• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پیش فروش گوشی با باتری جدیدinew v3

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
با اسرار دوستان چند عدد دیگه هم در انجمن رزرو میشه :)

alifoxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه ساییتتونو بگین تو کدوم سایت میفروشین

alifoxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایفون 5 اس و نوت 3 هم میفروشین

alifoxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش ممنون از جوابت میشه مشخصات نمونه های جدید گوشی ایفون 5 اس و نوت 3 رو بگین
یه دنیا ممنون

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
نمونه های ارزون ترشم دارم که کیفیت خوبی دارن

alifoxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس اگه رسیدن ممنون میشم مشخصاتشو همینجا اعلام کنین
میشه مشخصات نمونه ی ارزونترشو هم بگین
بازم ممنون

shm744

Registered User
لایک‌ها
168
عزیز این رو می تونین توضیح بدین ؟
سلام آقا امیر . در تاپیک زیر دوست عزیز mehran0152 فروش گوشی i new v3با باطری 2800 میلی آمپری را دارند . تو تاپیک شما در مورد ضعف باطری گوشی i new v3 خیلی صحبت شده ولی در مورد اومدنش با باطری جدید حرفی زده نشده . شما که بیشتر با گوشیهای چینی سرو کار دارید این قضیه رو تایید می کنید ؟
http://forum.persiantools.com/threads/پیش-فروش-گوشی-با-باتری-جدیدinew-v3.545204/page-5#post-9480965
هیچکدام از باتریهای 2800 مال خود شرکت اینیو نیستن..الحمدالله فیک و کپیهای این دستگاه هم اومده...البته ارزونتره
من نمیدونم بقیه از دبی یا ازکجا میگیرن ولی من و طرف مسقیم از کارخونه میگیریم و دیگه خیالمون توتقلبی بودن ماجرا نیست(شما میبینید سایت بزرگی مثل antelife فقط تونسته 100 تاشو از کارخونه بگیره--نمیده و کم کم هم تعطیل میکنه تولید این محصول کم سودشو ولی حتی سایت بظاهر انگلیسیش هم همیشه زده داره و.....)
حرفی از بیشتر کردن باتری توسط کارخونه نیست..البته باتری اورجینالش درتعداد 150-200 تا، اواسط اردیبهشت میارم..اگه کسی خواست برای اورجینالش درخدمتم

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
ایشونم در جواب سوال اون دوستمون فقط از جنس خودشون تعریف کردن
فقط این که کارخونه راغب به تولید این مدل نیست صحت داره و به صورت سفارشی و محدود اقدام به تولید میکنه
و ما هم با طرفی که در چین داریم به صورت سفارش های 1000تایی از خود کارخونه تهیه میکنیم که برای کل منطقه هست
چون زیر این تعداد اصلا به صرفه نیست در مورد فیک این مدل هم به دوستان در پخ توضیح دادم که وجود داره با مشخصات تک هسته و دوربین 8و حافظه 4 گیگ که بعضی از سایتها دارن به قیمت ارزان به فروش میزارن

Last edited:

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
در مورد باتری هم طرف چینی به ما گفته باتری 2800 هست وما هم از هر دو مدل خریداری خریدم

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
قضیه مثل اون زمانیه که بعضی از دوستان inewنداشتن هی ازش بد میگفتن همین که به دستشون رسید شد بهترین گوشی دنیا:D ملت خودشون تشخیص میدن چی به چیه
خدا رو شکر تا الان هر کس با من کار کرده یا سوال در مورد گوشی ها داشته بنده با صداقت کامل جواب دادم حتی اگر این صداقت باعث عدم خریدشون بشه دوستان خودشون بهتر میدونن:)

mehran0152

Registered User
لایک‌ها
948
ظرفیت تکمیل شد
در صورت انصراف دوستان خارج از فروم
اینجا اعلام خواهد شد

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
باسلام