برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد بدید !!!!

Astalavista

Registered User
لایک‌ها
32
سلام

دناهاست عزيز اول از حضور شما معذرت ميخوام كه اينجا اين پست رو ميذارم . گفتم thread جديد نزنم .
دوستان من ميتونم اين بسته رو با همين امكانات در اختيار شما قرار بدم .

2 گیگابایت فضا + 40 گیگابایت پهنای باند + ایمیل نامحدود + زیردامنه و دیتابیس mysql به تعداد نامحدود.
قابلیت هاست 5 سایت بر روی بسته مربوطه { قابل تغيير }
cPanel 10 آخرین ورژن Current
PHP 4.4.3
Mysql 4.1 standard

همون طوري كه ميبينيد من 40 گيگابايت پهناي باند ميدم { در صورت تمايل افزايش پيدا ميكنه } . كه براي جبران اين كمبود ميتونم فضاي بيشتري مثلا 2.5 گيگابايت فضا در اختارتون بذارم { البته با قيمت قبلي }. همچنين در صورت در خواست شما و با پرداخت مبلغ اين قابليت هست كه پهناي باند افزايش پيدا كنه ... همه چيز قابل تغيير به امكانات مورد نياز شما ميباشد ...

من ميتونم 2 بسته با اين امكانات رو در اختيار 2 نفر از دوستان قرار بدم

در ضمن بيشترين قيمت خريدار براي جناب دناهاست ميباشد چون ايشون مطلب رو مطرح كردن ...
و دو نفر بعدي { از اين لحاظ كه قيمت كمتري رو مطرح كرده باشن } كه خواهان اين بسته هستند ميتونن به من مراجعه كنند ...
در ضمن قيمت ما هم به طور حتم قيمت‌هاي صفحه‌ي پيش نيست و ميوتند كمتر از قيمت‌هاي صفحه‌ي پيش باشد ...
10.000 ! خوبه؟

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
من 17 هزار تومن می دم

دومین رو خودتون تنظیم می کنید؟

rate bandwide چند است ؟ منظورت خوده band wide نیست

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

دناهاست عزيز اول از حضور شما معذرت ميخوام كه اينجا اين پست رو ميذارم . گفتم thread جديد نزنم .
دوستان من ميتونم اين بسته رو با همين امكانات در اختيار شما قرار بدم .

2 گیگابایت فضا + 40 گیگابایت پهنای باند + ایمیل نامحدود + زیردامنه و دیتابیس mysql به تعداد نامحدود.
قابلیت هاست 5 سایت بر روی بسته مربوطه { قابل تغيير }
cPanel 10 آخرین ورژن Current
PHP 4.4.3
Mysql 4.1 standard

همون طوري كه ميبينيد من 40 گيگابايت پهناي باند ميدم { در صورت تمايل افزايش پيدا ميكنه } . كه براي جبران اين كمبود ميتونم فضاي بيشتري مثلا 2.5 گيگابايت فضا در اختارتون بذارم { البته با قيمت قبلي }. همچنين در صورت در خواست شما و با پرداخت مبلغ اين قابليت هست كه پهناي باند افزايش پيدا كنه ... همه چيز قابل تغيير به امكانات مورد نياز شما ميباشد ...

من ميتونم 2 بسته با اين امكانات رو در اختيار 2 نفر از دوستان قرار بدم

در ضمن بيشترين قيمت خريدار براي جناب دناهاست ميباشد چون ايشون مطلب رو مطرح كردن ...
و دو نفر بعدي { از اين لحاظ كه قيمت كمتري رو مطرح كرده باشن } كه خواهان اين بسته هستند ميتونن به من مراجعه كنند ...
در ضمن قيمت ما هم به طور حتم قيمت‌هاي صفحه‌ي پيش نيست و ميوتند كمتر از قيمت‌هاي صفحه‌ي پيش باشد ...

اقا شما اگه نتونید اون 40 گیگ band wide رو بدید در ازاش چه خسارتی رو به مشتری پرداخت می کنید چون من تجربه دارم

بالا 1 گیگ پهنای باند
سایته خریداری شده به روغن سوزی می افته و سرعت دسترسی به اون نزدیک صفر می رسه
آیا خسارت پرداخت می کنید ؟ شرکت های خارجی easyspace یا register.com سایت رو بیمه می کنند و چیزی حدوده 20 براره قیمته پکیج رو به مشتری بر می گردوند
شما چه طوری جبران خسارت می کنید

magserver2000

Registered User
لایک‌ها
0
آستاويستا جان شما چه امكاناتي مورد نيازته ؟ !!

اقا شما اگه نتونید اون 40 گیگ band wide رو بدید در ازاش چه خسارتی رو به مشتری پرداخت می کنید چون من تجربه دارم

بالا 1 گیگ پهنای باند
سایته خریداری شده به روغن سوزی می افته و سرعت دسترسی به اون نزدیک صفر می رسه
آیا خسارت پرداخت می کنید ؟ شرکت های خارجی easyspace یا register.com سایت رو بیمه می کنند و چیزی حدوده 20 براره قیمته پکیج رو به مشتری بر می گردوند
شما چه طوری جبران خسارت می کنید
رستم جون اين 40 تا رو از روي اطمينان به شما ميدم . يعني طوري نشه كه پس فردا توش بمونم .
و الا ميومدم ميگفتم منم 70 تا ميدم . كه خوب مصلما تضميني در اون 70 تا نيست
ولي به شما تضمين ميدم اين 40 تا كامل در اختيار شما قرار ميگيره

راسي در مورد اون 20 برابر هم شرمنده
من نميونم قولي بدم
مگه بقيه اين كار رو مي‌كنن ؟!
ولي جداي از اين حرفها شما مطمين باش مشكلي با اين قضيه‌ي band wide نخواهد داشت ...

Astalavista

Registered User
لایک‌ها
32
آستاويستا جان شما چه امكاناتي مورد نيازته ؟ !!

رستم جون اين 40 تا رو از روي اطمينان به شما ميدم . يعني طوري نشه كه پس فردا توش بمونم .
و الا ميومدم ميگفتم منم 70 تا ميدم . كه خوب مصلما تضميني در اون 70 تا نيست
ولي به شما تضمين ميدم اين 40 تا كامل در اختيار شما قرار ميگيره

راسي در مورد اون 20 برابر هم شرمنده
من نميونم قولي بدم
مگه بقيه اين كار رو مي‌كنن ؟!
ولي جداي از اين حرفها شما مطمين باش مشكلي با اين قضيه‌ي band wide نخواهد داشت ...
1) هاستینگ (هر چی بیشتر بهتر) البته حداکثر 3 گیگ! :D:
2) قابلیت تنظیم برای چندین دومین مختلف
3) لینوکس
4) مشکلی به صورت کلی با هاست (مثل Expire شدن یا تمام شدن BW و مشکلات دیگه) پیش نیاد.
5) تضمین کیفیت و ! کمیت !
6) پشتیبانی (حداقل تلفنی)
7) قیمت مناسب

ممنون.

denahost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
خوب زمان فروش تموم شد.
با دوست عزیزی که بیش ترین پیشنهاد رو دادن تماس گرفته خواهد شد. :)

بالا