برگزیده های پرشین تولز

چند سوال در مورد لاین LINE

Sepehral

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان من به تازگی عضو لاین شدم یکم تازه واردم ببخشید:

۱. نسخه‌ دسکتاپ من با یکی از دوستام که نصب کرده بود فرق می کنه مال من دو تیکه است مال اون یک تیکه و خیلی شیک بود و عکس ها رو هم نشون می داد

۲. چطور می توانم برای لاینم آی دی درست کنم چون با آی دی خیلی راحت تر می شه آدم هایی که تو کانکتت نیستند رو اضافه کنی

مخلص همتون هم هستم

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
more>setting>profile>user ID
تو صفحه ای که باز می شه ID مورد نظرت بزن، فقط نباید قبلا کسی اون آی دی ثبت کرده باشه، در آخر هم حتما گزینه save بزن، و السلام

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
در مورد نسخه دسکتاپتم حتما بد نصب کردی، آن اینستال کن و بعد دوباره نصبش کن

farokh.zirak200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بچه ها کسی میدومه Message Board استفادش تو لاین چیه؟

najme.taheri20000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
تو چت‌های فردی‌ و گروهی در اپ لاین ، یه بخش Message Board وجود دارد برای دسترسی به این بخش کافیه تو بخش چت که هستین انگشت خودتون رو به سمت چپ بکشید تا Message Board نمایش داده بشه بعد می‌توانید عکس‌ها و نوشته‌هایی را که فکر می‌کنین براتون از پیام‌های عادی مهمترن را منتشر کنید تا راحت تر در دسترس باشن

avamoradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام. یکی از ادد لیستام جدیدا تبدیل شده به empty room ! این یعنی چی؟ یعنی بلاکم کرده؟ تا دیروز عکسش دیده میشد الان دیگه عکسشم دید نمیشه!

samyarfarahzadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
وقتی اکانت لاینشون رو دیلیت میکنن اینجوری میشه یعنی فرد دیگه نیست نه اینکه شمارو بلاک کرده

najme.taheri20000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
واقعا مسنجر لاین مسنجر قوی و جاگزین مناسبی برای دیگر مسنجراست من واقعا ازش راضیم

hamedgame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان لاین لایت چه فرقی با لاین داره؟ آیا امکانات جفتشون مثل همه آیا کسی از دوستان هست که هر دوشو امتحان کرده باشه ؟

atra.tavan60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
دوستان لاین لایت چه فرقی با لاین داره؟ آیا امکانات جفتشون مثل همه آیا کسی از دوستان هست که هر دوشو امتحان کرده باشه ؟
LINE Lite همان لاین معمولی است که تایملاین و مکالمات صوتی و تصویری از آن حذف گردیده، در عین حال امکان چت متنی و گروهی، اشتراک گذاری تصاویر و تبادل استیکرها را در آن شاهد هستید.
نسخه لایت از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با لاین معمولی ندارد، با این حال تا حد زیادی از انیمیشن ها و حجم تصاویر و آیکن ها در آن کاسته شده تا با کمترین مصرف دیتا بتوان در آن به پیام رسانی پرداخت.

najme.taheri20000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
@hamedgame شما میتونید در کنار لاین اصلی نسخه ۹۰۰ کیلوبایتی لاین لایت رو هم نصب کنید تا در ضعیف ترین اینترنت ممکن هم بتونید مکالمات خود را ادامه بدید.
قابلیت های برنامه LINE Lite:
– نصب این برنامه بسیار سبک و سریع و دارای حجمی بسیار کم میباشد. کمتر از ۱ MB!
– لاین آرشیو برنامه سبک وزن است که به خوبی قابل اجرا بر روی تمام دستگاه های آندروید است.
– امکان ارسال عکس و پیام در برنامه
– به راحتی اد کردن دوستان با وارد کردن شناسه های آنها
– امکان ورود به حسابی که قبلا ایجاد کردین با استفاده از ایمیل و رمز عبور

avamoradi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
چطوری باید فرندهام رو در لاین دلیت کنم؟ تنها گزینه های بلاک و هاید کردن داره چکار کنم؟

samyarfarahzadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
لاین و وایبر چون از طریق شماره تماس شما و کانتکت های شما دوستانتون رو پیدا میکنن. یعنی شما برای حذف این افراد تنها راهی که دارین حذف شماره تلفن این افراد از لیست تماس هاتون هست. اما قبلش باید بلاکشون کنید.
تنها راه این کار همینه. بلاک کردن هم یعنی عدم ارتباط اون افراد با شما در اون برنامه

sanamrezaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اول بلاک کن بعد برو تو قسمت بلاک شده ها فرد مورد نظر رو انتخاب کن ادیت بزن بعد Remove بزن

بالا