برگزیده های پرشین تولز

پیش بینی نتایج شانزدهمین دوره لیگ برتر - جام خلیج فارس (قوانین در پست اول)

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
ضمن خسته نباشید خدمت همه کاربران حاضر در مسابقات پیش بینی مسابقات لیگ برتر ، قهرمانی کاربر zt.iran رو خدمتشون تبریک عرض می کنم ( همکار عزیزم )
ضمنا از آقا نوید و آقا محمد بابت زحمت هماهنگی و مدیریت مسابقات پیش بینی کمال تشکر و قدردانی رو دارم
خواهش میکنم محمد جان

بنده هم به نوبه خودم قهرمانی کاربر عزیز @z.t.iran عرض میکنم. با ارزوی بهترین ها،سلامتی و قهرمانی در تمامی مراحل زندگی
همچنین از زحمات نوید عزیز بسیار سپاسگزارم.

عمری باشه مسابقات برای جام جهانی و جام ملت ها و لیگ برتر ادامه میدیم.

فرستاده شده از SM-G570Fِ من با Tapatalk

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
ضمن تشکر از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردن،جدول پایانی:

Week_30.png
نکته:
1) یک نفر از جدول حذف شد به همین دلیل نفر آخر فلش صعودی گرفت.

ترین های فصل:
بیشترین امتیاز کاربر @z.t.iran با 1123 امتیاز
بیشترین پیش بینی صحیح کاربر @alireza.civil با 112 پیش بینی صحیح
بیشترین امتیاز هفته کاربر @z.t.iran با 69 امتیاز در هفته هجدهم
بیشترین رتبه اول @z.t.iran و @dvb595959 و @moji92 و @shifter با 5 بار اول شدن به صورت مشترک

به همه دوستان خسته نباشید میگم،ممنون که تا هفته آخر همراهی کردید،از دوست خوبم محمد عزیز هم تشکر می کنم که در تمام هفته ها در کنار من بود و همچنین تبریک ویژه میگم به دوست عزیز @z.t.iran که خیلی خوب مسابقات رو پیش بینی کردند و عنوان قهرمانی رو بدست آوردند.
دیروز با عرفان عزیز صحبت شد که به نفر اول عنوان کاربری 'کاربر برتر پیش بینی فوتبال' تا پایان فصل بعد تعلق بگیره که این موضوع در حال بررسی هست و علت تاخیر در درج جدول هم همین مساله بود.

برای فصل بعد هم اگر عمری باقی باشه به همراه محمد عزیز در خدمت دوستان خواهیم بود،همچنین در نظر داریم برای مسابقات جام جهانی و جام ملت ها هم مسابقات پیش بینی راه اندازی کنیم،دوستان برای فصل بعد اگر پیشنهادی دارن حتما عنوان کنند تا ان شاء الله مسابقات فصل بعد با جذابیت بیشتری انجام بشه.

همگی موفق باشید..
نوید

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
ضمن تشکر از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردن،جدول پایانی:

نکته:
1) یک نفر از جدول حذف شد به همین دلیل نفر آخر فلش صعودی گرفت.

ترین های فصل:
بیشترین امتیاز کاربر @z.t.iran با 1123 امتیاز
بیشترین پیش بینی صحیح کاربر @alireza.civil با 112 پیش بینی صحیح
بیشترین امتیاز هفته کاربر @z.t.iran با 69 امتیاز در هفته هجدهم
بیشترین رتبه اول @z.t.iran و @dvb595959 و @moji92 و @shifter با 5 بار اول شدن به صورت مشترک

به همه دوستان خسته نباشید میگم،ممنون که تا هفته آخر همراهی کردید،از دوست خوبم محمد عزیز هم تشکر می کنم که در تمام هفته ها در کنار من بود و همچنین تبریک ویژه میگم به دوست عزیز @z.t.iran که خیلی خوب مسابقات رو پیش بینی کردند و عنوان قهرمانی رو بدست آوردند.
دیروز با عرفان عزیز صحبت شد که به نفر اول عنوان کاربری 'کاربر برتر پیش بینی فوتبال' تا پایان فصل بعد تعلق بگیره که این موضوع در حال بررسی هست و علت تاخیر در درج جدول هم همین مساله بود.

برای فصل بعد هم اگر عمری باقی باشه به همراه محمد عزیز در خدمت دوستان خواهیم بود،همچنین در نظر داریم برای مسابقات جام جهانی و جام ملت ها هم مسابقات پیش بینی راه اندازی کنیم،دوستان برای فصل بعد اگر پیشنهادی دارن حتما عنوان کنند تا ان شاء الله مسابقات فصل بعد با جذابیت بیشتری انجام بشه.

همگی موفق باشید..
نوید

درود و عرض ادب و احترام

خواهش میکنم نوید جان من کاری نکردم زحمات اصلی بر عهده جنابعالی بود واقعا ازت ممنونم.

از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردن صمیمانه سپاسگزارم بخصوص علیرضا عزیز که به مقام دومی رسیدن.

بار دیگر به قهرمان کاربر عزیز @z.t.iran تبریک میگم.

و از همه مهمتر دوستانی که نظری پیشنهادی انتقادی در مورد مسابقه دارن که موجب پیشرفت بازی بشه استقبال خواهیم کرد‌.

بدرود تا سری بعدی مسابقات

z.t.iran

Registered User
لایک‌ها
129
درود و عرض ادب و احترام

خواهش میکنم نوید جان من کاری نکردم زحمات اصلی بر عهده جنابعالی بود واقعا ازت ممنونم.

از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردن صمیمانه سپاسگزارم بخصوص علیرضا عزیز که به مقام دومی رسیدن.

بار دیگر به قهرمان کاربر عزیز @z.t.iran تبریک میگم.

و از همه مهمتر دوستانی که نظری پیشنهادی انتقادی در مورد مسابقه دارن که موجب پیشرفت بازی بشه استقبال خواهیم کرد‌.

بدرود تا سری بعدی مسابقات
سلام و عرض ادب
.منم به نوبه خودم از اقا محمد و اقا نوید تشکر میکنم و به همه کاربران گرامی خسته نیاشید عرض میکنم .موفق و پایدار باشید

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
ممنون از دوستان عزیزی که زحمت کشیدند امسال تاپیک رو بسیار منظم و مرتب برگزار کردند
تبریک خدمت دوست عزیزی که اول شدند و عنوان کاربر برتر پیشبینی رو بهش تقدیم کردیم امیدواریم که موفق باشن
و تشکر برای همه دوستانی که شرکت کردند امیدواریم سال بعد نیز بتونیم این تاپیک رو داشته باشیم!!!!

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
سلام
یه خسته نباشید به همه دوستان عزیز
تبریک به @z.t.iran که اول شدند
یه خسته نباشید جانانه هم به حامیان این تاپیک @کدخدا و @crashday
دستت همه دوستان درد نکنه:)

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
تبریک به دوست عزیزم @z.t.iran واقعااا که عالی بودن اینسری و امتیاز و تعداد پیش بینی های صحیحشون موید این مطلبه
یه خسته نباشید هم به دوستای گلم @کدخدا و @crashday میگم که خیلی زحمت کشیدن
و در آخرم بنظرم من و @کدخدا می بایست فصل قبل و در اوج خداخافظی می کردیم:D

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
تبریک به دوست عزیزم @z.t.iran واقعااا که عالی بودن اینسری و امتیاز و تعداد پیش بینی های صحیحشون موید این مطلبه
یه خسته نباشید هم به دوستای گلم @کدخدا و @crashday میگم که خیلی زحمت کشیدن
و در آخرم بنظرم من و @کدخدا می بایست فصل قبل و در اوج خداخافظی می کردیم:D

قربانت مرسی از لطفت. عیب نداره فصل بعد به اوج بازمیگردیم :دی

پیشنهادی دارم برای فصل بعد اگر همه شرکت کننده ها نفری حدودا ۲۰ هزار تومن به مدیریت فروم پرداخت کنن تا در اخر به نفر اول تقدیم کنیم لذت و جذابیت مسابقه خیلی بیشتر میشه.
البته نظر مدیریت و بقیه دوستان تو این زمینه خیلی مهمه
@Erfan_Buffon

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
قربانت مرسی از لطفت. عیب نداره فصل بعد به اوج بازمیگردیم :دی

پیشنهادی دارم برای فصل بعد اگر همه شرکت کننده ها نفری حدودا ۲۰ هزار تومن به مدیریت فروم پرداخت کنن تا در اخر به نفر اول تقدیم کنیم لذت و جذابیت مسابقه خیلی بیشتر میشه.
البته نظر مدیریت و بقیه دوستان تو این زمینه خیلی مهمه
@Erfan_Buffon
بسیار موافقم تا دوفصل قبل که بعضی از دوستان قبول زحمت میکردن و بعنوان اسپانسر به نفرات برتر هدیه میدادن حالا که دو فصلی هست این اتفاق رخ نداده خودمون میتونیم پیش قدم بشیم حالا مبلغشم اصلااا مهم نیس مهم نفس کاره که از نفرات برتر قدردانی بشه البته این عنوان کاربر برتر پیشبینی هم واقعااا کار پسندیده ای بود.

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
بسیار موافقم تا دوفصل قبل که بعضی از دوستان قبول زحمت میکردن و بعنوان اسپانسر به نفرات برتر هدیه میدادن حالا که دو فصلی هست این اتفاق رخ نداده خودمون میتونیم پیش قدم بشیم حالا مبلغشم اصلااا مهم نیس مهم نفس کاره که از نفرات برتر قدردانی بشه البته این عنوان کاربر برتر پیشبینی هم واقعااا کار پسندیده ای بود.

امیدوارم مابقی دوستان مانند شما موافق باشن تا این پیشنهاد عملی بشه.در مورد مبلغ هم حداقل میزانی باشه در خور شخصیت مقام اول بشه.تعداد شرکت کننده ها بالا باشه هزینه کمتر ولی تعداد کم باشه کمی بیشتر میشه.

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
فصل جدید داره شروع میشه‌.
پیش بینی نمیذارید؟

امسال تلاش اينه كه همراه با جايزه برگزار بشه...!!!
بخاطر همين طول كشيد كه احتمالا هفته اول رو هم از دست بديم
هر خبري شد حتما اطلاع ميديم

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
هرسال میگم امسال باید تو پیش بینی پرشین تولزم شرکت کنم ولی باز یادم میره ولی امسال تمام سعیمو میکنم که یادم نره :general709:

Web Man

Registered User
لایک‌ها
107
امسال تلاش اينه كه همراه با جايزه برگزار بشه...!!!
بخاطر همين طول كشيد كه احتمالا هفته اول رو هم از دست بديم
هر خبري شد حتما اطلاع ميديم
جایزه چی هست؟;)
واسه جام جهانی هم پیش بینی هست یا نه؟

z.t.iran

Registered User
لایک‌ها
129
سلام دوستان .لیگ داره شروع میشه امسال خبری نیس:(

بالا