برگزیده های پرشین تولز

چطور میشه تو آکانت بالانس هایپ اینوست کرد

verysign

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزیز من یک سوال داشتم که اگه کسی بدونه و من رو راهنمایی کنه ممنون میشم
ببینید من میخوام توی هایپ گلدکدرز تو قسمت account ballance دیپوسیت کنم امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید
ببینید وقتی شما توی یک هایپ دیپوسیت میکنید این پول شما به قسمت last deposit میره و تا ۲۴ ساعت نگزره به account نمیاد تا شما درخواست بدید
من میخوام سایتهایی که علکی نوشتن instant withdrawal رو پیدا کنم واسه همین اول میخوام اول تو account دیپوسیت کنم بعدش درخواست بدم ببینم راست میگن یا نه بعدش اگه خوب بود سرمایه گزاری کنم
در ضمن نگید نمیشه که خیلی خوب هم میشه من کاملا مطمئنم چون یک بار یکی از دوستهام این کار رو واسم کرد ولی هر چی میگردم گیرش نمیارم از این لحاظ که میشه مطمئنم
دمتون گرم منتظر جوابتون هستم :lol:

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کار از طریق پنل ادمین انجام میشه و دست ادمینه و وقتی میخوا INFO سایت رو عوض کنه این کلکا رو میاد و وقتی میخواد به سایت مونیتور یا یوزری بونس بده داخل ادمین 2 تا گزینس هم میتونه به همون LAST که گفتی بزنه هم به بالانس حساب که بشه درخواست داد تو نمی تونی این کارو کنی البته توی اسکریپتهای GC من این طور اسکریپتی ندیدم شایدم باشه :rolleyes:

hyiprouter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

کار من فقط دیزاین وب سایت (و البته هایپ و مانیتور و... ) و بنر در سطحی بسیار بالا هست!!! اکثر هایپ هایی که دوستان ایرانی و چندتایی خارجی زدن و تو یکی دو سال اخیر بسیار موفق بوده کار گروه ما هست. (ارایه نمونه کار فقط در چت یاهو مسنجر)

دوستان حرفه ای در هایپ میتونین برای سفارش وب سایت حرفه ای خود از 120 دلار تا 1200 دلار به آی دی من مراجعه کنین: [email protected]

درضمن این آی دی مربوط به هایپ مانیتورم هست که مال دو سه سال گذشته بود.

sIiiS

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
181
بابا اینجا مدیر نداره ؟
این آقا پدر همه پست ها رو درآورد !!!
10 تا پست داره همش مثل هم و همش تو تاپیک های نامربوط !!!!!!!!!!

بالا