برگزیده های پرشین تولز

چطوری با اتصال پاکت پی سی به کامپیوتر از GPRS اون در کامپیوتر استفاده کرد؟

Khepele Sibilo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
جدا مگه مشكل اينجا حل نشده ؟ اون همه نرم افزار معرفي شده كه !!!! آخه هميشه توو رام كوك شده براي آرتميس،‌اون شخصي كه مي ده يك نرم افزار داره به اسم internet sharing من راه انداختم خيلي ساده هم استفاده كردم ! مشكلي هم نداشت !!!!! وصل هم شدم ! اصولا هم فقط ايرانسل روو PPCم هست و خط معموليم روو اون يكي گوشيهامه !

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
جدا مگه مشكل اينجا حل نشده ؟ اون همه نرم افزار معرفي شده كه !!!! آخه هميشه توو رام كوك شده براي آرتميس،‌اون شخصي كه مي ده يك نرم افزار داره به اسم internet sharing من راه انداختم خيلي ساده هم استفاده كردم ! مشكلي هم نداشت !!!!! وصل هم شدم ! اصولا هم فقط ايرانسل روو PPCم هست و خط معموليم روو اون يكي گوشيهامه !

این نرم افزار مربوط به رام دیفالت توسط مایکروسافت در ویندوز موبایل 6 تعبیه شده

smoedrib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان این کارو من کردم و 3 ماهی میشه که فقط با GPRS میام تو اینترنت سرعت 4 برابر دایل آپ هست و دانلود در بدترین زمان 9KB/S هست
1- اول باید تنظیمات GPRS رو روگوشیتون انجام بدین که با گوشیبتون برین تواینترت با خوده گوشی
2 - درایور مودم گوشی رو که توسی دیش هست رو تو PC نصب میکنین
3- یه کانکشن جدید درست میکنین و به جای مودم کامپیوتر مودم گوشی روانتخاب میکنین و به جای شماره تلفن میزنین #99*
4 - کابل USB رو به گوشی وصل میکنین بعد وارد start/program/modem line میشین و قسمت conecting رو USB قرار میدین و در قسمت access point name هم باید mtnirancell باشه که اگه تو گوشی قبلا تنظیمات رو انجام داده باشین خودش mtnirancell هست
5- خوب حالا active رو میزنین میبینین که active sync تو کامپیوتر به حالت not connected میره
6- اون کانکشنی رو که درست کردین بازمیکنین و دیال رومیزنین
به همین سادگی
اینم بگم که گوشی من جمین هست و روش وین 5 نصبه رو گوشی های دیگه امتحان نکردم . او نا هم باید تو دفتر چشون باشه
من طبق دستوراتی که تو دفترچه گوشیم نوشته بود عمل کردم و کاملاجواب داد . اون دوستی که نوشته بود گوشی من modem line نداره باید خذمتشون عرض کنم که حتما به دفترچه راهنمایه گوشیتون یه نگاهی بندازید 100% نتیجه میگیرید

profixus

Registered User
لایک‌ها
1
آخرشم نتونستم . درایور مودم داخل CD اصلا نیست . و مودم گوشی نصب نمیشه

khepelesibilo عزیز میشه دقیق توضیح بدی چیکار کردی ؟ من internet sharing رو دارم
میشه مرحله به مرحله توضیح بدی؟

tata

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان این کارو من کردم و 3 ماهی میشه که فقط با GPRS میام تو اینترنت سرعت 4 برابر دایل آپ هست و دانلود در بدترین زمان 9KB/S هست
1- اول باید تنظیمات GPRS رو روگوشیتون انجام بدین که با گوشیبتون برین تواینترت با خوده گوشی
2 - درایور مودم گوشی رو که توسی دیش هست رو تو PC نصب میکنین
3- یه کانکشن جدید درست میکنین و به جای مودم کامپیوتر مودم گوشی روانتخاب میکنین و به جای شماره تلفن میزنین #99*
4 - کابل USB رو به گوشی وصل میکنین بعد وارد start/program/modem line میشین و قسمت conecting رو USB قرار میدین و در قسمت access point name هم باید mtnirancell باشه که اگه تو گوشی قبلا تنظیمات رو انجام داده باشین خودش mtnirancell هست
5- خوب حالا active رو میزنین میبینین که active sync تو کامپیوتر به حالت not connected میره
6- اون کانکشنی رو که درست کردین بازمیکنین و دیال رومیزنین
به همین سادگی
اینم بگم که گوشی من جمین هست و روش وین 5 نصبه رو گوشی های دیگه امتحان نکردم . او نا هم باید تو دفتر چشون باشه
من طبق دستوراتی که تو دفترچه گوشیم نوشته بود عمل کردم و کاملاجواب داد . اون دوستی که نوشته بود گوشی من modem line نداره باید خذمتشون عرض کنم که حتما به دفترچه راهنمایه گوشیتون یه نگاهی بندازید 100% نتیجه میگیرید

دوست عزیز من در قسمت access point name فقط none رو دارم در صورتی که تنظیماتم هم درسته و با گوشی کانکت میشم. تمام کارهایی رو هم که گفتین کردم ولی فقط همین مشکل رو دارم و وقتی دیال رو میزنم ارور میده.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

tetis

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزيز من هم مشكل ارور 692 را دارم دستگاه من kjam است واز روي راهنما نصب ميكنم حتي در advanced modem نيز mtnirancell را وارد ميكنم ولي نتيجه نميده:(

smoedrib

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز من در قسمت access point name فقط none رو دارم در صورتی که تنظیماتم هم درسته و با گوشی کانکت میشم. تمام کارهایی رو هم که گفتین کردم ولی فقط همین مشکل رو دارم و وقتی دیال رو میزنم ارور میده.
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام
سایت فیلترشده اومدن بهش مشکل شده :(
دوست عزیز در قسمت APN اگه اسم کانکشنت نیست تو گوشی مشکل خاصی نیست کانکشنی که توگوشی درست کردین رو پاک کنین و دوباره یکی دیگه بسازین مشکل بر طرف میشه :)
من ویندوز موبایل 6 ریختم رو گوشیم الان علاوه بر مودم لاین گزینه دیگه ای هم برای این کار داره که اینترنت شیرینگ هست
وصل شدن با اینترنت شیرینگ خیلی راحت تر و سری تره چون دیگه نیازی به نصب دراور مودم و ساخت کانکشن نداره فقط کافیه اینترنت شیرینگ رو باز کنین تو گوشی و کانکت رو بزنین یه LAN-10MG بین گوشی و پی سی درست میشه و ارتباطبا اینترنت برقرار
برای اینکه وقتی کانکت میشه شمایل اتصال بقل ساعت بیاد تو network connections رویه کانکشن شبکه ای که اسم کارت شبکش Windows Mobile-based device هست راست کلیک کنین و properties رو بزنین تو پنجره ای که باز میشه تو سر برگ general تیک بقل Show iconin notification area when connected رو بزنید

بالا