برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد ها و راهکار ها

vzzr

Registered User
لایک‌ها
49
پیشنهاد میکنم کل بازاچه را پولی کنید.دی وی دی های دسته دو ارشیو میخواهم ردشون کنم بره تاپیک را پاک میکنند و پیام میدن که باید فروشنده معتبر بشی.
من یه پیشنهاد بهتر دارم هر کی اومد تو این فروم اول قوانینو بخونه اگه دید میتونه تابع قوانین باشه بعد فعالیت کنه.

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
من یه پیشنهاد بهتر دارم هر کی اومد تو این فروم اول قوانینو بخونه اگه دید میتونه تابع قوانین باشه بعد فعالیت کنه.

نیازی به یاد دادن قوانین به من نیست(اول نگاه به تاریخ عضویت خودتون و من بکنید بعد...)اونهم قوانینی که بعضا تغییر میکنند.برای اون مدیر یک پیام دادم که تاپیک های بقیه را یک نگاه بندازه.

---
هدف فقط گرفتن پوله وگرنه طبق بند سوم قوانین میتونم 10 نفر را مثال بزنم که فروشنده معتبر هستند ولی در حال دور زدن قوانینند و چون پول میدهند چشمهای ناظران بسته میشه.
3. خرید، فروش و تبادل فیلم، موسیقی و سریالهای تلویزیونی (از هر نوع، به هر میزان و به هر شیوه) ممنوع می باشد.

Last edited:

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
اتفاق جالب :
برای استخدام تامین اجتماعی مردم باید 50هزار تومان به تامین اجتماعی پول بریزن
من چند مورد داشتم که پول واریز کرده بودن بعد دیده بودن شرایط ثبت نام ندارند
خلاصه دیروز یک تاپیک زدم که دو مورد سریال ثبت نامی دارم هر کی خواست 49 تومن می فروشم
تمام قوانین بازارچه رو هم حفظ هستم

یکی از مدیران جدید و محترم سایت
لطف کرده تاپیک بنده رو پاک کرده
برای منم نامه نوشته کالا فاقد عکس !!!!!!

مثل اینکه یکی بیاد بگه شارژ ایرانسل می فروشم
و مدیر بگه شما عکس شارژ ایرانسلت رو هم بذار سایت

گله ندارم از مدیر محترم
ولی خواهشا بیشتر دقت کنن
سریال ثبت نامی رو که نمیشه عکس گرفت
تاریخ عضویتم نشون میده بابابزرگ سایت هستم
میدونم چجوری تاپیک بزنم خب

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
یک پیشنهاد در بخش بازارچه داشتم ...
اضافه شدن یک قانون به بخش بازارچه با این مضمون که : آغازگر تاپیک باید علاوه بر راه ارتباطی انجمن 1 راه ارتباطی دیگر ( ترجیحا شماره موبایل ) در تاپیک خود ارائه نمایید ...
این قانون باعث می شود که در صورت بن شدن احتمالی آغازگر تاپیک و یا عدم دسترسی به انجمن راه ارتباطی با ایشان حفظ شده و مشکلات احتمالی بعدی کاهش یابد .

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
دوستان, یه سوال میخام یه دوچرخه رو اینجا بفروشم اداره پست فقط چیز های کوچک و معمولی رو پست میکنه یا امکان پست کردن دوچرخه و موتور و... هم وجود داره؟(چیز های گنده رو هم با همون هزینه پست میکن؟) چه جوری باید چیز های مثل دوچرخه و موتور را به جایی دیگر ارسال کرد؟

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
دوستان, یه سوال میخام یه دوچرخه رو اینجا بفروشم اداره پست فقط چیز های کوچک و معمولی رو پست میکنه یا امکان پست کردن دوچرخه و موتور و... هم وجود داره؟(چیز های گنده رو هم با همون هزینه پست میکن؟) چه جوری باید چیز های مثل دوچرخه و موتور را به جایی دیگر ارسال کرد؟
معمولا خوب بسته بندی میکنن و با باربری میفرستن.

kazar

Registered User
لایک‌ها
539

باربری با هزینه مناسب میفرسته

armin_gera

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
گلایه از مدیر بخش خرید و فروش سخت افزار کامپیوتر و ماشین های اداری

سلام
چند روز پیش من یه تاپیک در قسمت خرید و فروش سخت افزار زدم و نزدیک 12 تا جنسو برا فروش گذاشتم از همه جنسا هم عکس به وفور گذاشتم و کلی تایپ و کلی زحمت واسه صفحه بندی و طبقه بندی و... دیروز دیدم تاپیک منو حذف کردن اولا دلیلشو نمیدونم چرا حذف شده مهم نیست چرا حذف شده چیزی که مهمه اینه که من نزدیک چند ساعت وقت گزاشتم کلی زحمت کشدم کلی تایپ کردم و زدن اون تاپیک کلی زحمت برده چرا یه مدیر بدون توجه به این موضوع میاد تاپیکو سریع حذف میکنه؟ یه پیام بده من او نوشته هام یه کپی بگیرم بعد حذف کنه دیگه مگه یک پیام دادن چقدر سخته؟من اینهمه چشم گذاشتم وقت گذاشتم! همهمون زحمت کشیم و میدونیم تنظیم کردن یه نوشته و تاپیک چه قدر کار میبره چرا با بی توجهی به زحمت دیکران خیلی ساده با زدن یک دگمه کارشونو حذف میکنیم همهمون انسانیم و زحمت کش آخه این کار درسته؟! من این همه بنویسم این همه وقت بزارم فرداش ببینم تاپیکم بدون هیچ تذکری بدون هیچ هشداری حذف شده حتی مهلت کپی برداشتن هم بهم ندادن؟! اصلا یه بند مقرارتو رعایت نکردم اشکال نداره حذف کنن ولی یه هشداری یه فرصتی یه پیامی که اقا تا 1 ساعت تاپیکت حذف میشه هر مطلبی میخوای از تاپیکت ور دار نه اینکه اینهمه زحمت ادمو یه هو بفرستن بره! بالاخره وجود کاربراست که به یه سایت جلا میده درست نیست اینطوری برخورد بشه
با تشکر

diaclost

Registered User
لایک‌ها
82
دوستان چه جوری میشه فهمید که طرف مبلغ رو پرداخته؟ یعنی اگه کد پیگیری داد از روی کد رهگیری چه جوری میشه فهمید که پرداخت شده یعنی کد رهگیری را کجا باید وارد کرد تا جزئیات را دید؟

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
دوستان چه جوری میشه فهمید که طرف مبلغ رو پرداخته؟ یعنی اگه کد پیگیری داد از روی کد رهگیری چه جوری میشه فهمید که پرداخت شده یعنی کد رهگیری را کجا باید وارد کرد تا جزئیات را دید؟
فکر نمی کنم اینطور ساده باشه.
باید حساب مقصد رو چک کنید ببینید موجودیش زیاد شده و یا تو صورتحساب تون نگاه کنید. (اونجا شماره پیگیری رو می نویسه)

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
برای اشای کوچیک که با یه کاغذ اسم آی دی رو میزاریم کنارش, برای چیز های بزرگ مثل چرخ, موتور و... هم حتما باید اسم آیدی باشه؟ چه جوری بزاریمش نمیشه!

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
برای اشای کوچیک که با یه کاغذ اسم آی دی رو میزاریم کنارش, برای چیز های بزرگ مثل چرخ, موتور و... هم حتما باید اسم آیدی باشه؟ چه جوری بزاریمش نمیشه!
در بازارچه عمومی برای خودرو، املاک و حیوانات زنده نیاز به تصویر با نام کاربری نیست.

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
اینجا توصیه شده که قبل از خرید هر کالایی، پستها و تاپیکهای قبلی فروشنده، توسط خریدار مورد بررسی قرار بگیره :

tosie.JPG

اما فروشندگانی که پروفایلشون رو محدود میکنن چه جوری باید تاپیکها و نوشته های قبلیشون رو مشاهده کرد ؟! مثلا وقتی پیغام زیر موقع بررسی پروفایل فروشنده مشاهده میشه :

limit.JPG

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
اینجا توصیه شده که قبل از خرید هر کالایی، پستها و تاپیکهای قبلی فروشنده، توسط خریدار مورد بررسی قرار بگیره :

مشاهده پیوست 750353

اما فروشندگانی که پروفایلشون رو محدود میکنن چه جوری باید تاپیکها و نوشته های قبلیشون رو مشاهده کرد ؟! مثلا وقتی پیغام زیر موقع بررسی پروفایل فروشنده مشاهده میشه :

مشاهده پیوست 750354
سوال خیلی خوبی پرسیدید دوست من
برای جستجوی تاپیک‌های کاربر در آدرس زیر بجای #### شماره کاربری اش رو جایگذاری کنید.
کد:
http://forum.persiantools.com/search/member?user_id=####&content=thread
و برای جستجوی نوشته‌هاش در آدرس زیر بجای #### شماره کاربری اش رو جایگذاری کنید.
کد:
http://forum.persiantools.com/search/member?user_id=####
شماره کاربری رو هم روی نام کاربری طرف که موس رو نگهدارید پایین صفحه نوشته میشه ، در واقع قسمتی از آدرس پروفایل کاربر هست.
مثلا آدرس پروفایل من اینه:
کد:
http://forum.persiantools.com/members/m_2t_ab.103229/
بنابراین شماره کاربری من 103229 هست.
موفق باشید

arashmartini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
متاسفانه روال انجمن شما در پاک کردن تایپیکها کاملا غلطه

در تمام سایتها رسم بر اینه اگر قوانین توسط کاربر در ایجاد تایپیک در یه بخش مثل بازارچه رعایت نشده باشه (اونم قانون کوچکی مثل عکس که میشه به راحتی ویرایش کرد) تذکر و مهلت چند ساعته میدن به اضافه یک لینک از قوانین بازارچه نه اینکه بزنه تایپیک کاربر قلع و قمع کنه بعد بگه حالا از اول تایپیک بزن این توهین به کاربر اون سایته
اتفاقی که در این سایت برای شخص من افتاد صرف اینکه تنها پست اول تایپیک قوانین رو خوندم و اصلا نمیدونستم برای عکس هم قوانینی دارید
حالا یه مدیر میاد واسه خالی نبودن عریضه یه جوابی جفت و جور میکنه و به این پست میده البته اگر تاب و تحمل انتقاد باشه و این پست هم نره جای اون تایپیک
اما حقیقت اینه که شما برای کاربر و زحمتی که برای پستش کشیده احترامی قائل نیستید

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
متاسفانه روال انجمن شما در پاک کردن تایپیکها کاملا غلطه

در تمام سایتها رسم بر اینه اگر قوانین توسط کاربر در ایجاد تایپیک در یه بخش مثل بازارچه رعایت نشده باشه (اونم قانون کوچکی مثل عکس که میشه به راحتی ویرایش کرد) تذکر و مهلت چند ساعته میدن به اضافه یک لینک از قوانین بازارچه نه اینکه بزنه تایپیک کاربر قلع و قمع کنه بعد بگه حالا از اول تایپیک بزن این توهین به کاربر اون سایته
اتفاقی که در این سایت برای شخص من افتاد صرف اینکه تنها پست اول تایپیک قوانین رو خوندم و اصلا نمیدونستم برای عکس هم قوانینی دارید
حالا یه مدیر میاد واسه خالی نبودن عریضه یه جوابی جفت و جور میکنه و به این پست میده البته اگر تاب و تحمل انتقاد باشه و این پست هم نره جای اون تایپیک
اما حقیقت اینه که شما برای کاربر و زحمتی که برای پستش کشیده احترامی قائل نیستید
سلام دوست عزیز
لازمه فعالیت در بخش بازارچه رعایت قوانین حاکم بر بازارچه و مرامنامه پرشین تولز هست . این قوانین در همه بخش های بازارچه در معرض دید کاربران قرار گرفته شده است که شما میتوانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید . یکی از مهم ترین قوانین بخش های بازارچه ای " وجود عکس با نام کاربری " است . که بارها دیده شده همین عدم رعایت قانونی که از نظر شما کوچک می باشد برای بسیاری از کاربران مشکلاتی را ایجاد کرده است . بنابراین به طور جدی به تاپیک هایی که قوانین را رعایت نمی کنند رسیدگی میشود.

arashmartini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست گرامی ما هم نگفتیم به طور شوخی رسیدگی کنید اتفاقا با این سخت گیری کاملا هم موافقم
اما باید قبلش تذکر میدادید پاک کردن تایپیک به این شکل درست نیست انتقاد من هم این بود امیدوارم به گوش مدیران سایت برسه

dvdforoosh1

Registered User
لایک‌ها
32
سلام
تعدادی پست دارم توی بازارچه میخوام حذف کنمشون،چجوری باید این کارو انجام بدم لطفا راهنمایی کنین

m_2t_ab

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام
تعدادی پست دارم توی بازارچه میخوام حذف کنمشون،چجوری باید این کارو انجام بدم لطفا راهنمایی کنین
سلام
در حالت کلی این کار انجام نمیشه.
پست های مورد نظرتون رو گزارش تخلف کنید تا همکاران و مدیران بخش مربوطه رسیدگی کنن.
موفق باشید

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
این قالب سایت قرار نیست عوض شه کور شدیم اینقدر رنگ سفید دیدیم

• Like
Reactions: M1V
بالا