برگزیده های پرشین تولز

پینت بال

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
هيچ جا انقلاب نميشه يه سالن سر پوشيده كفش از شن و ماسه هست پل معلق داره تونل داره خيلي با هاله ولي به خاطر مساحت زياد زمين بهتره با افراد زياد بازي كنيد مثلا ١٠ به ١٠ كه ديگه كمترينش هست تا ٢٠ به ٢٠ هم جا داره

erfan_band

Registered User
لایک‌ها
1,057
اينجوري نمي فهمي يه روز بيا با هم بريم اونجا خودم بات شوخي شهرستاني كنم تا برا هميشه بفهمي معنيش چي ميشه

:D:D:D:D:D:D:D راستی :اگه بترسی و تو همونجا که اول هستی وایستی خیلی بده باید تند تند حرکت کن واصلا نترسی عین بازی کانتر.

راستی یادت نره یه کتونی با خودت ببر اگه خواستی یه تی شرت آستین بلند هم بپوش که یه ذره بیشتر محافظت کنه ازت.

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
دقيقا بازي هست كه ادم باس با يه سري چيريك و نترس بازي كنه و اگه بخواي يه گوشه وايستي و هر يه دقيقه يه تير در كني كه تيرات حروم نشه بهتره سراغ اين بازي نري يه جا رفتيم دخترا يه تيم بودن پسرا يه تيم پسرا همه ميخواستن دستگير كنند ، دخترام از استارت بازي پشت سنگراشون قايم شده بودن تا زماني كه تير بخورن يه مسخره بازي بود اصلا بازيش بدرد زن جماعت نميخوره

vaziri69

Registered User
لایک‌ها
45
سلام به همه دوستان گل.

دوستان عزیز من برای چهارشنبه (3آبان) ساعت 20-22 پینت بال واقع در تهران- اکباتان رو اجاره کردم ، هر کی دوست داره تشریف بیاره.

هزینه ورودیش تخفیف گرفتم شد 3،000 تومان.

هزینه 50تا تیر 5،000 تومان.

دوستان گلم این شماره من هست اگر برنامه تون 100% هست باهام تماس بگیرید،چون می دونید که تعداد نفرات باید زوج باشه بخاطر همین باید دقیقا تعداد نفرات را بدونم:

09358678674

خوشحال می شم هم با دوستان آشنا بشم هم زیارتشون کنم.

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
قیمت عالیه دمت گرم
سره کاری نیست که؟؟؟:blush:

vaziri69

Registered User
لایک‌ها
45
قیمت عالیه دمت گرم
سره کاری نیست که؟؟؟:blush:

نه عزیز بی کارم مگه شما دوستان گل رو سرکار بذارم.

چون پینت بال تعداد بالا لذت داره تایپیک زدم که دوستان تشریف بیارند.

vaziri69

Registered User
لایک‌ها
45

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
دوست گلم اگر می شه 100% شدید بهم خبر بدید ، چون خدایی نکرده براتون مشکلی بوجود میاد کنسل می شه نفرات بهم میریزه.
بهت اس میدم چن نفریم، تا کی وقت خبر دادن داریم؟؟؟

vaziri69

Registered User
لایک‌ها
45
Last edited:

vaziri69

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان گل اگر تا حالا پینت بال بازی نکردید بهتون پیشنهاد می کنم فقط یکبار هم شده امتحانش کنید ، واقعا لذت داره و معتادش می شید.

i o s

Registered User
لایک‌ها
211
ما هم 10 نفر بلیط خریدیم واسه 8 آبان زیر برج میلاد تا الان 17 نفر شدیم باید بعضیاشونو بیخیل بشیم.

6666

Registered User
لایک‌ها
278
ایول پینت بال پاس اکباتان خیلی خوبه بغل خونه ماست شاید منم اومدم

Sent From My Xperia P Using Tapatalk2

vaziri69

Registered User
لایک‌ها
45
ما هم 10 نفر بلیط خریدیم واسه 8 آبان زیر برج میلاد تا الان 17 نفر شدیم باید بعضیاشونو بیخیل بشیم.

ایشالله بهتون خوش بگذره عزیز

ایول پینت بال پاس اکباتان خیلی خوبه بغل خونه ماست شاید منم اومدم

Sent From My Xperia P Using Tapatalk2

دوست گلم فقط خواهشتا اگر امدنتون 100% شد حتما حداکثر تا فردا بهم بگید ، چون باید هم تعداد دقیق نفرات رو بدونم هم اینکه یه وقت تعداد از حد مجاز نگذره و شرمنده دوستان نشم.

vaziri69

Registered User
لایک‌ها
45
دوستان گل تا الان 13 نفر شدیم و حداکثر تا 3نفر دیگر جا داریم ، دوستانی که می خواهند تشریف بیارند حتما قبلش با موبایلم تماس بگیرند تا هماهنگ کنیم ، بخاطر این می گم که یوقت دوستان تشریف بیارند انجا جا نباشه شرمنشون بشم ، پس حتما با من تماس بگیرید.

hosseinmousavi7

Registered User
لایک‌ها
401
دوستان گل تا الان 13 نفر شدیم و حداکثر تا 3نفر دیگر جا داریم ، دوستانی که می خواهند تشریف بیارند حتما قبلش با موبایلم تماس بگیرند تا هماهنگ کنیم ، بخاطر این می گم که یوقت دوستان تشریف بیارند انجا جا نباشه شرمنشون بشم ، پس حتما با من تماس بگیرید.
داداش سه نفر حتما نگه دار ما هستیم
مرسی

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
سلام و عرض ادب
تو يه مسابقه ى رقابتى كه شبكه ى ٣ برگزار ميكنه شركت كرديم (تيمى).يكى از مراحلش پينت باله! كسى هست بتونه در مورد استراتژى و تاكتيك كمك كنه؟ لطفا شمارشو پى ام كنه تماس مى گيرم.سپاس

ali08ll

Registered User
لایک‌ها
111
سلام دوستان ورزشکار گل. تو این تاپیک قصد داریم تجربه بازی در باشگاه های پینت بال تهرانو در اختیار هم بذاریم و ببینیم در مقایسه با قیمت کدوم باشگاه امکانات با کیفیت تری ارائه میده.
اول خودم با اجازه:

پینت بال شهاب: به نظر من این باشگاه اسلحه و لباس و کلاه و ... کیفیت قابل قبولی داره ولی زمینش استاندارد نیست طوری که مثلا احتمال اینکه تیمی که از سمت راست زمین شروع کنه ببره خیلی بیشتره چون موانع رو متوازن نچیدن. توی شب اصلا این باشگاه رو توصیه نمیکنم چون اصلا نور مناسبی نداره جلوتو نمیبینی و هدف گیری سخته مخصوصا اگه حرفه ای نباشی.

قوت: تجهیزات سالم. مسئولین خوش اخلاق .
ضعف: زمین غیر استاندارد . رختکن نا مناسب . نور کم در شب
ورودی: 18000 ت 50تیر: 7000ت

بالا