• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

پی اس پی 3004

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yooness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه پی اس پی کاملا نو دارم که میخواستم هدیه بدم نشد قیمت داده تو ساین سان تک 435 من 300 میدم از تهران هم هستم حضوری هم معامله میشه که شک و شبه ای توش نباشه عزیزان
صفحه نمایش عریض مجهز به وای فای امکان اجراء بازی های UMD امکان مرور صفحات وب به صورت مستقیم با دستگاه قرار گرفتن کلید های کنترلی در دو طرف نمایشگر قابلیت تعویض باطری از طریق خود کاربر امکان اتصال به تلویزیون قابلیت پخش فایل های تصویری و صوتی ( با فرمت MP3 , MPEG4 ) امکان اتصال دوربین ( با کیفیت VGA )​
کنتراست پائین تر صفحه نمایش نسبت به مدل های بالا تر عدم وجود بلوتوث هک موقت دستگاه ( درصورت خارج شدن از حالت Standbye باید چند عملیات بر روی دستگاه انجام شود که خیلی پیچیده نیست و توسط خود کاربر امکان پذیر است ) وزن نسبتاً زیاد دستگاه حداکثر مموری تا ظرفیت 8 گیگ قابل ارتقاء است​
PSP 3000 یا همان 3004 نسبت به مدل های جدید که آمده است چند حسن دارد نمایشگر بزرگتر / امکان استفاده از UMD / امکان انصال دوربین اما در نظر داشته باشید که حداکثر مموری تا ظرفیت 8 گیگ قابل ارتقاء است و همچین دستگاه فاقد ظرفیت داخلی است . پس هنگام خرید یک مموری هم نیاز دارید سایز دستگاه برای قرار دادن در جیب کمی بزرگ است و همچنین وضوح تصاویر آن نسبت به PSP Go و PS Vita پائین تر http://upload.tehran98.com/images/1yi0ri4dko3byfy8zoj0.jpgاستهمچنین دستگاه فاقد بلوتوث است​

این هم شماره تماس من 09358756189 صفری

هستی

همکاربازنشسته
لایک‌ها
708
http://forum.persiantools.com/t318220.html

به منظور اجراي قانون عکس با# يوزر کاربري پرشين تولز همراه با اسم فروم و تاريخ کنار کالا#تاپيک شما تا زماني که يک عکس با اين مشخصات براي من پي ام کنيد(يوزر به صورت تايپ روي عکس قبول نيست)باز نخواهد شد
اول عکس تهيه کنيد بعد تاپيک بزنيد!!
در صورت ايجاد همين تاپيک مجددا بدون رعايت قوانين با شما برخورد خواهد شد
(نريد عکس از کارتن خالي نگيريد حداقل يه چيزايي از کالا مشخص باشه)
بعد از باز شدن تاپيک عکس ها رو توي پست اول بذاريد[

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا