• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چجوری چت کنم؟

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با سلام شاید باورتون نشه ولی من چت کردن رو بلد نیستم چون خودم ار اول نخواستم که چت کنم ولی الان میخوام چت کنم.ولی هیچی نمیدونم لطفا کمک کنید من از ب بسم ا.. باید چی کارکنم؟اصظلاحاتی مانند اد کردن یا پیدا کردن یه شخص به خصوص وکلا چیزهای عمومی دیگه؟ ممنون میشم جواب بدین.

erfan.immortal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
behnaz jan shoma mitoonid be shive haie mokhtalefi yad begirid age komak mikhain be man email bezanid
[email protected]

erfan.immortal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سعی می کنم کمکت کنم اما باید بدونم تا چه حد اطلاعات داری

erfan.immortal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیات و کتاب های زیادی هم هست تویه گوگل یه سرچی بزنی عالیه

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
ببخشید یه سوال این پیامهایی هست که بعد از کانکت شدن با یاهو مسنجر دریافت میکنم در حالی که فرستنده آفلاین هستش؟اصلا میشه به کسی که آفلاین هستند پیام چتی فرستاد؟چجوری؟

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اول باید بپرسم شما یاهو دارید؟؟؟
دوم ای دی دارید ؟؟؟؟؟

lamia.boy

Registered User
لایک‌ها
0
خوب شما باید وارد یاهو بشید یه ای دی بسازید اگر هم که دارید چه بهتر
شما وارد یاهو بشید با ایدی خودتون بعد از اون بالای یاهو یک علامت + هست برای اد کردن هست اون رو بزنید و من رو اد کنید این ای دی منه lamia_boy2000 بعد از اون با خود یاهو بهتون میگم .

maryam2810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو که تا حالا صبر کردی ... بقیشم صبر کن ... مطمئن باش چیزی از دست نمیدی ...
تو می تونی ... طاقت بیار !!!

mehran50

کاربر فعال موسیقی
لایک‌ها
1,690

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
کاملا" درسته

حیف وقت وچشم و اعصاب و البته پول و کامپیوتر

دقيقآ وقتي كه پست اول را خوندم اولين چيزي كه به نظرم رسيد همين بود، ولي استفاده‌هاي زيادي نيز ميتونه داشته باشه چت كردن، ما فقط مستقيم ميريم سراغ Regional و آسيا و ... ميريم براي دوست يابي! ولي رومهاي خيلي حرفه‌اي مانند برنامه نويسي، الكترونيك و ... و صدها موضوع ديگر موجود هستند كه ما شايد هيچ وقت به آنها وارد نشده و براي دريافت كمك، راهنمايي و سؤال پرسيدن هم دنبال آنها نرفته ايم. ما فلسفه‌ي چت را فقط در دوستيابي و صحبت با امثال خود ميدانيم و اصلآ وقتي صحبت از چت ميشه فقط اين جور چيزا به يادمان مي‌افته.

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
با تشکر از دوستان من مضرات چت رو میدونم واسه همین تا حالا چت نکردم.حالا با یکی کار ضروری دارم فقط همین.
حالا میشه به سوالات من جواب بدین.
این چه پیامهایی هست که بعد از کانکت شدن با یاهو مسنجر دریافت میکنم در حالی که فرستنده آفلاین هستش؟اصلا میشه به کسی که آفلاین هستند پیام چتی فرستاد؟چجوری؟
وآیا این افراد قبلا من اد کردند که بلافاصله پیامشونو یه آیدیشونو بعد از ورود دریافت میکنم؟

بهناز

Registered User
لایک‌ها
4
میشه کاملتر توضیح بدین باتشکر.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با تشکر از دوستان من مضرات چت رو میدونم واسه همین تا حالا چت نکردم.حالا با یکی کار ضروری دارم فقط همین.
حالا میشه به سوالات من جواب بدین.
این چه پیامهایی هست که بعد از کانکت شدن با یاهو مسنجر دریافت میکنم در حالی که فرستنده آفلاین هستش؟اصلا میشه به کسی که آفلاین هستند پیام چتی فرستاد؟چجوری؟
وآیا این افراد قبلا من اد کردند که بلافاصله پیامشونو یه آیدیشونو بعد از ورود دریافت میکنم؟

سلام بر دوستان عزیز

بسیار خوشحالم که اینقدر مردان غیرتمند در این فروم وجود داره ولی آخه اگر یکی مجبور باشه مثل من روزی چند ساعت کارهاش را با یکی در کیلومترها دورتر هماهنگ کنه چیکار باید بکنه ؟؟
اما جواب سوالات شما :

- در صورتیکه کسی ID یاهوی شما را داشته باشه می تونه حتی وقتی که شما در اینتزنت سیر نمی کنید و یاهو مسنجرتون باز نیست براتون پیغام بفرسته . این پیغامها که به OffLine Messages معروفه در سرویس دهنده نگهداری میشه و به محض باز شدن یاهو مسنجر توسط شما براتون ارسال می شه .

- لازم نیست که شما حتما طرف مورد نظر را ADD یا اضافه کرده باشین به روش زیر می تونید به هرکسی که دلتون می خواد و آی دیش را دارین پیغام بفرستین :

-مسنجر را باز کنید .
-از منوی ACtions در بالای پنجره Messenger گزینه اول ( Send an instand message) را انتخاب کنید .
- از بالای پنجره باز شده جدید برگه oTHER cONTACTS را انتخاب کید
-آی دی یاهوی طرف مقابل را اضافه کنید و OK

حالا پنجره ارسال و دریافت پیغام باز میشه و می تونید براش پیغام بزارین .

موفق باشین

بدرود .

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام بر دوستان عزیز

بسیار خوشحالم که اینقدر مردان غیرتمند در این فروم وجود داره ولی آخه اگر یکی مجبور باشه مثل من روزی چند ساعت کارهاش را با یکی در کیلومترها دورتر هماهنگ کنه چیکار باید بکنه ؟؟

. . .

خوب منظور من هم دقيقآ اين بود كه 99.99% ما نميدونيم كه ميتوانيم از اين موضوع براي حل كارها و بسياري از مسائل خود بكنيم و مسلمآ استفاده از اين روش براي شما كه مي‌خواهيد در انجام كارها و امور خود فاصله ها از بين ببريد بسيار جالب و مفيد خواهد بود.

بالا