که حدود ده سال پیش، مطالب وبلاگ ها رو کپی میکردن و چندین سال وبمسترها درگیر ریپورت دادن بودن و گوگل هم هیچ کاری بهشون نداشت ولی بعد از حدود شش سال، یکیشون هم دیگه تو سرچ نبود)

مثلاً یه نفر، همین چند روز قبل میگفت که دیتابیس یکی از سایت های فروشگاهی همکاری در فروش شامل 300 هزار محصول رو داره روی سایت خودش ایمپورت می کنه! خب این چه کاریه؟! این ضعف گوگله که باعث شده این فرد همچین ایده ای رو پیاده کنه. پیش خودش میگه 300 هزار محصول، فقط 10 تاش هم تو گوگل بالا بیاد، یه درآمد دانشجویی بهم میده!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,996
وقتی مردم از دیجی کالا یه جنس خراب میخرن میگن اگه شد مرجوعش کنیم. یعنی اگه تونستن
ولی از یه فروشگاه معمولی خرید کنن اگه جنس خراب تحویل بگیرن میگم بریم ازش شکایت کنیم!! و کلی تهدید امنیتی دیگه
یعنی دقیقا میفهمه هیچ کاری علیه دیجی کالا نمیتونه انجام بده بجز اینکه التماسشون کنه یا نهایتش یه کامنت منفی بنویسه و اونم اگر کامنت تایید بشه
تایید هم نشد نهایت زوری که بتونن بزن بیان تاپیک درموردش بزنن ناله کنن

ولی یه ضعیف و فروشگاه معمولی پیدا کنن حتی دنبال یه راه میگردن که سرش کلاه بزارن!!!
من دقیقا یه همچین مشتری رو میندازم توی یه روال فرسایشی و حالش رو میگیرم.
میفرستمش سمت باسلام و ایسام، از اونجا هم میره طرف فروشنده. باید التماس فروشنده رو کنه که ازش پس بگیره. نگرفت هم به خودش مربوطه
اگه برگرده سمت خودم میگم راحت باش اگه از من شکایت کنی که نمیتونی ثابت کنی. چون فروشنده نیستم. اگر شکایت کنه من به عنوان اعاده حیثیت از خودش شکایت میکنم میندازمش تو یه روند فرسایشی دیگه حالش گرفته بشه
این آدم چرا روز اول دیجیکالا رو نمیتونست تهدید کنه حتی اگر جنسش رو مرجوع نکنه ولی من رو راحت تهدید به شکایت میکنه؟!!! اینجاست که بدجور حالتش رو میگیرم که دیگه نیاد از اینترنت جنس بخره بره از همون دکون و روستایی که هست خرید کنه.
دیتابیس یکی از سایت های فروشگاهی همکاری در فروش شامل 300 هزار محصول رو داره روی سایت خودش ایمپورت می کنه! خب این چه کاریه؟! این ضعف گوگله
قبلا درموردش توضیح دادم، محتوا رو من میسازم.
میسازم کپی یا ایمپورت نمیکنم

یه درآمد دانشجویی بهم میده!
درآمد دانشجویی نیست. من که به قصد تفریح نیومدم اینجا. کار و شغل اصلیم همینه
باج و رشوه ندادم پارتی هم نداشتم که کار بگیرم. پس کار و درآمدم همین وبمستریه
چون روی آمازون این کار رو انجام دادن، دلیلی نمیشه که درست و بدون اشکال باشه!
یعنی ما بهتر از آمازون و گوگل میفهمیمم؟
مطمئن باش هوش مصنوعی گوگل صد برابر فهمیده تر از من هست.
شما اول باید بدونی افیلیت چی هست. و نیایی با چند تا اسپمر مقاسه کنی

Last edited:

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
شما اول باید بدونی افیلیت چی هست. و نیایی با چند تا اسپمر مقاسه کنی
ببینید؛ کلیات صحبت هاتون درسته ولی بحث من در مورد نحوه بازاریابیه.

اینجور فرض بگیرید: فروشگاه اصلی خودش یک شعبه در گوگل داره و اتفاقاً به دلیل برندینگ و یا هر دلیل دیگه، تقریباً در صدر نتایج هم هست. حالا شما اگه قراره دوباره برید تو گوگل و در کنار فروشگاه اصلی، شعبه دیگه بزنید و سردرش بنویسید، فروشگاه ولی هیچ جنسی تو محل خودتون نداشته باشید و به مراجعه کننده بگید برو از فروشگاه بغل دستی، جنس مورد نظرت رو خرید کن، خریدار یه جورایی فکر می کنه، اونجا هم متعلق شماست. خب اینجا اگه مشکلی پیش بیاد؛ خریدار، حق داره اشتباه کنه! و متوجه نشه فروشنده اصلی کیه!

ولی مثلاً اگه یه نفر بیاد اون اجناس رو در شبکه های اجتماعی که فروشگاه اصلی، شعبه ای اونجا نداره، بفروشه؛ اینجا مشکلی نیست. چون داره در محیط دیگه ای که فروشگاه اصلی وجود نداره، برای فروشگاه اصلی بازاریابی می کنه. حتی در شبکه های اجتماعی، خیلی ها میان هزینه رو از مشتری میگیرن و بعدش میرن جنس رو سایت اصلی و با آدرس مشتری، خرید می کنند تا فروشگاه مبدا، جنس رو برای مشتری پست کنه و اگه مشکلی پیش بیاد، قاعدتاً باید اون بازاریاب در اینجا پاسخگو باشه. مگر اینکه صراحتاً به طرف بگه، من بازاریاب هستم که 95 درصد این کار رو نمی کنند و مشکلات بعدی براشون درست میشه.

حالا شما میتونید برای حل مشکل شکایت کاربران، روی دکمه های خرید بنویسید: خرید از فلان فروشگاه
و همچنین در مرحله دوم باید عنوان "فروشگاه" از تایتل صفحه حذف کنید که البته این مورد چون باعث آسیب سایت در گوگل میشه، قابل اجرا نیست!
در غیر اینصورت باید با اعصاب فولادی، پاسخگوی افراد باشید!
نوشتن توضیحات در صفحه قوانین سایت، درسته که بار حقوقی برای شما کم می کنه ولی چون کسی اون صفحات رو نمیخونه، باز دردسرهای تماس خریداران برای شما وجود خواهد داشت.

Last edited:

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
اینکه نوشتی کسی نمیتونه از دیجی کالا شکایت کنه: من شکایت کردم از طریق نماد و ۴۸ ساعت بعد حل شد طبق خواسته بحق من و عذرخواهی هم کردن با کوپن تخفیف. منتها من پیگیر بودم و بی خیال نشدم ۲ روز وقت گذاشتم.

اگر کسی از طریق نماد شکایتش به جایی نمیرسه، طبق روال پیش نرفته یا خواسته زیاد و خارج از قوانین نماد و قوانین صنفی کشوره.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
شما میتونی تمام محصولات علی بابا رو با ماژول ایمپورت کنی و درامد خوبی داشته باشی از افیلیت

بالا